mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 12:15 
Cytuj  
Nie zatrzymuje sie, tylko bardzo wolno sie rozpakowuje. Odpal instalacje i idz na piwo, wrocisz za godzine i bedzie zainstalowane.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 13:21 
Cytuj  
E tam za godzine u mnie to trwalo 15minut z zegarkiem w reku :P
dluzej trwalo rozpakowywanie Winzipem :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 15:37 
Cytuj  
ja gram z kumplem na 33 i 32...lagow nie ma...czasem mmsy tylko wzrastaja do 500

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 18:38 
Cytuj  
Scorpion napisał(a):
To nie jest lag
Test 13 ma cos walniete - baze albo cos tam.
Jakis problem z itemami maja.
Wywala sie przy lootowaniu , kupowaniu itp.
To nie jest kwestia laga.
Akurat Test13 wcale nie ma duzej populacji.
Na innych jest zero problemu z lagiem - przy duzo wiekszej ilosci graczy


to jest zwykły serwer lag. Serwer zapisuje każdą zmianą o postaci. Przycina w momencie gdy:
przedmiot podnosimy
przedmiot opuszczamy
craftujemy
bierzemy quest
kończymy quest

Czyli w momencie gdy baza danych uaktualnie dane o naszym charekterze.
Na innych serwerach też laguje. Kolega gra na 30 i ma to samo. Owszem w dużo mniejszym stopniu bo na serwerze 30 jest dużo mniej osób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 19:08 
Cytuj  
No to przerwa do 22. Miejmy nadzieje, ze po upie wsio wroci do normy :)

X.

PS. I modlmy sie, zeby sie nie przedluzylo ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 19:09 
Cytuj  
znajac blizzarda ktory jest juz legenda w przekladaniu to ja dalbym czas do 24 :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 19:19 
Cytuj  
nie sądze to zrobi zle wrażenie. Trzeba pamiętać, że open beta mimo, że to cały czas beta ma za zadanie grę zareklamować i pokazać jak będzie wyglądała w retailu. Tutaj wszelkie opóźnienia, downy itp. działają raczej na niekorzyść. Dobrzy by wyglądało gdyby serwery ruszyły punktualnie, jeszcze lepiej jakby ruszyły wcześniej :)

Wszystkie serwery poszły do piachu a chciałem zrobić sobie rekonesans taktyczny i podpatrzeć gdzie się chowają night elfy, lvl strażników itd. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 19:22 
Cytuj  
Ja służę , przez pół stress testu dokładnie obadałem wysepke , moby , i samą stolicę Darnassus :]

it's good to be bad :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 19:22 
Cytuj  
hehe - dokladnie taz tak chcialem


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 19:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Trzeba pamiętać, że open beta mimo, że to cały czas beta ma za zadanie grę zareklamować i pokazać jak będzie wyglądała w retailu.


heh wg mnie ob ma za zadanie zahamować sprzedaż EQ2 :P


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 19:56 
Cytuj  
moim zdaniem blizzard trochę źle zrobił.
Powinien rozpocząć open betę kilka dni wcześniej. Wtedy fani EQ2 w oczekiwaniu na retaila odpaliliby WoW-a. Teraz niektórzy co mają już EQ2 mogą olać OB WoW-a bo będą zajęci/ustawieni w EQ2. Więc mogą całkiem pominąć WoW-a.
Lub inny typ ściągnąć, odpalić i wykasować z komentarzem na ustach "grafika jest do dupy ta gra to dno" ;)

WoW wciągnie każdego imho, na jak długo to nie wiem. Ale czasami potrzebuje trochę więcej czasu niż godzina czy dwie.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 20:11 
Cytuj  
Mark24: nie wiem czy zwrociles uwage ale wraz z nowym patchem paladyn przeszedl sporo zmian na lepsze i teraz jest naprawde fun. Tez lubie grac tankiem i wiem napewno ze w retailu nie bedzie to warrior. Z nowym patchem pal jest teraz bardzo dobrym tankiem i nie ma takich problemow jakie warrior ma z rage i utrzymywaniem agro (nie mowiac o pvp)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 20:22 
Cytuj  
ja na razie robię warriora, zooptowanego raczej na damage dealera. Chociaż o ilości HP nie zapominam, ale przedkładam addsy do str, sta nad Armorem :) Jak zajdzie potrzeba do przebuduję sobie talenty i zmienię ekwipunek - na razie pakuję wszystkie w punkty w arms mastery. Spotkanie z Night Elfem z mojego lvl było drastyczne w skutkach - 3 ciosy i facet uciekł bez HP (w Ashenvale - tam kupa mobów, które optują za przegraną stroną więc go nie mogłem gonić). Gun, gun - nie zapomnieć nauczyć się strzelać i zakupić jakąś pukawkę na takie sytuacje.

Paladin to jest chyba tylko w alliance - ja gram w horde. Przyznam, że gdyby zostawili ten okrzyk co daje 30 rage to byłbym bardzo overpowered. Teraz soluję moby 2-3lvl wyżej (jak mi nie zrobi missa 10razów pod rząd - a zdarza się), z tym +30 rage byłoby jeszcze lepiej.
No i muszę się przyjrzeć skillom które unieruchamiają/spowalniają przeciwnika. Oraz wypróbować mój fear na nich ;)
no i nie zapominać o buteleczkach z czerwoną zawartością na terytoria open PvP - bardzo pomagają :)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 20:36 
Cytuj  
a mnie osobiscie warrior wkurzyl i 3 dni temu zaczalem grac palem. Idziemy z grupa skladajaca sie z wara (czyli mnie) thiefa, maga i priesta. Natknelismy sie na moby o 2-3 lvle wyzsze ode mnie. No i nie moglem dac sobie rady z utrzymaniem agro. Co cios to miss, miss, miss. Nie moglem naladowac rage i biedny thief i mag nie mogli nic zrobic bo zaraz mob ruszal na nich. Dodam ze skilla w broni mialem wytrenowanego na maksa. Jezeli nie wprowadza zmiany polegajacej na tym ze bedzie dodawany rage (chociaz mala ilosc) podczas missa to napewno do wara nie wroce:))))

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2004, 00:11 
Cytuj  
zauważyłem, że duże agro robią okrzyki - generalnie jak widzę, że tracę agro to walę okrzykami cały czas. Bardzo przydatne jak jest kilka mobków. Ja w sumie na razie unikam grup... ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.