mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 18:47 
Cytuj  
Ściągnąłem te replaye... eh, aż mi się szkoda gościa zrobiło. Źle zrobił, głupio zrobił, ale ci z jego party też byli nieźli. Jeżeli nie dostał bana to cofnęli go o pare ładnych miesięcy, nie mówiąc już straconym sprzęcie.
No ale cóż może to i lepiej. Będzie nauczką dla innych.


_________________
Votiak - Ork Raider 35 lvl - RETIRED
Aes - Palus Knight 29 lvl
Hindemith

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 18:58 
Cytuj  
Trzeba byc naprawde glupim zeby taki numer zrobic, nalezalo mu sie.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 19:11 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Zadko zagladam na oficjalne boardy ale tym razem dostalismy linka w clan info.
IMHO to co zrobil moj kolega z klanu (wlascwie juz ex - sam odszedl zanim go wywalili) to mistrzostwo swiata i jednoczesnie dowod ze glupota ludzka nie zna zadnych granic :)

http://boards.lineage2.com/showflat.php?Cat=&Number=534103&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1&vc=1


u mnie wyglada ze ten temat nie istnieje :x wchodze i nic tam nie ma :/ ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 19:23 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
u mnie wyglada ze ten temat nie istnieje :x wchodze i nic tam nie ma :/ ...



uu juz skasowali.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 20:28 
Cytuj  
Skasowali :(
Albo mod albo moj guildmaster poprosil autora o kasacje.
Anyway - historia byla taka:

Goscie polowali sobie gdziestam. Do teamu wzieli sobie tanka z mojej gildii - Lestar'a.
Gosc przy okazji gry PL swojego peta i w pewnym momencie mu ten pet padl.
Zapytali go wiec czy chce resa peta od healera czy ma blesed pet res scrole - nie bylo reakcji.
MA tego teamu zrobil wiec prosty test - zaatakowal moba i natychmiast sie wycofal z walki - tank natychmiast po ataku przylaczyl sie do walki.
Wywalili go z teamu i zaczeli nim farmowac moby - gosc zawsze assystowal MA (sorusowi) i nikomu innemu. Po ktoryms mobie padl wiec walneli resa - zaakceptowal resa "instant" (czlowiekowi to jednak zajmuje 1-2 sek przesuniecie kursora i klikniecie na yes - on to robil w 100ms :) )

No wiec chlopaki tak przez ok. godzine zabijali go i resowali - facet wydropowal armor, jewerly etc plus padl ze 20x (byl na 75 lev o ile pamietam).

Pointa - jesli ktos jeszcze nie zalapal :)
Gosc uzywal najprawdopodobniej in game walkera/winda do normalnej gry w party. Tzn przylaczyl sie do party, wlaczal macro na follow i assist i "gral" - tyle ze byl totalnie afk. O roznych rzeczach juz slyszalem ale to mnie powalilo.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 21:28 
Cytuj  
a ma ktos moze linki do tych replayi ? zrozumiale o co chodzi :) ale chce to zobaczyc ^^ jak ktos sciagal jakims dape'me fleshem czy czyms takim to prosze o lnki

thx ^_^


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 10
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 00:16 
Cytuj  
Kto chce te dwa replay'e to niech dawa maila ;)
Wyśle, nie ma sprawy.


_________________
Votiak - Ork Raider 35 lvl - RETIRED
Aes - Palus Knight 29 lvl
Hindemith

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 12:46 
Cytuj  
Następny forumowy chat z osłem. :lol:

- Chciałem się was zapytać jak zdobyć kryształy C i D
Pomużcie proszę

- Kupić od graczy. Jeśli masz craftera, to możesz crystalizować przedmioty-> bardziej opłacalna metoda

- Ale co się krystalizuje

- Itemki grade'owe. Odpowiednio rzeczy D dają crystale D, itemki C dają cryst C ... itd

- A coto są te i temki i jak je można zdobyć


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 12:15 
Cytuj  
hehe najnowsze wiesci z jedynego slusznego serwera polskiego Allseron

Cytuj:
NIESTETY PRZEJSCIE NA KLIENTA C4 BYLO NIEUDANE. PROSILMY UZYWANIE STAREGO KLIENTA C3 !!!


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 14:05 
Cytuj  
http://www.allegro.pl/item90199537_konto_lineage_2.html

rofl, imponujace bronie


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:27 
Cytuj  
Czego to nie wymysla na poskim piracie

Cytuj:
Poniewaz kilka osob wyszlo z taka propozycja chcielibysmy sie rozeznac jaka jest opinia graczy na ten temat

Bylby to 2 Server (podserver) - na ktory aby wejsc do gry potrzeba specjalne konto (oplata 10zl / miesia) Wszystko bylo by tak jak na normalnym serverze (raty do ustalenia)

Czym Server bedzie sie roznil od zwyklego ? :
- Nie bedzie dotacji / itemkow za dotacje itp
- Server bylby utrzymywany z oplat za konta
- Nigdy nie bedzie Full
- Poniewaz wzrost liczby graczy grajacych natymserverze = wiecej kasy, wraz z tym wzrostem bedzie modernizowany server zeby utrzymac wieceji jeszcze wiecej graczy online
- Finanse 1 i 2 servera beda osobne i nie bedzie mowy ze kasa przeznaczona na jeden server pojdzie na drugi

Aby Server Powstal:
- musi znalesc sie 32 graczy chetnych do gry na nim
- jak juz sie znajda gracze to zostana poproszeni o zaplate za przyszle konto
- po kilku dniach powstaje server a gracze otrzymuja konta z waznoscia 1 miesiaca


Odpowiedz admina tego serwera na zarzut ze to jest nielegalne
Arek napisał(a):
Sprawa wyglada tak ze Server jest 100% legalny :wink:
- dziala na legalnym oprogramowaniu :wink: (jest to symulator)
- mozna czerpac z tego korzysci (kwestia dobrze napisanego regulaminu i umowy w ktorej byly by objasnione aspekty prawne)

Teoretyznie zeby zgodnie zprawem grac na serverze prywatnym trzeba miec oplacone konto na Officjalu :twisted: (ale kogo to obchodzi :?: :mrgreen: )


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:51 
Cytuj  
omg minimum 32 graczy...
tak na poczatek moga jednego klanu nawet nie wypelnic :)
Pod wzgledem prawnym ich argumentacja mi sie nie podoba, pod wzgledem finansowym kto by nie wolal retaila? :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 13:24 
Cytuj  
pooma napisał(a):
omg minimum 32 graczy...
tak na poczatek moga jednego klanu nawet nie wypelnic :)
Pod wzgledem prawnym ich argumentacja mi sie nie podoba, pod wzgledem finansowym kto by nie wolal retaila? :>

Bezczelność tego faceta jest porażająca. Samo stawianie priva jeszcze ujdzie. Nakłanianie ludzi do opłacania takiego serwera to też nic nowego. Ale pierwszy raz widzę, aby ktoś smiał wmawiać, że to wszystko jest legalne. :o LOL miesiąca po prostu. :x


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 14:26 
Cytuj  
Dajcie jakieś namiary na źródło. Zawsze można wysłać maila 'pseudo oficjalnego', że kolega zamyka swój śmietnik albo do zobaczyska przez wyrocznią prawa :P

W 90% przypadków pan robi wtedy w porty i nie ma już serwera :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 14:41 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Ale pierwszy raz widzę, aby ktoś smiał wmawiać, że to wszystko jest legalne.

Mało widziałeś. Większość ownerów priv serwerów czegokolwiek utrzymuje, że to jest w pełni legalne.


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 07:12 
Cytuj  
Wypowiedź na oficjalnym forum w topiku a Antharasie:
"Ja tam z kumplami rozwaliliśmy Antharasa w ośmiu. Waliliśmy długo, ale się udało. A wy tu wypisujecie bzdety, jaki to on jest silny. Nauczcie się grać nooby." :o
Łatwo się domyslić, co działo się dalej w tym topiku.

I jeszcze jeden kwiatek. Tym razem komentarz usera na temat newsa na stronie przypominającego, że dyskusje o piratach są tam zabronione:
Cytuj:
tak wogle to niechce byc nie mily ale co to ma byc ? lol ?!?!?! rolf ?!?!?! WTF ?!?!?! OMG !!! wiecej nie pamietam :P ale kurde l2 jest darmowe mistrze i nie wiem kto wam to powiedzial ze na l2 sa pirackie servery itp, jak by byl pirackie to by ***** nie bylo darmowego linka pelnyj gry na www nie mowiac juz o linku na glownej www z serverem , wiec chcialbym pozdrowic idiote ktory to napisal. !!!

i dla inteligetnego autora tego posta !
http://www.lineage2.com/pds/pds_ts_client.html
tu masz gosciu linka gdzie sobie mozesz zalozyc wlasny server c4

a tu

http://www.lineage2.com/pds/pds_client.html

masz "se" gre do zassania za "free"

Porażająca niewiedza. :lol:


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 07:26 
Cytuj  
R
O
F





Laughing! :lol:
"mistrze"!


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 07:47 
Cytuj  
Ostatnio znajomy miałe takie coś jak Karol, czyli ktoś o podobnym nicku, jak jego postać z drugiego konta, chciał na chwilę pożyczyć broń od niego;).

Ja pewien czas temu miałem dość miłe zdażenie. Polowałem altem i biegał archer i podbierał mi moby. Trwało to pewien czas, nie odezwałem się, tylko podbiegłem i wpakowałem speciala. Chwilę się potłukliśmy i down servera O.o. Jak server już wstał, wszedłem na swoją główną postać i mówię na ally, że jakiś idiota łazi tam i tam, ale nie udało mi się go zabić bo był down. Nie minęła minuta, jakś koleś drze się na ally, że go jakiś idiota bez niczego zaatakował. Rzuciłem nick swojej postaci... Zrobiła się cisza, a póżniej chat dosłownie wybuchł śmiechem. Dobrze, że nie byłem pod venta podłączony bo by mi uszy pewnie pękły :P


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 08:16 
Cytuj  
hehe zdarza sie :P ja kiedys sciagnołem kumpla na server i nie wiedziałem ze on juz gra i nie znałem tez nicka zaczelismy na siebie kurwiac i walczyc ze soba a jak byl dostepny na gg to okazało sie ze to własnie on :lol: :lol:


_________________
Lubie rzodkiewki

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 16:01 
Cytuj  
Wszelkie artykuły publikowane na tym forum stają się własnością serwisu www.lineage2.pl i nie mogą być publikowane gdzie indziej bez zgody Administracji.

W przypadku chęci zamieszczenia artykułów z naszego forum w innym miejscu, należy wysłać prośbę na adres [email protected] a po uzyskaniu zgody umieścić w widocznym miejscu link do oryginalnego artykułu.



ryzykuje i umieszczam bez zgody :D (prosze o nie wydawanie mnie)

z: http://www.lineage2.pl/vb/announcement.php?f=21


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.