mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:08 
 
temptation napisał(a):
C5

I nie rozmawiamy o umiejetnosciach moich przeciwnikow, tylko o wyzszosci necro nad MM w pvp.

A swoja droga, to ten Trick skill nie ma 100% skutecznosci.


Ja wiem, ze necro jest przegiety ;]

Nie ma 100% skutecznosci, ale czesciej wchodzi niz failuje [;

TH i PW moga praktycznie spamowac trick/switch, a Ci kolesie chyba grali sposobem z C1 -> biegnij na jana i wal blowy [;


_________________
offensive|Pshepyoor
+20 Assasin

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:18 
 
Kard napisał(a):
A jeśli dobrze pamiętam to 70 lvl th napieprzałeś krasnalki na 60 lvl na BF i soe tu jest lol :)
?


Po pierwsze mialem 65-66 lvl :). Po drugie marusia ma 70 nie?? Po trzecie nie wpadalem na 1 BH tylko na 3-4 ppl ktore zawsze z nia bily.. I nie dawalem soe/Bsoe tylko czekalem na wasz zerg na 1 th... Walczylismy nie tylko z krasnalami na bf ale tez na hs,woa,fod... ciebie nigdy nie widzialem tylko twoj cry na pmach :). Czas chyba wrocisz do WoWa Kard tam mozesz sobie robic questy, podziwiac widoki etc.
Pzdr

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:20 
 
Ci kolesie to boty a to byly ich pierwsze akcje pvp :). Nawet w pvp jechali na IG...
mam gdzies ss jak stoi 12 ppl i ich rezuje a ci przyjmuja rezzy i padaja ;p

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:40 
 
Haveren napisał(a):
Kard napisał(a):
Czas chyba wrocisz do WoWa Kard tam mozesz sobie robic questy, podziwiac widoki etc.

Akurat mam taka profesje, ze rzadko udzielam/udzielałem sie w pvp i nie znam sie na tym i wyobraź sobie jakos z tym żyje. Jesli chodzi o pm to lepiej przypomnij jak sie dales nabrac na dziecina zagrywke :) , a pisalem na pm poniewaz dlugo bylismy razem w jednym klanie, jak czegos potrzebowales napewno mogles na mnie liczyc i myslalem, ze przynajmniej ze mna pogadasz.
A to juz do nickow sie nie czepiasz bo nie masz lepszego?, teraz boty lol, to jak zabijales te boty to po co czekales na zerg, przecierz boot nie wola o pomoc klanu?

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:43 
 
heh... prawie jak na jednym takim amerykanskim forum ;)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:44 
 
Lubie ten placz o wybijaniu przez 7x ppl 6x ... :)
Nie chce mi sie tracic czasu na pytanie kogos jaki ma lv, obliczanie ile jest nizszy i podejmowanie decyzji czy go ubic, czy moze bedzie lipa:)
Tak jak w zyciu, ktos cie zaczepia na ulicy to nie wymieniacie sie doswiadczeniami kto co trenowal, ile walk stoczyl itp, koles ci nie pasuje to sie bijecie a nie gadacie:)


A tak przy okazji ... biegalismy pewnego dnia z Havem i zaczepialismy ludzi .... ciezko bylo wymusic pvp ... wpadalismy na zajete spoty mowiac ze to nasze spoty i ludzie nie chcieli sie z nami bic. pozwalali nawet zbierac swoja kase ... masakra.
No i co najfajniejsze, postacie 6x przynajmniej chcialy sie bic, a gdy dostaly nic nie mowily-pewnie dlatego ze na 6x nie mieli jeszcze zbyt duzo znajomosci.
Natomiast ci ktorych ubilismy 7x zaraz straszyli ze od jutra bedziemy miec problemy, ze znaja 78+ itp, az zal dupe sciskal...

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 10:51 
 
HEaler to postac ktora powinna sie w pvp udzielac bo bez neigo ciezko cos wygrac...
Boty mowie o FuriousAngels a nie o was oO...
Tak mam lepszy.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 11:32 
 
Haveren napisał(a):
HEaler to postac ktora powinna sie w pvp udzielac bo bez neigo ciezko cos wygrac...

i staram sie :P , ale nie ukrywam, ze sie na tym nie znam,
zazwyczaj moja rola ogranicza sie do stania w miescie i buffowania ludzi, a do waliki leca BP/EE , tak dziwna taktyka :p

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 11:57 
 
Rozumiem Kard ze jestes w Ancients? Wiec masz silny klan - i spokojnie powinniscie sobie poradzic, pvp jest elementem tej gry -a jesli akurat on wie jak was znalesc :shit happens :] . Ja nie stekalem jak wpadalo na mnie party i mnie jechalo 1vs9 ,a Dario widzial takie sytuacje nie raz wiec jest swiadkiem :D


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 12:08 
 
Baltus napisał(a):
Rozumiem Kard ze jestes w Ancients? Wiec masz silny klan - i spokojnie powinniscie sobie poradzic, pvp jest elementem tej gry -a jesli akurat on wie jak was znalesc :shit happens :] . Ja nie stekalem jak wpadalo na mnie party i mnie jechalo 1vs9 ,a Dario widzial takie sytuacje nie raz wiec jest swiadkiem :D

Nie Baltek nie jestem w Ancients :P i ja wcale nie stekam, akurat % nie sa dla mnie najwazniejsze, nie podoba mi sie tylko, ze Hav laduje nas w glupia wojne, w ktorej nie mamy najmniejszych szans, jak chce pvp to X lataja, jedno pvp i ma pol serwa na glowie, pvp co pare minut i nikt mu na pm nie bedzie plakal :P


Posty: 1
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 12:35 
 
Kard napisał(a):
A to juz do nickow sie nie czepiasz bo nie masz lepszego?, teraz boty lol, to jak zabijales te boty to po co czekales na zerg, przecierz boot nie wola o pomoc klanu?


a propo botow i ze niby tego nie robicie:

Obrazek

gosc nie odzywa sie ani na PM, ani na white chat... jak stargetuje moba do ktorego biegnie - zmienia target - no wypisz wymaluj bot jak nic.


_________________
6x Hawkeye, clan Qlimax

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 12:50 
 
Kard mialem pk war z Exile :). Nie dalem wam wara bo mi sie nudzilo tylko nie lubie ppl w HA i Aristocracy.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 12:56 
 
Kard napisał(a):
Kendo ja tak zginąłem, wiec nie nic nie wymyślam, potem Hazard wypowiedział nam wojnę, chociaż nikt z nas nawet nie oddal (wariatami nie jesteśmy :P )

Hazard wypowiedzial Wam wojne ze 3 miesiace temu, albo jeszcze dalej...
I poszlo zupelnie o cos innego.

B1hava nie bylo jeszcze wtedy nawet w planach, wiec nie mow, ze on zaczepial, a ktos od nas Was wycinal na 4%. Bo to bzdura.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 13:19 
 
temptation napisał(a):
Hazard wypowiedzial Wam wojne ze 3 miesiace temu, albo jeszcze dalej...
I poszlo zupelnie o cos innego.

Kendo byla wypowiedziana i trwala kilka godzin, wiec moglo to umknąc twojej uwadze ale raczej B1hav i System68 o tym wiedzieli, wiec z nimi pogadaj. Ganialismy sie po BF i byla fajna zabawa, ale jak wmieszal sie Hazard to zrezygnowalismy.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 14:12 
 
bcj napisał(a):
a propo botow i ze niby tego nie robicie:

ja tego nie robie, ten na obrazku nie jest z mojego klanu, choc rzmawialem z nim i bardzo porzadny czlowiek, kiedeys tez mialem takie podejscie do bootow i ebaya jak Ty ale teraz mi to wisi zyj i daj zyc innym, ktos kupuje botuje jego sprawa i nic mi do tego, kazdy ma prawo bawic sie tak jak mu sie podoba

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 14:15 
 
http://www.l2guru.com/forum/forumdisplay.php?f=19


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 14:21 
 
Na co komu ten link, huh?
Jak ktos zaklada topic o jakichs wojnach na Bartzie to jest ok, mimo, ze polowy tego forum to zupelnie nie interesuje.
Ale jak ktos rozmawia o sprawach z Teona, to juz jest beee, tak?

Az sie cisnie na usta slowo: hipokryzja.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 14:34 
 
tytul zdaje sie jest pvp screens poza moim screenem i jeszcze jednym to reszta to tylko gadka-szmatka i w sumie itachii ma racje bo sie sprowadzilo do gadek o teonie ktorych nikt nie kuma. Albo ss albo wypad.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 14:53 
 
Nie wiem czy sie smiac, czy jednak zaczac plakac.

W kazdym temacie moze rozpoczac sie jakis offtop, co jest rzecza zupelnie normalna.
Modek moze go zamknac, pociac i zalozyc nowy, albo po prostu pozwolic mu toczyc sie swoim nowym torem.

To jedna sprawa.
Druga, troche kultury - to, ze akurat kogos nie interesuja sprawy Teona i malo o nich wie, nie znaczy, ze moze sobie zaczac wklejac linki do l2blah, albo kazac komus spadac.

To nie jest prywatne forum Bartza.

Ja sie nie pluje, jak ktos zaklada tematy o wojnie na Bartzie - mimo, ze (za przeproszeniem) gowno mnie to interesuje.
To w koncu forum ogolne, nieprawdaz?


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:06 
 
Gezz wolnego ludzie wyluzujcie. Zrzucanie kogokolwiek na blaha jest trochę nie ten teges, ale przyznac trzeba że OT trochę wam się wymknęło spod kontroli.

Także mam sugestię. Jeśli jakiś topik dotyczy spraw dziejących się na serwerze X (tylko i wyłącznie) niech tworzy nmowy topic z nazwą serwera w temacie, np. "[Teon] Przykładowy topik" proste.

Prawda jest taka, że to co czasem się uskutecznia nadaje się na PM a nie na topik ale to juz inny temat i pozostaje w gestii moderatora :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.