mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:08 
Cytuj  
Dzis mialem wklepywac kod i zaczynac ponownie gre na Teonie, ale news o nowym serwie mnie przystopowal. Pamietam jak zaczynalem grac na prywatnym serwerze od jego pierwszego dnia i bardzo mi sie to podobalo.
Wiele godzin dziennie przeznaczam na L2 i to dawalo mi szybki grind w porownaniu z innymi graczami. W podobnych lokacjach spotykalo sie bardzo malo osob bo wiekszosc siedziala jeszcze w nizszych. Fajne uczucie.

Mnie na Teonie znudzily juz te same zergowe ally, a na nowym serwie bedzie jakas niespodzianka. Pozatym strasznie fajnie jest zaczynac od nowa i budowac cos. Czy rozmawiajac z graczami ktorzy grali na waszych serwach od pierwszych dni nie zazdrosciliscie im choc troche ?

1. Ci co wlasnie maja zaczac gre beda sie cieszyc ze jest nowy serwer bo sa rowne szanse.

2. Ci co graja na innych serwach nie rozumiem po co wlacza im sie flame. Dobrze wam na waszych to tam zostajecie i nikt sie tego nie bedzie czepial... a moze macie lekki zal ze inni zaczna grac od poczatku serwa?
Osobiscie gdybym nie dostal bana to siedzialbym dalej na Teonie, choc nie jestem na 100% pewien... poprostu lubie w czyms uczestniczyc od jego poczatku.

3. Boty beda tak samo jak na innych serwach i nie wiem po co ta dyskusja.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:58 
Cytuj  
Zajebista wiadomosc. Mysle ze sobie strzele jakiegos mystica.
I tak nie ma nic lepszego niz lvlowanie na nowym serwie na ktorym cala masa ludzi zaczyna od zera, niezaleznie czy sa boty czy ich niema :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:07 
Cytuj  
Wiesz, jezeli wlasnie ktos zostal zbanowany czy dopiero zaczyna to nowy server jest dobrym pomyslem..

tyle ze np bez pomocy kolegow-klanu zrobienie takiego 52 lvl bez botowania bedzie problemem - no chyba ze jestes nalogowiec i lubisz klepac 100000 razy te same mobki :)
przy normalnym graniu, zanim uzbierasz-wyfarmujesz D grade sprzet minie x czasu><

jestem pewien ze gdybys Ai zaczal na teonie czy na innym servie ktos by pomogl i z buffami i z top D sprzetem etc..a takto..jak wspomnialem - masakra..

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:09 
Cytuj  
pooma napisał(a):
'Europejskie' serwery i tak stoją w stanach. One są tyle europejskie, co Lionna RPG-owa, czyli tylko z założenia :D

No ale godziny eventów i siege ludzkie będą -.-


LOL co za pomysl LOL

Sama Mistryl mowila ze Franz bedzie stac w Niemczech [ Made in Germany]
tak jak Teon



<< EDIT >>

Ciekawostka moze byc ze nazwa nowego serwera do Lineage 2 pochodzi od nazwy zespolu Franz Ferdinand grajacej Alternatywny Rock.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:18 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
LOL co za pomysl LOL Sama Mistryl mowila ze Franz bedzie stac w Niemczech [ Made in Germany]
tak jak Teon

Ciekawostka moze byc ze nazwa nowego serwera do Lineage 2 pochodzi od nazwy kameli Franz Ferdinand grajacej Alternatywny Rock.
O ile mi dobrze wiadomo Nazwa Franz istnieje juz dawno na Koreanskich i Japonskich serwerach, wiec raczej nie ma to nic wspolnego z tym zespolem rockowym. Jezeli Twoja pierwsza informacja jest rownie dobrze sprawdzona, to... :roll: Z tego co wiem to Teon stoi (przynajmniej teraz) w US.

EDIT:
Aha, czyli Franz bedzie stal od poczatku w Niemczech, a Teona przeniosa?


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 sie 2006, 11:31 przez Siridar, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:30 
Cytuj  
Ai troche racji w tym jest - osiagniecie /wydropowanie/sklepanie nawet tego Top C bedzie troche trwalo...no ale z podobnym problemem bedzie biegalo troche graczy .Anyway jako BH mialbym dobry start na takim servie zawsze party :D , tylko z drugiej strony szkoda tego 60 lvl :/.Niewiem jak zwykle tzreba zapytac kilka osob (starych kumpli ) i sie zobaczy Hav ,Kendo ,Eld ?

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:33 
Cytuj  
Mistryl sama mowila ze Franz bedzie w niemczech stac tak samo jak Teon.
A jej mozna ufac.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:53 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
Mistryl sama mowila ze Franz bedzie w niemczech stac tak samo jak Teon.
A jej mozna ufac.

Cytat, cytat... ja słyszałem że Teon stoi na wschodnim wybrzeżu US, z resztą można prześledzić drogę pakietów..
WTB Teon IP


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:57 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
Mistryl sama mowila ze Franz bedzie w niemczech stac tak samo jak Teon.
A jej mozna ufac.

Teon stoi gdzieś na US East Cost ;)
IMO mogła powiedzieć, że tak samo jak Teon to będzie serwer europejski. Swoją drogą dziwne, że nie w francji bo tam chyba urzęduje Climax (którego główny boss został głową NC Europe) o.O

Co do nazwy serwera, to szczeże wątpię aby nazwę wziął od nazwy kapeli. Tak jak wszytskie nazwy serwerów tak i ta wynika ze storyline L2: http://www.lineage2.com/background/leading_role.html
Poszukać trzebaby na koreańskiej stronie do czego się Franz odnosi.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:04 
Cytuj  
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:06 
Cytuj  
eh...
czemu nie np w szwecji..mamy lepsza polaczenia ze Szwecja niz Niemcami

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:18 
Cytuj  
@Yakuza: Prawie jak prawda - prawie robi wielką różnicę ;)
Cytuj:
Will be...

Mówi chyba samo za siebie.

Swoją drogą, jak będzie ping żedu 80 to kto wie... ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:21 
Cytuj  
will be..ale beda :P
beda 6 wrzesnia :P
tzn ze Toen bedzie mial przeprowadzke razem z Ferdkiem.

Yakuza napisał(a):
Mistryl sama mowila ze Franz bedzie w niemczech stac tak samo jak Teon.
A jej mozna ufac.


:P


Ostatnio edytowano 24 sie 2006, 12:23 przez Yakuza, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 13:17 
Cytuj  
>znam duza ilosc osob, ktore od niedawna zaczely grac, badz zamierzaja grac/rozpoczac z chwila kiedy wyjdzie kolejna kronika. jestem przekonany ze wlasnie 90% tej spolecznosci rozpocznie gre na nowym serwie.

>dodatkowo czesc spolecznosci pozostalych serwerow ktora nie byla w stanie sie "ogarnac" (za pozno zaczeli wobec czego ich klany/postaci maja niskie lvl-e) upatrywac bedzie wlasnie szanse w zaczeciu gry na nowym serwerze, gdzie kazdy startuje od zera ;p


my tj. offensive zostajemy na hinde (coraz bardziej nam sie podoba nasz serwer, szczegolnie wije i wojny klanowe/ally itp itd^^)


_________________
Hindemith/offensive

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 18:09 
Cytuj  
Ewentualnie mozna by sie umowic ze wszytkimi polskimi klanami na oficjalu - aby sprobowac na 1 - 2 miesiace razem na Franz. Po tym czasie kazdy sobie zdecyduje czy warto sie w to bawic dalej czy wracac na stare smieci. Mysle ze wiele klanow z innych serwerow zrobi tak samo.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 18:10 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Wiesz, jezeli wlasnie ktos zostal zbanowany czy dopiero zaczyna to nowy server jest dobrym pomyslem..


W 100% sie zgadzam.

Cytuj:
tyle ze np bez pomocy kolegow-klanu zrobienie takiego 52 lvl bez botowania bedzie problemem - no chyba ze jestes nalogowiec i lubisz klepac 100000 razy te same mobki :)
przy normalnym graniu, zanim uzbierasz-wyfarmujesz D grade sprzet minie x czasu><


Jestem nalogowiec :) 52lv to jakies 3-4 miesiace.

Cytuj:
jestem pewien ze gdybys Ai zaczal na teonie czy na innym servie ktos by pomogl i z buffami i z top D sprzetem etc..a takto..jak wspomnialem - masakra..



Na Teonie mam PP i SE 56+ ale jakos nie sa tak silne jak chec rownych szans :D

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 18:14 
Cytuj  
Mimo, że mam tylko 45lv również bym nie poszedł. Nie mam czasu dla granie dla swojego klanu, a tutaj jeszcze miałbym grać na innym serwerze. Wyjdziem by było tylko porzucenie klanu -> przyjaciół i wspaniałej atmosfery. NIC Z TEGO ! Ale dobrze, niech się LA2 rozwija ... każda pozytywna wieść jest jednak pozytywna :)


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com

*

Posty: 50
Dołączył(a): 18.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 18:24 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Jestem nalogowiec :) 52lv to jakies 3-4 miesiace.


ekhem, tygodnie?


Jak tylko znajomki przejda to i ja przejde.


_________________
ELD

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 23:31 
Cytuj  
Tak, dzisiaj zrobilem Mystic Muse...
Moge spokojnie zrobic reroll na nowy server.

LOL
j/k

Nigdzie sie nie wybieram.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 00:51 
Cytuj  
Szczerze jakbym zaczynal od nowa, to bym wybral "czysty server".
Zreszta jak zaczynalem grac na retailu, to glownym problemem bylo to ze inni maja 75 na suba i A grade, kiedy ja mam lvl1 i ng.
Wlasnie problem bym z tym "gonic czolowke.

A co do samego texta bodajrze Ai, o zazdroszczeniu innym grania od poczatku.
To sie zdoze ale tylko jezeli mowa o zaczynaniu od 0 w c1 ob.
Jakbym mial szanse, to ejstem w stanie ze wszystkiego zrezygnowac, zebym tylko mogl zaczac od ob...
Tak cofnac czas o 2 lata ><


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.