mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:21 
Cytuj  
Karol ja tylko powiem ze zgadzam sie z toba ze flame w topicu http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=19 ... highlight= jest godny pozalowania i cos z nim trzeba bylo zrobic. Nie zgadzam sie jednak z tym ze nalezy zamykac swietny topic o sposobach na robienie adeny w l2.

Poja propozycja - ostrzerzenie, zablokowanie wpisywania niepozadanym osoba (jak mozna cos takiego na 1 topik ustawic) ale nie zamykanie imo bardzo fajnego topicu.

--------------------------

Co by nie bylo ze tylko offtop to ja mam pytanie odnosnie skrzynek na SoS.
Czy ktos kto bil tego duzo moze powiedziec mniej wiecej co ile skrzyn sie to zmienia (ktos wspominal o 100, ktos inny o 300). Czy jest na przyklad mozliwe ze czesc skrzynek bedzie sie spoilowala jako prawdziwe i w tym samym czasie czesc z nich bedzie mimikami? Czy raczej sa to takie mioty - ze po wybiciu x mimikow pojawia sie kolejny miot y prawdziwych skrzynek?


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:42 
Cytuj  
ja bilem skrzynie w rifcie czasem sa na 1 crit jak jest skrzynia to znika jak jest mimik to sie bije. drop szajs.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 15:34 
Cytuj  
No tak ale niby jest to tip odnosnie SoS.

BTW jak ktos ma juz wiekszy lvl niz 50 i skrzynie na SoS sa dla niego niebieskie to czy sa tez jakies inne dogodne spoty z wyzszym lvl skrzynek ?


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.


Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 16:40 
Cytuj  
Na cmentarzu jest nawet duzo lepiej niz na SoS i skrzynki o wyzszym lvlu. Polecam l2wh jako lokalizator skrzynek, lepiej to nie moze byc pokazane :)


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 17:48 
Cytuj  
malum napisał(a):
Na cmentarzu jest nawet duzo lepiej niz na SoS i skrzynki o wyzszym lvlu. Polecam l2wh jako lokalizator skrzynek, lepiej to nie moze byc pokazane :)


Stary na SoS mozna przez 2h otwierac skrzynki z 0% mimikow a kazda skrzynia lezy obok kolejnej. Koles pyta o takie miejsca a nie o cm gdzie leza normalnie skrzynki jak w kazdym innym miejscu mapy ze skrzynkami o_O


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 19:56 
Cytuj  
Polecam skrzynki obok Bnadit Stronglohld jest tam ich od za..... bardzo duzo,i dzialaja na podobnej zasadzie jak na sos czyli pojawiaja sie i respawnuja grupami,np pojawia sie grupa lvl 54 po rozwaleniu/otwarciu pojawia sie 51 ktore maja wymaxowane chance na drop c gradow,proponuje przejsc sie tam z SH ktory by rozwalal skrzynie,osobiscie moje rekordowe zarobki ze skrzynek sa wlasnie z tego miejsca:)
PS:najlepszy rate dropu zanotowalem na: skrzynka 51 ja 53 (niewiem czy ma to jakas roznice czy mialem farta ale nejwiecej dropowalo wlasnie jak mialem 53 i to 70%ewc z tego wszystkiego :)
GL


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 12:16 
Cytuj  
poleccie jakies dobre questy na lvl 15 - 20 zeby meic kase na D grade ekwipunek.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 11:21 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
poleccie jakies dobre questy na lvl 15 - 20 zeby meic kase na D grade ekwipunek.


Polecam quest pt. wchodze na liste kontaktowa i przylaczam sie do polskiego klanu,na wszystkich serverach sa i napewno poratuja polaka d gradem,questow jako takich niema i jak dzialasz solo to moze byc ci ciezko.


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 13:00 
Cytuj  
Szu napisał(a):
Yakuza napisał(a):
poleccie jakies dobre questy na lvl 15 - 20 zeby meic kase na D grade ekwipunek.


Polecam quest pt. wchodze na liste kontaktowa i przylaczam sie do polskiego klanu,na wszystkich serverach sa i napewno poratuja polaka d gradem,questow jako takich niema i jak dzialasz solo to moze byc ci ciezko.


ja tam sie nie znam na klanach :( wiec niewiem ktory mogl bym wybrac , ktory by mogl mnie przyjac.

dodam jeszcze ze w liscie kontaktowej Bartza nie ma wymienionych klanow tylko sami userzy.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 10:50 
Cytuj  
Ktos sie ostatnio pytal o skrzynki wysokolevelowe.
W pierwszym roomie Imperial Tomb spawnuja sie skrzynki ~80 lev (S grade scrole z nich leca a kasy po ok 10k).
Otwieram je bez problemu kluczami grade 3 (teoretycznie 30-39 lev).
Fajne sa o tyle ze maja stare nazwy - treasure chest, treasure box - wiec nie mozna sie pomylic :)

Wada: nie kumam na czym polega ich spawn. Spawnuja sie czasami po 4-6 szt i najczesciej nie zdaze otworzyc wszystkich zanim nie znikna.
Po tym jak znikaja nawet przez 30 min ich nie widac (pewnie sie wtedy spawnuja w innej czesci dunga).

A szkoda bo miejsce by bylo idealne do campowania - wszystkie moby w tym roomie sa pasywne.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 09:56 
Cytuj  
Pozwalam sobie odswiezyc temat.

Znakomity sposób na zarobienie kasy na serwerze Teon, miedzy 30-33 lvl to seedowanie. Mi przyniosl ok. 6 milionow czystego zysku, już po odjeciu kosztow ss-d, health potow. A co najwazniejsze pozwala na spokojny lvling bez zadnych wyrzecen i bez bawienia sie w kurewsko nudne i o wiele mniej oplacalne (w tym przedziale lvlowym) łowienie.

Oto przepis.

Na lvl 30 idziemy do Gludin (można nawet już na 28 zaczac ale będzie ciezej), ok. godz 20 – 20:15. Kupujemy nasionko Desert Coda. Ja kupowałem ok. 1000. (wydatek ok70K). I oczywiście harvestera. Nasionko możemy zasiewac tylko i wyłącznie na terenie Gludio (do tego terenu należa dwa miasta Gludio i Gludin).

Nasionko najlepiej zasiewac na mobkach mających 2xhp. Dlaczego? Bo w większości przypadkow będą nam dawaly podwojny plon a w niektórych przypadkach potrojny.

Zasiewamy w dwóch praktycznie lokacjach. Orc Barracks, na polnoc od Gludin gdzie bez problemu da się pulowac pojedyncze mobki. Albo w Forgotten Temple (południe od Gludin), w pierwszej komnacie po stronie water. Oba miejsca maja swoje male wady. W Forgotten Temple będziemy ryzykowali zaagrowanie dwóch mobkow na raz, z kolei w Orc Barracks suppliers / sentinels mogą pod koniec walki zaczac uciekac po posilki (jeśli tak się stanie wystarczy odbiec kawalek i zanim mob po nas wroci sgubimy aggro). Dlatego najlepiej seedowac Shamanow i Archerow (nigdy nie leca po posilki). Jeśli wybierzemy Orc Barracks, warto wziąć quest retriving farmland, i będziemy mieli dodatkowa kase na scrolle of escape, potionki i ss-d.

Zdobyte nasionka sprzedajemy w Dion(!). Nie musimy tam isc możemy sprzedac u dowolnego manora ale wtedy będziemy musieli zapłacić podatek ok.10K zaleznie od ilości. Poki co nagrodą jest coal.

W dion mamy bowiem podwojne przebicie, czyli za jedno ziarenko dostajemy 2x coal.

Teraz zestawienie zyskow.

Z 1000 seedow otrzymujemy ok. 2000 cody, a to daje nam 4000 coal.

Coal na Teonie bez problemowo da się sprzedac w Giran za 1.2K adeny za sztuke. A jeśli zalezy nam na szybkim zysku ustalamy cene na 1K i już. Oczywiscie mow atu o postawieniu wlasnego sklepiku, bo normalnie coal jest skupowany za ok 700 adeny.

Co do przeklinania botow. Owszem zaraz po 20 jest ciezko bo jest jakby massive lag z manorem bo boty ostro spamuja hehe, ale... gdzies po 10-15 minutach jest już luz i bez problemowo opylimy w Dion całodniowy plon (ok. 500 nasionek na dzien wyciągałem czyli 1K coal ).

Nawet jeśli jakims pechowym zrzadzeniem losu nie opylimy plonow w Dion zawsze możemy sprzedac je w Gludin które skupuje nasionka już nie tak opłacalnie bo w stosunku 1:1. ale przynajmniej nie bedziemy stratni.

Generalnie, na Teonie przynajmniej na razie jest to 100% sprawdzone i wytestowane przeze mnie źródło zysku, nie wiem czemu boty jakos o tym coalu zapomnialy hehe. Ale tym lepiej dla normalnych graczy. Ja zastanawiam się nad wylevelowaniem sobie dorfa do 30 lvl i farmowanie non stop tej Desert Cody. Przynajmniej by mieć kase na porządny sprzet c-grade.

To tyle ode mnie w kwestii sprawdzonej kasy :)

*

Posty: 50
Dołączył(a): 18.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 10:25 
Cytuj  
OMG, coal po 1k juz stoi?!
Fakt, manor swietna rzecz, swego czasu siałem moby na 30-40 lvlu, i na 40 moglem sobie pozwolić na top C sprzęt. Jeszcze lepszym sposobem jest znalezienie botow w katakumbach i sianie mobow botom, nasionka leca x4-x5. W ciagu 2-3 godzin mozna wyciagnac ogromne ilosci matsow, jedyny minus to brak expa.


_________________
ELD

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 19:54 
Cytuj  
Mój sposób jest bardzo prosty. Zarobiłem tak kupę kasy, którą muszę zarabiać dla klanu.

Handel i jeszcze raz handel. Najlepiej zarabia się na Gustinie na Gr. Healing Potions, Qu. Healing Potions, Gr. Swift Attack Potions i Gr. Hase Potions. Przebicie nieraz 100%. W jedną nocjkę można zarobić od 1 do 5mil siedząc w Dion. Oczywiście trzeba mieć troszkę kaski do zainwestowania.

Na 20 lv skupowałem w Gludin Village Coal, Animal Bones, Varnish, Iron Ore po około 200a. Sprzedawałem z przebiciem 400% i więcje w Giran :) To była jazda.

Dużo pieniędzy zarabiałem też łowiąc rybki, a że w prywatnym życiu wędkarstwo dla mnie jest czymś więcej niż hobby (prawdziwa pasja), to w LA2 rybki łowiło mi się przyjemnie :) Mam cierpliwość i wolę to 100000x od bicia mobów (to dopiero jest nuda). Pisze łowiło, gdyż teraz prawdziwy zarobek mam tylko z handlu :) Mam dopiero 44lv a już praktycznie mam full sprzęt B i kupę kasy na A :) Nie mówiąc, że każdy nowy członek klanu wymaga około 10 mil na starcie :)

Handlowanie w LA2 to również wspaniała rzecz, nie wiem czy nie najwspanialsza w tej grze :)


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 20:13 
Cytuj  
Katanka napisał(a):
Dużo pieniędzy zarabiałem też łowiąc rybki, a że w prywatnym życiu wędkarstwo dla mnie jest czymś więcej niż hobby (prawdziwa pasja), to w LA2 rybki łowiło mi się przyjemnie :) Mam cierpliwość i wolę to 100000x od bicia mobów (to dopiero jest nuda). Pisze łowiło, gdyż teraz prawdziwy zarobek mam tylko z handlu :) Mam dopiero 44lv a już praktycznie mam full sprzęt B i kupę kasy na A :) Nie mówiąc, że każdy nowy członek klanu wymaga około 10 mil na starcie :)


Problem lezy jeszcze gdzie indziej. Na Teonie cholernie ciezko idzie mi sprzedac stuff z fishingu (od dwoch dni nie moge sprzedac fishing proofs mimo ze mam najnizsza cene 100a za 1). a druga sprawa ze sie pospieszylem troche z kupnem krysztalkow C i D i praktycznie z kasy wyprztykalem, zamiast troche pomieszac z handlem (nie mam teraz za duzeog pola manewru procz grindu).

A co do handlu - to jest super sprawa w L2 tu trzeba naprawde ostro kombinowac zeby wyjsc na swoje :)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 20:16 
Cytuj  
GHP itd to nie handel tylko craft ;) Handel to kupowanie tanio i sprzedawanie drozej tak jak z tymi matsami co pisales;)

Ostatnio lowienie cos dupa strzela. Tak jak na innych serwerach POCF dochodza niekiedy do 200a to na Hinde max to chyba 110... do tego kolesie jeszcze potrafia zejsc do 85 o_O Straszna kicha sie zrobila;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 19:38 
Cytuj  
Ale ja nie craftuje GHP, jestem D.Elfem. Kupuje tanio i sprzedaje drogo :) Jeszcze w życiu nic nie wycraftowałem, nawet nie wiem jak się to robi :) Więc chyba można to nazwać handlem.

Co do cen na Gustinie. Proofs ma normalną cenę 140a. Mozna kupić za 130a jak się postarasz, można też szukać pół dnia i jedynie za 200a się znajdzie :)


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 20:37 
Cytuj  
Ja teraz 900,000 tego sprzedaje i sory ale roznica miedzy 80a a 150a jest tak zajebiscie duza ze az mnie skreca ze mamy takich matolow na hinde. Probowalem cene podniesc i gdy dawali 90 dawalem 125 ale co zrobic jak max 110 wychodzi. Nie wiem czy to wina tego ze za duzo osob lowi czy moze ludzie nie chca kupowac...


_________________
Obrazek

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 13:23 
Cytuj  
chyba miales na mysl ize duzo programow lowi tak ? :/


_________________
Pomyslowy Dobromir

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 19:00 
Cytuj  
Mam pytanko - czy w C5 istnieje jeszcze spot z masą skrzynek na Sea of Spores? Bo byłem tam i jakoś nie mogłem tego znaleźć - jakieś parę skrzynek na krzyż tylko było.


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 04:32 
Cytuj  
ostatnio -bylem i widzialem (chyba) kolo orfen bossa (ale nie tego od bizuterii) tylko tego zwyklego ..
Problem w tym ze nie pamietam kiedy bylem w tym SoS, jakies pare dni temu chyba..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.