mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 16.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 09:44 
Cytuj  
Witam!
Postanowiłam zrobić odrębny temat i wstawiłam treść mojego postu
tutaj 8)

Jestem na tym forum po raz pierwszy. Odziedziczyłam po koleżance konto z postaciami na Hinde. Żadna rewelacja, najlepsza postać ma 45 lvl SE. A moim kontem rozporządza brat, który zakochał się w tej grze. Nie grałam do tej pory zbyt intensywnie.
Luknęłam sobie na potencjał polskich graczy na Hinde i widzę, że jest kilka polskich klanów.
Może ktoś chciałby moją (od 2 tygodni )SE? Doświadczenie w grze mam średnie, na swoim koncie wylewelowałam propetha, no ale brat zaanektował konto... . Teraz mam swoje konto, osobiste, jak w banku .

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 09:57 
Cytuj  
Witamy ^^
Zawsze to miło powitać nowego gracza, a w zasadzie graczkę :)

BTW powodzenia w poszukiwaniu klanu.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 11:08 
Cytuj  
Witamy, witamy.

Przedstawicielki płci pięknej są zawsze mile widziane. :wink:

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 11:53 
Cytuj  
Nooo Witam w świecie Grindu ^^
ofc milej zabawy.

Ethan napisał(a):
Witamy, witamy.

Przedstawicielki płci pięknej są zawsze mile widziane. :wink:

heh ^^

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 11:55 
Cytuj  
Hejka,
Chyba ten pierwszy klan na liscie ciagle rekrutuje - od reszty dawno nie mialem zadnych uaktualnien listy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 15:29 
Cytuj  
Zawsze mile witamy damy:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 16:36 
Cytuj  
Ogolnie spotkalem tylko jedna dziewczyne total nooba i nietrawilem jej niesamowicie we Flyffie. Reszta kobiet byla spoko faktem jest ze niezawsze grindowaly tak jak plec meska (16/24 gonienie ciagle zalevelem) ale zawsze byly wspanialymi pomocnikami w party i ogolnie w guildi. Help we wszelkiej postaci.

WELOCME ;]


_________________
oumn da lololegend


Posty: 6
Dołączył(a): 16.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 17:05 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Ogolnie spotkalem tylko jedna dziewczyne total nooba i nietrawilem jej niesamowicie we Flyffie. Reszta kobiet byla spoko faktem jest ze niezawsze grindowaly tak jak plec meska (16/24 gonienie ciagle zalevelem) ale zawsze byly wspanialymi pomocnikami w party i ogolnie w guildi. Help we wszelkiej postaci.

WELOCME ;]


A wiesz, ze masz rację. Grałam również na piratach i zauważyłam, że praktycznie większość dziewczyn miało postacie supportujace, healujace, w większości PP, SE no czasami BD :) . My kobiety, to jak na wojnie, nigdy w pierwszym szeregu, tylko jako sanitariuszki, lekarki, choćby pogłaskać po głowie tanka przed siege czy przed jakimś RB. Baardzo jesteśmy wam potrzebne :P.
Ja osobiście nie wiedzę siebie, jako głownego tanka nawalającego bossa :p

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 17:09 
Cytuj  
uaktualnilem liste kontaktowa hinde o nowy PL klan - jest tam kontakt do osoby od rekrutacji u nich


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 17:15 
Cytuj  
Matylda napisał(a):
A wiesz, ze masz rację. Grałam również na piratach i zauważyłam, że praktycznie większość dziewczyn miało postacie supportujace, healujace, w większości PP, SE no czasami BD :) . My kobiety, to jak na wojnie, nigdy w pierwszym szeregu, tylko jako sanitariuszki, lekarki, choćby pogłaskać po głowie tanka przed siege czy przed jakimś RB. Baardzo jesteśmy wam potrzebne :P.
Ja osobiście nie wiedzę siebie, jako głownego tanka nawalającego bossa :p

Uuuuu kochana nawet nie wiesz jak się mylisz. Trzeba było zobaczyć naszą klanowiczkę Elidarę, jak PKuje ludzi, którzy śmieli skrzywdzić naszego klanowicza. Strach się bać, normalnie :D

@Shaver: a co Ty tu? o.O


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 17:56 
Cytuj  
Mowcie co chcecie, ale ja w takich chwilach czuje totalne zazenowanie i rozumiem dokladnie o co walcza feministki. Jak dziewczyna w grze sie pojawia to wszyscy sa tacy mili, dobrzy i zero sprawiedliwosci. Dziewczyna zawsz ejest lepiej traktowana niewazne czy cos kapuje z gry czy nie(kwintesencja meskiego szowinizmu hehe).

Jak gralem jeszcze w WoW dwoch najlepszych hunterow w gildii (w tym jeden oficer), czekalo na matsy z guild banku potrzebne do wycraftowania sprzetu 3 miesiace i sie nie doczekalo. A laska dostała je po 15 minutach odkad powiedziala ze potrzebuje bo wlasnie dignel jej maks lvl.

I tak jest w kjazdej grze - i to nie wina dziewczyn - tylko facetow idiotow ktorym sie wydaje ze jak dziewczyna to trzeba jej dawac total fory....

ech...

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 18:18 
Cytuj  
Haszysz napisał(a):
rozumiem dokladnie o co walcza feministki.

obawiam się ze tego nie wiedzą nawet one same :wink:

Tak w ogole to siemka Matylda - wreszcie ktoś kto potrafi się przedstawić po ludzku i niczego sie nie domaga już na samym początku.
Spostrzezenie jest sluszne - wiekszosc graczek wybiera klasy supportujace (prophet,SE itp.) ale to nie reguła (znacie <to do ludzi z bartza> SaskieM? lub nasza rodaczke Eveline? [tank btw] ...no własnie.
Mam jeszcze jedno spostrzezenie dot. zachowania facetów i kobiet w L2, a mianowicie zauważylem ze kobiety jesli zakladaja swoja postac wybieraja zawsze female character, z facetami to już nie reguła (szczególnym powodzeniem wśrod tych drugich ciesza sie light i dark elfki).
Jest teoria że to dlatego że koreańczycy, tym powyższym ładną bieliznę wyrenderowali :wink:
Anyway fajnie że powieksza sie nam mmorpg.pl community.
Welcome on board.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Posty: 6
Dołączył(a): 16.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 19:24 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Matylda napisał(a):

Uuuuu kochana nawet nie wiesz jak się mylisz. Trzeba było zobaczyć naszą klanowiczkę Elidarę, jak PKuje ludzi, którzy śmieli skrzywdzić naszego klanowicza. Strach się bać, normalnie :D

@Shaver: a co Ty tu? o.O


:D W takim przypadku, jak napisałeś, to nawet moja SE zamieniłaby się w PKującą diablicę :lol:

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 19:51 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Haszysz napisał(a):
rozumiem dokladnie o co walcza feministki.

obawiam się ze tego nie wiedzą nawet one same :wink:

[...]
Mam jeszcze jedno spostrzezenie dot. zachowania facetów i kobiet w L2, a mianowicie zauważylem ze kobiety jesli zakladaja swoja postac wybieraja zawsze female character, z facetami to już nie reguła (szczególnym powodzeniem wśrod tych drugich ciesza sie light i dark elfki).
Jest teoria że to dlatego że koreańczycy, tym powyższym ładną bieliznę wyrenderowali :wink:
Anyway fajnie że powieksza sie nam mmorpg.pl community.
Welcome on board.

Obrazek
...heh :)

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:05 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Mam jeszcze jedno spostrzezenie dot. zachowania facetów i kobiet w L2, a mianowicie zauważylem ze kobiety jesli zakladaja swoja postac wybieraja zawsze female character, z facetami to już nie reguła (szczególnym powodzeniem wśrod tych drugich ciesza sie light i dark elfki).


ja moge mowic tylko za siebie :P a zatem gram kobietami od zawsze, praktycznie w kazdej grze hehe.

Z prozaicznego powodu, wole patrze cna damski tylek na srodku oekranu :P

a powazniej - kobiety w grach zazwyczaj sa lepiej dopracowane i wszystko jest na nich ladniejsze.


Posty: 6
Dołączył(a): 16.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:06 
Cytuj  
Niech skonam, co to za armor?
Ja znam tylko Cgrady :lol:

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:08 
Cytuj  
Matylda napisał(a):
Niech skonam, co to za armor?
Ja znam tylko Cgrady :lol:

Draconic Leather Armor S Grade


Posty: 6
Dołączył(a): 16.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:11 
Cytuj  
Bez względu na to, czy będzie jej potrzebny zdobędę ten armor dla mojej SE 8). Będzie rozrywana na RB, a bosski będą mdleć na jej widok :lol:
BTw do tej pory grałam humankami.
O kurczę Sgrade :cry:
Ma ktoś do opylenia ten armor :lol: Dam 100k!!

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:28 
Cytuj  
@Shaver: a co Ty tu? o.O

Ogolnie pykam sobie w l2 co prawda na prywaciakach ale mysle ze na forum o l2 moge sie wypowiadac

Right?


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:43 
Cytuj  
Matylda napisał(a):
:D W takim przypadku, jak napisałeś, to nawet moja SE zamieniłaby się w PKującą diablicę :lol:

Hehe no dobra nie powiedziałem wszystkiego. Jej główna profesja to Elven Elder (odpowiednik SE, także widzę pewne zbieżności ^^) a jako subklasę ma Silver Rangera. I jak to ona określiła "Now i'm able to protect & care with POWER" ;)

@Shaver: spoko tak tylko pytam bo nie kojażyłem Cię jako grającego w "L2" ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.