mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 08:19 
 
Czesc

dzis na oficjalnej stronie byl link to naszej polskiej, kliknolem sobie by polookac co tam sie znajduje i prosze

http://www.lineage2.pl/site/readarticle ... icle_id=12

poszukajcie bo jest tam troche wiecej naszych wypocin
Jesli o mnie chodzi to moze to tam zostac tyle tylko ze pisane to bylo na szybko jak post na forum a nie artykul na strone wiec jakosc [i jezyk] jaka jest kazyd widzi :D

Inna sprawa ze ten kto przeklejal moglby wyslac posta i zapytac sie albo chociaz poinformowac o takiej akcji - moze nawet bym to przeredagowal ale jest juz po fakcie :har:


_________________
Kurga

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 08:46 
 
... przynajmniej nicki pozostawiali i podali zrodlo.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 10:21 
 
O ile pamiętam to ktoś kiedyś pytał czy może zrobić coś takiego.
Choć IMO faktycznie przydała by się zgoda autora konkretnego postu.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 10:23 
 
Nie przesadzajmy - jak my wrzucamy na "przydatnych info" informacje z orphusa etc to prosimy autorow o pozwolenie? :)

Oczywiscie nie dotyczy to takich opracowan jak np. arkadka o XP.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 10:28 
 
Widzisz ale to jest forum to jedno a wrzucanie czyiś wypocin na swoim portalu jako artykuł to już trochę inna sprawa (goście używają programu partnerskiego a co za tym idzie dzięki odwiedzalności mają jakieś tam $$).

Przesadzam pewnie - ale kawa mi się skończyła i pomarudzić muszę :D

Ps. Co innego, że większość os. korzystających z owego portalu to ludzie z pirackich serwerów - także informacje te są średnio dla nich przydatne :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 11:04 
 
Ja tam jestem zwolennikiem "wolnosci" w sieci :)

Natomiast to co jest "przykre" to stan tych skopiowanych materialow.
Jak ktos kurde nie potrafi skopiowac tekstu tak, zeby np. " nie zmienial mu sie na ? to powinien choc to pozniej recznie poprawic a nie zostawic to w stanie utrudniajacym czytanie (nie mowie juz o zrozumieniu :) )


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 11:06 
 
az dziwne ze koles sie za to wzial. Jeszce miesiac temu chcial mi opchnac doemne lineage2.pl za 300€, powiedzialem, ze jak zejdzie do 150€ to biore.
Strona generuje 2000 wejsc indywidualnych tylko za sam fakt podpiecia pod lineage2.com. Nawet jak kompletnie nic tam nie bylo.

A co do artykulu to ja bym wymusil usuniecie tego. Sam sie pytalem czy moge z tego korzystac i dostalem, zreszta sluszna, odpowiedz admina, ze musze kazdego autora pytac z osobna. I tak tez uczynie, jak zmiany na stronie beda gotowe.
Zreszta bezczelnie zostaly tam zerzniete wszystkie opisy z mmorpg.pl

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 12:35 
 
O ile pamietam pytanie bylo gdyz sam uczulalem admina o zwrocenie sie tutaj zanim to zamiesci.

mikmac: z tego co wiem to twoja odpowiedz brzmiala: "HAHAH, poj***ło cie, po kosztach mógłbym ci odebrac ten ciężar ale za kase dodatkową HAHA" - jestem w kontakcie z Adminem caly czas wiec nie wciskaj kitow.

Co do przeredagowania to owszem przydałoby sie ale nie wszyscy sie obijaja na tym swiecie.

Jak zwykle każdy potrafi tylko narzekac a ludzi co cos zrobia jest malo (no offence dla tych co faktycznie robia)

Sylvian: wiecej tam jest aktywnie udzielajacych sie "globalowcow" niz tutaj na pewno.

PS: Lineage2.pl i ekipa z nimi zwiazana ma dosyc duzy wklad w popularyzaje prawdziwego L2 wsrod graczy privow oraz generalnego "oddebilizowania" polskiego community L2 wiec nie najezdzal bym na nich

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 12:46 
 
PS2: mimac: przeczytaj regulamin tam zeby wiedziec kogo sie masz pytac o pozwolenie - bynajmniej nie autorow ale tylko i wylacznie administracje

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 13:00 
 
Per-Aa napisał(a):
Sylvian: wiecej tam jest aktywnie udzielajacych sie "globalowcow" niz tutaj na pewno.

PS: Lineage2.pl i ekipa z nimi zwiazana ma dosyc duzy wklad w popularyzaje prawdziwego L2 wsrod graczy privow oraz generalnego "oddebilizowania" polskiego community L2 wiec nie najezdzal bym na nich

1) Nie najechałem na nikogo, jak ostatnio tam byłem to niestety 99% mowy o pirackich serwerach. I wartość merytoryczna całości sprawiła, że więcej nie zaglądałem ;)
2) "Duży wkład".... z tego co widzę większość to copy-&-paste z mmorpg.pl...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 13:01 
 
Per-Aa napisał(a):

Sylvian: wiecej tam jest aktywnie udzielajacych sie "globalowcow" niz tutaj na pewno.


Nie sadze, na forum udziela sie raptem z 5osob z oficjalnych serwerow. Dodoatkowo jeszcze pare dni temu forum to bylo mieszanina informacji z pirackich serwerow i oficjalnych, prawdziwe bagno. Dopiero teraz jako tako jest utrzymywany porzadek.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 13:35 
 
per-ea -->
widzisz jak masz glupiego admina? nawet Ci nie potrafi przekleic poprawnie mojej odpowiedzi, a brzmiala tak:
Cytuj:
No nic, sadzilem ze skoro strona nie jest uaktualniana (ostatnie zmieny bodajrze we wrzesniu, oraz forum raczej nie jest zbyt uczesszczane jak na strone teoretycznie oficjalna to chcesz sie tego pozbyc, a nie "sprzedawac". Koszt utrzymania domeny, jak i jej zakupu to raptem 122 zeta rocznie, wiec cena 300e jest po prostu cena zarobkowa. Ani mnie na to nie stac, ani nie mam zamiaru tyle placic. Sadzilem, ze chcesz to oddac po ksoztach.
Dodam tylko ze na glupim forum klanowym jest wiecej userow i info niz na stronie teoretycznie oficjalnej....

dopiero pozniej przeslalem zapytanie o cene 100€

wiec infantylne teksty jakie wkleiles powyzej to sorki, ale nie ode mnie.

Druga rzecz to gdzie masz napisane, ze mmorpg.pl staje sie wlascicielem tresci napisanych na tym forum? Owszem jest wlascicielm plikow, ale IMO nie tresci, dopoki ktos tego wyraznie nie zaznaczy.
I wlasnie odpowiedz od administracji na moje pytanie brzmiala: "prosze pytac sie kazdego autora osobno" wiec kity to wciskasz ty a nie ja.
Bezprawnie zostaly IMO skopiowane materialy, chyba ze kazdy autor wyrazil na to zgode.

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 13:39 
 
aha jestem bardzo ciekaw czy jak autor w komentarzu pod wlasnym artykulem napisze zadanie o skasowanie artykulu to czy zostanie usuniety artykul czy komentarz....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 14:05 
 
A tam..Widac ze sezon ogorkowy i wam sie nudzi :>

Wedlug mnie: dopoki ktos na tych artykulach,poradnikach nie zarabia..to nie ma sprawy..
a to ze ktos umiescil sobie je na swojej stronie/czy nawet na oficjalnej polskiej stronie - jakos mi nie przeszkadza, ba moze sie okazac ze L2 stanie sie jeszce bardziej rozpowszechnione i wiecej osob przejdzie na platne
Nie wiem jak to wyglada od strony prawnej, ale byloby fajnie jakby ten gosciu jakos zagadal z ludzmi z ncsoftu (czy z kims tam kto jest odpowiedzialny za to) moze y udostepnili mu swoje informacje,screeny etc, i sprobowac zrobic cos na ksztalt lineage2.com tyle ze po polsku- na ta chwile troszke za malo informacji a szkoda bo stronka zapowiada sie na jedna z fajniejszych :>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 14:51 
 
Poziomka napisał(a):
A tam..Widac ze sezon ogorkowy i wam sie nudzi :>

Wedlug mnie: dopoki ktos na tych artykulach,poradnikach nie zarabia..to nie ma sprawy..
a to ze ktos umiescil sobie je na swojej stronie/czy nawet na oficjalnej polskiej stronie - jakos mi nie przeszkadza, ba moze sie okazac ze L2 stanie sie jeszce bardziej rozpowszechnione i wiecej osob przejdzie na platne
Nie wiem jak to wyglada od strony prawnej, ale byloby fajnie jakby ten gosciu jakos zagadal z ludzmi z ncsoftu (czy z kims tam kto jest odpowiedzialny za to) moze y udostepnili mu swoje informacje,screeny etc, i sprobowac zrobic cos na ksztalt lineage2.com tyle ze po polsku- na ta chwile troszke za malo informacji a szkoda bo stronka zapowiada sie na jedna z fajniejszych :>

No właśnie chodzi o jakieś tam $$ ;)
Druga sprawa, że to nie ejst oficjalne polskie forum - lineage2.pl jest dodana do fansites i tyle.

Edited:
Ale co do 'sezonu ogórkowego' to zgadzam się w 100% Troluje od 9:00 5 dni w tygodniu :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 14:56 
 
jakbys wiedzial jak skapo allegro wyplaca to nie mowilbys o jakis zarobkach - cos jednak musi isc na utrzymanie strony, gdyz sorry ale ja nie caritas (ja udostepniam im serwer pod strone) a strona generuje naprawde spory ruch (bodajze 15GB w grudniu i 25GB w styczniu) - poza tym licencja na vb tez kosztuje

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 14:58 
 
Karol66 napisał(a):
Natomiast to co jest "przykre" to stan tych skopiowanych materialow.

Racja. Będzie poprawione.
Sylvian napisał(a):
"Duży wkład".... z tego co widzę większość to copy-&-paste z mmorpg.pl...

Bzdura. Z 51 artykułów na stronie z mmorpg.pl jest skopiowane całe 7.
montezuma napisał(a):
Nie sadze, na forum udziela sie raptem z 5 osób z oficjalnych serwerow.

W liście kontaktowej samego serweru Lionna wpisało się 10 osób.

Jeszcze jakieś zarzuty co do treści strony?


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 14:59 
 
Per-Aa napisał(a):
jakbys wiedzial jak skapo allegro wyplaca to nie mowilbys o jakis zarobkach - cos jednak musi isc na utrzymanie strony, gdyz sorry ale ja nie caritas (ja udostepniam im serwer pod strone) a strona generuje naprawde spory ruch (bodajze 15GB w grudniu i 25GB w styczniu) - poza tym licencja na vb tez kosztuje

Nie twierdzę, że nie. Co nie zmienia faktu, że w takiej sytuacji wypadało by spytać autorów czy nie mają nic przeciwko - right?


Edited:
Cytuj:
Cytuj:
"Duży wkład".... z tego co widzę większość to copy-&-paste z mmorpg.pl...

Bzdura. Z 51 artykułów na stronie z mmorpg.pl jest skopiowane całe 7.

Zapewne czytałeś pozostałe więc dokładnie wiesz jaki poziom prezentują. Kurcze ja nie chcę tu nikogo atakować - tylko trochę samo-krytyki Panowie. Postąpiliście trochę nie ten-teges i zamiast powiedzieć 'sorry niedopatrzenie z naszej strony' to rzucacie się jak żaba w trawie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 sty 2006, 15:07 przez Sylvian, łącznie edytowano 3 razy
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 15:04 
 
Sargeras napisał(a):
montezuma napisał(a):
Nie sadze, na forum udziela sie raptem z 5 osób z oficjalnych serwerow.

W liście kontaktowej samego serweru Lionna wpisało się 10 osób.


To ze sie wpisali nie oznacza ze czynnie udzielaja sie na forum. Wlasciwe prawie caly ruch na forum czyli nowe tematy, odpowiedzi tp jest tworzony przez ludzi z pirackich serwerow.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 15:30 
 
Sylvian napisal:
Cytuj:
Druga sprawa, że to nie ejst oficjalne polskie forum - lineage2.pl jest dodana do fansites i tyle.

No ale nawet jesli jest to fan site ale powiazana przeciez z L2, to mozna sprobowac napisac do NC..a byc moze daliby jakies informacje,materialy i inne rzeczy..:>
w koncu dla nich to moze byc dobry interes,,,nowy rynek zbytu -wiecej graczy :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.