mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 15:36 
 
Cerv szczerze mowiac to bysmy cie widzieli najlepiej Nukerem jak by ci sie nim chcialo grac bo na raidy by sie przydal bardzo

BTW:
Kod:
awek cos ostanio offline


Powaleni polscy kurierzy nie potrafia nic dostarczyc
Z gory przepraszam jak kogos urazilem

Juz aktywny


Ostatnio edytowano 19 maja 2006, 15:08 przez awek, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 43
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 17:14 
 
Ehh, wiecie w C5 czy tam w C6 mag zostanie udupiony, teraz robi za wielkiego hiper bossa, a w dalszych kronikach dostanie po dupsku, a gra magiem średnio mi pasuje :P


Posty: 42
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 07:20 
 
Zapraszam ponownie do klanu ciagle rosniemy w sile. Przyjelismy kilka osob z europy wiec nie jest juz to czysty polski klan. Szukamy teraz w wiekszosci Nukerow i Bufferow wiec jak ktos jest chetny jest zawsze mile widziany w naszych szeregach


Posty: 42
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 14:20 
 
Wyglada na to ze stalismy sie 2-gim wiekszym klanem polskim na hide
Aktualnie poszukujemy support Proph/SE/Bishop/BD/SwS <w wiekszych ilosciach > i 2 magow

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 14:25 
 
To w koncu jestescie polskim klanem czy nie do konca ? :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 17:02 
 
A kto jest tym pierwszym najwiekszym klanem ??


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 17:06 
 
Klan polski to za duże słowo :) ale jakieś 80% graczy to polacy reszta to europejczycy, co do tego 2 klanu polskiego to cóż powiem że pierwszym są freelancers chociaż u nich też są obcokrajowcy, zresztą macie liste kontaktową z serwera tam jest wszystko jak na tacy


Posty: 42
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 10:15 
 
i znowu nadchodza glosy z Bartza ^^


_________________
Hidemith
DC 78/SE 61


Posty: 42
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 22:39 
 
zapraszam ponownie bo obecnie mamy nowe miejsca w klanie bo zrobilismy 4 lvl klanu


_________________
Hidemith
DC 78/SE 61


Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 18:42 
 
Witam
Chciałem trochę bardziej przybliżyć wam informacje o klanie Dogs of War Obrazek
Level Klanu: 4 <--Narazie 4.
Clan Leader: awek
vCL: Zontar, Soomood <-- Do nich można sie zgłaszać w sprawie dołączenia do klanu :D
Strona: KLIK :)
Liczba osób w klanie: 24
Na razie brak Alliance. Trwają poszukiwania, zobaczymy co z tego wyniknie :D

Parę słów od Ojca :D :lol:
W klanie jestem 3 tygodnie. Nie jest to za dużo ale zdążyłem poznać chłopaków :D I wiem, że są to dobzi gracze ;P Mają dryg do interesów, wiedzą jak zarobić a sie nie narobić :D Znają rynek bardzo dobrze. Wiedzą co kupić aby zarobić ;)
W klanie zawsze jest ktoś online o party nie trudno. Główne osoby w klanie czyli CL jaki i vCL grają niemal zawsze :D Maniaki hehe ;) Robią często party. Czyli potencjalni bufferzy których niewątpliwie potrzebujemy znajdą party bez problemu. Z Raidami jest trochę ciężko. Gdyż wiadomo na lev 5* robi sie RP w Ally i Clanie, ale w miarę możliwości doczepiamy sie do RP. My na razie nie mamy Ally ale sie o niego staramy, to kwestia paru dni. Musimy dogadać się co i jak. Poznać zasady i oczekiwania klanów zakładających Ally. Klan posiada TS co jest niewątpliwie podstawą w tego typu grze. Warto dodać, że nie jest to typowy klan polski gdyż w naszych szeregach jest paru obcokrajowców. Ale klan jest nastawiony na ludzi z Europy. Wiadomo podobna strefa czasowa :P
Niewątpliwie jak wspomniał awek szukamy Bufferów może jeszcze jeden Tank by sie przydał :D paru Nukerów. O ile dobrze liczę mamy jeszcze 6 miejsc wolnych :P
Warto wstąpić w nasze szeregi. Na pewno nie pożałujecie :D


Pozdrawiam


_________________
>Scorcher<


Posty: 42
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 20:07 
 
W sumie to szukamy w szczegolnosci SwS, BD, Prophet, Bishop, SE, Nukerzy, Archerzy, z 2 tanki,
Postaram sie pomuc jak moge w tych najciezszych chwilach czyli sam start:szybki exp, jakis sprzecik, co sie tylko da
BTW-> wlasnie trwaja negocjacje w sprawie ally z "trinity" mam nadzieje ze sie uda :)

Cytuj:
O ile dobrze liczę mamy jeszcze 6 miejsc wolnych
Warto wstąpić w nasze szeregi. Na pewno nie pożałujecie


Narazie chyba nikt sie nie zawiold na nas i nie 6 miejsc tylko 16 :)


_________________
Hidemith
DC 78/SE 61


Posty: 42
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 15:38 
 
Witam.
Prosil bym zakonczyc topik klan juz nie istnieje niedawno sie rozpadl z kilku powodow.
No nic tak juz czasame bywa
Chlopaki z DoW glowy do gory jestescie super ludzmi z postaciami na wysokich lvl napewno sobie poradzicie
Z tego co slyszalem nie jeden klan juz o was walczy :)
Kolesie z ally FATE prosili mnie abym wam przekazal ze wszyscy jestescie mile widziani w ich szeregach
Zycze powodzenia i milej dalszej gry
Pozdro AWEK


_________________
Hidemith
DC 78/SE 61

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 23:45 
 
Doh...
a AE się trzyma :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 00:08 
 
Tydzien mnie niema i DoW sie rozpada^^, a tak na powaznie to szkoda bo duzo pracy sie w ten klan wlozylo. :-? no ale i tak czasem bywa ...
BTW jutro wracam do gry i prosilbym o mail lub pm od wszystkich ktorzy byli w klanie a niemam ich w frend list :wink:


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 09:28 
 
BTW nie wiem o co poszlo ale to typowo polskie. Widze ze awek rozwiazal klan a klanowicze nic nie wiedza;) Sam go chyba nie lvlowales co? Trzeba bylo go przekazac Szu albo Soomoodowi czy komustam i by dalej istnial ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 09:59 
 
Tak sie sklada ze awek poswiecil SWOJE SP i to on jest najbardziej w plecy na calej tej sytuacji.
A co do "przekazania klanu" to nie ma takiej opcji - nie mozna tego transfernac (trzeba rozwiazac klan i ktos inny musi go zalozyc - procedura jest taka jakbys zakladal nowy klan).

Awek mnie prosil o zamkniecie tego watku ale mi chyba zabraklo wyobrazni.
Poprawie sie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.