mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 07:52 
Cytuj  
oo dzieki za tego ftp'a 18MB myslalem ze bedzie gorzej...

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 10:00 
Cytuj  
Widze tu jęki i krzyki dotyczace tego, ze jednemu zabrali a innemu dali:). Mysle ze blizzard testuje teraz sposb na 'pokierowanie' graczami odnosnie wyboru ras. Wiadomo ze jedna ze stron bedzie wybierana rzadziej, wiadomo ze niektore rasy/klasy beda sie cieszyly mniejszym powodzeniem i to jest chyba efekt, aby zabrac tym ktorych jest wiecej i niejako zmusic do tego, zeby nowi gracze rozlozyli sie rownozmiernie podczas wyboru nowych klas/ras/strony itd..

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 10:08 
Cytuj  
Ten patch również jest do OB ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 10:11 
Cytuj  
Cytuj:
to moze zassac patcha do open bety stad:

tylko.
to nowy klient i patche powinny byc teraz dosyc male rozmiarowo; do closed eu bedzie zapewne troche wiekszy =)


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 10:12 
Cytuj  
No to se zassam i instalne żeby w momencie OB nie czekać. :har:

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:13 
Cytuj  
closed eu musi zaciagnac calego clienta patch included


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:37 
Cytuj  
Zodi4c ja w pelni cie rozumiem ale ja nie krzycze ze mi zabrali a komus dali tylko porownaj sobie stan forum(oficjalnego wow) przed patchem i po patchu ... Wczesniej glownie pochwaly byly a teraz wiecej to ja widze jebania na forum niz pochwal .. Ps : A niby komu zabrali a komu dali w nowym systemie smierci ? No chyba ze uwazasz ze taki penalty za smierc to dobra rzecz , bo wedlug nie nie bo ludzie beda sie bali pvp teraz jak ognia a wow to mialo byc rozwiniete PVP ponoc :) PS2: co do magow to tak jestem troche wnerwiony bo w ostatnich patchach tylko nas nerfuja .. Ok zgadzam sie ze invisibility to byla przesada , ale zeby nie dosc ze nam teraz jakies regenty wcisnac do czarow to jeszcze jedyny armor (cloth) jaki mamy nerfnac o okolo 20% ? Wedlug mnie to nie fer . Magowie nie byli przegieci IMO.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:41 
Cytuj  
Zodiac -------->Akurat magów na serwerze pvp EU closed jest stosunkowo niewiele a to dlatego że po ostatnich nerfach mag jest po prostu weak ..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:41 
Cytuj  
Halo, pobudka, to jest BETA. Rozumiesz? Beta test. Jeszcze wiele do retaila moze sie zmienic, a teraz sie testuje rozne rozwiazania i balansuje.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:48 
Cytuj  
Xanth po pierwsze jak juz do mnie cos piszesz (bo wyglada to jak odp na moj post) to prosze cie pisz jak do kogos powyzej 12 roku zycia a nie jak do szczyla textami typu "halo pobudka" .. A co do tego ze to jest beta to wiem o tym ale gdyby kazda zmiana jaka zachodzi w gze ludzie traktowali w sposob "to jest beta wiec ja bede cicho" to by devsi NIGDY NIC NIE ZMIENIALI BO NIKT BY NIE NAZEKAL. Tak wiec jak cos mi sie nie podoba to bede o tym mowil wlasnie dlatego ZE TO JEST BETA i tu jeszcze mam wplyw na zmiane tego bo jak gra bedzie retail to juz nie beda robil balansu postaci .

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:51 
Cytuj  
roball nie mowie tu o kosmetyce tylko o sprawach typu regenty do czarow ktore dosc drastycznie zmieniaja funkcjonalnosc nie ktorych czarow tak samo jak system smierci . Jak tego nie zmienia przed retail to marna szansa zeby zmienili w patchach potem .

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:54 
Cytuj  
pozyjemy zobaczmy - fakt z tym armorem to trochę nie ten tego szczególnie w PvP gdzie co chwila się pada :/ Jak cały armor pier..lnie to nic tylko zabierać dupę do domu by naprawić :(

Aby mi nosorożca nie zabrali i będzie good :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:56 
Cytuj  
Strangerr przepraszam, ze zapomnialem emotikona dodac, myslalem ze i bez niego potraktujesz to jako zart. Co do jekow na forum.. sadzisz ze devsi WOWa tu zagladaja? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:57 
Cytuj  
Np. można wątpić czy magowie ,druidzi będą teraz tak ochoczo buffować
innych aracane intellect , mark of wild (imo najfajniejszy buff w grze) czy otwierać im portale skoro muszą za to płacić.... .

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:57 
Cytuj  
erm roball tak jakbys poczytal patch notes albo oficjalne forum to bys ZOBACZYL ze teraz do niektorych czarow magowie POTRZEBUJA regenty ... ale widze ze niektorzy tylko graja za free ale poczytac co nowego w patchu to juz nie laska ?

Xanth wiesz moze nie zagladaja ale jak sie tu wykrzycze to tam bede bardziej konstruktywnie pisal , pozatym czy ktos popatrzyl o ktorej ja to pisalem :) A po 2 moze kogos naklonie zeby tesz napisal kilka slow na ich forum :)


Ostatnio edytowano 8 lis 2004, 13:59 przez Strangerr, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:59 
Cytuj  
No i dobrze, przynajmniej herbalist na cos wiecej sie przyda. A i magowie beda ostrozniej czarami szastac. Jesli hunter zuzywa strzaly/naboje to czemu mag ma miec za darmo? :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 14:01 
Cytuj  
no tak tylko ze jezeli tymi regentami (bo nie dokonca wiem jeszcze co sie na te regenty sklada) beda herby to automatycznie magowie musza byc herbalist zeby nie pakowac multum kasy w kupno... A to jest nie fajnie bo w takim wypadku mamy juz jeden slot na tradeskill zajety ..

Edit: moze i masz racje co do tego ze czemu jedni musza placic za ammo a inni nie za spelle. Tylko ze taka rzecz jak regenty do czarow to oni powinni duzo wczesniej wprowadzic a nie na 1 dzien przed open beta gdzie juz kazdy sie przyzwyczail do tego ze po prostu ogranicza go mana :)

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 14:03 
Cytuj  
Widzę Xanth że niewiele wiesz na temat profesji Herbalism oraz czasie jaki zabiera zbieranie/znajdywanie ziółek .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 14:06 
Cytuj  
Razorback6(3) napisał(a):
Widzę Xanth że niewiele wiesz na temat profesji Herbalism oraz czasie jaki zabiera zbieranie/znajdywanie ziółek .

Owszem, niewiele wiem, choc mam juz experta z hakiem ;)
Uwazasz, ze wymog reagentow dla magow nerfnie herbalistow? No wez ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 8 lis 2004, 14:09 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 14:09 
Cytuj  
roballu ja tesz mam zycie i kobiete , studiuje na 2 kierunkach na raz wiec nie mow mi tu prosze o tym ze nie mam zycia . Nie staram sie przegladac forum co 5 sec ale jak juz wychodzi patch to zadaje sobie tyle trudu zeby przeczytac co nowego chociazby odnosnie tylko mojej profesji/rasy/tradeskill jak jest za duzo do czytania reszty. Ale zakonczmy ta wymiana zdan bo zaraz zrobi sie z tego flame a po co skoro mamy taki ladny i czysty topic :)

Xanth : wszystko by bylo fajnie gdyby herbalism zrobili jako profesje ktora mozna miec poza 2 glownymi. Wtedy moga sobie nawet zostac te regenty ale jak teraz ja musze automatycznie wybierac herbalism jako mag to troche nie fer bo zostaje mi jeden slot na tradeskill.


Ostatnio edytowano 8 lis 2004, 14:11 przez Strangerr, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.