mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 21:45 
Cytuj  
Mam takie male pytanie i mam nadzieje, ze pomoga wasze odpowiedzi badz wskazowki.

Chcialbym sie dowiedziec jak najlepiej handlowac na rynku tak zeby zaczac zarabiac na tym. Zaznaczam, ze nie mam kapitalu ogromnego, jedynie rzedu 6kk. Nie licze na hiper zyski ale na cos na pewno kiedy jestem w pracy i nie moge kontrolowac poczynan "malego handlarza"

Wiem, ze jest l2wh gdzie mozna ceny posprawdzac no ale nie sa do wszystkiego no i nie wiem na ile rzetelne sa tam ceny.

Pozdrawiam

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 22:00 
Cytuj  
Skul i resell thons/mh.
Eventualnie poczekaj do eventu i skupoj medale po dajmy 2k i resell po 5k (zaleznie po ile beda), mozna an tym niezle zarobic.


_________________
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 22:04 
Cytuj  
Medale to wiem tak bede wlasnie robil no mzoe inne ceny no ale jakos to bedzie. To mowisz, ze na thonsach mozna zarobic bede musial skuamc ceny w poszczegolnych miastach i rynkach.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 22:06 
Cytuj  
Deli napisał(a):
Medale to wiem tak bede wlasnie robil no mzoe inne ceny no ale jakos to bedzie. To mowisz, ze na thonsach mozna zarobic bede musial skuamc ceny w poszczegolnych miastach i rynkach.

Kumpel tak robil skupowal po scammerskiej cenie i resellowal tez po scammerskiej:D na 1 thons potrafil zarobic 2-4k a jak sprzedawal tego 2-3k to spore przebicie bylo. Tak samo robil z MH i tym czerwonym moldem (EDIT mold glue). Eventualnie mozesz skupowac party na PL boots i je craftowac (1 para to zarobek okolo 2-5m, zaleznie od ceny PL boots).


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 wrz 2006, 22:19 przez Alucreid, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 22:06 
Cytuj  
Kupować GSAP itp. za AA i sprzedawać po 20-25k. Idzie na tym zarobić :) Chociaż teraz będzie event gdzie będzie można za medale dostać te poty więc nie wiem jak to będzie z tym.

Ten czerwony Mold to chyba Glue o ile pamiętam :P


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 22:20 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
Kupować GSAP itp. za AA i sprzedawać po 20-25k. Idzie na tym zarobić :) Chociaż teraz będzie event gdzie będzie można za medale dostać te poty więc nie wiem jak to będzie z tym.

Nikt nie bedzie marnowac medali na ghp:P Poprostu ich szkoda. A na samym GHP i CP potach mozna tez zarabiac, ale zwazywszy na cena aa nie ejst to zbyt oplacalne.

ZabaTHC napisał(a):
Ten czerwony Mold to chyba Glue o ile pamiętam :P

Nom ^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 22:23 
Cytuj  
Czy ja wiem. Za 500k AA kupiłem GSAP i wyszedłem 700k na plus.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 22:24 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
Czy ja wiem. Za 500k AA kupiłem GSAP i wyszedłem 700k na plus.

Niewiem po ile u was jest AA, ale na lionna to slaby zarobek.
Cena AA zabija poprostu><


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 23:00 
Cytuj  
AA śmiało za 2a można dostać.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 17:17 
Cytuj  
Najlepszy zarobek jako lov lvl miałem gdy kupowałem na rynku w Gludio Village Animal Bones (200a), Varnish (200a), Iron Ore (200a) i Coal (200a). Sprzedawałem z przebitką 4x w Giran :) Może niech kolega na tym sobie zarabia ? Po jakimś czasie zacząłem zarabiać na SSD i SSC (kupowałem tanio i sprzedawałem drogo).


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 17:25 
Cytuj  
Katanka napisał(a):
Najlepszy zarobek jako lov lvl miałem gdy kupowałem na rynku w Gludio Village Animal Bones (200a), Varnish (200a), Iron Ore (200a) i Coal (200a). Sprzedawałem z przebitką 4x w Giran :) Może niech kolega na tym sobie zarabia ? Po jakimś czasie zacząłem zarabiać na SSD i SSC (kupowałem tanio i sprzedawałem drogo).

A ktos sprzedaje to po takich cenach? Takie akcje nie przechodza nawet w newbie village. A co dopiero dion. Sprawa z kupowalem taniej sprzedawalem drogo ssd i ssc, to hmm na tym sie nie da NIC zarobic (1a zarobku na 1ss? przeciez to nic).


_________________
Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 17:36 
Cytuj  
Zapuszczałem komputer na noc i rano miałem masę materiałów :) Na Gustinie tak robiłem z powodzeniem. Co do zarobku na SS. Kupowałem po 10a SSD i pchałem po 13a. Przy dużych ilościach przerobowych zarobek zawsze był :) Przy SSC kupowałem po 16a i pchałem po 19a :) Jakoś trzeba było sobie radzić. Kiedyś też sporą ilość kasy zarabiałem na łowieniu i pchaniu Fish Gemów, jednak na tą chwilę już nikt tego nie kupuje. Kiedyś sprzedawałem nawet po 12k gem :) Było tak, że gość w Giran sprzedawał tego tony po 10k, inny skupował po 12k :) Wystarczyło chodzić między nimi :) Wtedy się dorobiłem w 30 minu kupę kasy :) Stare czasy .... Teraz handluję wszytskim czym się da, ale chyba najwiekszą furorę zrobiłem ostatnio na EWC :)


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 18:27 
Cytuj  
Katanka napisał(a):
Zapuszczałem komputer na noc i rano miałem masę materiałów :) Na Gustinie tak robiłem z powodzeniem.Co do zarobku na SS. Kupowałem po 10a SSD i pchałem po 13a. Przy dużych ilościach przerobowych zarobek zawsze był :) Przy SSC kupowałem po 16a i pchałem po 19a :) Jakoś trzeba było sobie radzić.


Gustin to server nr6? Bo jesli tak to gralem tam i mam 3x lvl th:D Zarabialem manorem i troche wiecej niz po 3a/ss:P
Katanka napisał(a):
Kiedyś też sporą ilość kasy zarabiałem na łowieniu i pchaniu Fish Gemów, jednak na tą chwilę już nikt tego nie kupuje. Kiedyś sprzedawałem nawet po 12k gem :) Było tak, że gość w Giran sprzedawał tego tony po 10k, inny skupował po 12k :) Wystarczyło chodzić między nimi :) Wtedy się dorobiłem w 30 minu kupę kasy :) Stare czasy .... Teraz handluję wszytskim czym się da, ale chyba najwiekszą furorę zrobiłem ostatnio na EWC :)

Ja nawet niewiem na czym lowienie polega, i jakos mi sie nie pali do lowienia:P, swoja droga raz znalazlem goscia co kupowal b crys po 11k a obok siedzial wlasnie gosc z b crys po 8k, pomysl ze zeszlo mu cale 7k b crys:>
A ewc to hmm, jak ktos chce kupic to mam nascie na sell:>


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 02:49 
Cytuj  
Czasem wystarczy wlasnie przed snem przejsc sie po rynku i obadac WSZYSTKIE sklepy, a dlaczego??
np dlatego http://i44.photobucket.com/albums/f32/mishkyn/core.jpg
Kur niektorzy to maja farta ^^, osobiscie jeszcze nic nigdy tak nieznalazlem ciekawego ale jak widac - czasem sie zdaza 0o.


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 02:56 
Cytuj  
Znam przypadek jak gosc kupil baium ring za 110m, podejrzewam ze mialo byc 1.1b, niektorzy to maja szczescie i tyle><


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 07:06 
Cytuj  
Szu to zadna rewelka. U nas na aukcji w ally jakos za tyle mozna bylo kupic core. Rewelka to jest poziom kupil np. dc helm za 15m (jeszcze w c4)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 14
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 09:28 
Cytuj  
najlepszy zarobek na low lvl zdaje sie jest na matsach... zuwazylem ze prawie kazdy serw ma jakis mats dominujacy cenowo na rynku... np na Lionnie bylo to kiedys CBP... na Gustinie mamy tak z Ori Ore - cena waha sie miedzy 35-40k... troche cierpliwosci trzeba zeby nasionek kupic bo najlepiej w nocy i leci sie do NoS i mozna do 40lvla parenascie kk spokojnie na tym zarobic jak nie wiecej... Minus taki ze trzeba po nocy czatowac na manora i nasionka... :)

Jesli chodzi o kupno/odsprzedaz itemow to nie polecam wchodzic wyzej jak c grade... z B grade i wyzej jakos zawsze dlugo sie siedzi... :( Chyba ze naprawde tanio sie cos kupi i mozna odsprzedac i tak taniej niz normalna cena ale mimo wszystko trza sie zazwyczaj nasiedziec... C/D grade ludzi jest masa i takie itemki sie szybko "przewala", tym bardziej ze to na nich tez sie robi najwiecej OE chyba wiec i zapotrzebowanie spore... :)

Dobry zarobek tez mozna wyciagnac na botach... Trzeba wyczaic cata/necro gdzie boty maja dobry sprzet i nie maja protectora i mozna ladnie kosic kaske... Czasem bywa nawet i tak ze jednym trainem mozna kilka grup botow wykonczyc w sasiednich salach blisko siebie.. :D polecam od branded w gore... Minus taki ze trzeba miec odpowiedni char - albo duzo wyzszy lvlem od mobow w danym cata albo miec fake death... :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.