mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:00 
 
A ja zamiast banowania jestem za wcześniej zaproponowanym oficjalnym mianem dla Poziomki....


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 18:28 
 
Tak czytam to, czytam i kufa rece mi opadły... Ja rozumiem, że BANowanie to nie metoda, ale czemu na boga co poniektórzy mają nam z a złe że bronimy naszego mienia? Czy to nie jest naturalne prawo każdego człowieka?
Dlaczego jeśli ktoś nas obraża to, to jest OK (bo w końcu wolność słowa etc.) a gdy my próbujemy nie dać się zmieszać z błotem to już każdy ma jakieś halo? Wiecie to troche nie normalne.

I nie bardzo podoba mi się pomysł wyrzucania całego topiku do flames tylko dlatego, że jedna osoba postanowiła nabrudzić... Karol czemu tak się bronisz przed kasowaniem postów z jakimkolwiek flame? To nie jest cenzurowanie czy ograniczanie wolności wypowiedzi - byłyby przynajmniej spokój (żeby nie było - nie mam jakichkolwiek pretensji tylko proponuje byś się zastanowił nad tym, bo ktoś tu jednak pożądek musi trzymać). A tak to przepraszam wszystkich użytkowników forum ale nie będe stał biernie i patrzył jak ktoś mi pluje w twarz!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:13 
 
Ze wzgledu na dobry smak :)
Nie zauwazylem zebym faworyzowal kogokolwiek - generalnie daje sie wypowiedziec i jesli nastapi wymiana mocniejszych zdan w 3-4 odpowiedziach a potem wracacie do tematu to nie reaguje.
Ale jesli uwazam ze temat jest wyczerpany (tak bylo w przypadku Ethana - to byl post typowo informacyjny i reszta komentarzy byla offtopics) a zaczynaja sie czyste flames - lock.
Jesli natomiast w innym topicu widze cala strone flames - kieruje to do odpowiedniego forum.
Jesli ktos pisze posta "chcialbym sobie pograc na emulatorze" - darmowe.
etc

Kumam ze wam sie nie podoba co Poziomka pisze na wasz temat ale na azjatykich bogow! mozna mu odpowiedziec niech inaczej niz "zamknij sie debilu".
Ja w kwestii Bartz jestem absolutnie dyletantem ale czytajac i wasze i jego posty to odnosze wrazenie ze to wlansie on jest najnormalniejsza osoba na tym serwerze a reszta to 15letni gowniarze (nie obrazajacie sie - pisze o swoich odczuciach ktorych nie kieruje do kogos personalnie).

IMHO dajecie sie prowokowac i tyle.
Mi osobiscie naprawde zalezy na tym zeby jak najwiecej polakow gralo na Hinde ;) wiec puszczenie waszych topicow na zywiol byloby mi bardzo na reke - patrzac na poziom waszych rozmow nie sadze by ktos chcial 'u was' grac - pomyslcie o tym.

A wracajac do tematu.
Glosowania nad wywalaniem ludzi z forum nie bedzie - to jest zawsze decyzja adminow (w przeciwnym razie szybko populacja forum zredukowana by zostala do zera).
Dla mnie osobiscie dyskwalifikujace sa 3 rzeczy:

1. Zmienianie zawartosci postu po tym jak juz ktos na niego odpisal i nie umieszczanie informacji o tym (uskutecznialo to paru gosci - flamowali, ktos odpowiadal na flame a potem forma pierwotnego posta byla zmieniana tak by gosc ktory wszystko zaczal wygladal na "niewinnego")

2. Spam

3. Konsekwentne flamowanie.

IMHO posty Poziomki nie podpadaja pod #3 bo to nie tyle flames ile KRYTYKA.
Jesli jest bezpodstawna - jaki macie problem w wykazaniu tego?
Odpowiadajac bluzgami (tylko) dajecie do zrozumienia ze "cos w tym jest" - nie wiem czy faktycznie nie macie nic do powiedzenia czy wam po prostu to wychodzi jak rosyjskim sluzbom specjalnym odbijanie zakladnikow.
Zerknij na post Ethana o problemach w klanie.
Poziomka uzyl 1 epitetu - "chytrus".
LOL, porazajace - zabanujmy go.
Sprobuj przez chwile patrzec na to nie przez pryzmat jakis spraw o ktorych tylko wy wiecie (in game sytuacje) tylko czysta lektura tego co ktos pisze na forum - widzisz jak to wyglada?

Jesli juz stosujecie argument o "wszy" (nothing personal Poz. - podaje przyklad :) ) to ja wam powiem ze wy strzelacie do wszy z krazownika :D

Reasumujac: mam nadzieje ze wystarczajaco dlugo i zawila przedstawilem motywacje swojego dzialania. A jedyne glosowanie "personalne" jakie mozecie sobie zrobic to ankieta na temat zmiany moderatora.
Uzbiera sie was tam tyle, ze przeglosujecie swojego kandydata, Fergi na pewno pojdzie na reke wiekszosci i wtedy ustalicie sobie kogo posty maja sie na tym forum nie pojawiac z definicji.
Ale ja tego nie bede juz firmowal.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:36 
 
Czy ty człowieku wiesz co to jest krytyka ???Krytyka jest formą analizy, oceny, a nie sądzę, że wyzywanie ludzi, przekręcanie ich xsywek i odpowiedzi w stylu "spierdalajcie gnojki" to jest krytyka. Chociaż może według ciebie i jest, jak ty myślisz, że to my atakujemy Poziomkę i uważasz, że jego chamskie odpowiedzi są na miejscu a jak my coś powiemy to nie jest....

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:51 
 
Facet, jestes w stanie powiedziec o co Ci KONKRETNIE chodzi?
Pokaz mi watek ktory zamknalem, wyedytowalem lub przenioslem prosze i wyjasnij w jaki sposob TYM DZIALANIEM bronilem Poziomki (czy kogokolwiek innego)?
Slucham pilnie Twojej krytyki (zawierajacej analize i ocene ;) mojego postepowania).
Czekam tez na przypomnienie mi o co sie tak pocialem z Kridem bo ni cholery nie pamietam.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 22:40 
 
Jeżeli dla ciebie jestesmy 15 letnimi kolesiami to ty z Poziomką (uważam ze jestescie kumplami hehe) to ty z twoimi smiesznymi argumentami masz lat 8.


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 22:52 
 
Hmm nie możecie dac już sobie z tym wszystkim spokoju ? O co tak naprawde ci chodzi Poziomka ? Postac jest moja i ja z nią zrobie co zechce tak samo jak klan był moim klanem i tylko ja i członkowie tego klanu mają coś na jego temat do powiedzenia a jeśli tego nie potrafisz zrozumieć to już nie moja wina . Bylka i calą reszte Avalanche prosze o to by nie odpisywali na bzdurne wypowiedzi Poziomki dlatego że ten koleś szuka tylko zaczepki i możliwośći zrobienia jakieś zadymy . Karol to jest do Ciebie : tak naprawde to nie wiem kto ma 15 lat ale napewno nie Ja i czlonkowie Avalanche ale przypomnij sobie czasy Bedevere (dalej nie będe się rozpisywał bo to nie czas ani miejsce na to ). Na sam koniec tego wszystkiego prosze nie dajcie się sprowokować takiemu IDIOCIE jakim jest Poziomka bo ten człowiek (moze się myle) nie zasługuje na to !

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 23:12 
 
Nie rozumiem dlaczego niektorzy nie maja prawa wypowiadac sie w pewnych sprawach, ale za to inni maja prawo mowic komus na jaki temat temu komus nie wolno sie wypowiadac.

Jest super, jest super
Wiec o co Wam chodzi. ;)

+1


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 07:30 
 
Heh dzieki Ci Malario, Bylku ze raczyliscie mnie znowu obrazac roznymi epitetami- to mi dodaje sil do dalszej walki, polemiki, klotni z wami , wiem ze to ja mam racje, a odpisujac w sposob jaki Wy to robicie utwierdzacie mnie w tym przekonaniu jeszce bardziej.

Czybyscie mieli cos na sumieniu, albo nie jest to tak jak wy to mowicie, piszecie - czemu boicie sie slow krytyki o waszym klanie.
Zamiast flamowac na mnie powinniescie sie cieszyc ze raczylem wogole pisac o waszym klanie - przynajmniej mozemy sie wygadac, wy-pisac na forum do woli i jest co poczytac - czy pisze prawde czy klamie to ciezko to stwierdzic - wedlug mnie pisze prawde - wedlug was klamie- reszta moze wyrobic sobie wlasne zdanie i poglad na to :>

Pozd i czekam na dalsze uwagi i komentarze (takze od osob ktore skonczyly grac - wiecie o kim mowa) :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 07:47 
 
Vissegard napisał(a):
Jeżeli dla ciebie jestesmy 15 letnimi kolesiami to ty z Poziomką (uważam ze jestescie kumplami hehe) to ty z twoimi smiesznymi argumentami masz lat 8.


Moze - tyle, ze ja w wieku lat 8 potrafie powie powiedziec co konkretnie mi przeszkadza w moim przedszkolu a wy w wieku lat 15 ciagle jedyne co potraficie powtarzac to "mamo, moderator mnie skrzywdzil" :)

P.S. A z tym ze jestem kumplem Poziomki to sie nie wysililes. Bylek by wydedukowal pewnie ze ja jestem Poziomka :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 08:35 
 
Powiem tak: cale to zamieszanie jest coraz zabawniejsze, a poziom polemiki drastycznie spada.

Mam, wiec propozycje: Zostawmy ten temat juz w spokoju. Wedlug mnie nie ma juz sensu tego drazyc.
Juz wszyscy co mieli na ten temat cos do powiedzenia, podzielili sie z innymi swoja opinia.

Dalsza polemika poprowadzi tylko do zaostrzenia ogolnej wymiany epitetow, gornolotnych metafor i innych form poetyckiego wyrazu.

Dla mnie temat Avalanche i polemika pomiedzy bylymi czlonkami klanu Avalanche (do ktorych od wczoraj i ja sie zaliczam),
a Poziomka - umarl smiercia naturalna.

Pokoj niech bedzie z Nim. Odmowie za niego 3 "Zdrowaski" i "Ojcze Nasz". :D

R.I.P. :P

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 09:25 
 
Jasne.
Topic tylko dlatego nie zostal zamkniety ze liczylem na jakies konkrety ale sie widac nie doczekam.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.