mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 14:58 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
1. co do setow:
myslalem o nm secie (+matack) pod pve nie wiem czy ktos testowal bylbym wdzieczny za uwagi.


M.atk set dla necro? Hmm
Ale w jakim celu?

Bazowo z +4 SoM i emp3 moj necro ma ponad 1.6k m.atk.
+4 INT z Demons seta daje mu jakies 300 m.atk.
Zakladam, ze NM da mniej wiecej tyle samo (+8% to ok. 130 m.atk i +2 INT to jakies 200 m.atk). Cast speed bedzie jeszcze tragiczniejszy niz w Demonie (-2 WIT), jedynie p.def niezly.

Probowalem bic moby na BS (DemonsSet) i Shrine of Loyal (zerk).
Nie bylem w stanie ich ubic dwoma nukami.

Niestety, nie mam PP na plecach, wiec nie wiem czy da sie ubic te mobki majac na sobie Demona i zerk2.
Ale zakladam, ze nie, poniewaz jedyne osoby, ktore to potrafia biegaja majac na sobie Demona, topA dwureczna bron w lapce i PP na boxie.

Wiec, IMHO, nie ma sensu poswiecac casta dla +300 m.atk, ktore i tak nie pozwoli na znalazienie dobrego spota z mobami na 2 nuki.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 15:46 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jesli masz bd i pp to idzcie do woa chyba jednak, bijcie antylopki i te pieski, pp rootuje ty z bd konczycie exp powinien byc super moze z lekka wolny. Aha wybrucuj jeszcze okolice devastated castle z pp i bd bedziecie tam sieczke robic szybka.

Nie żartuj mówisz o mobach z jednym z najniższych XP rate to po pierwsze. Po drugie jest ich zdecydowanie za mało i niestety trzeba biegać. CHyba, że mowa o spocie w SoL ze skarabeuszami i mrówkami (ale to sa moby 1xHP).
IMO duże lepiej iść na HS (jest tam dużo więcej mobów w zasięgu strzału), albo FoD.
Zależy czy jako He biegasz solo czy masz jakieś wsparcie w postaci PP/BD.


Edited: Nie doczytałem ;) Elfi dobrze mói - Dev Castle powinno być ciągle bardzo fajnym spotem na 65lev.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 19:11 
Cytuj  
Dobry spot dla necro hmm Necro+SE+Bd = Disaples i HS co najmniej do 77

Oczywiście necro wyciąga Cursed Man ten summon to potwór i exp idzie momentalnie

Generalnie dla każdego Necro genialne sa AoE polówki. Jego atak AOE zabiera tyle samo damage co normalny nuk wiec tak pomiedziey 67-72 ancient battleground jest super :)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 19:40 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
Dobry spot dla necro hmm Necro+SE+Bd = Disaples i HS co najmniej do 77

Oczywiście necro wyciąga Cursed Man ten summon to potwór i exp idzie momentalnie

Jeszcze jestem w stanie zrozumiec to w DN.
Ale na HS?
Na co komu necro z summonem ubijajacy moba w pol minuty, jak w 2 sekundy moze zrobic to samo uzywajac CDL?


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 22:35 
Cytuj  
A biłeś kiedyś w takim zestawieniu ??

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 08:21 
Cytuj  
tempt wbrew pozorom summon moze byc ja wlasnie prubowalem summon + cdl na hs, summon jako tank, mob zawsze pozniej tracil agro i bylo bezpieczniej ale mimo wszystko za wolno.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 09:51 
Cytuj  
Hs jeden najlepszych spotow dla kazdego nukera (od 72+)
o ile masz prophet, se - dodtkowo jezeli se-pp gra aktywnie to juz jedna bajka -root i smigasz:>

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 10:03 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
A biłeś kiedyś w takim zestawieniu ??


Tak, znajomy chcial jakiegos questa skonczyc.
Co prawda zamiast bd mialem sws, ale dodatkowo 73 WC i OL (SE na plecach).

Szlo wolno.

Majac BD i SE to jadac na CDL robie taka sieczke, ze moby nie wiedza ktoredy spierniczac. ;p


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 12:20 
Cytuj  
Cytuj:
Tak, znajomy chcial jakiegos questa skonczyc.
Co prawda zamiast bd mialem sws, ale dodatkowo 73 WC i OL (SE na plecach).



Czyli nie biłeś bo sorry SwS ma tylko Song of Hunter BD jest optymalnym ustawieniem mając Dance of Fire , Dance of Warrior,Dance of Fury

W Dispaples brał BD+SwS i na boxie PP i SE . 5 sal bekało i nie urzywal żadnego CDLa tylko summon .

Po prostu nie znasz potencjału swojej postaci wiele ludzi traktuje Necro jak SpS czy SH tak nimi gra a summon używa do PvP standard .

Byleś chociaż na AOE na ancient battleground ??


Ostatnio edytowano 1 lut 2007, 13:55 przez PanRzepa, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 12:36 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
W Dispaples bylo inaczej

GDZIE? :D :wtf:
PanRzepa napisał(a):
wiele ludzi traktuje necro jak zwyklego nucera i leje nukami a summona urzywa do PvP standart .

:wtf:
necro jest "nucerem" :o ... może "bucerem"? bucem?
i "standartowo" "urzywa" summona "do" PvP

Git tekst, dawno tylu byków nie widziałem w jednym poście. Przeważnie się powstrzymuję, ale tym razem nie wytrzymałem =]

P.S.
Interpunkcja też git :roll:
PanRzepa napisał(a):
Po prostu nie znasz potencialu swojej postaci

Też nie znałem "potencialu", ale już znam - http://es.wikipedia.org/wiki/Potencial_el%C3%A9ctrico
Ty za to musisz poznać potencjał, jaki niesie ze sobą umiejętność prawidłowego wysławiania się na pismie :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 12:58 
Cytuj  
PanRzepa, proszę zignoruj pozamerytoryczne docinki poomy i uzasadnij dlaczego AB jest tak fajne. W wykonaniu Necro oczywiście, bo ja mieałem tylko doświadczenia z SH - wcale tam nie było dla mnie super.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 14:14 
Cytuj  
Sorry za błedy i styl wstyd :oops:

Dlaczego AB , Necro może robić ta lokacje od 66 dostaje z grupy 20k exp , powtarzam jego AoE atak zabiera tyle samo obrażen co Death Spike ( SpS i SH AoE zabiera połowe mniej , pewnie polonista nawet nie był tego świadom a grał tą klasą ) jest to trudne do opanowania ale musi miedz SE do regeneracji , to są moby 1/2 HP i nie wypadają Herby . Poza tym są tam świetne dropy Dc Helmet , Tallum Helmet , DC robe , Bw Helmet, Doom Helemt i wiele innych .

Kumpel miał fart w 3 dni 2 DC Helmet ,1 Tallum , 2 Bw helmet


Ostatnio edytowano 1 lut 2007, 14:16 przez PanRzepa, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 14:15 
Cytuj  
Cytuj:
Czyli nie biłeś bo sorry SwS ma tylko Song of Hunter BD jest optymalnym ustawieniem mając Dance of Fire , Dance of Warrior,Dance of Fury

W Dispaples bylo inaczej brał BD+SwS i na boxie PP i SE . 5 sal bekało i nie urzywal żadnego CDLa tylko summon .

Po prostu nie znasz potencialu swojej postaci wiele ludzi traktuje necro jak zwyklego nucera i leje nukami a summona urzywa do PvP standart .

Byles chociaż na AOE na ancient battleground ??


Fakt, ale mialem WC/OL, czyli haste, zerk i max lvl death wisper, focus etc., oraz 70lvl SE na plecach.
Dlatego, z calym szacunkiem, ale roznicy nie ma olbrzymiej.

Skoro zatem tak swietnie znasz potencjal necro zapytam, czy widziales co ta postac robi na CDL majac na plecach bd i SE ? :)

Moze dlatego ci wszyscy necro walacy nukami tak robia, poniewaz widza jakie to jest efektywne i jak szybko exp leci?
Necro, to nuker, i nie mozna go traktowac jako super melee DD, bo nim nie jest (podobnie jak branie OL/WC za nukera). Mimo, ze tak to sobie wymyslili dawno temu tworcy gry. Ale im nie wyszlo, po raz kolejny.

I dlaczego ponownie jestem pouczany przez osobe, ktora mozliwosci necro zna tylko z wlasnych przypuszczen...?
To, ze cos fajnie wyglada na papierze i w statystykach nie zawsze przeklada sie na rzeczywistosc, vide Gladiator C1-C4.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 14:23 
Cytuj  
Cytuj:
I dlaczego ponownie jestem pouczany przez osobe, ktora mozliwosci necro zna tylko z wlasnych przypuszczen...?


Nie są to przypuszczenia bo koleś zrobił 75 od zero w 3 miesiące ,wiesz gramy na tym samym serwerze jak chcesz możemy iść kumpel weźmie BD ja SwS pójdzemy do disaples zobaczymy po ilu minutach zmienisz zdanie ^^

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 14:26 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
Sorry za błedy i styl wstyd :oops:

Np, zdarza się - wystarczy się pilnować...
PanRzepa napisał(a):
pewnie polonista nawet nie był tego świadom a grał tą klasą)

Przyznam się bez bicia - nie wiedziałem :P, ale miałem swojego SE i exp tak czy siak zapierdzielał jak złoto :P
Nie jestem polonistą, studiuję informatykę.
PanRzepa napisał(a):
jest to trudne do opanowania ale musi miedz SE do regeneracji

mieć* :)

Back to the topic:
SoM+3, DC set i emp3 wystarczą na 66 żeby ściągać te grupki? :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 14:37 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Back to the topic:
SoM+3, DC set i emp3 wystarczą na 66 żeby ściągać te grupki? :>

IMO zapomniałeś o najważnieszym elemncie układanki. Leecher BH, bez tego ani rusz ]:>

PS. Sorry za OT.

Btw temp: ja odnosze wrażenie, że PanRzepa mówił o summonie jako tanku + necro jako nuker, a nie summon albo necro only.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 lut 2007, 14:39 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 14:37 
Cytuj  
W moba agro bijesz 2xDeath Spike kiedy ginie używasz AoE - jak masz problemy z internetem często możesz ginąć :)

P.S

Działa na jedna grupa druga ma resist Dark magic (chyba że masz BD i PP)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 16:33 
Cytuj  
rzepa moze i te abg dobre ale w czasie jak bede sie bawil z ta grupa (2 nuki, aoe corpse, a ze to aoe ma zasieg kijowy to pewnie trza cos poprawic ) w vos 4 nuki i masz 17-19k expa duzo bezpeiczniejszego i leca herby, mobow masz duzo i nie musisz latac.
Co do necro jako sumonera, summon jest przede wszystkim do pvp, mozna tez uzywac go jako tanka gdy solujesz na ciezszych mobach np. w ketra , mozna tez p[rubowac isc jako meele dd do party (z summonem) ale nie ma co ukrywac nekruch to przede wszystkim nuker i basta.
btw. czekam na interlude i na fear dzialajacy na graczy mozna bedzie sie poroflowac:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 16:35 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
W moba agro bijesz 2xDeath Spike kiedy ginie używasz AoE - jak masz problemy z internetem często możesz ginąć :)
P.SDziała na jedna grupa druga ma resist Dark magic (chyba że masz BD i PP)

Reasumując - fajny patent. Dzięki


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 18:43 
Cytuj  
Cytuj:
summon jest przede wszystkim do pvp


To co powiedzaleś jest dla mnie totalna bzdura , sorry nie zgadzam sie z tobą widziałem co taki Cursed Man potrafi robić z mobami .


Cytuj:
nekruch to przede wszystkim nuker i basta


Ten cytat pokazuje jak podchodzisz do tej klasy dlatego się kłucisz :)

Czemu się czepiłem AB a wiec exp. ok 25-30 k nie jestem na 100% pewien , z grupy leci ok. 7-10 k adena lecą coins(BM,GW) leci Infernum ore masa innych rzeczy :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.