mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 25
Dołączył(a): 30.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2004, 13:03 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-17 18:50, Aldatha napisał:
Ja bym byl ostrozny z takimi oskarzeniami Cabaal , pomysl zanim nazwiesz kogos oszustem . To nie nasza wina ze powstal xylobot i rujnuje Lineage 2


To nie nasza wina, ze powstaly karabiny i ruinuja swiat...a teraz gin TRATATATATA.

Ja sie dolaczam do CaBaala. Zastanawiam sie i teraz z czystym sumieniem moge powiedziec:
Jestescie oszustami(ci od macr i dupowania).
Jesli tak maja sie zachowywac polscy gracze w L2, to niech bedzie ich jak najmniej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2004, 14:43 
Cytuj  
Jak to pieknie brzmi. Polskie dzieci propaguja gre fair play. :grin:


Posty: 37
Dołączył(a): 11.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2004, 15:34 
Cytuj  
hic

CaBaal i Coval: macie racje. uczciwosc w grze to bardzo fajna sprawa. chyba, ze ma sie na karku 30 lat i uprawa mobow juz tak nie rajcuje jak 10 lat temu. oj, wtedy to goscie chodzacy w lepszym sprzecie by mnie tylko mobilizowali, nie wku.ali..

macro/boty
Jak juz Karol zdazyl sie zorientowac jest to malo ekonomiczne. no i nudne, i prosze nie mowcie mi ze w uo trzeba bylo zabic 1000 monsterow zeby sobie kupic luk of power :smile: jakie 1000? z kazdego musialo by wypasc po 100 i jeszcze od czasu do czasu jakis item zeby stac mnie bylo na Foresta ?:) useless. czemu GMi nie scigaja botow? albo robia to sporadycznie jak juz 20 graczy domaga sie sprawiedliwosci? bo to nie jest ich najwiekszy problem ! co byscie gasil jakby sie palilo? stodole czy dom? oni doskonale wiedza ze istnieja lepsze metody na szmal i ze w ciagu miesiaca wyroslo im SEA OF MILIONERS albo MM. widzieliscie ebay?
http://auctions.searchmarketing.com/lin ... 4-1-s.html
tydzien czasu stoi serwer Hindemith i juz mozna sobie kupowac za $$$ miliony? nawet kilka jak sie glebiej poszuka. kto sprzedaje? jak to kto, chinole i to goscie majacy po 500+ zakonczonych transakcji. co sprzedawal wczesniej? ryż ? nie sadze. A jak bylo z ultimka? po ilu latach odpalili siege perilous? po 3?4? a po tygodniu stal juz castle i dopiero wtedy zlapali manych na dupowaniu szmalu. bo byli idiotami. tu nie wupada sprzedawac wiecej niz 2 banki bo to przeciez beta :smile: co bedzie w retailu? Rozmawialem z Caabalem i wiem ze robi 100-150k dziennie. bez "oszukiwania". Jak bedzie mial milion oni beda mieli 50, jak on bedzie mial 5 oni beda mieli 100 i co powie po przeganej wojnie klanow? (na kainie ma byc war o dominacje klanow) bo tamci latali w sprzecie ktorego nawet nie byl w stanie rozpoznac, przez 2 min go klepal a gosciu sobie gadal z kolesiami i nie zjadl mu nawet 1hp bo many mial naturalny regen wyzszy od jego damage? :smile: lol do tego to zmierza. Boty to dobre dla ciulaczy, szkoda ze nikt z nas nie rozumie chinskiego i koreanskiego bo sa boardy, strony itp w tych wlasnie jezykach, gdzie sa WSZYSTKIE bugi z prelude, koreance i inne jackie-chany mowia - czaj, w usa jest prelude LOL, zarobimy sobie pare zielonych.

nie chce sie tlumaczyc, ale to jest gra fajna, chetnie bym pogral ale na zasadzie 2h quest, 4h jakiejs walki pvp, siege zamkow, moze beda jakies fajne eventy ale farmowac? atari? ja nie jestem rolnikiem :smile:

pytanie ktore nie daje mi spac:
ruins of despair. wale z WS do zombie warriorow, wszystko ok, jakis tam damage robie, 4 strzaly z apprentice stafa + spiritshot i zombie lezy albo prawie lezy. podbiega elf, bez armora, z lukiem ktorego grafika wskazuje na najtanszy szit czyli short bow. 3 strzaly w zombie warrior i many lezy. czy ktos ma jakas teorie na ten temat?

Do wszystkich wysoce zbulwersowanych tematem: miesiac, moze 2 i mamy ere PK. i to nie byle noob kilerow tylko high end equipped manych + white healerzy itp zapytuje wiec: interesuje was bycie zwierzyna (najlepszy przyklad to elpy-taki "moster w grze") czy macie chec nawiazac walke? Myli sie ten, ktory sadzi ze 4 osoby rozwala samotnego PK. wystarczy ze ma kilka lev wyzej i przewage sprzetu (czyt. kasy). moze nawet odpalic macro na farmowanie "next target" bo to nie ultima, gdzie ja i baal,2 magow zapodajacych combo expl+ FS zabilo billa gatesa na rat island mimo ze mial 2 healerow. to nie ta giera. szmalu w realu nie wydam zeby jakis zoltek kupil sobie nowego carsa bo zna lewar, a wykonywanie komendy tyl-na-lewo jak sie robi czerwono na screenie to nie dla mnie :smile:

pozdrawiam
Mako

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2004, 15:54 
Cytuj  
LOL. Mako nie wiem czemu do mnie adresujesz swoja wypowiedz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2004, 16:02 
Cytuj  
pytanie ktore nie daje mi spac:
ruins of despair. wale z WS do zombie warriorow, wszystko ok, jakis tam damage robie, 4 strzaly z apprentice stafa + spiritshot i zombie lezy albo prawie lezy. podbiega elf, bez armora, z lukiem ktorego grafika wskazuje na najtanszy szit czyli short bow. 3 strzaly w zombie warrior i many lezy. czy ktos ma jakas teorie na ten temat


high lvl?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 37
Dołączył(a): 11.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2004, 17:12 
Cytuj  
Heh Coval nie adresowalem moich smutkow do ciebie tylko zaznaczylem ze obaj macie racje. swiat bez czitow bylby fajniejszy ale skoro sa to mozna zrobic 2 rzeczy:

1 byc grzecznym i dostawac w pierdziel + omijac zabawe bo w zabawie moze cos wypasc

2 isc z nurtem i sie bawic, nie koncentrujac 99% uwagi na zarabianie kasy.

Moja mamuśka wychowywala mnie w przekonaniu ze everythin is cool, be good for others i takie tam pierdoly. wczoraj (przy okazji innej sprawy) stwierdzila, ze swoje wnuki jesli sie doczeka bedzie nauczala dokladnie odwrotnie. takie czasy :smile: nie walczysz o swoje to cie zjedza.

zawsze sluchaj mamy bo mama wie lepiej :smile:


Posty: 37
Dołączył(a): 11.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2004, 17:16 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-24 17:02, Aenima napisał:
pytanie ktore nie daje mi spac:
ruins of despair. wale z WS do zombie warriorow, wszystko ok, jakis tam damage robie, 4 strzaly z apprentice stafa + spiritshot i zombie lezy albo prawie lezy. podbiega elf, bez armora, z lukiem ktorego grafika wskazuje na najtanszy szit czyli short bow. 3 strzaly w zombie warrior i many lezy. czy ktos ma jakas teorie na ten temat


high lvl?



kto majac "high" level biega z short bowem i bez armora, a jesli juz i zalozmy oddal sprzet innej postaci i dla fazy sobie strzela, to po 1. czemu widuje takich manych na roznych spawnach i to codziennie 2. jaki trzeba miec level zeby z shorta walic za 250+ damage w chyba 18 lev monstera?

odp: nie, to nie sprawa high lev

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2004, 02:01 
Cytuj  
Cytuj:
Ja sie dolaczam do CaBaala. Zastanawiam sie i teraz z czystym sumieniem moge powiedziec:
Jestescie oszustami(ci od macr i dupowania).
Jesli tak maja sie zachowywac polscy gracze w L2, to niech bedzie ich jak najmniej.


Jesli ja jestem oszustem to Ty jestes debilem :grin:
L2 do teraz (17 lev) nie zaoferowala mi nic poza single player sprowadzajacycm sie do:
TargetNext=>Attack=>pickup

zeby zrobic ten level ktory mam musialem zabic kilka tysiecy mobow (ostatnio wychodzi mi ok 300 na 1 lev).
sorka ale ja cenie swoj intelekt i czas i nie bede go marnowal na gre wymagajaca mniej inwencji niz wizardry chodzace na telefonie komorkowym mojego znajomego :grin:

Jesli po 20 lev gierka zyskuje a w retail pojawi sie sensowne wsparcie team play (na razie mi sie zupelnie nie oplacalo teamowac) to ok => pobawie sie w nia "normalnie"
Jesli nie - nie bede stratny bo zepchne konto via ebay.

A co nieoplacalnosci macrowania to cofam swoje slowa :smile:
Od wczoraj zrobilem levele z 13 do 17 tylko na macro +200k wiec nie ma tragedii (jesli serwer nie pada albo gra nie crashuje).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2004, 21:38 
Cytuj  
No a ja podziwiam SquareSoft. Chujki zablokowali/przemapowali klawiaturę, o ile słowo "dupa", można sobie wywalić na ekran do logchata bez problemu to już ENTER-a się nie da.
Xylobot się wykłada
Autoit się wykłada

Byłem na kilku forach i kupa, każdy ma ten problem - nikt nie wie jak przesłać ENTER do gry.
Za to działa Xunleashed (podobno) - tylko, że to coś kosztuje 20USD, nawet bym się skusił w ramach experymentu, ale akceptują tylko paypal.
Jak ktoś chce zobaczyć prawdziwe rozmiary zjawiska botów i scryptów w mmorpg, to zapraszam na stronkę. Do FFXI już jest chyba wszystko co można sobie zmakrować, o innych starszych tytułach nawet nie ma co wspominać
http://xunleashed.dyndns.org:81/forum/sitenews.asp

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 09:43 
Cytuj  
Hey mam pytanie co do Xylobot, nie wiem ale nie moge nagrac klikniecia myszka , jest tylko wszystko z klawiatury , mozna cos z tym zrobic ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 10:35 
Cytuj  
Olej - pracowalem na xylobocie i mi sie odechcialo bo nagrywanie "klikniec" ma mniej dokladne niz ghostmouse.

Uzyj AC-tool'sa (w google wpisz "ac-tool" - pierwszy wynik to ich strona).

Najprostsze macro zapetlone forever:

SetActiveWindow Lineage II

while 1=1

//tu wpisz swoje macro

end




Klikniecie w okreslonym miejscu:

MousePos X,Y
delay 500
LeftClick
delay 500

namiary X,Y latwo znalesc robiac screenshot i otwierajac go pod ms paint - jak jezdzisz myszka po picu to na dole ci sie wyswietlaja X,Y.


albo robisz to przez nacisniecie klawisza.
Nacisniecie klawisza:

keydown {F1} 200
delay 1000



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-05-11 11:36 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 11:16 
Cytuj  
http://www.americansys.com/ezmacros.htm

Proste i skuteczne. Wersja trial pozwala na zrobienie tylko 100 loopow na raz, ale sadze, ze to w zupelnosci wystarczy :smile:

X.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 11:17 
Cytuj  
hmm L2 nie idzie w oknie odpalic :sad:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 11:24 
Cytuj  
A co to za problem
FFXI też nie, a makra działają :wink:

Polecam też programik auto-it. Podobny do tego karolowego. http://www.hiddensoft.com

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 11:26 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-11 12:17, Krid napisał:
hmm L2 nie idzie w oknie odpalic :sad:



http://www.l2orphus.com/tools.php

drugie od gory :grin:



_________________
Sponsorem tego posta jest producent filmowy który był sam :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-05-11 12:27 ]</font>

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 11:36 
Cytuj  
Ezmacro jest proste i dobre tylko co zrobic zeby klik myszy zapisac , poprostu w L@ nie idzie zapisac kliku myszka , klawiatura spoko ale mysz nie :sad: Co zrobic zeby odpalic L2 w oknie ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 11:43 
Cytuj  
bogowie....


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 11:51 
Cytuj  
Ok odpalilem w oknie :smile: ale nadal zadne makro nie potrafi zapisac klikniecia myszka a niestety robiac soulshots na dole w okienku recepty jest cos takiego jak Create i nie ma to skrotu na klawiaturze , nie wime co z tym zrobic .

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 11:57 
Cytuj  
po pierwsze: w xylobocie moze masz wpisane w konfiguracje macra:
keyboard only = true


po drugie: napisalem Ci jak to zrobic pod ACtools - pozycja kursora + komenda na leftclick


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 12:14 
Cytuj  
heh mam wpisane keyboard only = fals i nawet ac tool nie dzial nie chce kliknac :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.