mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 16.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:00 
Cytuj  
tak jak napisalem wyzej .. jest to tylko zmiana po stronie klienta .. ale jest to w koncu modyfikacja ktora jest nunleggal ...

zgoda bardzo to pomaga i uprzyjemnia gre

pytalem Ekipy na servie korym gram i powiedzieli ze ok .. cs takiego moze byc
wiec wszysttko zalezy od podejscia ekipy do tej sprawy ...
sadze ze jesli idzie o off to nikomu by sie nie chcialo zastanawiac i byla by ktorka pilka - if u use it u can banned

PS: patrzac na topic moznaby go przezwac na np "modyfikacja klienta" :P

Pozdrawiam
Ari

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:06 
Cytuj  
To wypadaloby zmienic nazwe watku Botowanie na Botowanie i modyfikacje klienta lub Botowanie i inne nielegalne kombinacje w L2 ;)


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:18 
Cytuj  
Siridar napisał(a):
To wypadaloby zmienic nazwe watku Botowanie na Botowanie i modyfikacje klienta lub Botowanie i inne nielegalne kombinacje w L2 ;)


Nie uwazam wiekszosci userow tego forum za idiotow ktorym trzeba wszystko tlumaczyc jak dziecku.
Jesli ktos przeczyta w watku "Botowanie" post o modyfikacji klienta i nie zauwazy roznicy to wogole pownien sobie odpuscic lekture tego watku :)

Anyway - jedynym miejscem gdzie mozna postowac rzeczy niezgodne z EULA to watek "Botowanie".
EOT.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:19 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
@Stridar: pogrzeb w tych linkach: http://dstuff.l2wh.com/
Gdzieś tam na której ze stron widziałem toola to wrowadzania zmian.


Lineage Utils link macie tutaj Click!

Info jak zainstalować i co jest niezbędne do poprawnego działania tutaj Click!


Jedna uwaga - używanie tego typu modyfikacji jest nielegalne, gdyż wymaga modyfikacji enkryptowanych plików.
Czyli wymaga bezpośredniej ingerencji w kod gry, bo to nie jest plik konfiguracyjny użytkownika(inny dla każdej osoby), a wewnętrzny plik konfiguracyjny klienta (wspólny dla wszystkich).

Natomiast wszelkie informacje dotyczące rozdzielczości i innych opcji dostępnych z poziomu panelu konfiguracji gry znajdują się pliku tekstowym Option.ini, który jest jedynie plikiem konfiguracyjnym użytkownika.
To nie jest CS, że za pomocą zmian w configu użytkownika, można wprowadzić zmiany, które traktowane są jako cheat.


Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:30 
Cytuj  
Mam jeszcze jedno pytanie:

Czemu moge sie zalogowac na moje konto zarowno podajac:

xxxxxxxx (zalozmy ze to moje haslo ;) )

jak i moge sie zalogowac wpisujac :

xxxxxxxxN (gdzie N to jakakolwiek cyfra) o.O

Tylko ja tak mam czy wszyscy :O ?


Posty: 19
Dołączył(a): 16.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:34 
Cytuj  
ta lognac sie logniesz .. ale do okna wybory postaci nie dojdziesz :) przynajmniej tak tak kiedys mialem ... na wyborze servera sie wylozy ;)

Pozdrawiam
Ari

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:36 
Cytuj  
Nie masz za długirgo hasła przypadkiem (max 12 znaków)? Ja kiedyś namiętnie wpisywałem hasło które miało 13 (i ostatni znak mi ucinało) ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:56 
Cytuj  
Arivar napisał(a):
ta lognac sie logniesz .. ale do okna wybory postaci nie dojdziesz :) przynajmniej tak tak kiedys mialem ... na wyborze servera sie wylozy ;)

Pozdrawiam
Ari


Nic sie nie kladzie... z obu hasel moge sobie grac normalnie :D

Nie mam za dlugiego hasla :)

Zalozmy mialbym haslo : fajnypass

to moge sie zalogowac na konto wpisujac :

fajnypass
fajnypass1
fajnypass2
fajnypass3
fajnypass4
fajnypass5
fajnypass6
fajnypass7
fajnypass8
fajnypass9
fajnypass0

Niezly HAX ^^

Tylko ja tak mam powaznie o.O ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.