mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 19:15 
Cytuj  
Szu...poluzuj trochę bo piszesz texty jakbyś wyrwał się na warunkowe.
PS. Mmo wsio to VIDEO GAME...tylko.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 19:25 
Cytuj  
tak na poczekaniu znalazlem..apropo ..
http://forumprawne.org/o,23292.html

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 19:28 
Cytuj  
gdyby napisal KOMU grozi to tak
ale nigdy jeszcze nikogo nie skazano za to, ze powiedzial "jak znajde tego zlodzieja to mu nogi z dupy powyrywam"
wiec wyluzujcie please z tymi grozbami karalnymi bo to bzdura

sou powiedzial co mial powiedziec i tez juz styknie


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 20:11 
Cytuj  
Soomood napisał(a):
Kurwa piękny dzionek, dzisiaj ktoś mi się włamał na konto i zapewne ojebał je z wszystkiego co miałem i pożyczyłem od ludzi, oczywiście zrobił to jakiś polak bo mail veryfikujący był z wp.pl, moja wina że miałem to samo hasło chodz zmieniłem je tylko na chwile na takie samo... Więc uważajcie ludzie na Hindemith są złodzieje wśród was... mam przypuszczenia co to za skurwiele zrobili, ale nic nie będe mówił, żeby polak polaka, pomijając najpodlejszy fakt że ktoś jest tak nisko upadłym skurwielem aby robić, takie rzeczy... Pisać mi sie do NC soft nie chce bo i tak nic nie zrobią, tylko pogratulować znalazcy łupów...

A moja teoria co do Ciebie kolego jest taka.
Zachcialo Ci sie pouzywac l2walkera...wiec postanowiles sobie go w sieci poszukac. Sciagneles jakis syf co niby pozwala na uzywanie walkera za free a naprawde to gowno robi...oprocz wysylania hasla i loginu osobie ktora to na siec wypuscila. To narzedzie oczywiscie Ci nie zadzialalo :D A koles dostal twoj login i haselko i po pewnym czasie postanowil twe konto ogolocic.
Z logow nc soft wynika ze normalnie sobie na to konto wszedl i przelozyl itemki, czyli wszystko zgodnie z prawem. Skad oni maja wiedziec ze to kradziez...moze po prostu dales komus haslo zeby sobie pograla...a ze ta osoba zrobila cos innego no to juz tylko twoja wina.
Oczywiscie moge sie mylic ;] Ale to wydaje mi sie najbardziej prawdopodobne.


_________________
No more L2 :( Never :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 20:30 
Cytuj  
Calkiem mozliwa teoria..:>
Sam prawie sciagnelem 'smiecia', cale szczescie ze cos mnie podkusilo by sprawdzic dalsze posty w temacie zalozonym przez takiego balwana :>
i wyszlo ze to keylogger :>


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 20:35 
Cytuj  
Sheilo to nie myśl sorka ale jak nie masz nic mądrego do powiedzienia to lepiej nic nie mówić

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 20:38 
Cytuj  
Dobrze by bylo gdybys Soomood na koniec sprawy napisal co i jak ;) Interesujace to wszystko jest jak 3 seria lostow :wink:


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 20:47 
Cytuj  
Soomood napisał(a):
Sheilo to nie myśl sorka ale jak nie masz nic mądrego do powiedzienia to lepiej nic nie mówić

a co glupiego napisalem?


_________________
No more L2 :( Never :(


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 20:55 
Cytuj  
A no takie głupie że sugerujesz niby żebym może jeszcze botuje? Nie!! dla Twojej wiadomości ludzie potrafią żyć bez walkera i nigdy go nie odpalałem i nie ściągałem, więc z takimi tekstami to sorry ale bardziej tylko mi dzień psujesz...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 20:57 
Cytuj  
Jestem zniesmaczony.
Poczulem sie jak wtedy gdy mi ukradli wycieraczki i kolpaki z samochodu a policjant najpierw byl zdziwiony "jak moglem samochod zostawic sam po blokiem" (powiniem w nim nocowac?) a potem sugerowal zebym tego nie zglaszal oficjalnie bo "sam sobie jestem winny".

Jak Sheilo kiedys okradna to mam nadzieje ze uslyszy dokladnie to samo co sam byl laskaw dzis powiedziec.

Anyway watek zamkniety.


P.S. Soomood: pusc mi PM jesli bedziesz chcial dopisac cos (odblokuje watek) albo jesli bede mogl jakos pomoc.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.