mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 17:41 
Cytuj  
Swoją drogą to można nieźle na WoW zarobić :] Wstawić klinta na FTP i ściągać kase za hasło ;)

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 17:43 
Cytuj  
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27539885
jestem ciekawy za ile pojdzie konto na OB jak sie skoncza miejsca :>

odrazu trzeba zaklozyc kilka kont a pozniej sprzedawac :>

*

Posty: 92
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 17:46 
Cytuj  
Kedrigen napisał(a):
jestem ciekawy za ile pojdzie konto na OB jak sie skoncza miejsca :>

odrazu trzeba zaklozyc kilka kont a pozniej sprzedawac :>



calkiem niezly pomysl:)

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 18:41 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
ja tylko mam nadzieje ze po tym co teraz sie tam dzieje na ich forum zastanowia sie czy aby poszli krok do przodu czy krok do tylu z tym patchem :) .. Po raz pierwszy widzialem topic " Will you buy this game" w negatywnym tego slowna znaczeniu ...Topic ma 9 stron a wiekszosc z tego jest "no" tak wiec moze ich to ruszy :)

Wypowiadali sie tylko ci, ktorym sie chce pisac i narzekac. Jakas czesc z tych co powiedziala "no" chciala sie podraznic, ale w rezultacie i tak beda grac, bo wszyscy beda grac :)

Trzeba pamietac, ze jest jeszcze sporo ludzi, ktorzy beda na 100% grali w WOW, a nie sa w ST US ani CB EU. Watpie, zeby Blizzard sie martiw iloscia graczy, predzej stabilnoscia serwerow. Wszedzie goruja przychylne opinie o tej grze. Teraz tylko wszystko ladnie wywazyc i nie zrobic jakiejs dziwnej wpadki.

900 zl za amerykanska bete? Ten Wiesiu_W to albo spi na kasie albo ma cos z glowa. Z drugiej strony bardzo by mi sie przydalo dziewiec stow :-?

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 19:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
znerfują rogue soon jak nic 8)


czuje sie wystarczajaco znerfowany, a tak pozatym: die.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 01:45 
Cytuj  
A jednak patch nie był taki zły ;) Blink działa teraz lepiej ,sheep nie wymaga bycia zwróconym w stronę przeciwnika i high lvl mag przy odpowiedniej grze i templacie (20/31/0 ap+pom+pyr) może być skuteczny w pvp .

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 12:41 
Cytuj  
ogolnie patch sucks. oprocz wielu fajnych zmian glownie w klasach, to nie podoba mi sie nic. Co za debil wymyslil death penalty to ja nie wiem.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 18:16 
Cytuj  
A mi się ten death penalty podoba. Przynajmniej nikt nie będzie szarżował jak debil i ludzie będą bardziej pilnować swojego tyłka. :)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 18:41 
Cytuj  
death penalty jak najbardziej powinien byc bo inaczej by nie bylo wyzwania tylko ze troche przegieli z 100% item decay . Albo jak juz to chca zostawic to niech obniza ceny napraw bo po prostu w tej chwili bez kilkugodzinnego grind zeby kase pofarmowac nikt nie bedzie w stanie reperowac . co oznacza ze ludzie beda biegac w majtkach :) albo beda robic low lev postacie bo high lev sie po prostu nie oplaca grac.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 18:48 
Cytuj  
sama śmierć z ręki mobka to też -10% do durability. Przed patchem mogłem paść ze 20 razy by sprzęt naprawiać. Teraz kilka razy i muszę biec naprawić armor.
Co do odradzania się na cmentarzu to moze być. na razie raz z tego skorzystałem.
Nie wiem jak jest na wyższych levelach. Dla mnie naprawa całego sprzętu to koszt jednego (bardzo) dobrego itemka z loot-u. Nie jest tak tragicznie ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.