mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 13:44 
 
a blessedy nie daja tylko wiekszego casting speed'a ? tylko pytam ^_^


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 15:18 
 
Ethan..akurat pierwszy tatoo na moim sws to -int+wit.
Co do teaorii że dorf wymiata na arenie...no niech wam będzie. W Coloseum to już sorki....Karol.jestes martwy przy każdym rozgarnietym sws. Tony cp i ghp...poza konkursem od kiedy na arenie sie tego używa? Za takie coś to LOL przynajmniej u mnie. Self skille, heal, ok, ale ghp i cp poty na arenie?..Jezu.
PS. Watek o c5 to jest a nie o tym że sws jest morderca... bo nim nie jest, wracajac do "pedałucha" roznosi ciotę jaką jest prophet b.szybko- LOL.
jak dla mnie dorf w mass pvp liczy się tylko WS..FS to niestety jak na teraz mięso...btw..coś nowego dorfy do walki dostaną?


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 15:31 
 
dorfy w ramach balansowania klas dostana wydluzenie czasu fake death, oraz aby za duzo nie zarabialy w stosunku do innych klas dostana okienko potwierdzajace (ok, cancel) kazdy spoil. Okienko bedzie zawalone trescia wyjasniajaca spoil i trzeba je bedzie przewinac zanim sie kliknie OK (tak jak craft do C2 chyba...)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 15:51 
 
I potem sie dziwimy, ze nasi dzielni zolnierze jada na misje i przy pierwszej zadymie krzycza "K...wa, oni do nas STRZELAJA! Prawdziwymi kulami!!!".

IMHO zabawa bez potow, tak samo jak bez buffow - nie ma sensu bo w realnym siege tak sie nie walczy wiec po co trenowac cos co w przyrodzie nie istnieje?
Rozumiem doskonale taka zasade gdy jest jakis turniej - chodzi wtedy o to zeby np. 1 walka nie trwala 10 min i idzie sie na pewne uproszczenia ale w momencie gdy chcesz realnie sobie potestowac jak sie sprawuje Twoja postac w walce to:
- poty on
- SS/SpS/blesed on
- i TYLKO koloseum (ja wogole nie walcze na arenie chyba ze z drugim dorfem - wtedy przestrzen nam jest niepotrzebna)

Razparuk napisał(a):
wracajac do "pedałucha" roznosi ciotę jaką jest prophet b.szybko- LOL.


Znajac zycie i Twoje "realne zasady" treningu to wczesniej pewnie ustalasz ze OBAJ nie uzywacie heala ^^

A co do skili dorfa to w tej chwili masz:
30% CP redukcja na dzien dobry (tego akurat nigdy nie uzywam Vs elfy bo te 30% CP to u nich na jeden strzal z blunta :) )
Armor crush - IMHO zajebisty skill (DD na poziomie 2 uderzen tylko ale dodatkowo efekt: stun - to juz trzeci jaki dorf ma i pdef&mdef debuff ktory wchodzi praktycznie zawsze)
No i mozna sobie enchantnac Spoila na DoT'a ktorego nie usunie sie "cure" (purify to znosi tylko) i zadaje ok 1-2k dmg w ciagu 5-8 sek.
Przy enchancie +4 wchodzi na 50% w PvP i jest niezalezny od mdef (nie wiem co jest resistem na ten skill - wydaje mi sie ze wit albo con ale nie mialem czasu potestowac).
Pomijam juz riposte ktora ma spora szanse odbic debuffa w tego ktory go rzuca bo tego tylko sie uzywa zanim nie dobiegniesz do celu albo Vs mage ;)

mikmac napisał(a):
dorfy w ramach balansowania klas dostana wydluzenie czasu fake death


Ja bym sie naprawde nie obrazil gdyby FD zaczelo dzialac w PvP.
Zazwyczaj mam w chuja many wiec jakbym mogl dac FD i sie wyleczyc potami w tym czasie to zyc nie umierac :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 16:12 
 
Self skille ON. Oczywiście wg.ciebie prophet też roznosi all...Karol sorki.
PS. Co do Misji..grzecznie poprosze nie pisać naprawde DEBILNYCH tekstów na ten temat. To naprawdę żenujące i wątek/forum nie te.
Pewnie nawet nie wiesz gdzie w karabinie jest lufa....zapewniam że na końcu karabinu. To argument logiczny i nie do obalenia.I na tym samym poziomie Karol.....
Poza tym...niedługo robie SR więc luzik, nie będę słuchał jak nim wszyscy pomiatają. Jakoś moim SwS nikt na arenie nie pomiata. Może dorf ftw...akle jakoś to do mnie nie przemawia......[/b]


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 16:21 
 
Razparuk napisał(a):
Self skille ON. Oczywiście wg.ciebie prophet też roznosi all...Karol sorki.


Bede wdzieczny jak mi pokazesz choc jedno miejsce gdzie ja napisalem ze prophet jest choc "niezly" w PvP (nie mowiac juz o "roznoszeniu wszystkiego").

A jesli chodzi o "pomiatanie" czy inne tego typu teksty - masz jakis silny kompleks na tym punkcie. Fajnie ze sie identyfikujesz z postacia ale co innego walniecie paru tekstow o tym ze dorfy sa grube a orki smierdza ^^ a co innego realna ocena mozliwosci danej postaci.
Grasz typowa support class i IMHO nie ma sie czego wstydzic ani uznawac ze to "pomiatanie" - po prostu ta postac nie jest stworzona do zabijania solo przeciwnikow tylko do supportowania innych postaci.
SwS zdaniem wszystkich (poza Toba) osob ktore sie w tym watku wypowiadaly w 1:1 nie jest groznym przeciwnikiem ale tez nie taka jest jego rola w party - dajac songi pozostalym 8 postacia w teamie pomaga im bardziej niz gdyby solo rozwalil 2 przeciwnikow na raz.
Nie wiem czy takie porownanie Cie nie obrazi ale zachowujesz sie jak facet abslugujacy armate ktory zamiast dawac oslone ogniowa zolnierzom biegnie z nimi w pierwszej linii natarcia - udowadnia tym samym zarowno swoja odwage jak i glupote ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 16:44 
 
Razparuk napisał(a):
wracajac do "pedałucha" roznosi ciotę jaką jest prophet b.szybko- LOL.

Moze i propheta roznosi, ale z hierophantem?
Czlowieku miales kiedys na sobie block windwalk i bock shield? domyslam sie ze nie, popros jakiegos hiero w ally zeby cie tym potraktowali moze zrozumisz oczym mowie.
A co do twojego sws, dlamnie ejst on kpina tallum set nawet nie +3 do tego tallum sword z haste+2, do tego -4/8 con, tego akuratnie pewny nie jestem,
z btb5 miales 4.3k hp, niewiem co ty chcesz z tym w zwarciu osiagnac keidy nuker 75 ma tyle samo, ale ok wkoncu sws rulez co?;]
Ale jako ze mam dzis dobry dzien udziele ci porady jak zrobic z sws DD, otoz robimy +4str/-4con +4dext/-4con +wit/-int to norma, kupujemy maj heavy+dle z health blagamy "slabiutkiego propheta" aby nam zafundowal full buff i tak oto mozna osiagnac sws z 1.3k pdef 1.2k mdef 1k p atak crit jak archer bez buffow, czyli nawet ok^^
I tak ciagle ci zostanie problem 6k hp na full buff z btb6+song of vit to z lekrza malo, daggery maja wiecej ale co tam bedziesz ownowal:]


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 16:48 
 
A jezeli chodzi o samego dorfa, to mam dla nich respekt od czasow jak z Ziranem walilismy "gang" grupy, ten gosc wiedzial do czego sluzy dorf, szkoda ze juz nie gra:(


_________________
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 16:58 
 
Więcej C5 skilli: http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=29489

Dagger FTW lol,opłacało się ta kronike przemęczyć:P


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:00 
 
Itachii napisał(a):
Więcej C5 skilli: http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=29489

Dagger FTW lol,opłacało się ta kronike przemęczyć:P

Itachii ty juz masz bluff?


_________________
Obrazek

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:03 
 
psycho symphony (lol)
SwS lv55
aoe lowers movement speed/attack speed

demon blade dance
bd lv55
aoe lowers attack/matk

Jeżeli to będzie działać razem, to będzie to piękne.


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:05 
 
Alucreid napisał(a):
Itachii napisał(a):
Więcej C5 skilli: http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=29489

Dagger FTW lol,opłacało się ta kronike przemęczyć:P

Itachii ty juz masz bluff?



Juz dawno:)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:07 
 
Itachii napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Itachii napisał(a):
Więcej C5 skilli: http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=29489

Dagger FTW lol,opłacało się ta kronike przemęczyć:P

Itachii ty juz masz bluff?


Juz dawno:)

Moglbys to sprawdzic?
Dokladnie chodzi mi o land rade, mialem okazje "testowania" tego na sobie i na kumply i w postac 31-34con tak samo w postac 43con wchodzilo zawsze,
wiec moje pytanie brzmi, czy ten skil wchodzi na 100% czy jest cos co daje resa na niego:]


_________________
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:11 
 
Wg moich obserwacji,a bawiłem nim się bardzo dużo:
-wchodzi zawsze (tzn efekt że tracisz mnie z targetu,obraca cie)
-stun effect zależy od CONa, na nukerów najlepiej wchodzi

Niezły jest motyw jak np gladiator chce ci TSS robic,bluff ma prawie natychmiastowy efekt działania,więc pomimo że widisz na sobie animacje TSS nie zadaje ci żadnego dmg(bo cie traci z targetu), możesz tak własciwie wszystko przerwac.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:28 
 
Itachii napisał(a):
Wg moich obserwacji,a bawiłem nim się bardzo dużo:
-wchodzi zawsze (tzn efekt że tracisz mnie z targetu,obraca cie)
-stun effect zależy od CONa, na nukerów najlepiej wchodzi

Niezły jest motyw jak np gladiator chce ci TSS robic,bluff ma prawie natychmiastowy efekt działania,więc pomimo że widisz na sobie animacje TSS nie zadaje ci żadnego dmg(bo cie traci z targetu), możesz tak własciwie wszystko przerwac.

No to skill overpowered:P
Nie dosc ze stun+tracenie targeta+to ejszcze postac sama zaczyna uciekac, najdziwniejsze ejst to ze wchodzilo pieknie w chara 43con ><


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:29 
 
Dobra Alu..zrób tego SwS i podjeżdzaj..LOL. JUST LOL. Nie mówimy o nukerze w starciu ze mna, bo na tearz to może z nim powalczyć nekro.
Majestic, DLE itp....ciekawe czy to taki wynalazek jak twój prophet/DD. Zrób SwS, wybotuj mu lvl i podjazd- nawet go nie zauważę. Naprawdę szkoda gadać.......mój SwS nie jest DD i żaden realnie nie bedzie. jednak naprawdę na support to znam się lepiej i wiem jak SwS reaguje, jak obetniesz mu -8 con, wgniotę go w ziemie...co za LOL.
Poza tym..wiesz co robi na mass pvp BD/SwS...bo pewnie znasz to tylko z filmow? Ty masz ustać aby dawac d/s a nie robic dmg. Piszemy tu sobie o wolnym pojedynku na arenie. A ty odpaliłeś strone i walisz mi z opisy setów/itemzz. Ciekawe dlaczego ani 1 /jeden/ SwS nie ma majestic/Dle? Wszyscy sa beznadziejni itp.Tylko Alu coś wie o każdej postaci.LOL
PS. Jesli ktoś chce pogadac o sws- zapraszam, zróbcie wyższy lvl , Sword Muse już niestety musi być , moze doradzi.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:31 
 
Aha...dagger ostro wygiety -CON na 75 lvl..2k HP na goło / AW /. Alu..co ty wiesz? ja mam sprzet upracowany w pocie czoła i nie mam się czego wstydzić, ty pochwal się swoim...tylko po co? To tak samo jak z twoimi genialnymi craftami. PAX, szkoda słów.
PS. Prophetów nie trza błagac..wyluzuj.CH jak jakas potrzeba, mnóstwo buff petów. naprawde..spox
Karol, mnie nie rusza jak mnie ktos rozwali na arenie, nie wczuwam sie, tylko pisanie o tym jak to każdy go pojedzie jest hm...przesadą.
Mnie ruszyło twoje militarne porównanie- koledzy kurwa życie narażają aty uwagi ze oni tchórzą...co do roli SwS..znam ją bardzo dobrze, i mi to nie przeszkadza.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro


Ostatnio edytowano 26 kwi 2006, 17:41 przez Razparuk, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:36 
 
Razparuk napisał(a):
Aha...dagger ostro wygiety -CON na 75 lvl..2k HP na goło / AW /. Alu..co ty wiesz?

Wiem jedno ty z btb5 masz 4.3k hp:]


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:42 
 
Fakt..flame...szkoda słów. Patrz wyżej.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 17:56 
 
Razparuk napisał(a):
. Alu..co ty wiesz? ja mam sprzet upracowany w pocie czoła i nie mam się czego wstydzić, ty pochwal się swoim...tylko po co? To tak samo jak z twoimi genialnymi craftami. PAX, szkoda słów.

A mi ktos cos dal? Myslisz ze wszystko co mam dostalem? Gdzie ty zyjesz czlowieku, ja poswiecilem 1.5 meicha zeby dorobic sie tego co obecnie mam, a to wypisanie twojego sprzetu mialo sluzyc jedynie do tego jaki ty owned jestes, mi wystarczy jedno, jak widzialek keidy sh biles po 60-70 sry ale jak ty chcesz tym zabic dorfa to ci zyce powodzenia


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.