mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 15:36 
Cytuj  
Czemu ? hmh bo to nudne jest...Doszedlem do takiego etapu ze expowac wiecej mi sie nie chce, adenki mam wystarczajaca ilosc, co wiecej mam w tej grze do osiagniecia - NIC..

Wiem wiem niektorzy moga mowic ze nie mam 75 lvl ze nie mam subclasy 75 ze nie bede 'Hero' w C4, ale ja jakos nigdy nie przepadalem za expowaniem, wiec poco sie meczyc kolejne xx miesiecy,,by osiagnac te durne 75 ?- nie warto

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 19:02 
Cytuj  
OK już gram :D Te jakoś pusto się zrobiło pierwszy raz mogłem przejść po schodach w Giran bez większych problemów? :]

Jestem w klanie LordOfMagic z sojuszem LordsOfRaces nawet duży klan 27 członków a sojusz liczy koło 170.

Jestem 44 lv Phantom Summoner (miał być, 46 ale ktoś tu mnie orżnął :D ) byłbym wdzięczny za pm w czasie gry w celu uaktualnienie friend list :D


Poziomka napisał(a):
Czemu ? hmh bo to nudne jest...Doszedlem do takiego etapu ze expowac wiecej mi sie nie chce, adenki mam wystarczajaca ilosc, co wiecej mam w tej grze do osiagniecia - NIC..


A może jednak spróbujesz odstawić Lineage na jakiś miesiąc a dopiero po tym będziesz sprzedawać? :wink:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 19:37 
Cytuj  
-_-

Blah Poziomka ledwo wróciłem do l2 a ty już mi musiałeś obrzydzić i przypomnieć powody, dla których odszedłem wcześniej >.<

Problem w tym, że kiepsko z alternatywą jest teraz a od mmo jestem chyba uzależniony wiec pewnie będę się tak obijał l2<>wow<>l2itd... Crap.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 21:01 
Cytuj  
Poziomka się znudził....eh....

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 07:20 
Cytuj  
Kolega chaiał pomocy a wy ty pindzolicie po poziomkach ..
to nie ten tipic guys

Ja gram na Teonie , gralem na Bartzu i na Kainie, Narazie tu mi najlepiej bo najwiecej mozna zrobić :D Exile zergz do piachu :D

Jak cie interesuje to nasz klan zmienil sie troche i rozpoczynamy nową ere

http://ghnet.pl/~mizayah

jescze nie jest dorobione ale napewno kiedyś skoncze bo to ja to choroba robie :D

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 10:45 
Cytuj  
Poziom jak na mój gust powinineś poczekać ze sprzedazą konta do c4, wtedy zapewne wielu ludziom spodoba sie konto takowej jak twoje i odda mase kasy za uczestnictwo w hero olympiad ;).


Pozdra

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 12:38 
Cytuj  
Zeby byc hero musisz miec maina,subclasse na 75,do tego wygrac turniej pvp i zrobic quest...Poziomka moze byc hero w ilosci kasy w inv:P


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 13:00 
Cytuj  
Dobre...hehe
Wracając do tematu kolega mnie mocno nakręca na Lionne. Sam już nie wiem......

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 15:22 
Cytuj  
no bo lionna jest de best :]

wlasnie mielismy much FUN z jakimis noobami ktore nawet nie wiedza jak itemy wygladaja - najpierw sie zbiegli na nas w 5-ciu bo mysleli ze Tank i Healer sa 40+ (maja obije avadon set, healer ma homunkulusa, tank trzyma Lance +4 jak akurat nie tankuje)

padli wszyscy jak nas zaatakowali (w sumie tank sobie sam poradzil - SE tylko sleep 2 razy puscil) - zaatakowali za to ze ich kolege zabilismy za ks'owanie (ostrzegano go - ja i kumpel na altach tluklismy lvle i go zatluklismy bo nam latwiej karme zbic)

Po chwili jakis madrala przybiegl gladiatorek z siakims prophetem i zaczeli sie wygrazac po czym tak popatrzyli i z tekstem:
Ej spadamy stad, nie mamy szans przeca przeciwko lvl52+ SH i lvl60+ Warlord (koles myslal ze avadon to majestic - nawet jak SE puscil greater heal to stwierdzil "all mages have heals")

W ten sposob Berenike dzisiaj nagle zrobila rekordowo szybko postac - lvl60+ Warlord w ciagu 5 minut (a byla lvl55+ DA) - w sumie ja latwo z WL pomylic jak tylko uzywa Damascusa z tarcza podczas PvP - na polowania nawet teraz to juz tylko pole-party.

Wesolo bylo.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 21:24 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Dobre...hehe
Wracając do tematu kolega mnie mocno nakręca na Lionne. Sam już nie wiem......

Powiem tak... 'koleś zrób przysługę gatunkowi i się NIE COFAJ!' ;)
Bartz albo Teon jesli chcesz koniecznie w europejskich godzinach mieć eventy.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 22:06 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Powiem tak... 'koleś zrób przysługę gatunkowi i się NIE COFAJ!' ;)
Bartz albo Teon jesli chcesz koniecznie w europejskich godzinach mieć eventy.


Jakies uzasadnienie?

imo jedyna zaleta Teona to europejski czas... zalet Bartza jakos nie wiedze ^^
Dlaczego wiec Bartz > Lionna wedlug ciebie?
Wiecej botow = lepiej?

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 22:08 
Cytuj  
Ja sie nie cofam-JA SZUKAM ODPOWIEDNIEGO KIERUNKU :wink:

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 22:36 
Cytuj  
Lionna - rzadzimy a za max miesiac mamy zamek Innadril i robimy masowo smoki (o ile sie da wiecej)

Niemniej jednak bedziemy trzepac kase masowo na zamku :P - w cholere grup farmuje nasionka z Innadril i koles cos mowil o dochodzie rzedu 30m tygodniowo minimum chyba

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 22:40 
Cytuj  
No tak-ale jaka w tym pociecha dla mnie i kolesi że skosicie tyle kasy? 8)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 22:46 
Cytuj  
ze was do klanu wezmiemy od startu io sprzet damy potem pomozemy w upgrade'owaniu sprzetu
Obecnie na stanie sa 2 NG Sety (Robes i Heavy) oraz 2 D-Grade Sety (tak samo) wiec cokolwiek zrobicie to sprzet do lvlu40. jest (najchetniej jakbyscie zrobili jednego Spellhowlera i Bladedancera - SwS juz jest dwoch z czego jeden to polak :P)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 22:51 
Cytuj  
Sytuacja jest taka:
Robimy SwS,SK,Prophet,SR,WS/to akurat niepewne bo kolega oblicza czy mu adenek w realu starczy/, poza tym pewnie klan byśmy potem sami robili/przeniesiony z sharda x2 rate. Jednak pomoc będzie mile widziana i na 100% odwzajemniona po jako takim "ustawieniu" sie na serwie.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 23:09 
Cytuj  
no to na start klan u nas potem wlasny jak sie alliance zalozy (co planujemy)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 23:17 
Cytuj  
zax napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Powiem tak... 'koleś zrób przysługę gatunkowi i się NIE COFAJ!' ;)
Bartz albo Teon jesli chcesz koniecznie w europejskich godzinach mieć eventy.


Jakies uzasadnienie?

imo jedyna zaleta Teona to europejski czas... zalet Bartza jakos nie wiedze ^^
Dlaczego wiec Bartz > Lionna wedlug ciebie?
Wiecej botow = lepiej?

Pisane było to tysiąc razy... cóż tu masz więcej polaków - co do botów to wszędzie są.

Co do zakładanie klanu to odradzam - każda grupa polaków robi coś takiego i to nie wypala (każdy polak myśli że jest lepszy od innych i że wszystkie rozumy zjadł...). Zamiast świrować dołączcie do jakiegoś innego. Zanim zacznie tworzyć się klan trzeba miec jakieś rozeznanie i co najważniejsze dedykowanych graczy - bez tego szkoda nerwów - zaufaj mi wiem co mówię.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 00:46 
Cytuj  
no ja jestem na Lionnie od poczatku i troche rozeznania mam - nie mowie ze polski klan wrecz nawet nie chce sie ograniczac bo mam duzo znajomych niepolakow ktorzy dolaczaja powoli.

Wazne jest to zeby znalezc zrodlo dochodu dla klanu co nam sie chyba udaje jak na razie

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 00:53 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Co do zakładanie klanu to odradzam - każda grupa polaków robi coś takiego i to nie wypala (każdy polak myśli że jest lepszy od innych i że wszystkie rozumy zjadł...). Zamiast świrować dołączcie do jakiegoś innego. Zanim zacznie tworzyć się klan trzeba miec jakieś rozeznanie i co najważniejsze dedykowanych graczy - bez tego szkoda nerwów - zaufaj mi wiem co mówię.


Zakladanie TYLKO polskiego klanu to pomylka bo jest nas za malo ale zakladanie klanu wogole chyba nie.
W czym clan leader polak jest gorszy od innego?
IMHO jesli jestes tylko szeregowym czlonkiem klanu to odpada Ci sporo funu z gry - w koncu pewne opcje dostepne sa tylko dla clan leadera.

Jedyna rada to taka zeby bral sie do tego nie ten co najbardziej krzyczy ale ten co:
- jest najlepszym organizatorem
- najlepiej zna ang.
- najwiecej gra
- jest najbardziej komunikatywny (w sensie kontaktow z ludzmi)
- i skory do pomocy innym

Ja nie jestem religijny ale jesli trafil nam sie w ciagu tego 1000 lat katolicyzmu jeden facet rzadzacy w watykanie to i dobrego clan leadera do L2 mozna (potencjalnie) trafic :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.