mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 721 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 37  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 19:51 
Cytuj  
irc chodzi


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 20:00 
Cytuj  
Od pewnego czasu nie chodzi mi l2wh... strona głowna tak, ale cokolwiek wybiore, dropy czy market, dostaje to na białym tle:

Direct links are not allowed
Main site is: http://www.l2wh.com

Ktos wie moze czemu?><


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 20:02 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Od pewnego czasu nie chodzi mi l2wh... strona głowna tak, ale cokolwiek wybiore, dropy czy market, dostaje to na białym tle:

Direct links are not allowed
Main site is: http://www.l2wh.com

Ktos wie moze czemu?><

Bo pewni próbujesz otworzyć link w nowym oknie/zakładce.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 20:02 
Cytuj  
wbijajta na irca:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 20:05 
Cytuj  
ta na irc marsz >>> ;]

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 20:14 
Cytuj  
No właśnie robie tak jak wcześniej, jak działało, a teraz to dziadostwo wyskakuje.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 20:40 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Itachii napisał(a):
Od pewnego czasu nie chodzi mi l2wh... strona głowna tak, ale cokolwiek wybiore, dropy czy market, dostaje to na białym tle:

Direct links are not allowed
Main site is: http://www.l2wh.com

Ktos wie moze czemu?><

Bo pewni próbujesz otworzyć link w nowym oknie/zakładce.


Ale tylko wtedy, gdy nie jest zalogowany albo, gdy cookie straciło ważność.
To jest trick, żeby ludzie nie rippowali bazy za pomocą prostych botów.
Dodatkowo stara się ukrywać łańcuch zapytania za pomocą ramki (LOL).
Mnie zajęło 5 sekund poznanie struktury łańcucha zapytania. :]
Bo nawet nie zadał sobie trudu by zrobić to metodą POST. :] (byle jaki plug-in do Firefoxa załatwia sprawę :])
Dodatkowo dropy są wyświetlane w postaci obrazków i zmiennym rozmiarem pliku. Spytne, ale do ominięcia (OCR FTW). :]
Przy okazji, gdy zaczyna się spamować zapytania do bazy, to może czasowo zablokować zaawansowane funkcje. (rates/mapa)
(Wszelkie te tricki są łatwe do ominięcia przez średnio zaawansowanego programistę C++/Java znającego się nieco na protokole HTTP i OCRowaniu tekstu:])


BTW. Mnie się udało wyrwać 4-dniowy urlop, a oni mi serwują na dzień dobry pad serwera. :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 06:45 
Cytuj  
http://www.lineage2.com/news/news.html

-------------------


Notice from PlayNCDuring the investigation of the exploit that resulted in Monday’s unscheduled maintenance, we discovered the existence of a possible security vulnerability. As a result, the servers have been brought down to address this issue. Additionally, all Lineage II game passwords have been reset for security purposes to ensure the safety of your Lineage II account. Please log into your PlayNC account immediately and change the password to your Lineage II game account. This action is necessary in order to log in to the game. You may also need to change your PlayNC master account password as an additional precaution. We realize this is an inconvenience, and we sincerely apologize.

If you have any questions or concerns, please contact the Support team through the web site at http://support.lineage2.com.

Thank you for your assistance and your continued patience. We remain dedicated to providing the best possible service for our customers and again apologize for the inconvenience.

PlayNC Support


Lol a co zrobic jak ktos dostal od kogos samo haslo..a wlasciciel skonczyl grac dawno temu :>>?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 08:26 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Lol a co zrobic jak ktos dostal od kogos samo haslo..a wlasciciel skonczyl grac dawno temu :>>?

Pomodlić się...
o Janinę się boisz?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 08:28 
Cytuj  
Czuje ze teraz sie zacznie dla wielu ludzi droga przez meke :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 08:55 
Cytuj  
Taaa, mi zaczęło się już :(. Gdy nie działa data urodzin, trzeba podać im między innymi Uniqe Account ID, które dostaję się przy założeniu konta (fk, ja to zrobiłem 12 kwietnia 2004, skad mam tego maila wytrzasnąć z tym kodem:/), oraz cd-key (nie wiem, po prostu nie wiem co zrobiłęm z opakowaniem po płytkach, a tam on był...). Szczeście w tym, że jest opcja 'wytłumaczenia', dlaczeg nie jest się w stanie tego podać. Troche tam napisałem... Teraz tylko czekać na odpowiedź od supportu... :/


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 09:22 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
Taaa, mi zaczęło się już :(. Gdy nie działa data urodzin, trzeba podać im między innymi Uniqe Account ID, które dostaję się przy założeniu konta (fk, ja to zrobiłem 12 kwietnia 2004, skad mam tego maila wytrzasnąć z tym kodem:/), oraz cd-key (nie wiem, po prostu nie wiem co zrobiłęm z opakowaniem po płytkach, a tam on był...). Szczeście w tym, że jest opcja 'wytłumaczenia', dlaczeg nie jest się w stanie tego podać. Troche tam napisałem... Teraz tylko czekać na odpowiedź od supportu... :/

To daj znać co z tego wyjdzie ;)

BTW a czemu przez podanie daty urodzin nie możesz zmienić hasła? Bez jajeck kurcze - nie straszcie starego człowieka ;P

Edited:
OMFG nie pamiętam hintu T.T
Edited: NVM udało się z main accountem. Gorzej będzie z drugim :/
Jak panowie z NC chcą mi powiedzieć żę włąśnie straciłem hatchlinga na 54 lev którego levelowałem od miesiąc, nie mówiąc o postaci i 3/4 kasy to chyba powiem im bye bye...

Sorry dodatkowej podpowiedzi używa się w momencie gdy nie pamięta się hasła/daty i ma ona na celu ci pomóc w uzyskaniu dostępu a nie być polem wymagalnym!


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 sie 2006, 09:29 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 09:26 
Cytuj  
Gdy bierzesz Account Detalis, a później Reset Password, musisz podać swoją datę urodzin... Szczerze, to już siedziałem godzine jak głupi i pisałem co popadło :/

Edit:

Co jak co, ale z tym to zjebali na prawdę porządnie. Ale pomyślcie o biednych chińczykach, któzy muszą teraz zmieniać passwordy od kilku do kilkudziesięciu kont. Istna masakra;).

To był taki wątek humorystyczny na rozluźnienie ;)


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 09:32 
Cytuj  
:wtf:
Eh cale AN niedawno mieli tez duza wpadke z banowaniem kont w GW ...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 09:33 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
Gdy bierzesz Account Detalis, a później Reset Password, musisz podać swoją datę urodzin... Szczerze, to już siedziałem godzine jak głupi i pisałem co popadło :/

No wiem - ale nie pamiętasz swojej daty urodzin? Czy kupowałeś od kogoś i nie wziełeś od niego tej daty?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 09:36 
Cytuj  
Nie, konto jest całkowicie moje, a nie pamiętać swojej daty urodzin, to można by uznać, że coś ze mną nie tak :P
Po prostu moja data urodzin nie działa. Coś czuję, że przy zakładaniu konta, mogłem coś żle tam wpisać... :/

Edit:
Jest lepiej, 'znalazł się' cd-key :)


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 09:45 
Cytuj  
aż zacytuje "Ale o co chodzi?"
ja swoje hasla w 3minuty zmienilem - oba - o 6 rano przed wyjsciem do pracy [troche sie musialem spieszyc ze sniadaniem i tyle :D] - juz wtedy giran bylo pelne
mam nadzieje ze wszytskim sie uda

btw ciekawe co porobia/porobili z ludzmi ktorzy podczas dawn-a byli w agro zone :( (rozumiem security ale jakies 30s mogli podac - no chyba ze cale party nie zauwazylo :() [mi na buffach moze uda sie je ubic a jak nie to bsoe - wszystko to o ile bede zyl jak zobacze gre :P]

na pocieszenie powiem ze byla raz akcja - mass d/c - rutery im polecialy ale nie serwy wiec prawie wszyscy padli - i oddali o kilku dniach exp - nie wiem jak z itememi bylo bo nic nie dropnolem

na stronie caly czas Sieghardt byl/jest UP :wtf:


_________________
Kurga

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 09:46 
Cytuj  
IMO paranoja.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 09:48 
Cytuj  
Ha ja juz po zmianie hasel ale co zauwazylem. Wchodze na server (lionna) a tam na rynku w Giran mniej niz 1/3 ludzi co o tej samej porze wczoraj...imo ludzie maja wielki problem teraz z ta zmiana hasla.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 10:09 
Cytuj  
k a co jak sie nie pamieta answera do hintu ? :/

ps. sorry ale ja mam troche przejebane :/ maila mam z neostrady i tez jego uzylem przy rejestracji ale uzywam outlocka ktory wszystkie maile sciaga na kompa ... i nie mam na mailu nic :evil:

no tak reasumujac to wlasnie zakonczylem swoja przygode na retailu :har:

Cytuj:
Question:
Here is my account information:
PlayNC master account name: ENTER ACCOUNT NAME HERE
First and last name: ENTER FIRST AND LAST NAME HERE
Physical Address: ENTER POSTAL MAILING ADDRESS (not e-mail address) HERE
Date of birth: ENTER DATE OF BIRTH HERE
Serial codes/access keys: ENTER CODES/KEYS HERE
Unique Account ID(s): ENTER UNIQUE ACCOUNT ID(s) HERE


a to dla tych ktorzy beda pytac o to samo co ja pytalem :]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Ostatnio edytowano 3 sie 2006, 10:25 przez skylight00, łącznie edytowano 3 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 721 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 37  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.