mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 18:25 
Cytuj  
Hi

You should ba able to buy the collectors edition through the official
website for the game, which you can find at:

www.wow-europe.com

There should be a link for puchasing, with the Gameplay symbol, available
from Friday 26th November.

Hope this helps.

Thanks,

Gameplay After Sales


Hello,
Thank you for your email, unfortunately we cannot ship this WoW product overseas. Sorry for the inconvenience.

Kind Regards,

Adam
Gameplay After Sales


Po 3-4 dniowych zmaganiach celem kupna tego co cche i w formie w jakiej chce, po zaprzestaniu poddawanai sie kampani kup juz bo moze nei zdazysz pożegnam sie z WoW całkowicie.

Odpowiedz na powyzsze

Hello
You can't ship order form one UE country to another UE country ? That's bad info, but anyway, thank you for check and answer. If you can, please send info to Vivendi -> they lost one cutomer forever, this is not big problem for him, because they have 300.000 other customer who order and buy WoW, but now i'm happy. I'm trying buy this fuc$%% game to long, to many shop say no we can't this, we don't have this .. bla bla bla. I hope more ppl think like me and Vivendi lost not one customer but 500.000 cutomers ... meyby some day ...

best regards


w związaku ze związakiem WoW dla mnie jest martwy, bawcie sie dobrze


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 18:49 
Cytuj  
Ja się będę bawił dobrze, jestem zbyt uzalezniony od tej gry, ale policzek Vivendi możesz ode mnie sprzedać. I kopa na poprawkę, bo zasłużyli.

Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 18:59 
Cytuj  
No jesli chodzi o dystrybucje to chyba najgorsza jaka widzialem w mmorpg. Nie dosc ze sie nie obronili przed graczami z eu, to jeszcze tak skomplikowali ze az glowa boli :>

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 20:09 
Cytuj  
A moze po prostu kup sobie gre w Ultimie.pl i poczekaj te 2 miesiace :) Zyc bez WoW tez sie da :P

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 20:14 
Cytuj  
ja tka chyba zrobie. chcialem kupic dzis wersje us ale tez jakos nie moge nigdzie znalezc...najczesciej pisza, ze magazyny maja puste i nie wiedza kiedy dojdzie kolejna dostawa :/


Posty: 12
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 20:16 
Cytuj  
gameplay nie wysyla poza UK, ale nie jest jedynym sklepem oferujacym WoW.
sprobuj inne :)
w kazdym razie gratuluje samozaparcia ;) Blizzard nie raz mnie wkur.. ale sily aby sie na nich wypiac nie mialem :]


Posty: 17
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 21:01 
Cytuj  
Zeby byla jasnosc do Polski to oni nie wysylaja pre-order packa ale sama gre bez problemu w lutym od nich dostaniesz.


_________________
Collective Sound Members

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 21:38 
Cytuj  
Dlaczego w lutym? Ja mam nadzieję dostać od nich WoWa w dniu premiery, co wg moich nadziei nastąpi w styczniu. Ileż w końcu może strwać final beta? (w US trwała 10 dni)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 21:39 
Cytuj  
Buba_jw napisał(a):
ja tka chyba zrobie. chcialem kupic dzis wersje us ale tez jakos nie moge nigdzie znalezc...najczesciej pisza, ze magazyny maja puste i nie wiedza kiedy dojdzie kolejna dostawa :/

Ja już sobie odpuściłem zabawy z pre-orderem i beta-kitem :D

Zamówiłem wersję standard tutaj: http://www.sendit.com/game/item/6000000000991
bo ten sklep już mam sprawdzony (kupowałem u nich kiedyś filmy na dvd).
Bez problemu ślą do Polski i to za jedyne 1,50 funta.

To w sumie całość wyniesie mnie ok. 170 PLN.

Jak WoW będzie już normalnie dostępny to wyślą mi go i finał - a w tzw. "międzyczasie" spróbuję się załapać na EU-betę.
A i zapłaciłem eKartą z mBanku (jak zwykle zresztą :wink:).


_________________
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 21:51 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Dlaczego w lutym? Ja mam nadzieję dostać od nich WoWa w dniu premiery, co wg moich nadziei nastąpi w styczniu. Ileż w końcu może strwać final beta? (w US trwała 10 dni)


Niestety mam napisane w order history ze wysylka wyjdzie miedzy 16 a 17 lutego. Niestety dla mnie to najlepiej zeby mi wyslali juz dzis :)


_________________
Collective Sound Members

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 21:53 
Cytuj  
W każdym sklepie jest inna data. Nie sugerował bym się tym.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 22:05 
Cytuj  
Sorry ale śmieje się z tego do tej pory. To działanie jakby "na złość mamie odmrożę sobie uszy"... troche niepoważne.
Rozumiem, że nam jest bardzo ciężko nabyć grę, ale jest kilka ale. Wciąż nie było premiery w EU (więc tak naprawdę oburzanie się do tego stopnia jest troche dziwne). Vivendi przyjęło dziwną strategię ale cóż to ich wybór, ale pewnie musi to z czegoś wynikać.
Generalnie możesz zrobić jak miliony zwykłych ludzi robią zazwyczaj - czeka się na wydane gry i nastepnie ją kupuje (tym bardziej że ma być napewno dostepna w ultimie).
Pomysl komu zrobisz na złość? Vivendi czy sobie (developerów w to bym nie mieszał bo jak to zwykle bywa, najwięcej pracują a najmniej mają do powiedzenia)? W końcu gra jest warta poczekania. Ale zrobisz jak zechcesz.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 22:37 
Cytuj  
Dokładnie ja zaangarzowałem siły trzecie w Londynie (czytaj kumpel :P) i będzie wszystko w dniu premiery, jaki i kod do FB :]

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 23:16 
Cytuj  
Sylwian to porownanie nie jest dobre, Scorpio raczej zyska, a nie straci: czas, kase, zdrowie :>
A swoja droga oni ta taktyka troche traca, bo ja juz tez zaczynam miec dylematy odnosnie grania. Dali mi czas na ochloniecie z pomyslu grania, podobnie 5ciu moich kumpli sadzi. Dzis kolegaz usa byl mi kupic gierke, ale wrocil i na gg mnie ponformowal, ze sa jakies dwa pudelka, a on nie wiedzial co brac, a drugi kumpel we wtorek ma mi w UK kupic, bo dopiero wtedy jedzie na uczelnie. No ale przez te wszystkie problemy z kupnem tak sie wpienilem, ze powoli sie zastanawiam czy jest sens sie w to ladowac, bo jak na starcie taki chaos bedzie to moze w przyszlosci grajac tez jakies problemy beda sie notorycznie pojawiac.
Zreszta ja sie najbardziej boje tego ze wow w europie zacznei sie w lutym, a jesli by tak sie potwierdzilo na 100% to ja tez olewam wow'a jak scorpio.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 23:33 
Cytuj  
Tego typu sytuacje w branży gier to żadne novium , pamiętam premierę dreamcasta w 1998 . W ciągu pierwszych trzech dni sprzedano pierwszy shipment ok 300 000 sztuk , preordery osuszyły dostawy na sporo miesięcy a Sega zabroniła na jakiekolwiek wywożenie konsol poza granice Japoni . Koszt sprowadzenia tej zabaweczki , która notabene na owe czasy miała miażdzącą przewagę techniczną nad jakikolwiek PC , czy inną konsolą , opiewał na ok 5 tyś złotych jak dobrze pamiętam ..a ludzie i tak sobie ją sciągali , dlaczego?.. bo chcieli sobie zagrać w Virtua Fighter 3
, Sega Rally 2 , Soul Calibur i wiele innych pozycji jakie dostępne były wtedy wyłącznie na coin-op . Taka była siła tego produktu , dziś DC gryzie piach ale
The Legend will never die ...

World of Warcraft przeżywa dziś swoj golden age , sfrustrowanym Europejczykom , rodakom doradzam spokój , otrzymacie może battlegrouds , honor system , pvp revards , więkrzy balans , dużo więkrze rozeznanie w mechanice endgame , game lifespan , można mnożyć...
Blizzard sam się w tym nie może połapać ale co mamy ich winić że zrobili za dobre Mmorpg w które wszyscy zainteresowani chcą pograć? , w dodatku ten kawałek ciasta jest zarezerwowany dla Amerykanów ...poczekajmy na naszą kolej ..już niedługo , bliżej niż nam się wydaje


Posty: 17
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 23:55 
Cytuj  
Nic dodac nic ujac :wink:


_________________
Collective Sound Members

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2004, 00:04 
Cytuj  
Zawsze można kupić cd key na ebay'u. Jest troszkę drożej ale jak się coś chce mieć zaraz to trzeba płacić :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2004, 00:37 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
[...]
World of Warcraft przeżywa dziś swoj golden age , sfrustrowanym Europejczykom , rodakom doradzam spokój , otrzymacie może battlegrouds , honor system , pvp revards , więkrzy balans , dużo więkrze rozeznanie w mechanice endgame , game lifespan , można mnożyć...
Blizzard sam się w tym nie może połapać ale co mamy ich winić że zrobili za dobre Mmorpg w które wszyscy zainteresowani chcą pograć? , w dodatku ten kawałek ciasta jest zarezerwowany dla Amerykanów ...poczekajmy na naszą kolej ..już niedługo , bliżej niż nam się wydaje


Głos rozsądku :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2004, 01:30 
Cytuj  
A ja to wszystko pieprze i czekam na EU retail.
Pojde sobie do Empiku i sciagne z polki :[
Pfrut. Retards ^______________^


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2004, 02:20 
Cytuj  
Taka mała uwaga dla tych co nie doczytali albo nie mogli :
Chodzi o wersje EU WoW - a, US wydanie mam w głebokim poważaniu, cały ten tekst na początku dotyczy preorderu wersji EU, odpusciłem beta-kit, odpusciłem US-wersje, ale do kurwy nedzy skoro nie moge zamówic WoW pre-order Europe CE bądz zwykłej ze strony wow-a u Europejskiego dystrybutora to niech sie gonia.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.