mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 18:05 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Moja aukcja jest w 100% legalna ponieważ ta gra jest w wersji freeware.
Gra objeta jest licencją GNU/GPL Do gry dołączony jest jej kod żródłowy.

z: http://allegro.pl/show_item.php?item=84788540


heh, co za gosc ;D ;D ;D

hehehe muahha


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 18:57 
Cytuj  
takie cos dostalem na pm:
Cytuj:
witam czytalem posta ze grasz w L2 i jesli grasz na serwerze paradise(strona tego serwera http://l2-paradise.com/ to mam prosbe czy masz albo znasz kogos kto by mial jakies konto na zbyciu jakies to chetnie wezme niepotrzebne nawet na 0 lvl poniewaz oni zablokowali rejstracje i nie zdazylem sie zarejstrowac a ta gierka tak mi sie podoba... z gory dziek
jak posiadasz nr gg to odpisz na xxxxxxxx prosze o odp nawet jak bede niedostepny


Oo


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 23:23 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
takie cos dostalem na pm:
Cytuj:
witam czytalem posta ze grasz w L2 i jesli grasz na serwerze paradise(strona tego serwera http://l2-paradise.com/ to mam prosbe czy masz albo znasz kogos kto by mial jakies konto na zbyciu jakies to chetnie wezme niepotrzebne nawet na 0 lvl poniewaz oni zablokowali rejstracje i nie zdazylem sie zarejstrowac a ta gierka tak mi sie podoba... z gory dziek
jak posiadasz nr gg to odpisz na xxxxxxxx prosze o odp nawet jak bede niedostepny


Oo


jak jeszcze raz o ciebie napisze ten gosc to napisz mu ze ja mam konto na tym serverze :P a nawet 3 ^^ jedno moge oddac z SR'em 6x full B gradowym sprzetem i SwS'em 64 :P

anyway xDDDDDDDDDDDDD


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 23:42 
Cytuj  
Cytuj:
a moze znasz kogos kto ma jakies konto na serwerze paradise bardzo zalezy mi na tym koncie;(
Oo aha ...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 09:55 
Cytuj  
"Super program" do L2

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84900874


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:26 
Cytuj  
Z pamietnika bottera i farmera :
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=15938&highlight=status
stare ale nadal smieszy :)

Cytuj:
Originally Posted by tseven02
I know farmer/Bot take palyer many space .and u want to take that room
.i Hope u not train frist .u train them frist .many farmer has high lv char
they will train u when u hunting .or red pk u .lose XP .that not put in our eyes
any farmer/bot leaving when u after train ?they can cost working time to u player time.
I Love :rang rang 3-4 hours plz ..................

farmer train me whit a weak train? My party kill all the mobs, then pk the farmer.
A farmer train me whit a strong train? Party Return. The farmer gets killed by his own train.
A farmer attacks my party whit an high level char? I'm level 72 wearing top A grade, my whole party is level 70+, he gets killed in no time.
My clan is in war whit over 250 people, i play pvp whit 20-30 people a day. No farmer has the pvp experience we have.. if a farmer attacks me he will 99% lose the fight...


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 21:16 
Cytuj  
Odwiedzilem strone allserona, jedynego slusznego serwera L2 C4 i oto co ujzalem

Cytuj:
Allseron Full C4

2006-02-16, Eliot
Witam,

Wkrotce Allseron przejdzie na natywna wersje klienta C4. Prosimy wszystkich o zaopatrzenie sie w te wersje klienta.

Istnieja dwie metody...


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 12:34 
Cytuj  
przejda na klienta nie na C4 features :)
Odpalac to sobie moga z klienta c4... tylko nie wiem po co - przeciez duzo wiecej zajmuje niz np. taki c2 :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:22 
Cytuj  
z pewnej strony o torrentach

Kod:
 jak zainstaluję sobie tego DOS-a to F.E.A.R. pójdzie mi na pełnych detalach? Mam Celeron 400 i 64 MB RAM. Kumpel mi mówił, że ten DOS mi pomoże :]. Poradźcie mmi, powiedzcie, to prawda?

;D


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:04 
Cytuj  
Cytuj:
Czy tyo prawda że pierwsza osoba na oficjalu ma juz hero?? i że nie musi juz płacic?? wie ktoś czy to prawda??


_________________
Bishop - Teon


Posty: 28
Dołączył(a): 30.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 01:44 
Cytuj  
Cytuj:
Odpalac to sobie moga z klienta c4... tylko nie wiem po co - przeciez duzo wiecej zajmuje niz np. taki c2

Nie dość że plagiator to jeszcze jakiś mało lotny, a odpowiedź taka prosta...
Żeby się ludzie w kółko nie pytali skąd wziąć klienta c3, skoro z oficjalnej strony można już tylko c4 ściągnąć :>
Niby żartuję, ale mam niejasne wrażenie że taki faktycznie mógł być powód wprowadzenia "c2" na allku... Biorąc pod uwagę to jak działało (a właściwie nie) to nie widzę żadnych innych przesłanek.


_________________
L2 - Phantom Summoner 4x - Lionna
---
Errors has been made.
Others will be blamed.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 08:23 
Cytuj  
ja o privach moge wam tylko dodac [dla tych co w nie nie wierza:P ] ze tam naprawde duzo robia O_o nie bronie bynajmniej priv servero ani adminow ale gralem na serverze gdzie dzialaly wszystkie lokacje z c2 c3 czyli catacumby necro etc ba malo tego dzialalo 7 signs O_o wszystkie seal stony etc ! mozecie nie wierzyc ale teraz gram an oficialu od jakiegos czasu i wiem ze niewiele im brakowalo do tego co jest na oficialu ... tzn niewiele na pierwszy rzut oka ;] bo cp czy rec. moga jeszcze zapomniec na dlugi dlugi czas ! prawda jest taka ze ludzie tam graja bo moga miec wszystko z donate'a na wiekszosci serverow :| inni zas twierdza [tak jak moi znajomi] ze poprostu nie chca grac na retailu bo tu ludzie maja juz 'wszystko' i 75lvl'e i nie chce ich gonic miesiacami ... dla mnie ten powod jest dosc aburdalny zeby nie mowic ze to kretynstwo ... ale dlugo sie z nimi trzymalem wiekszosc moich znajomych znam ponad rok malo tego gralem z nimi po 15h dziennie : o jak by nie patrzec na privach sie 'wychowalem' czesto sie ludzie zastanawiaja dlaczego ludzie tam graja i to chyba poprostu lezy w ich mentalnosci :P polskiej ^^ anyway nie zawsze mozna byc on the top right ? dziwie sie z tylu ludzi nie widzi tego ze na takim retailu wszystko cieszy : ) przynajmniej mnie kazda minuta spedzona w zatloczonym giran czy tez aden gdzie przez 5 minut mi sie wszyscy laduja :P czy tez farmuje sie expa [mam jeszcze niski lvl] ale wiem jak to jest bic expa 3-4h bez przerwy [no chyba ze na jakies buffy] i nabic 20% :P ale za to jaka radosc jak sie juz dobija nowy lvl a co dopiero jak sie dobija lvl gdzie sa nowe skille : ) pisze to chyba tylko po to zeby zachecic ludzi grajacych na privach ! udalo mi sie namowic 3 czy 4 znajomych do grania na retailu i prawdopodobnie przyjda tu za jakis czas narazie zwerbowalem brata ^^ ale on newbie jest :P jedyne co wie o grze to ze dorf female jest ladny i ze mozna zostac BH [bh juz nie wie xD] i szukac nim matsow ,recek i czesci ze spoila :D
k kwiatek to moze nie byl ale mam andzieje ze nie zostane zlinczowany ;]
bo do roboty zaraz musze isc :/ tam mnie zlinczuja :D


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 08:56 
Cytuj  
"mam pytanie gdzie jest Mainlanland prosze o odpowiedz."

------------------

GADACIE GLUPOTY najlepiej sie gran AVENGEREM mozesz uzywac na 40 lvl bluntu jak i mieczy i light i heavy ale trudno zdobyc ksiazki do niego na STARISIE (moze tylko ja mialem taki problem??)oczywiscie o skilach mowie

-------------------

Troche mi trudno bo mam klan.

-------------------

Powiem tak ostanio na ARENIE utluklem 3 SpS powyzej 65lvl moim Dark Avangerem na 75lvl niebylo latwo ale dalem rade. jest to najlepsza postac na PvP a kluczem do zwyciestwa jest umiejetne poslugiwanie sie Panterka Smile moja panterka ma 89 lvl i 2500 P.Atc wiec jestem wstanie walczyc u jej boku z kazdym przeciwnikiem

-------------------

moja pierwsza postacia byl Orc Tyrant ale z deka byl za wolny

-------------------

Prosze o pomoc!!!! Chce zmienic profesie na Gladiatora( mam Human Fighter czy jakoś tak) powiedccie co mam zzrobić plz ( mam 30 lvl )
**Odpowiedz:
Najpierw musisz zrobic questa na Warriora a potem na Gladiatora.

--------------------

SH jest najlepszy z tanków.

--------------------

siemka.mam maly problem zwiazany z gra.nie moge znalez orca o imieniu UMBOT potrzebnego do wykonania questa na orc rider.moze mi ktos dac namiary gdzie on wogule sie znajduje?

--------------------

tylko szkoda ze zeby sie zarejestrowac na deviancie trzeba mec platna skrzynke...;/


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:28 
Cytuj  
Btw klub milosnikow L2 na epulsie juz ma 91 czlonkow, w tym sporo dziewczyn Oo


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 15:18 
Cytuj  
Czy ktoś wie, co to za postać Bladedancer?

edit. Już znalazłem! Bladedancer to po prostu Warlord!


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 15:23 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Czy ktoś wie, co to za postać Bladedancer?

edit. Już znalazłem! Bladedancer to po prostu Warlord!


hahahahah ROFL


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 28
Dołączył(a): 30.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 02:46 
Cytuj  
To jest chyba jakieś zaraźliwe...
Jakiś gość na forum allseronu napisał(a):
A Necromancer to "Phantom Summoner"?


_________________
L2 - Phantom Summoner 4x - Lionna
---
Errors has been made.
Others will be blamed.

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:55 
Cytuj  
Kod:
co dokomputerów system będzie pracował


...[????????]
...tylko autor wie co mial na mysli piszac to

Cytuj:
"Jest to prawie oficjalna wersja tego systemu"- "prawie robi wielka roznice"


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 15:55 
Cytuj  
Taki artykulik znalazłem. Ciekawe.

"Ukradli, żeby grać za darmo 2006-02-22 13:38:57
Hacked, autor: Piotr Gorzkowicz, czytań: 3342

Chińscy hackerzy wykradli blisko 2 tys. nazwisk i numerów identyfikacyjnych obywateli Korei Południowej. Skradzione dane posłużyły złodziejom jako darmowa przepustka do świata gry internetowej Lineage.

Popularna aplikacja oferuje początkującym użytkownikom koreańskim bezpłatną rozgrywkę przez pierwsze trzy dni. Następnie gracze zobowiązani są do płacenia miesięcznego abonamentu w wysokości 31 USD.

Producent gry, firma NCSoft potwierdza, że ofiary ataku hackerów nie poniosły z tego tytułu żadnych strat materialnych.

Niepotwierdzone źródła donoszą, że chińscy hackerzy mogli również handlować skradzionymi informacjami na czarnym rynku."


_________________
Votiak - Ork Raider 35 lvl - RETIRED
Aes - Palus Knight 29 lvl
Hindemith

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 17:03 
Cytuj  
Zadko zagladam na oficjalne boardy ale tym razem dostalismy linka w clan info.
IMHO to co zrobil moj kolega z klanu (wlascwie juz ex - sam odszedl zanim go wywalili) to mistrzostwo swiata i jednoczesnie dowod ze glupota ludzka nie zna zadnych granic :)

http://boards.lineage2.com/showflat.php?Cat=&Number=534103&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1&vc=1


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.