mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:20 
Cytuj  
A kiedy się dropowało?Na pvp?Jak na gościu siedziały moby i go gankowałeś i OSTATNI hit był od moba to była szansa ze coś dropnie...tak nie było.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:25 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
dropowanie stuffu bylo jedyna bronia graczy Vs boty - im nie zalezy na XP ale przynajmniej mozna ich bylo ze stuffu obrobic. Po tej zmianie, delikatnie mowiac, bedzie im mozna naskoczyc. Juz ta zmiana z 15 sek delay na podnoszenie dropow utrudniala graczom zycie ale powiedzmy ze chronila przed jakims ninja loterem - zawsze pierwszenstwo mial party member.

Niestety boty beda całkiem bezkarne, ale przy tych 15 sek też raczej nie ma sensu trainowanie ich, więc całkowite usunięcie szansy na dropa pomoże tym razem tylko graczom.
Karol66 napisał(a):
Obecna zmiana jest imho carebear - kup se adena na ebay, potem wywalony w kosmos stuff i tego nigdy nie stracisz.

Według mnie tak powinno byc. W tej grze dorobienie się czegoś bez ebay jest tak trudne, że szansa na dropnięcie, w szczególności w PvE jest porzegięciem imo.
Shadhun_ napisał(a):
A w PvP nadal sie będzie dropowało ?...

W PvP się nie dropuje. Wysypujesz się jak jesteś RED - pk.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:29 
Cytuj  
Phist napisał(a):
W PvP się nie dropuje. Wysypujesz się jak jesteś RED - pk.

Pisali tez ze jak jestes red (powyzej 5pk) to ejst zmniejszona szansa na drop...
Tez do bani, kazdy idiota ktory pekuje majac 5+ pk, powinnien dropowac weapon na 100%:D


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:34 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Pisali tez ze jak jestes red (powyzej 5pk) to ejst zmniejszona szansa na drop...

Zmniejszyli, bo jeśli by usunęli to rzeczywiście chuj z taką grą... drugi WOW.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:37 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Pisali tez ze jak jestes red (powyzej 5pk) to ejst zmniejszona szansa na drop...

Zmniejszyli, bo jeśli by usunęli to rzeczywiście chuj z taką grą... drugi WOW.

No wlasnie, bezses totalny,,, Ktos kto idzie red powinien ponosic ryzyko dropniecia itema (jak jest na tyle glupi zeby sin eatera nie zrobic), a ci to jeszcze zmniejszaja....


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 00:10 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Niestety boty beda całkiem bezkarne, ale przy tych 15 sek też raczej nie ma sensu trainowanie ich, więc całkowite usunięcie szansy na dropa pomoże tym razem tylko graczom.
(...)


Mylisz sie. Co prawda chyba wind albo walker (nie pamietam ktory) ma opcje podnoszenie itemow dropnietych przez party memberow ale w praktyce ona nie dziala jak nalezy.
Tzn boty podnosza itemy z 1-2 pierwszych gosci ktorzy padli ale potem im sie generalnie cale "oprogramowanie" rozsypuje bo priorytety maja na twardo zaszyte na leczenie, resowanie etc.
Poza tym bardzo czesto padaja juz po tym jak daly logout albo jak zaczely wycofywac sie do safe spota zeby dac log out. Tak samo jesli ich owner zobaczyl alarm i wylaczyl automatyczna walke to tez przestaja podnosic itemy automatycznie.
Anyway ja sie tego bardzo obawialem a okazalo sie ze boty podnosza max co 3-4 item jaki dropna wiec jeszcze nie bylo tragedii.

IMHO w tej chwili to wlasnie gracze maja ulatwiona sprawe jak cos dropna - zdazylo mi sie dropnac trzy razy A grade czesci armora i raz S jewerly i zawsze albo podnosil ktos z teamu i oddawal albo sam wrocilem na spota i podnioslem stuff.
Afk bot nie mial takich mozliwosci wiec mu je teraz sprezentowano.

Cytuj:
Według mnie tak powinno byc. W tej grze dorobienie się czegoś bez ebay jest tak trudne, że szansa na dropnięcie, w szczególności w PvE jest porzegięciem imo.


A dla mnie to byla esencja tej gry - mialem juz dosc gierek robionych dla placzliwych dzieciaczkow ktorzy cos dropna i zabieraja swoje zabawki do innej piaskownicy.
Poza tym bardzo lubie te emocje gdy faktycznie cos Ci moze zagrozic i smiec moze miec powazne konsekwencje.
Bez tego to nie ma sensu. XP to pikus (70-90% rez od gracza albo 100% ze scrola) wiec zostawala choc sprawa loot'u.

Zreszta... to nie jedyna zmiana ktora trywializuje cala zabawe w L2.
Zlikwidowanie craftu broni D/C grade bylo takim pierwszym sygnalem, ze ktos z niezrozumialych dla mnie powodow, chce upraszczac ta gre.
Nidlugo bedziesz mogl sie zalogowac do L2, wejsc do sklepu w giran i kupic sobie blueprinty toi zebys za bardzo sie nie przemeczal skupowaniem ich na runku albo farmowaniem solo (vide ta zmiana z dostepnoscia krysztalow do SA).
Przeciez duzy poziom komplikacji to smaczek kazdego MMO - dorabiaja sie one tego przez lata z kazdym kolejnym patchem. A teraz zaczyna sie robic tak, ze wchodza nowe rzeczy ale razem z nimi znika czesc starych.

Alucreid napisał(a):
Phist napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Pisali tez ze jak jestes red (powyzej 5pk) to ejst zmniejszona szansa na drop...

Zmniejszyli, bo jeśli by usunęli to rzeczywiście chuj z taką grą... drugi WOW.

No wlasnie, bezses totalny,,, Ktos kto idzie red powinien ponosic ryzyko dropniecia itema (jak jest na tyle glupi zeby sin eatera nie zrobic), a ci to jeszcze zmniejszaja....


Troche to moga zmniejszych bo w tej chwili z dobrego PK (moj ma ok 300PK countow) itemy leca jak z fontanny - potrafi wydropowac >50% tego co ma. Jak zmniejsza szanse na dropa to ja zaczne nosic nie D grade tylko C-B wiec i potencjalny loot ze mnie bedzie lepszy :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 00:24 
Cytuj  
A ja wole jak pk dropi duuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooooo:D
Oby nie jebneli czegos w stylu max 1 item drop z red ktory ma 5+ pk...
Bo to by tragedia byla.
Karol66 napisał(a):
itemy leca jak z fontanny - potrafi wydropowac >50%

Max mozna dropnac 5 itemow, a to juz najs.
Zawsze szanse ze dropnie sie helm/weapon albo epic jawel (jak ostatnio gosc zaken earringa wydropil :o ).
A tak cos namieszaja i bedzie syf.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 00:39 
Cytuj  
IMO powinien byc balans miedzy typowym PK (perma red) a przypadkowymi "zabawami z bronia".
Zrobienie tego numeru z safe PK count 5 bylo super posunieciem bo gosc ktory normalnie NIE PKUJE mogl zabic jakiegos dupka, bota, famera.

A co do tego dropowania z regularnych PK to sam powiedz - wolisz miec 5 dropow comp bow'a czy 1 drop BoP'a? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 00:49 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A co do tego dropowania z regularnych PK to sam powiedz - wolisz miec 5 dropow comp bow'a czy 1 drop BoP'a? :)

Wole bopa i 4 inne itemy:P


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 06:37 
Cytuj  
imho -kiedy zlikwiduja brezscrolle? dla mnie jedyna rzecz ktora psuje cala zabawe to wlasnie one ;p

-nic nie wyglada bardziej zalosnie jak polozone party na wojnie i czekajace na brezza po 60min -hahah zalosc


_________________
Hindemith/offensive

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 06:40 
Cytuj  
durniejsza rzecza jest bsoe :>

bsoe psuje bardziej gre niz brez

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 06:49 
Cytuj  
Dokladnie bsoe to najwieksza chujnia jaka mogli wymyslic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 08:42 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Dokladnie bsoe to najwieksza chujnia jaka mogli wymyslic.


tez


poza tym nie mam do czego sie czepiac ^^


ps. mogli by brez i bsoe zrobic tak jak recki ale same 60% hahah


_________________
Hindemith/offensive


Ostatnio edytowano 1 wrz 2006, 08:45 przez Rand, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 08:44 
Cytuj  
Noż kurwa... czas szukać nowego mmo. Bo teraz byle cipka która ginie 20x na dzień może grać sobie spokojnie bez strachu, że coś dropnie.
Jak dla mnie to właśnie było wyznacznikiem jak kto gra. Dobry gracz nie musiał się martwić, że coś straci - a sama strata XP to tak naprawdę pikuś.

Pomijając już kolejny ukłon w stronę farmerów :/


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 09:12 
Cytuj  
Rada Międzynarodowego Związku Farmerów Adeny podczas konferencji w Pekinie postanowiła wystosować ultimatum do NC Softu. W razie gdyby NC Soft niz zgodził się na przeforsowanie tej zmiany, wszyscy farmerzy odeszliby od L2, zmniejszając tym samym o 40% zyski NC z L2.

GG
A tak swoją drogą to sporo jest fajnych zmian :] Tak pół na pół (soul crystals w lux shopie to też tragedia imo - to było świetne źródło dochodu).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:15 
Cytuj  
pooma a wiadomo soul cry lvl..? w shopie do jakiego lvl-u bedzie je mozna dostac?


_________________
Hindemith/offensive

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:55 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A dla mnie to byla esencja tej gry - mialem juz dosc gierek robionych dla placzliwych dzieciaczkow ktorzy cos dropna i zabieraja swoje zabawki do innej piaskownicy.
Poza tym bardzo lubie te emocje gdy faktycznie cos Ci moze zagrozic i smiec moze miec powazne konsekwencje.
Bez tego to nie ma sensu. XP to pikus (70-90% rez od gracza albo 100% ze scrola) wiec zostawala choc sprawa loot'u.


Sylvian napisał(a):
Noż kurwa... czas szukać nowego mmo. Bo teraz byle cipka która ginie 20x na dzień może grać sobie spokojnie bez strachu, że coś dropnie.
Jak dla mnie to właśnie było wyznacznikiem jak kto gra. Dobry gracz nie musiał się martwić, że coś straci - a sama strata XP to tak naprawdę pikuś.

Pomijając już kolejny ukłon w stronę farmerów :/


/bow

Troche mnie to nie pokoi ze takie zmiany wprowadzaja... Uwazalem system pvp/droppingu za jeden z najlepszych:|.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 15:34 
Cytuj  
Rand napisał(a):
pooma a wiadomo soul cry lvl..? w shopie do jakiego lvl-u bedzie je mozna dostac?

W sklepie bedzie mozna kupic 1-10lvl.
A jesli samemu sie wyciaga do gory, to szansa zawsze jest 100%.

Idiotyczne zmiany...

Obecnie gra solo dostarcza sporej dawki emocji... Kazdy, nawet minimalny lag spike, to lekkie kolatanie serducha i przygryzanie wargi..
A moze to d/c, a moze dluzszy lag...
Cala w tym frajda...

L2 zaczyna isc w kierunku WoWa... To nie dobrze...


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 17:16 
Cytuj  
Według mnie jeśli nie będzie szansy dropa w pve to powinni przynajmniej usunąc z gry bsoe, które od tej zmiany używane będą jedynie w pvp. :cry:


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 17:20 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Według mnie jeśli nie będzie szansy dropa w pve to powinni przynajmniej usunąc z gry bsoe, które od tej zmiany używane będą jedynie w pvp. :cry:

Wywalic bsoe i brezy, i bedzie wszystko ok.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.