mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:06 
Cytuj  
Hm widzisz ogolnie IGE jest wporzadku bo..masz pewnosc ze cie nie oszukaja..support dziala,pomoc online i szybka dostawa..i dadatkowo fakt placenia karta..

Tyle ze jakby zebrac ze 3-4 osoby i kupic wieksza kase to taniej wychodzi..

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:15 
Cytuj  
Tak jak pisał Poziomka raczej nikogo nie stać na to, żeby pozyczyć tyle kasy - a będzie to o tyle trudniejsze, że nikt Cie nie zna. I na chwile obecną jesteś całkowicie 'niewypłacalny'.

To żadna gra gdy przepuszaczasz całą kasę na SS'y byleby szybko wylevelować. O ile teraz raczej nie jest to powazna katastrofa o tyle na 40lev to już jest niezły fuck up. Standardowy gracz kupuje taki equp jaki ty masz dopiero na 18-19 lev. (a część wogóle przed 20lev nie dobija do top NG którą ty dostałeś na starcie). Pomyśl o tym.

Kupowanie Adeny odradzał bym ale zrobisz jak zechcesz.
Po prostu ja bym nie zaufał IGE


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:20 
Cytuj  
No ja myslalem o jakichs 5m adena
troche to glupio tak kupowac ale po prostu zamiast nie wiem 3 miesiace siedziec i bic niebieskie moby dla kasy zeby nazbierac tyle to wole wlasnie wydac ta stowe i miec pewien komfort. wiem wiem ze to troche takie lipowate. zgadzam sie z tym bo najfajniejsza radocha z gry jest gdy do wszystkiego dochodzimy sami. ale akurat tutaj ta gra wrecz prace przypomina :P wstajesz rano farmisz pol dnia zeby do czegos dojsc :P to ja sie pytam gdzie ten fun :D . A dla mnie fun to klan, party, pvp, dropy :D
Poziom skad wiesz ze IGE jest bezpieczne?

edit: sylvian byles 1 :D no dobra to co radzisz nie uzywac ss wcale isc i bic moby ktore dam rade bic bez uzycia ss?
hmm a moze ja wogole zla profe wybralem...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:24 
Cytuj  
Jest bezpieczne bo dzialaja na rynku bardzo dlugo i jeszcze nikt sie na nich nie skarzyl ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:25 
Cytuj  
Nie wiem jakie sa ceny adena ale IMHO lepiej i bezpieczniej jest popytac czy ktos z tych co odeszli z L2 nie maja konta for sale.
Ja sobie kupilem second account od Mata ktory teraz grinduje w wow i choc zalezalo mi tylko na koncie (postac i tak robilo sie od zera) to overal dobrze na tym wyszedlem.
Z jego 45 lev SR zdjalem caly towar (warty z 6 baniek), dalem mu towar max za 1 mln i zrobilem z niego PK.
A te 5 baniek zainwestowalem w sprzet D/C grade dla healera.

Reasumujac - sporo osob ma konta ktore opchnie pewnie za 100-200 pln a stuffu na nich bedziesz mial za te pare mln (plus zostanie Ci drugie konto ktore po stripnieciu postaci mozesz suspendowac i zostawic sobie "na pozniej").


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:31 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
heh a gdzies dzis przeczytalem na jakims forum angielskim ze DONT EXP TOO FAST!!! bo moze byc kicha :D

Tu chodziło chyba o to że szybki lvling zżera kupę SS, czyli kasy i w pewnym momencie budzisz się na wysokim levelu, z gównianym sprzętem w łapie, i pustą kieszenią... :(


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:44 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Piszpan napisał(a):
heh a gdzies dzis przeczytalem na jakims forum angielskim ze DONT EXP TOO FAST!!! bo moze byc kicha :D

Tu chodziło chyba o to że szybki lvling zżera kupę SS, czyli kasy i w pewnym momencie budzisz się na wysokim levelu, z gównianym sprzętem w łapie, i pustą kieszenią... :(


Sylv ma racje ja sie tak zalatwilem z moim lucznikiem....

ale teraz jestem madrzejszy :D i goraczkowo zarabiam na fullplate set + SLS na 40 levelu :)

Piszpan nie spamoj SS to nieoplacalne na dluzsza mete - uzywaj ich w sytuacjach kryzysowych tak samo jak potionkow bo nigdy nie zarobisz na top d-grade o c-grade nie wspominajac.

Bij mobki w okolicach swojego lev (biale i zielone) a najlepiej znajdz party:) jest was kilku nowych umowcie sie jakos.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:47 
Cytuj  
Sylvian napisal:
Cytuj:
Tak jak pisał Poziomka raczej nikogo nie stać na to, żeby pozyczyć tyle kasy - a będzie to o tyle trudniejsze, że nikt Cie nie zna. I na chwile obecną jesteś całkowicie 'niewypłacalny'


Ja go znam dosc dlugo, nie tyle z Lineage2 co z Muda +pare razy razem IRL pilismy pivko - wiec moge stwierdzic ze pewny zaufany czlowiek.

Karol66 napisal:
Cytuj:
Reasumujac - sporo osob ma konta ktore opchnie pewnie za 100-200 pln a stuffu na nich bedziesz mial za te pare mln (plus zostanie Ci drugie konto ktore po stripnieciu postaci mozesz suspendowac i zostawic sobie "na pozniej").


Widzisz Karol oto chodzi ze malo jest takich osob, jesli juz ktos konczy to albo sprzedaje postac IRL - za gruba kase $$, lub rozdaje sprzet (kase) wsrod znajomych. Tobie akurat sie dobrze trafilo.

Piszpan napisal:
Cytuj:
Poziom skad wiesz ze IGE jest bezpieczne?


Mialem z nimi kontakt jakis czas temu gdy chcialem sprzedac swoje stare acc, ale niestety wycenili je zbyt tanio - darowalem sobie.
Pozatym mam znajomych ktorzy nie chca sie przyznac ale wiem ze kupowali :))
Na maile IGE odpowiada szybko, i fachowa pomoc w razie jakichs problemow..W koncu robia na tym wielka kase- watpie by chcieli Cie oszukac i narazac 'reputacje' na szwank.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 14:45 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
ciągle potrzebuje kupić ponad 500CBP lub 5000 animal bones

Jakby co, to mam już 2 Animal Bones [łącznie znalazłem 4, ale 2 sprzedałem]. Mogę trochę pozbierać, jeśli mają Ci się przydać ^^


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 22:22 
Cytuj  
heh 1 strona tego threadu byla ok, ostatnia calkiem offtopic :wtf: , mam nadzieje ze pisze dalej w tym teamcie co trzeba...
Otoz bylbym wdzieczny gdyby ktos mogl przyznac mi "konto przyjaciela" ^^ (jesli to jeszcze mozliwe)
Od roku gram w L2 na prywatnych serwerach i mam juz ich dosc, pora na cos powaznego ^^
Z gory dziekuje za wszelka pomoc

EDIT:
No wlasnie sie dowiedzialem ze to trwalo do 22 kwietnia :( coz pomysle jakos jeszcze jak to zrobic, trzeba do siostry ze Stanow na gg zagadac :]
Gdzie polecacie kupic samego cd-keya (jaki sklep ? ^^)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.