mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 18:11 
Cytuj  
Ja się nie sprzeczam, wyraziłem opinie ityle.
Plvl? Good ale stfu inie pierdolić jaki to ja jestem super gracz..to raczej powód dowstydu niż do chwalenia się.
Co do ebay tak samo
END.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 18:16 przez Razparuk, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 18:14 
Cytuj  
Jezu ignore nie pomaga na ciolka.
Po kiego chu^%a grac kup se postac adene pograj tydzien i wypie$#%aj.
Na szczescie tacy szybko przychodza i szybko odchodza.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 18:28 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Ja się nie sprzeczam, wyraziłem opinie ityle.

Nie pisalem do ciebie tylko do tych wyzej, ktorzy juz sie lekko zaczeli flamowac :)
Piszpan napisał(a):
Na szczescie tacy szybko przychodza i szybko odchodza.

Wlasnie o to mi mniej wiecej chodzilo.
Kupujac adene i postac nie masz zadnego celu w grze i quitujesz naprawde szybko.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 19:17 przez Phist, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 18:33 
Cytuj  
Gorzej jak niekupujesz a ktos ci wmawia ze kupujesz....
No i jeszcze ss ma, no ale niemoze pokazac... rozumiesz o0


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 18:56 
Cytuj  
Moglbym zrozumiec czlowieka ktory kupi na start adeny na top D grade czy nawet C bo bez pomocy innych jest naprawde ciezko. Chociaz teraz jest juz o wiele latwiej niz kiedys. Ale siedzenie przez 78 lvl-i na dupie w dungu z chinolami i wlazenie im w dupe za pwrlv to chyba z gra ma niewiele wspolnego. A pozniej twierdzenie ze jest sie masta bo mam 78 lvl, zalosne. Chyba ze sie kolegom na podworku pochwalic. No i oczywiscie udowadniac wszystkim na forum ze sie wszystko o wszystkim wie najlepiej bo ma sie 78 lvl ( :o ) Jak to szlo te testy ostatnio? Czy dance i buffy wplywaja na dmg skilla?:P Jak takie rzeczy testuje 78 lvl to rzeczywiscie masta ale rofla.

edit:
Maly cytacik Naszego MASTA of Hemoroids (od tego siedzenia na dupie w dungach:P)

Alucreid napisał(a):
A co do critow, obecnie testuje ds z crita, i niestety ale wychodzi na to ze buffy typu dw/dof nie zwiekszaja dmg z crita ds:S


Alucreid napisał(a):
Phist napisał(a):
Alucreid napisał(a):
A co do critow, obecnie testuje ds z crita, i niestety ale wychodzi na to ze buffy typu dw/dof nie zwiekszaja dmg z crita ds:S

Testujac 'Death Spike' trudno zeby Death Whisper zwiekszalo jego damage z crita :)

btw A tak powaznie skrot DS moze miec kilkanascie znaczen ( Dark Screamer, Demon Sword, Dragon slayer, Death Spike, Doom Shield, Double Shot, +prawdopodobnie jeszcze kilka innych :P ), wiec wedlug mnie nie uzywaj go, jesli ktos ma to zrozumiec.

Double Shot, i niestey ale buffy i dance nie zwiekszaja jego crit dmg:S

[quote="Phist"][quote="Alucreid"]

Tak buffy i dance i double shot to nawet 5 lvl archer wie ze nie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 19:02 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:02 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Alucreid napisał(a):
major76 napisał(a):
Szu napisał(a):
majorze ja do twojego klanu nic niemam,tylko do ciebie za co to wiesz ...
Wiec takie twoje teksty sa powiedzmy zalosne :roll:
eot


za ludzi z DoV ktorzy kupowali adene na ebaju i jada powerleveling/l2w ? rzuce tu screeny i na jedno i na drugie w swoim czasie.

edit:
ok, zeby nie przedluzac flame - screenow z ebaja poki co niemoge, powerlvl nie chca mi dac ludzie z klanu zebym nie flejmil, w kazdym razie i jedno i drugie bede mial.
eot

OMG i co ze ktos ebayuje? Ze kozysta z plvl?
Jak kogos stac na Ebay to ZAJEBISCIE DLA NIEGO, osobiscie jakbym sral kase, tez bym sie nie jebal w crafty & handel, tylko sobie kupil adene, ale mnie nie stac na to.
A co do samego plvl, dlamnie wazniejsyz jest czas, i jak moge dostawac exp w czasie kiedy robi cos innego to jestem calkowicie na TAK.
A jak ktos mi wypomni "ty byles plvl i gowno wiesz", dostanie prosta odpowiedz, masz 78? nie to nie zabeiraj glosu i exp sobie dalej, ja w tym czasie bede robil cos ci mi sprawia wieksza przyjemnosc.

Czytam to i włos sięjeży na głowie...
gra nie sprawia ci frajdy? QUIT...albo WoW lub inne G...
Plvl i odpowiedx do kogoś masz 78 to szczyt chamstwa i tyle....

Pve mi ne sprawia przyjemnosci, przynajmniej na dluzsza mete.
Nie potrafie juz orac w ejdnym miejscu 10h.
A tak przez te 10h moge isc w kumplami na piwo, a ty w tym czasie mozesz orac recznie, jak kto woli.

phist napisał(a):
Niekoniecznie zajebiscie, zero przyjemnosci z gry.
Dzieki ebay skracasz np rok grania do 5 minut (2 minuty szukasz karty kredytowej, 3 minuty kupujesz adene), co jest 'zabijaniem' gry imo.

Powiedz to Sharifowi.
A tak z ciekawosci,moze bys chcial se kupic ant earring+arc mace w/acu?
Pewnie bys chcial ale to ponad twoje mozliwosc patrzac na ceny, a taki ebayer se kupi i ebdzie mial ulatwienie.
Ty bys musial ostro zapierdalac zeby potem to dropnac :D

Phist napisał(a):
I odrazu sprzedal konto bo nie mialbys co robic. Jak dlugo sie mozna pvp'owac bez expienia, robienia kasy?

Z toba juz sporo gadalem na temat high lvl, i wiesz ze w l2 dlamnie liczy sie TYLKO pvp, pve czemu nie bedzie cza odrobic %, nie widze problemu.
Ze znajomymi bedzie fun.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Jak to szlo te testy ostatnio? Czy dance i buffy wplywaja na dmg skilla?:P Jak takie rzeczy testuje 78 lvl to rzeczywiscie masta ale rofla.

Naucz sie czytac ze zrozumieniem, testowanie SKILI z c5 (double shot) i czy buffy wplywaja na sile crit dmg tego skila.
Piszpan napisał(a):
edit:
Maly cytacik Naszego MASTA of Hemoroids (od tego siedzenia na dupie w dungach:P)

Alucreid napisał(a):
A co do critow, obecnie testuje ds z crita, i niestety ale wychodzi na to ze buffy typu dw/dof nie zwiekszaja dmg z crita ds:S


Alucreid napisał(a):
Phist napisał(a):
Alucreid napisał(a):
A co do critow, obecnie testuje ds z crita, i niestety ale wychodzi na to ze buffy typu dw/dof nie zwiekszaja dmg z crita ds:S

Testujac 'Death Spike' trudno zeby Death Whisper zwiekszalo jego damage z crita :)

btw A tak powaznie skrot DS moze miec kilkanascie znaczen ( Dark Screamer, Demon Sword, Dragon slayer, Death Spike, Doom Shield, Double Shot, +prawdopodobnie jeszcze kilka innych :P ), wiec wedlug mnie nie uzywaj go, jesli ktos ma to zrozumiec.

Double Shot, i niestey ale buffy i dance nie zwiekszaja jego crit dmg:S

Phist napisał(a):
Alucreid napisał(a):

Tak buffy i dance i double shot to nawet 5 lvl archer wie ze nie.

I widzisz pokazujesz ze jestes debilem, Phist wiedzial oco chodzi poprostu ironizowal, chodzilo o c5 DOUBLE SHOT cwelu, i moge powiedziec ze BUFFY na dzis dzien nie zwiekszaja jego crit power.
Wiec sam z siebie zrobiles debila.


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:08 
Cytuj  
Co do pvp to nigdzie cięnie widziałem.
Mnie ogólnie nie interesi że robisz sobie powrlvl- twój wybór.
Wystopuj z wypowiedziami w stylu ja mam 78 lvl a ty nie-to szkodliwe,załosne i zarazem całkowicie śmieszne dla normalnego gracza.
Poza tym dla mnie ta gra to poznawanie ludzi, 70% czasu pisze na czacie i polewam z kolegów z klanu...i na odwrót.KONTAKT z żywymi ludźmi sprawia mi frajde...a%xp itp to jest tylko środek.
być może tego nie zrozumiesz...


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:08 
Cytuj  
Szu napisał(a):
Gorzej jak niekupujesz a ktos ci wmawia ze kupujesz....
No i jeszcze ss ma, no ale niemoze pokazac... rozumiesz o0

Uwierz ze Piszpan mi zarzucal ze kupuje adene.
Tylko dla tego ze mam sporo.
Jedni potrafia zarobic miliony, inny miliardy.
A takie piszpany potrafia tylko posadzac innych o ebay, bo sami nic nie maja.


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:10 
Cytuj  
Alu wyhamuj z tym jezykiem...jeśli wiesz co to jest cwel to można za to pójść do sądu a jak nie to tym gorzej dla ciebie bo obrażasz ludzi nawet o tym nie wiedząc= jesteś chamski dzieciak.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:11 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Co do pvp to nigdzie cięnie widziałem.
Mnie ogólnie nie interesi że robisz sobie powrlvl- twój wybór.
Wystopuj z wypowiedziami w stylu ja mam 78 lvl a ty nie-to szkodliwe,załosne i zarazem całkowicie śmieszne dla normalnego gracza.
Poza tym dla mnie ta gra to poznawanie ludzi, 70% czasu pisze na czacie i polewam z kolegów z klanu...i na odwrót.KONTAKT z żywymi ludźmi sprawia mi frajde...a%xp itp to jest tylko środek.
być może tego nie zrozumiesz...

Rozumiem to calkowicie, przeczytaj moj poprzedni post.
Ja wole ze znajomymi isc na piwo niz expic - tyle w tej kwesti.
A co do tego ze mi wypominaja plvl, zawsze sie z nich smieje.
Dlaczego sie smieje? Bo wszyscy juz uwazaja ze moj plvl=1-78, to jest imo to samo jak w c3 postnelem screena maja top a grade...
Odrazu polecialo ze Ebay.
Wyleechowalem 6lvl, to ejst sporo czasy, czasy ktory wykozystalem lepiej niz siedzac przed monitorem i klepiac moby.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:12 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Alu wyhamuj z tym jezykiem...jeśli wiesz co to jest cwel to można za to pójść do sądu a jak nie to tym gorzej dla ciebie bo obrażasz ludzi nawet o tym nie wiedząc= jesteś chamski dzieciak.

Do ignorantow cza byc chamskim.
Piszpan nim jest.

PS nienawidze osob zazdrosnych, dlamnie to najgorszy typ czlowieka.


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:13 
Cytuj  
wyleechowałeś dokładnie-zaraz ci powiem
od 71 do 78
oraz or xx na subie do 75+ na subie ponieważ cały czas plvl robisz- czyli przykrywasz firanką goliznę jesli rozumiesz co mam na myśli...


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:14 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Jak to szlo te testy ostatnio? Czy dance i buffy wplywaja na dmg skilla?:P Jak takie rzeczy testuje 78 lvl to rzeczywiscie masta ale rofla.

Naucz sie czytac ze zrozumieniem, testowanie SKILI z c5 (double shot) i czy buffy wplywaja na sile crit dmg tego skila.
Piszpan napisał(a):
edit:
Maly cytacik Naszego MASTA of Hemoroids (od tego siedzenia na dupie w dungach:P)

Alucreid napisał(a):
A co do critow, obecnie testuje ds z crita, i niestety ale wychodzi na to ze buffy typu dw/dof nie zwiekszaja dmg z crita ds:S


Alucreid napisał(a):
Phist napisał(a):
Alucreid napisał(a):
A co do critow, obecnie testuje ds z crita, i niestety ale wychodzi na to ze buffy typu dw/dof nie zwiekszaja dmg z crita ds:S

Testujac 'Death Spike' trudno zeby Death Whisper zwiekszalo jego damage z crita :)

btw A tak powaznie skrot DS moze miec kilkanascie znaczen ( Dark Screamer, Demon Sword, Dragon slayer, Death Spike, Doom Shield, Double Shot, +prawdopodobnie jeszcze kilka innych :P ), wiec wedlug mnie nie uzywaj go, jesli ktos ma to zrozumiec.

Double Shot, i niestey ale buffy i dance nie zwiekszaja jego crit dmg:S

Phist napisał(a):
Alucreid napisał(a):

Tak buffy i dance i double shot to nawet 5 lvl archer wie ze nie.

I widzisz pokazujesz ze jestes debilem, Phist wiedzial oco chodzi poprostu ironizowal, chodzilo o c5 DOUBLE SHOT cwelu, i moge powiedziec ze BUFFY na dzis dzien nie zwiekszaja jego crit power.
Wiec sam z siebie zrobiles debila.


Kolejny przyklad na twoje "MASTERSTWO" buffy NIGDY nie mialy wplywac na dmg DS bedzie specjalny SELF BUFF dla archerow ktory bedzie zwiekszal szanse na dmgx2 z skilla dla archera.

Cwela to ty se na podworku poszukaj albo najlepiej obok na kanapie.

Ja ci zarzucalem ze adene kupowales? Tobie juz sie mozg kompletnie zlasowal.

I po co ja ignora zdejmowalem? No po co?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:19 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Jak to szlo te testy ostatnio? Czy dance i buffy wplywaja na dmg skilla?:P Jak takie rzeczy testuje 78 lvl to rzeczywiscie masta ale rofla.

Naucz sie czytac ze zrozumieniem, testowanie SKILI z c5 (double shot) i czy buffy wplywaja na sile crit dmg tego skila.
Piszpan napisał(a):
edit:
Maly cytacik Naszego MASTA of Hemoroids (od tego siedzenia na dupie w dungach:P)

Alucreid napisał(a):
A co do critow, obecnie testuje ds z crita, i niestety ale wychodzi na to ze buffy typu dw/dof nie zwiekszaja dmg z crita ds:S


Alucreid napisał(a):
Phist napisał(a):
Alucreid napisał(a):
A co do critow, obecnie testuje ds z crita, i niestety ale wychodzi na to ze buffy typu dw/dof nie zwiekszaja dmg z crita ds:S

Testujac 'Death Spike' trudno zeby Death Whisper zwiekszalo jego damage z crita :)

btw A tak powaznie skrot DS moze miec kilkanascie znaczen ( Dark Screamer, Demon Sword, Dragon slayer, Death Spike, Doom Shield, Double Shot, +prawdopodobnie jeszcze kilka innych :P ), wiec wedlug mnie nie uzywaj go, jesli ktos ma to zrozumiec.

Double Shot, i niestey ale buffy i dance nie zwiekszaja jego crit dmg:S

Phist napisał(a):
Alucreid napisał(a):

Tak buffy i dance i double shot to nawet 5 lvl archer wie ze nie.

I widzisz pokazujesz ze jestes debilem, Phist wiedzial oco chodzi poprostu ironizowal, chodzilo o c5 DOUBLE SHOT cwelu, i moge powiedziec ze BUFFY na dzis dzien nie zwiekszaja jego crit power.
Wiec sam z siebie zrobiles debila.


Kolejny przyklad na twoje "MASTERSTWO" buffy NIGDY nie mialy wplywac na dmg DS bedzie specjalny SELF BUFF dla archerow ktory bedzie zwiekszal szanse na dmgx2 z skilla dla archera.

Cwela to ty se na podworku poszukaj albo najlepiej obok na kanapie.

Ja ci zarzucalem ze adene kupowales? Tobie juz sie mozg kompletnie zlasowal.

I po co ja ignora zdejmowalem? No po co?

Jakos moj he na pts nie ma zadnego skila co zwieksza dmg ( chyba ze mowa o skilu na crit power dmg z 78), jedynie co ma to zmniejszenie mp ze skili i reuse delay nic poza tym.
A to ze dw/dof nie zwieksza dmg nigdzie nie pislo to sprawdzilem.

Kupowanie adena zarzuciles mi z xdarkdragonemx (czy jaki on mial nick) na ircu, nie zaprzeczaj nie masz po co.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:21 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
wyleechowałeś dokładnie-zaraz ci powiem
od 71 do 78
oraz or xx na subie do 75+ na subie ponieważ cały czas plvl robisz- czyli przykrywasz firanką goliznę jesli rozumiesz co mam na myśli...

Dokladnie zrobilem od 72 79% do 78 100%, na subie nic nie zrobilem na plvl, uzywalem armi bufferow ale expilem recznie (sub 76)
I faktycznie obecnie czasem siadam propem, nie dla exp ale dla sp.
Enchantowanie skili zjada w cholere sp :S zreszta exp tez ^^


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:22 
Cytuj  
Jasne


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:27 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Jasne

Widzisz ja nie mam powodu zeby klamac, jakbym chcial klamac bym sie wypieral ze kozystam w plvl.
To nas rozni


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:30 
Cytuj  
Jak niby miałbyś się wyprzec.....nie kce mi się postować screenów.
Poza tym o ile się nie mylę szkoda ci czasu na głupie pve...to chyba dokładny cytat?
Nie będę się spierał....szkoda na to czasu.
PS.Btw...nie insynuuj ze używam l2walker bo to załosne...po prostu pomówienie.
END.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:33 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Jak niby miałbyś się wyprzec.....nie kce mi się postować screenów.
Poza tym o ile się nie mylę szkoda ci czasu na głupie pve...to chyba dokładny cytat?
Nie będę się spierał....szkoda na to czasu.
PS.Btw...nie insynuuj ze używam l2walker bo to załosne...po prostu pomówienie.
END.

Sluchaj ale ja NIGDY sie nie wyparlem ze leechuje, a ty ciagle starasz sie udowodnic ze to robi. Totalny bezses.
A czy uzywasz l2w czy nie - nie moge potwierdzic, ale tez nie wierze ze ktos potrafi stac 8h w przejsciu miedzy roomami i spamowac songi.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.