mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 00:24 
Cytuj  
Xan napisał(a):
Obrazek


8lvl i cie dogonie Xan :P


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 09:21 
Cytuj  
A ja pochwalę się dzisiejszym rannym zakupem. (6.45, Poziomka już biegał po Giran ;))
Za 18k (słownie osiemnaście tysięcy) kupiłem DC Boots. :D
Wiedziałem, że ceny A grade sprzętu lecą na szyję - w szczególności DC, ale nie wiedziałem, że aż tak bardzo. ;)

Zastanawia mnie tylko jedno. Jaką cenę ten koleś chciał ustawić, że wyszło mu 18k. I jak bardzo musiał być nieprzytomny. :D

Chyba, że używa chińskiego l2Walkera ni w ząb nie rozumiejąc po chińsku. :]

PS. Najbardziej jednak zdziwiło mnie to, że p. def. tych butów jest o 3 mniejsza od moich BW Boots +4.
A co za tym idzie po kiego dzwona ludzie to w ogóle kupują. :]

Wiecie po ile to teraz chodzi na Bartzu? Bo zastanawiam się nad zwykła krystalizacją.


Ostatnio edytowano 24 lis 2005, 14:29 przez Ethan, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 09:48 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
To ja jeszcze sie pochwale swoim WS.
Dzis PL sosego alta.
1-20 lev w <1h - obojetne jaka klasa :)

Zastanawiam sie jeszcze czy sie nie zdelevelowac do 52 bo wtedy bym jeszcze szybciej PL ludzi w tanor canyon - mysle ze spokojnie 30 lev bym tam w godzinke stukal :)

No ładnie :P
Mam rozumieć, że BigBoom + grupowe?

montezuma: wiesz o ile się orientuję to to sub Xan'a, więc raczej brakuje ci trochę więcej niż 8lev :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 11:11 
Cytuj  
ja dc buciki sprzedalem za 18m pewnie koles chcial sprzedac za tyle samo ale mu nie wyszlo :P

easy sprzedasz to za 14-15m


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 11:12 
Cytuj  
To i ja cos dodam :>

kris 60% craft zakonczony sukcesem :>

Ethan: ten gosc chcial,mial zamiar to sprzedac za 18m :>
ceny butow sie wachaja , ale w granicach 13-15-18 ..pobiegaj sprawdz ile chca farmerzy, i ustaw cena 1m nizzsza..jak nie pojdzie po 1 dniu, ustaw kolejne 500k nizej :)

nie warto krystalizowac :>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 11:32 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Karol66 napisał(a):
To ja jeszcze sie pochwale swoim WS.
Dzis PL sosego alta.
1-20 lev w <1h - obojetne jaka klasa :)

Zastanawiam sie jeszcze czy sie nie zdelevelowac do 52 bo wtedy bym jeszcze szybciej PL ludzi w tanor canyon - mysle ze spokojnie 30 lev bym tam w godzinke stukal :)

No ładnie :P
Mam rozumieć, że BigBoom + grupowe?


Tak.
Najlepszy efekt jest z pierwszym pulem - 8 lev UP w minute.
Druga minuta i drugi pull - 14 lev :)
Potem juz idzie troche wolniej :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 08:35 
Cytuj  
To ja też się pochwale bo było fajnie:p
..przy okazji zapodam mały "manual" może ktoś z czytających zechce to powtórzyć u siebie na serwerze.
Dzis ok na godz 4am (no comments) mieliśmy ustawiony mały ally event - Devastated Castle siege.
Jest to coś jakby połączenie raidu na Nurkę i castle siegu.
Zdobyliśmy zamek i chodz organizacyjnie nie było żadnych kwasów (wszyscy dobrze assistowali, rezowali się, był porządek i współpraca) okazało się to trudniejsze niż zakładaliśmy.
Dlaczego?
Moby broniące zamku mają niesamowitą siłę ognia i assystuja sobie nawzajem na jeden target.
Tak na przykład pierwsze podejście do mobów na moście okazało sie jednym wielkim "LOL`em".
Inq (lvl 75DA w enchantowanym Nightmare secie) zapodał UD i hate na jakieś 40 mobów na moście (ok 20 łuczników i 20 melee).
Zginął w ułamku sekundy nawet nie zdążył puścić drugiego hate`a.
Prawde mówiąc po tym instant zgonie zwątpiłem że cokolwiek zdziałamy.

Generalnie cała zabawa polega na tym żeby mieć dużo nukerów (było nas w sumie 54 osoby w tym mieliśmy dwie nuker grupy, moja archer grupa i dwie grupy melee DD).
Ofiar nie da się uniknąć, ważne jest dobre assystowanie (assist makra), obecność Overlordów, szybkie rezowanie i trzymanie sie w kupie bo moby wybiegają w hordach po ~50 a ze zwykłymi mobami mają wspólne jedynie textury (sa mocniejsze, biją o wiele mocniej i assystują sobie nawzajem ..wtf).

Jeśli uda nam się dotrzeć na dziedziniec należy przedrzeć sie przez kilka drzwi, odeprzeć kilka szarż mobów i na tylnym dziedzińcu w niewielkim pomieszczeniu znaleźć NPC przy którym znajdują się ostatnie drzwi które trzeba zniszczyć. Stamtąd należy się spodziewać wysypu mobów ze zdwojoną siłą plus kolesława o nazwie "Gustav" z pomocnikim.
Jak się uda opanować sytuację z mobami zaczynamy bić Gustava.
Dopiero około 7`mej minuty bicie Gustava (jego pomocnika zostawiamy w spokoju) przez 54 ludzi w tym połowę stanowili nukerzy i archerzy można dojść do wniosku że Gustav nie jest zbugowany bo jego HP bar się wreszcie ruszył...bardzo minimalnie.
W sumie bije się go jak raidbossa z tą różnicą że
- Raidobossa bije się w taką ekipą około 1,5 minuty...np Iposa na BS. Gustava około 45 minut.
- Raidboss nie ma pomocnika którego bicie mija się z celem. ten jego minion poprostu biega i zabija naszych ludzi, my ich rezujemy i znów wszyscy biją Gustava.
- Co jakieś 10 min dokładnie nie wiadomo skąd wybiega kolejna horda mobów z łukami i innym sprzętem. Podstawa to targetować archerów i spamować macro żeby inni assystowali. Jak odeprzemy atak wracamy do tłuczenia Gustava.

Zamek udało się zdobyć na 5 min przed deadline`m (sic!) klanowi Demiurga (HouseOfErrants). Fakt że zaczęliśmy ze sporym opóżnieniem bo nie spodziewaliśmy się wewnątrz aż takich atrakcji.
Devastated Castle zdobywa klan który zadał Gustavovi najwięcej dgm`a, a HoE ma dużo wysoko`lvlowych nukerów.
Uśredniając każdy z nas stracił ok. 6% ale polecam siege na Dev Castle z 3 powodów:
- ludzie mogą się sporo nauczyć (assystowanie, rezowanie, buffowanie itd wiadomo że przebiega inaczej niz w normalnym grind party)
- można sobie poćwiczyć siege bez uwikływania się w polityczne zatargi na serverze, później na ally forum wyeliminować błędy mogące mieć miejsce na właściwym już sieg`u.
- jest niesamowity fun. Tak naprawde nikt nie wiedział w jakie gówno wdeptujemy, tym większa satysfakcja że się udało.

Jeśli chodzi o profity z posiadania tej ruiny to szczerze powiem że nie wiem jakie są i czy w ogóle jakieś są.
Jak się dowiem to napiszę. Dziś jest już za późno...wcześnie.
Póki co kilka screenów (szału nie robią bo nie mam w zwyczaju "screenować". Te zrobiłem tak dla formalności.

PS. Elfinka co z tobą? Przegapiłeś imprezkę :p
PS2. Zwróćcie uwagę na ilość MP archerów w mojej grupie tuż po zabiciu Gustava pic. nr.4. Wszyscy mieli łuki z CS a i tak wystrzelaliśmy całą swoją MP i MP Shillen Eldera :)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 27 lis 2005, 02:27 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 09:35 
Cytuj  
Grats - na tym DC clan house sobie masa gildii polamala zeby a wam wyglada ze poszlo bezproblemowo :)

Tez nie wiem co daje ten ch ale wiem ze on jest tylko na 1 albo 2 tygodnie - potem trzeba go zdobywac od nowa :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 09:59 
Cytuj  
lol i'm n00b myslalem ze to bedzie z soboty na niedziele :P

Grats :-)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 21:41 
Cytuj  
hahah jeszcze rofluje :)
No wiec tak... Wymienialem seal stonesy u priesta w Giran... ale ze mialem zawalony plecak (ponad 80 percent) to mi nie chcial dac ~~
no to ja na ziemie: animal skin (1), metallic fiber(1), ring of firefly (ng ring 11 mdef)...
Wymieniam sobie sealstony a tu podbiega jakis SE i kradnie mi to :o
to ja: "hey ! give it back"
a ten wyrzuca: animal skin(1), metallic fiber(1)... i RING OF BLACK ORE lol :P i jeszcze "there you go" >.> ninja logout


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 22:02 
Cytuj  
pooma napisał(a):
hahah jeszcze rofluje :)
No wiec tak... Wymienialem seal stonesy u priesta w Giran... ale ze mialem zawalony plecak (ponad 80 percent) to mi nie chcial dac ~~
no to ja na ziemie: animal skin (1), metallic fiber(1), ring of firefly (ng ring 11 mdef)...
Wymieniam sobie sealstony a tu podbiega jakis SE i kradnie mi to :o
to ja: "hey ! give it back"
a ten wyrzuca: animal skin(1), metallic fiber(1)... i RING OF BLACK ORE lol :P i jeszcze "there you go" >.> ninja logout


Tu sie nie ma czym chwalic, raczej wstydzic>< gosc uczciwie oddal, a ty go w pewnien sposob okradles ><


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 22:15 
Cytuj  
blah, fartem sie chwale... jakbym mial tyle kasy co ty to bym oddal ~~


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 01:29 
Cytuj  
pooma napisał(a):
hahah jeszcze rofluje :)
No wiec tak... Wymienialem seal stonesy u priesta w Giran... ale ze mialem zawalony plecak (ponad 80 percent) to mi nie chcial dac ~~
no to ja na ziemie: animal skin (1), metallic fiber(1), ring of firefly (ng ring 11 mdef)...
Wymieniam sobie sealstony a tu podbiega jakis SE i kradnie mi to :o
to ja: "hey ! give it back"
a ten wyrzuca: animal skin(1), metallic fiber(1)... i RING OF BLACK ORE lol :P i jeszcze "there you go" >.> ninja logout


....polacy.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 08:10 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
pooma napisał(a):
hahah jeszcze rofluje :)
No wiec tak... Wymienialem seal stonesy u priesta w Giran... ale ze mialem zawalony plecak (ponad 80 percent) to mi nie chcial dac ~~
no to ja na ziemie: animal skin (1), metallic fiber(1), ring of firefly (ng ring 11 mdef)...
Wymieniam sobie sealstony a tu podbiega jakis SE i kradnie mi to :o
to ja: "hey ! give it back"
a ten wyrzuca: animal skin(1), metallic fiber(1)... i RING OF BLACK ORE lol :P i jeszcze "there you go" >.> ninja logout


....polacy.


;/

no ale z drugiej strony sie wylogowal szybko...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 08:30 
Cytuj  
pooma napisał(a):
hahah jeszcze rofluje :)
No wiec tak... Wymienialem seal stonesy u priesta w Giran... ale ze mialem zawalony plecak (ponad 80 percent) to mi nie chcial dac ~~
no to ja na ziemie: animal skin (1), metallic fiber(1), ring of firefly (ng ring 11 mdef)...
Wymieniam sobie sealstony a tu podbiega jakis SE i kradnie mi to :o
to ja: "hey ! give it back"
a ten wyrzuca: animal skin(1), metallic fiber(1)... i RING OF BLACK ORE lol :P i jeszcze "there you go" >.> ninja logout


lepiej przypomnij sobie nicka tego goscia i mu oddaj, jak dla mnie to chwalenie sie tego typu zagrywkami to nawet bottowanie przebija u mnie

PS. masz ciekawy sposob na reprezentownie nowego klanu


_________________
Kurga

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 11:33 
Cytuj  
heh w sumie to nie byl taki ninja logout bo mi net zaczal slabo chodzic, tak wyszlo ;/... po prostu stalem i dupa... nic zrobic nie moglem.. za godzine dopiero pingi wrocily do normy a ja juz bylem przekonany zeby mu oddac ringa jak sie upomni - ja nie pamietalem jego nicka :d
No ale coz nie upominal sie... Koles bez klanu byl, wygladal w sumie jak buffbot, a moze sam specjalnie tak rzucil - co wy tak od razu z offence? O.o


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 18:37 
Cytuj  
pooma napisał(a):
heh w sumie to nie byl taki ninja logout bo mi net zaczal slabo chodzic, tak wyszlo ;/... po prostu stalem i dupa... nic zrobic nie moglem.. za godzine dopiero pingi wrocily do normy a ja juz bylem przekonany zeby mu oddac ringa jak sie upomni - ja nie pamietalem jego nicka :d
No ale coz nie upominal sie... Koles bez klanu byl, wygladal w sumie jak buffbot, a moze sam specjalnie tak rzucil - co wy tak od razu z offence? O.o

Ja już się na temat podobnej sytuacji kiedyś wypowiadałem. Nie do pomyślenia dla mnie jest, aby się czymś takim chwalić... Co to za powód do dumy? :wtf: Gdzie ja qurwa żyję...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 19:34 
Cytuj  
pm'nal mnie w koncu i oddalem.. no jest powod czy nie ? :<, mam za to reca ^_-;;


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 03:53 
Cytuj  
pooma napisał(a):
heh w sumie to nie byl taki ninja logout bo mi net zaczal slabo chodzic


No po tym texcie to raczej ci nikt nie uwierzy że oddałeś.
Anyway wciskam "wyślij" żeby sie nie wkurwiać.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 07:44 
Cytuj  
ja bym nie oddal :)
bo dlaczego.. ..nawet gdy sklanowany SE z dosc dobrego ally Trainowal chinoli sciagajac ze 20 mobow i zginal w minute i dropnal divine tunic nie oddalem - glupi niech placi za glupote.

Mysle ze jesli jakis farmer czy inna osoba ustawilaby sklep np z Bopem z cena 3.6m zamiast 36m tez byscie nie oddali, tylko byscie cieszyli sie ze dobry interes zrobiliscie..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 91  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.