mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 02:30 
Cytuj  
Zrob mi screena z tymi jaguarami bo nie uwierze - jesli masz racje to jest minuta roboty :)
Przed C3 tam byly jaguary, monster eye destroyers, szkilety i silenosy ale pozniej skasowali te spawny.
Zapamietalem to w maire dobrze bo dokladnie tak kazalem polowac adasiowi jak robil tego questa, jak pisal ze nie ma ich tam gdzie mowilem to powiedzialem ze jest dupa i mu pokaze ze sa i oczywiscie nie bylo :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 02:53 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Zrob mi screena z tymi jaguarami bo nie uwierze - jesli masz racje to jest minuta roboty :)
Przed C3 tam byly jaguary, monster eye destroyers, szkilety i silenosy ale pozniej skasowali te spawny.
Zapamietalem to w maire dobrze bo dokladnie tak kazalem polowac adasiowi jak robil tego questa, jak pisal ze nie ma ich tam gdzie mowilem to powiedzialem ze jest dupa i mu pokaze ze sa i oczywiscie nie bylo :D


Masz racje :) ale ja na 100% pamietam jak bilem tam Jaguary i Sileniosy zaraz po wejsciu C3 :/ grrrrrrrrr..


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 09:23 
Cytuj  
Z waszych wypowiedzi by wynikało że skasowali spawny w jakiejś "łatce" po wejściu C3.
PS. A liczyłem ze po nabiciu konkretnijszego lvl troche dorobie na wishing.....aaaaaggggrrrrr


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 09:51 
Cytuj  
Ale to ze skasowali spawn w jednym miejscu nie blokuje mozliwosci zrobienia questa.
Kilujesz 2 moby obok giran, potem 2 obok monster derby track, potem na wasteland/antnests i potem 1 nad orc barracks i 1 obok CT - jedna trasa wlasciwie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 10:57 
Cytuj  
Radze uważać w ant nest, większość jest agro i 2x hp i może nie są grupowe ale czasami zaatakujesz jednego a cała mrówczana familia zza ściany pomaga mrówce.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 19:44 
Cytuj  
Za zabicia duzje ilosci w AC mobkow dostalem "Lion Trophy 1" w Dion mam jakies 3 q kolejne do wykonania. Niewiem czy gdzies jest reszta tych Trophy do zdobycia ponoc jakies jest za zabicie orkow i lizardow w Gludin ale niewidze NPC dajacego q. Oplaca sie je robic po ostatnie wykonane q sa wrecz smieszne i nagroda jeszce bardziej smieszna. Biegam z jendego konca mapy do drugiego place po 30k za TP a zaplata 100 adenow :o Jest moze jakas stronka z Q info jaki reward itp ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 21:16 
Cytuj  
questow na malych lvlach nie oplaca sie robic bo nagrody sa nieproporcjonalne do poniesionych nakladow/czasu na ich wykonanie..
od 4x+ chyba coin quest i ten na wejsciu w dv a pozniej toi, gc, dvc etc etc..

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 21:42 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
questow na malych lvlach nie oplaca sie robic bo nagrody sa nieproporcjonalne do poniesionych nakladow/czasu na ich wykonanie..
od 4x+ chyba coin quest i ten na wejsciu w dv a pozniej toi, gc, dvc etc etc..


Poziomka - Ty na to patrzysz z perspektywy goscia ktory ma kase ale dla lowbie to bardzo konkretny zastrzyk gotowki.
Generalnie questy z gatunku "dochodowych" to:
- wish potion quest (300-500k zysku, ok 3 godzin, 30 lev)
- quest na smoczka (2/3 szansy na 200k, 1/3 szansy na 1,5mln zysku, ok 4 godzin, 35 lev)

Z innych questow dla 20-50 lev warto brac wszystkie typu "idz i zabijaj potwory X" jesli polujesz na danym obszarze gdzie one wystepuja - po prostu jest to kasa EKSTRA - nic Cie nie kosztuje pojscie raz na jakis czas do NPC i wymienienie quest itemow na kase (takim questem jest np. Vanquish Remnants ktory warto wziac jesli planujesz polowac na Ol-Mahums ok 21 lev).
Odradzam natomiast (z punktu widzenia dochodowosci) questy z rozbudowanym storyline poza tymi 2 ktore podalem na poczatku - te questy mi sie osobiscie bardzo podobaly od strony nastroju, role playing etc ale dochod jest mizerny.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 10:32 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
questow na malych lvlach nie oplaca sie robic bo nagrody sa nieproporcjonalne do poniesionych nakladow/czasu na ich wykonanie..
od 4x+ chyba coin quest i ten na wejsciu w dv a pozniej toi, gc, dvc etc etc..

Poziom ty chyba dawno nie byłeś w newbie area co?
Quest na zdobycie broni na 14lev chyba robił każdy... teraz dostajesz nie tylko broń ale po 10 echo kryształów i... 100HP potionów albo 3k SS'ów! Dla zielonej postaci to najlepszy quest reward na jaki może liczyć, bo pomoże mu szybciej levelować.

Poza tym tak jak pisał Karol i tak bijesz jakieś moby więc dodatkowo można mieć znich jakąś kasę z questu.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 17:03 
Cytuj  
dokladnie 10 x4 echo crystals rozne kolory potem po 15 lvl dostajesz znow tyle samo w sumie 80. Ale najwiekszy zarobek byl z eventu dla nobkow chyba. Ale tak prawde mowiac to w sumie ciagle jestem na zero z kasa poty HP musisz zawsze miec a one niesa tanie ss tez chyba ze chcesz spedzic 2 razy tyle czasu i poty do szybkosci poruszania sie bo bez tego to tragedia biegac za mobem. No i kasa na bron hm niema jej. Jeszcze nieliczac PK co lubia sobie pozabijac lowbie czraczy niby to nic 11% straty ale nate pare% musialo pojsc troche ss i potow, a czasem sie ginelo od tego samego PK po kila razy. Ja to czasami kiedy zaczne nabijac exp ogladam sie pierwsze 20 minut za RED'em :lol: z Treinowcami juz sobie radze dzieki instrukcji Poziomki :wink: i sobie odpuszczaja po paru minutach. Gdyby nie te q z kasa w AC bylo by nieciekawie teraz siedze w DION na mobach 35 niezle zasowa expik ale trzeba sie nabiegac za jaszczurkami, chociaz niewie czemu mam nanie q a nic niezalicza dostalem sam jakis document i zadnych wiecej instrukcji poza wyczyszczeniem z Lizardow miejsc od Dion do Giran. Jedyna metoda to bic jak najszybciej do 40 lvl chyba wtedy sie zmieni nieco. Niby da sie zrobic na tych sedach ale jak sie bawilem tym to mi to wiecej czasu zajmoje niz narazie to warte.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 18:15 
Cytuj  
e tam i tak sie nie oplaca :>

jakbym teraz mial zaczynac od zera bez kasy a dostalbym od kogos kase na poczatek (tak jak ja dawalme co niektorym) to nie bralbym sie za zadne questy bo to wielka kupa...

exp exp exp tylko to sie liczy..a kasa sama przyjdzie wraz ze wzrostem lvlu..

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 22:18 
Cytuj  
Ja tam zawsze wolalem czysty expa q lubilem robic ale w grupie. Ale czasem sie przydal by jakis q dla zrelaxowania sie troszke ich tutaj malo. Narazie katuje orki w BO i jeszcze troche zapewne tam posiedze zaczyna sie ciekawy drop narazie wszytko skladuje potem sprzedam jakiemus Crafterowi :)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2005, 22:18 
Cytuj  
No a ja szukam Succubus Queens w Mithrill mines. Za Chiny nie moge znaleźc- mimo ze indicator niby jest to lipa.
PS. Byłbym wdzięczny za pomoc w znalezieniu- bo ubiegałem się po tych kopalniech i żadnego efektu.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 07:56 
Cytuj  
Ale tak czy siak... Przyznam Poziomce rację. Spieprzyli pozostałe dochodowe questy dla noobów, choć by ten na skladanie szkieletow. kiedyś było 2k za sztukę. Marta lała je dorfem na lvl 20-21, złapała ze 20 czaszek i poleciala je zamieniać (zajęło jej to z 1h+ z dobrym sprzętem) Udanych wyszło 16 szkieletów. według starych stawek 16x2000 = 32k. Do tego pozostałe śmieci. Za śmieci dostała ok. 4k a za same szkielety... 5.9k :) Razem 10k zamiast 40k za dobrze ponad godzinę farmowania. Żenada... jak odliczyć kilka potionów, to może zarobiła na queście na czysto 6-7k. To już lepiej iść lać inne moby z SS i żyć ze spoila i większych dropów adena.

Dobre questy, profitable to od 35+ się zaczynają... choćby wspomniany wish potion etc.

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 07:59 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
No a ja szukam Succubus Queens w Mithrill mines. Za Chiny nie moge znaleźc- mimo ze indicator niby jest to lipa.
PS. Byłbym wdzięczny za pomoc w znalezieniu- bo ubiegałem się po tych kopalniech i żadnego efektu.


To jest niedaleko jednego z wyjść, chyba tego od północy na takiej dużej arenie/rampie). Ale zabijaj ją dopiero, gdy w grze będzie noc, bo ten gość od questa (NPC) pojawia się tam tylko w nocy.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 09:48 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
Razparuk napisał(a):
No a ja szukam Succubus Queens w Mithrill mines. Za Chiny nie moge znaleźc- mimo ze indicator niby jest to lipa.
PS. Byłbym wdzięczny za pomoc w znalezieniu- bo ubiegałem się po tych kopalniech i żadnego efektu.


To jest niedaleko jednego z wyjść, chyba tego od północy na takiej dużej arenie/rampie). Ale zabijaj ją dopiero, gdy w grze będzie noc, bo ten gość od questa (NPC) pojawia się tam tylko w nocy.

Eeee chyba nie do końca. Ona była gdzieś głęboko pod ziemią z tego co pamiętam.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 12:09 
Cytuj  
hej
Razparuk napisał(a):
No a ja szukam Succubus Queens w Mithrill mines. Za Chiny nie moge znaleźc- mimo ze indicator niby jest to lipa.
PS. Byłbym wdzięczny za pomoc w znalezieniu- bo ubiegałem się po tych kopalniech i żadnego efektu.


http://www.lineage2-online.com/gallery/ ... f_Dungeon2

i wszytko jasne :P - na samym koncu/dnie razem z innymi succubusami i zabic mozna byle kiedy
[mobki moga byc nieaktualne w 100% ale chyba nie wiele sie zmienilo]


_________________
Kurga

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 17:36 
Cytuj  
Rozumiem że Queens sa na lvl 4 na tej okrągłej rampie wśród succubów?
PS. Ktoś umie powiedziec jaki nagrody sa za quest Song of Hunter? Bierze się go w HV. Szukałem rewards po stronkach ale jakoś nie widze ......ciekawe czy się opłaci.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 19:17 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Rozumiem że Queens sa na lvl 4 na tej okrągłej rampie wśród succubów?
PS. Ktoś umie powiedziec jaki nagrody sa za quest Song of Hunter? Bierze się go w HV. Szukałem rewards po stronkach ale jakoś nie widze ......ciekawe czy się opłaci.

Dostejesz kase, za pierwszy circle w granicach 5,5k-8,5k za jakieś 20-40mobów (zależy od zlecenia). Jeśli i tak bijesz te moby to zawsze to jakiś tam boost w innym wypadku nie opłaca się. (ale można łączyć z coin magic - bijąc np. timaki)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2005, 16:21 
Cytuj  
mam pytanko co do questu od orca z giran (manakia) na tluczenie mobow w dvc (nagroda to robe czy cos) mam q z 56 lvl part 1 mam przyniesc po 65 czesci ale mam pytanko czy bez zakonczenia czesci 1 nie moge przystapic do czesci 2? Bo teraz to mam tylko tekst ze musze nazbierac te durne czesci... A w dvc czasem sie expi i jakis bonus by sie przydal.

btw. ostatnio bylem pierwszy raz w pit w dvc na blood lordach jakos tak za karikami kawalek i mam pytanko do atnharasa daleko?:) bo chcialbym mu: hi powiedziec :D

p.s. wiem wiem q trza zrobic ale czy daleko po prostu :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.