mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:32 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Mnie ciekawi jedno przeciez najszybszym i jednym z najlepszych mozliwosci sprawdzenia postaci czy ne botuje jest wyslanie jej pm. Odczekac z 30 min sprawdzic co w danej chwili postac robi jesli cos robi w senise nie siedzi na shop mode odczekac kolejne pol godziny kolejny pm ban. Mial tak ktos?

Elfi ale możesz nie widzieć (nie wyświetlać PM'ow na kanale). To najgłupszy pomysł akurat jeśli chodzi o sprawdzanie ludzi online. Ja się kiedyś dziwiłem czemu moja druga połowa nie reaguje na full dropy? Nie patrzy na chat - proste. Popatrz po naszym ally - połowe z nich by zabanowali bo patrzą na chat raz na godzine.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 19:46 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Mnie ciekawi jedno przeciez najszybszym i jednym z najlepszych mozliwosci sprawdzenia postaci czy ne botuje jest wyslanie jej pm. Odczekac z 30 min sprawdzic co w danej chwili postac robi jesli cos robi w senise nie siedzi na shop mode odczekac kolejne pol godziny kolejny pm ban. Mial tak ktos?

Elfi ale możesz nie widzieć (nie wyświetlać PM'ow na kanale). To najgłupszy pomysł akurat jeśli chodzi o sprawdzanie ludzi online. Ja się kiedyś dziwiłem czemu moja druga połowa nie reaguje na full dropy? Nie patrzy na chat - proste. Popatrz po naszym ally - połowe z nich by zabanowali bo patrzą na chat raz na godzine.


pijesz niby do mnie ^^ :P


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Posty: 9
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 20:47 
Cytuj  
sluchaj PISZPAN ze ktos nie odpowiada to nie znaczy ze botuje na to potrzeba niezbitych dowodow

to jest zlodziejstwo najprosciej mowiac bo jak ja zaczolem grac gralem 1 dzien i nigdy wczesniej w to nie gralem to nie musze wiedziec jak odpisac na PM po drugie nie musze znac angielskiego skoro to jest serwer europejski itd

sam PM to nie jest argument i dowod na cheatowanie

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 21:42 
Cytuj  
plain83 napisał(a):
sam PM to nie jest argument i dowod na cheatowanie


Jesli potrafisz gadac z innymi a nie odpowiadasz na wezwanie GM i jednoczesnie w tym czasie bijesz moby to znaczy ze botujesz ( i do tego afk) - tak przynajmniej wytlumaczy to sobie 99% GM.
W kazdej grze online ignorowanie GM skutkuje tym samym - problemami.

Rozumiem doskonale ze mogles nie potrafic skonfiigurowac sobie kanalow info, miales je defaultowe (wiec male) i mogles spokojnie przeoczyc PM w spamie walki z mobami (tym bardziej na poczatku gdy czlowiek jest napalony i patrzy glownie na to co sie dzieje a nie na to kto co do niego pisze) ale widac trafil Ci sie chuj GM ktory postanowil szybko zrealizowac swoj dzienny limit banow i trafilo na Ciebie.

Anyway ja bym po prostu napisal normalny list - tzn nie bawil sie w zadne grozby etc tylko uczciwie napisal ze grasz od wczoraj w ta gre, nie uzywales zadnego 3rd softu i kompletnie nie masz pojecia co sie stalo a bardzo chcialbys to wyjasnic.
Moim zdaniem to nie jest kwestia tego, ze nie odpowiadales na PM - sporo ludzi ktorych zabotowali za botowanie wogole nie dostawala PM tylko detektowali to nie rozmawiajac z nimi. Wydaje mi sie, ze to moze byc jakas pomylka - jesli przebijesz sie przez automatyczne boty odpisujace na maile supportu (sic!) to powinno sie dac cos z tym zrobic.
Szkoda tylko ze Twoja przygoda z ta gra zaczyna sie tak "niefotunnie".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 23:43 
Cytuj  
taa, i pamietaj ze @ ma byc do supportu po Angielsku albo koreansku. bo innych jezykow nie znaja .

heh

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 00:30 
Cytuj  
plain83 napisał(a):
sluchaj PISZPAN ze ktos nie odpowiada to nie znaczy ze botuje na to potrzeba niezbitych dowodow

to jest zlodziejstwo najprosciej mowiac bo jak ja zaczolem grac gralem 1 dzien i nigdy wczesniej w to nie gralem to nie musze wiedziec jak odpisac na PM po drugie nie musze znac angielskiego skoro to jest serwer europejski itd

sam PM to nie jest argument i dowod na cheatowanie


Plain ja nie pije do ciebie chodzi mi ogolnie o sprawe. Bo ja jeszcze nigdy w zyciu nie dostalem zadnego pm od gm. Chyba ze odpowiedz na petycje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 10:33 
Cytuj  
plain83 napisał(a):
sluchaj
to jest zlodziejstwo najprosciej mowiac bo jak ja zaczolem grac gralem 1 dzien


Ja gralem ponad rok i bana dostalem zaraz po tym gdy oplacilem kolejne 6 miesiecy .... :(

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 10:58 
Cytuj  
Ai napisał(a):
plain83 napisał(a):
sluchaj
to jest zlodziejstwo najprosciej mowiac bo jak ja zaczolem grac gralem 1 dzien


Ja gralem ponad rok i bana dostalem zaraz po tym gdy oplacilem kolejne 6 miesiecy .... :(

Nie ma to jak szczescie :lol:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 22:38 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Popatrz po naszym ally - połowe z nich by zabanowali bo patrzą na chat raz na godzine.

Skąd ja to znam ^^
To dotyczy każdego klanu/ally przyzwyczajonego do TS/Venta :D

Karol66 napisał(a):
sporo ludzi ktorych zabotowali za botowanie wogole nie dostawala PM

:D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 9
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 11:44 
Cytuj  
narazie dalej draze wykonalem kilka telefonow jeszcze przedemna telefon do USA

dzwonilem dzo rzecznika praw konsumenta powiedzial ze wrazie czego roszczenia do firmy od ktorej kupilem gre czyli w tym wypadku polski dystrybutor CD PROJEKT

nastepnie telefon do wlasnie CD PROJEKTu - gosciu powiedzial mi ze to jest mozliwe ze albo pomylka albo ktos mi sie jakims backdorem wpakowal i odpalil cos w stylu bot na moim kompie i ze niedawno podobna procedure mial blizzard ale zrezygnowali z tego bo bylo duzo pomylek w stosunku do banowanych. powiedzial ze mam probowac sie skontaktowac z suportem z NC Soft'u i wyjasnic sprawe i zeby mi podali jaka aplikacja byla ich zdaniem uzywana (jego zdaniem powinni odblokowac)

napisalem tej juz maila do glownej siedziby NC SOFT w korei zobaczymy co mi si euda wskurac w tej sprawie

bede was informowal

pozdrawiam

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 11:46 
Cytuj  
CD Projekt gowno moze - oni sa tylko resellerem a nie dystrybutorem.

Przeczytaj EULA - NC moze zbanowac Konto nawet bez powodu i nikt im za to nic nie moze zrobic...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 12:05 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
CD Projekt gowno moze - oni sa tylko resellerem a nie dystrybutorem.

Przeczytaj EULA - NC moze zbanowac Konto nawet bez powodu i nikt im za to nic nie moze zrobic...

Co prawda to prawda. CDP ma się nijak do polityki NC NA. I niestety EULA mowi tylko tyle, że mogą zrobić co im ise podoba bez podawania przyczyny.

Aczkolwiek zrób jak Karol zasugerował. Opisz im sprawę, że to nie możliwe bo dopiero zaczęłeś grać - jak chcą niech przejżą dokładnie logi.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 09:51 
Cytuj  
dzisiejsza odpowiedz

"Thank you for contacting us and for your prompt attention to this matter. After reviewing the situation, we have decided to reactivate your Lineage 2 account effective immediately.

Please note: This is your final warning. Future violations of the User Agreement and/or Rules of Conduct will result in the immediate closure of your account.

Our records indicate that you or a regular user of the account was found using an illegal third party program in conjunction with the Lineage 2 service. This activity was confirmed by multiple members of our in-game staff through a variety of methods.

Remember, you are responsible for all activity occurring on your account. To avoid any unfortunate closure of your account, please immediately discontinue any use of a third party program, and ensure that you are always at your computer and responsive to our support staff while logged in to the service.

Due to this situation, you will need to setup recurring billing once again to continue your automatic monthly subscription.

If you have any further questions or concerns, please let us know.

Thank you,

"

pozdrawiam

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 10:04 
Cytuj  
Hyh z jednej strony gratulacje. Z drugiej śmieszny ten list "Dalej uważamy, że botowałeś, ale OK odblokowaliśmy Ci konto" WTF?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 10:34 
Cytuj  
na przyszlosc plain83 nie uzywaj BOTOW.

acha i niech zgadne, pewnieaktywowales sobie konto tym 7 dniowym trialu co dawali CL.


zacznij grac uczciwie albo nastepnym razem ncsoft nie bedzie taki mile.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 11:07 
Cytuj  
Szczere gratulacje za nieustepliwosc

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 11:13 
Cytuj  
Heh mam teorie spiskowa ze oni banuja jak im sie chce :) Jesli odpiszesz im to znaczy ze moze jestes niewinny jesli nie to przyjmuja ze botowales czyli dobrze zrobili:P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 11:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Heh mam teorie spiskowa ze oni banuja jak im sie chce :) Jesli odpiszesz im to znaczy ze moze jestes niewinny jesli nie to przyjmuja ze botowales czyli dobrze zrobili:P

niekoniecznie... kiedys znajomy chinczyk/botter prosil mnie o pomoc przy kontaktach z NCsoftem bo mu zbanowali 7 z 9 accountów... było troche wypisywania i proszenia. Gówno z tego wyszło... nie odwiesili :(


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 11:43 
Cytuj  
IMO nie potwierdzili informacji dotyczacej każdej postaci gdy banowali większą ilość i tyle. Przecież nie napiszą "sorry banowaliśmy jak leci".


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 12:09 
Cytuj  
to jak banuja to jest nic, ale za co moga :wtf:
plain83 napisał(a):
... and ensure that you are always at your computer and responsive to our support staff while logged in to the service...


czyli w teorii jak jestes afk [miliony powodow mniej lub bardziej trywialnych i logicznych] i gm zapoda Ci pm-a to masz czape
jak to bedzie zwykly pm to wystarczy kilka minut afk by go nie znalezc jednyie po liscie tych co ostani do ciebie pisali

osobiscie nie wiem czy gm daje zwyklego - pm-a, czy wyswietla okienko jak do petycji w druim przypadku dluzszy afk [sklep na noc] tez grozii banem

tNCSoft gratulujemy polityki i znajomosci realiow gry :D


_________________
Kurga

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.