mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 28.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 13:21 
Cytuj  
Witam.

Od paru miesiecy jestem na odwyku MMORPG, ale juz nie daje rady i postanowilem sprobowac zagrac w Lineage 2.
Znalazlem juz nawet w sklepie gre, ale czytajac forum natrafilem na informacje o nowych dodatkach - Chronicles 5 itp.

Nie wiem wlasnie teraz czy gdy kupie gre na ktorej pisze chronicles 1, to dodatki sciagne przy zakladaniu konta, czy musze poszukac w sklepie chronicles 5 ?
Gra ktora znalazlem wyglada tak : http://www.hmv.co.uk/hmvweb/displayProd ... sku=413273

Dlatego prosilbym o odpowiedz czy kupujac ja,moge grac normalnie, czy musze takze dokupi cdodatki !

DZIEKUJE

Szukalem odpowiedzi na to pytanie na forum, ale niestety nie moglem nic znalezc, wiec z gory przepraszam, jezeli urazilem kogos moim pytaniem. :roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 13:24 
Cytuj  
Slabos szukal :))

kupujac jjako chronicle 1 .nie.bedziesz mogl grac
zeby zgrac bedziesz potrzebowal paruu godzin zeby twoj klient z updejtowal sie do obowiazujacej wersji :)
Update jest za free

konto sobie zalozysz gre zainstalujesz z aktualizujesz do c5 i bedzie git :))

Wiem ze w niektorych sklepach sa chyba plytki juz z c4 czy moze nawet c5..
jesli kupisz plytke z gra z kronika 4 czy 5- zostanie ci mniej do 'update' pozniej..tylko tym sie to rozni

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 13:26 
Cytuj  
zainstalujesz, wlaczysz i zrobi sie auto update . mozesz tez najnowsza chronicle05 sciagnac z netu za free, info na www.lineage2.com


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 9
Dołączył(a): 28.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 13:27 
Cytuj  
Ahh, no to nie ma problemu !
Moge poczekac kilka godzin, nic sie nie stanie :) Poprostu obawialem sie, ze zaczynajac od "c1" tzn. kupujac ta wersje, moze sie okazac pozniej, ze bede musial dokupic reszte dodatkow, co niemialoby sensu :)
Tak wiec dziekuje bardzo i biegne do sklepu zaraz :)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 13:36 
Cytuj  
l2 to taka gra gdzie placisz za klucz do aktywacji acc i abonement . klient sam w sobie jest za free


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 14:13 
Cytuj  
Chyba lepszym rozwiązaniem będzie ściągnięcie instalki ze strony LineAge 2 niż updatowanie C1 do C5 ,to może zająć z 2 dni, a instale po 5 godzinkach powinieneś mieć :wink:


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 28.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 22:52 
Cytuj  
No nic , sciagnalem klienta ze strony lineage2, z filefront i niestety, gdy probuje go rozpakowac, pojawia sie wiadomosc, ze plik jest uszkodzony :/ Trudno zatem. Zamawiam ze sklepu wysylkowego cronicles 5 i czekam do wtorku ! :(

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 23:03 
Cytuj  
Zainstaluj najnowszą wersje winrara i rozpakuje bez problemu :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 9
Dołączył(a): 28.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 18:01 
Cytuj  
Wielkie dzieki Zaba !
Od wczoraj gram juz w Lineage i narazie bardzo mi sie podoba ! Narazie stworzylem kilka probnych postaci i poki co nie moge sie zdecydowac kim grac, jednak moja ulubiona postac narazie to Dark Elf fighter na Barthez :)


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 21:34 
Cytuj  
Hehe czyżby kolejny BD ? :] No to powodzenia w dalszej grze ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 10:15 
Cytuj  
Jak juz sie zdecydujesz kim chcesz grac-jaka clasa, i czy napewno zostajesz na bartzu to Pmnij mnie w grze :P
moze uda sie cos pomoc :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.