mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 21:51 
Cytuj  
jest taki lag, ze ch... człowieka strzela. Po wylogowaniu się nie moge zsię zalogować. nalogowało się bydła :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 21:53 
Cytuj  
ja dalem spokoj. impa castowalem a pokazywal sie po 10 sekundach.
jak tak ma byc w retail to ja dziekuje...

ide na jakis nie PvP serwer - moze tam bedzie luz w co watpie


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 21:53 
Cytuj  
Ciekawe jak na innych serwerach... pewnie wszystko juz zapchane maksa. A serwery czkawki dostaja.. wrrr..

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 21:55 
Cytuj  
a czemu tak ma być w retail? przecież to się ludziska dossali co nigdy w zyciu w żadnego mmo nie grali. A serwery nie są z gumy..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 21:56 
Cytuj  
Pozatym prawdziwy stress test to wlasnie OB. Przynajmniej devsi widza co sie dzieje przy pelnym obciazeniu serwera :)

X.

PS. Test 13 zaladowany maksa, na innych luz.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 21:59 
Cytuj  
Chwilka, to jak wrezcie jest PvP serwer jest zapchany tylko czy wogle juz wszystko czkawy dostalo?

EDIT:nvm Ps Xantha mi styka :P


Ostatnio edytowano 9 lis 2004, 22:00 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 22:00 
Cytuj  
tylko że pełne obciążenie serwera to było ale podczas naszych testów z FP - wchodziłem na listę serwerów i wszędzie było na czerowno HIGH - a działało bez problemów. Teraz jest 2x 3x lub 10x HIGH :/

imho powinni bardziej kotrolowac ilość kluczy i nie rozdawać dla miliona osób tego samego klucza bo z tego to tylko syf mógł się zrobić i się zrobił :(


Ostatnio edytowano 9 lis 2004, 22:01 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 22:01 
Cytuj  
13 jest pechowa podobno :/
Od 30 min stoje nad swoimi zwlokami, ale raczej nie licze na szybkiego ressa. Anyway, chat dziala w miare dobrze ;)

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 22:01 
Cytuj  
thx god ze w robocie kwitne do 1 w nocy ;]

jestem przekonany, ze w retailu tak nie bedzie - ogromny odsetek beta"testerow" odpadnie a i serwery beda lepiej przygotowane, beta ma zawsze swoje prawa.


_________________
Obrazek

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 22:11 
Cytuj  
fakt, ze do open bety blizzard sie nie przygotowal za dobrze , szczegolnie z dystrybucja kluczy. A przeciez to nie byla niespoadzianka kazdy "wiedzial" jakie jest zainteresowanie... i co sie ztym wiaze. Szczegolnie wydymani musieli sie poczuc ci wszyscy, ktorzy walczyli o klucz noc cala przezywali dramaty w poszczegolnych dystrybucjach kluczy via fp, tracili czas i nerwy =] a na koniec okazuje sie ze jest jeden public key - joker . Pewnie wraz z
serwisem kont padl im system weryfikacji kluczy lub jeden klucz byl dystrybuowany na skutek bledow wielkrotnie do roznych chetnych , nie mieli wyjscia musieli znalezc szybka solucje ..i znalezli heh.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 22:11 
Cytuj  
No i wlasnie klient mi sie wykrzaczyl ze slicznym komunikatem bledu. Eeech.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 22:23 
Cytuj  
fucktycznie nieciekawie sie zrobilo

ja do tego mam jeszcze prob z login serwerem ( problemy zaczely sie odkad wyszedlem z wow z alt+f4 nie wiem czy to ma jakis zwiazek ) ale wczesniej ( po poludniu ) ladowalem sie w 3sek , teraz 5min albo cant connect

zerg > blizz :oops:


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 22:42 
Cytuj  
No i Test 13 padl ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 23:40 
Cytuj  
Oni caly czas rozdaja nowe konta? Hmm ja tam sobie spokojnie ciagne klienta.
Ale,ale...
Grac specjalnie nie bede mial kiedy, mam inne zajecia, a jak czytam wasze posty to mam powazne watpliwosci czy w ogole odpalac WoW OB.Co by sobie nie zepsuc smaczku.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 00:27 
Cytuj  
Jestem strasznie zawiedziony, po ty waszych wszystkich opowiesciach jak sobie WoW a raczej serwery radza przy duzej ilosci ppl to dzis jest po prostu makabra, w ogole nie da sie grac :( Staralem sie chodzic tam gdzie nikogo nie ma i tak dupa, co chwile nie wiedzialem co sie dzieje, sprzedawanie i kupowanie itemow tragedia kupile 4 takie same itemy przez te laagi :(

Mam nadzieje ze to poprawia, a na razie wrazenia fajne, podoba mi sie postac Maga, laska niezle tlucze a o czarach nie wspomne :) No solowac mozna ale ciekaw jestem jak to sie przedstawia na wyzszych lvlach :)

Mam nadzieje ze to sie zmieni i bedzie mozna normalnie pograc :)

Aha moja mala propozycja, moze ktos z Was bylby taki uprzejmy i napisal maly elementarz o podstawowych rzeczach w grze, typu jak sie rozmawia (no wstyd sie przyznac ale nie wiedzialem jak sie rozmawia na kanale :) ), gdzie jak co sprawdzic itp Ogolnie podstawowe informacje, skoro nie ma manuala, co prawda jest tutorial, ale tylko w sprawach oczywistych albo na ktore kazdy sam dojdzie ^^

pozdrawiam :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 00:36 
Cytuj  
pozostaje poczekac az hamburgery pojda spac , rano byly puchy! :) po poludniu tez ok , wieczor - smierc.

btw. widzieliscie koreanskie znaczki na general chacie? no to wiecie wszystko :lol: GIMI ITAMZ ^^' HAS ENTERED THE SERVER...koreanskie znaczki przebijaja tylko te ruskie ( tez widzialem )

NA only - niezla fraszka


_________________
you are already dead

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 04:01 
Cytuj  
To nie jest lag
Test 13 ma cos walniete - baze albo cos tam.
Jakis problem z itemami maja.
Wywala sie przy lootowaniu , kupowaniu itp.
To nie jest kwestia laga.
Akurat Test13 wcale nie ma duzej populacji.
Na innych jest zero problemu z lagiem - przy duzo wiekszej ilosci graczy

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 08:08 
Cytuj  
Dokładnie, coś się im na 13-tce zrypało. Około 4:00 sprawdzałem jak wygląda populacja i było 'medium'. Miejmy nadzieję, że dziś coś z tym zrobią.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 08:15 
Cytuj  
Ktoś wie skad moge sciagnąc patch 0.12 ? Ani przez oficialnego any z torenta sie nie da jakis bład wyskakuje :( rano jeszcze bylo ok ale teraz kicha :/ Klienta znowu calego nie bede sciagac bo mi to 2 tygodnie zajmie jak ostatnio :/ :har:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 12:13 
Cytuj  
Hejka !

Mam problem z instalacja Cienta Open Beta WoW'a ktora zatrzymuje mi sie na pliku Terrain.MPQ , moze ktos z was wie jak sobie z tym poradzic ?? Sprawdzalem na 2 kompach i ciagle to samo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.