mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:58 
Cytuj  
Pooma napisal:
Cytuj:
a wykarmi 3 osoby? :> bede gral ja, moja dziewczyna i moj kolega

Wykarmi, wykarmi :)

Zacznij grac na bartzu a sie przekonasz:)

Jak juz zaczniesz to daj znac :)


Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 12:02 
Cytuj  
Ten kolega to ja :P doradzcie mi w moim topicu jaka postac robic ? Bo mam niezly zgryz z decyzja :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 12:18 
Cytuj  
Poczytaj forum nasze, byly poruszane juz kwestie kim zaczac :>

Kazda osoba nowa ktora zaczyna przygode z L2 zadaje to pytanie..a odpowiedz jest prosta ..Graj tym kim chcesz :>>

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 14:41 
Cytuj  
tez tak uwazam i najwazniejsza jest radocha z gry a nie to zeby postac nie wiadomo jak wymiatala lub szybko expowala :] dlatego podoba mi sie OL :D
Guki jak chcesz grac z kuksia to zrob dowolnego humana bo ona zrobi propheta na 100% (jak zwykle :P)

btw... czemu kobiety glownie graja prophetami? :/ tak by wynikalo z moich obserwacji... ;d


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 15:01 
Cytuj  
pooma napisał(a):
tez tak uwazam i najwazniejsza jest radocha z gry a nie to zeby postac nie wiadomo jak wymiatala lub szybko expowala :] dlatego podoba mi sie OL :D
Guki jak chcesz grac z kuksia to zrob dowolnego humana bo ona zrobi propheta na 100% (jak zwykle :P)

btw... czemu kobiety glownie graja prophetami? :/ tak by wynikalo z moich obserwacji... ;d


bo lubia postacie ktore sie niezgrabnie poruszaja :D no wiece dla kontrastu :P
co do tego OL to powiem krotko ta postacia party to chyba nie da sie znalesc - bo po co komus w party postac ktora moze buffowac tylko siebie ? :< dwa to zeby zbuffowac siebie samego trzeba oplywac w mane jak w zloto :|

a teraz moje glupie pytanie jako ze jestem newbie chcialem sie dowiedziec czegos o tych miejscach pod ziemia :P necropolis czy jakos tak wyczytalem ze mozna tam expic nawet od 20lvl tzn w party oczywiscie ale ja za cholere nie moge nigdzie wejsc najpierw poprostu nie moglem potem dowiedzialem sie ze chodzi o to kto wygral w zeszlym tygodniu czy dusk czy dawn - tylko ze teraz jak podszedlem do tego GK to mi napisal ze nie moge wejsc i dal mi jakiegos questa ktorego za cholere nie moge zrozumeic :| nie zeby moj angielski byl taki slaby raczej jestem niedoinformowany jezeli ktos ma jakies informacje na temat calego tego swiata podziemnego co jak kiedy i komu wolno to byl bym wdzieczny za info ...

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 15:39 
Cytuj  
Z orphusa przy screenie 75 OL :

"He' the worsnt pain in da ass during seiges .... "

"wtf u got more pdef in robes then most tanks in doom heavy"

"Holy crap what the hell! oh wait that's right but still damn nice!
What's with the insane Pdef with a robe!?!"

"Nice char o.O total ownage in sieges , and in c3 you get shitload of cp too v.v .
Btw post that ss in zubei heavy u get like 1.6-2k p def in it "

"1399 pdef with robes and zerk on... you jsut made the tanks mad. the SK wishes he could have 1400 pdef with zerk on. "

"how the HELL are u supposed to kil lthat thing? almost 10k hp... 1.3k def in robes... nice patk and matk good cast speed.... god damn! "

8) 8) 8)
EDIT:
poza tym wydaje mi sie ze kazdy klan chcialby miec takiego wysokolvlowego OL.. pusci buffy jak WC (bez haste, guidance i focusa), przy bonusach do Int mysle ze seale beda calkiem ladnie wchodzic, a nawet jesli wejdzie w jednego z pieciu przeciwnikow to i tak juz jeden chlopak z glowy, a seali jest duzo i wystarczy ze jeden wejdzie w jednego :]
Seal of winter = 20 atk. spd
spowalniajacy seal - tez ok. 20 speeda
do tego seal of silence, seal of binding i spowalniajacy odnawianie skilli - mag pusci po 1 czarze jednego rodzaju i oklada palka przez minute :]
Nie wiem jak wam ale mi sie to podoba, szczegolnie zabawne jest ogladanie kogos w kogo wszedl seal of winter, matrix style ^^
No ale coz dopiero gdzies za rok-dwa bede mogl pokazac moim OL'em co potrafi :] Poza tym skoro dlugo sie go expuje to dlugo bede sie cieszyl gra :PPPP


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 22:14 
Cytuj  
chcialbym podziekowac Poziomce za wielka pomoc :] top ng + potiony i kasa :D grac nie umierac :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 06:08 
Cytuj  
Pooma napisal:
Cytuj:
pusci buffy jak WC (bez haste, guidance i focusa)


OL ma Guidance:)

Might,Zerk,Guidance,shield,agility,ww,shield block,acumen i czar podnoszacy mdef.

jakby mial haste to bylby najlepszym bufferem w grze



Ostrzegam ze Ol jest dla hardcorowcow :) Dodatkowo bez dobrego,silnego,duzego klanu-aliansu zapomnij o grze w l2..Solo jest bardzo ciezko, random grupy niechetnie biora Ol'a do teamu.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 01:50 
Cytuj  
hm jakos leci ale i tak zrobilem scave, zobacze jak mi wyjdzie zarobek na farmieniu kosci (poki co najwiecej widzialem zeby dawali 800 :D)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 15
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 14:18 
Cytuj  
FAQ czytałem i nie jest tam napisane które serwy są darmowe a które nie. Wydaje mi się że Bartz jest, bo jest o nim mowa w jakimś topicu tylko że ta rozmowa dotyczy C1 lub C2.


_________________
Troche spamu jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 15:01 
Cytuj  
Kubiak napisał(a):
FAQ czytałem i nie jest tam napisane które serwy są darmowe a które nie. Wydaje mi się że Bartz jest, bo jest o nim mowa w jakimś topicu tylko że ta rozmowa dotyczy C1 lub C2.


Jeszcze jeden post o darmowych i zgodnie z regulaminem ban na forum.
I to nie za zlamanie zasad tylko za glupote :)

Jesli nie jestes w stanie zrozumiec tekstu:
Wiadomosci w stylu "chce kogos okrasc" czyli wszelkiego typu pytania o pirackie... to jest chcialem powiedziec "darmowe" serwery postuj na forum "darmowe"
I nie lapiesz ze moderator kasuje Ci posty (ja kasuje, Ty postujesz ponowanie ten sam post) to odpusc sobie mmorpg'i i poszukaj czegos prostszego.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 15
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 16:26 
Cytuj  
Sorry już więcej nie będę. Nie wiedziałem że mi posta skasowałeś. Coś mi łącze nawala i myślałem że po prostu ten post nie doszedł na forum więc napisałem następny :/


_________________
Troche spamu jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.