mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 12:58 
 
Alucreid napisał(a):
Ostatnio jeden gosc z zarichem podobno 55-61 zrobil w 1 dzien (orajac rb) ><

LOL... to jeszcze klasę trzeba mieć odpowiednią :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 13:49 
 
pooma napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Ostatnio jeden gosc z zarichem podobno 55-61 zrobil w 1 dzien (orajac rb) ><

LOL... to jeszcze klasę trzeba mieć odpowiednią :D

Necro sub dest><
Na screenie mial 91k p atak 55lvl charem i rb oral po 11k:D


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 03:21 
 
Szu napisał(a):
ostatnio na gank party mialm sytuacje ze bylo 1 vs 1 z spsem w dc to wbilem w niego 4.8k z double shota :](kocham takie akcje) :P


Wlasnie to zauwazylem, mozesz mi powiedziec jakim cudem wbiles 4.8kdmg?
Ten nuker mial ng/d armor czy co? Bo niewiem czy wiesz, ale dw/queen/fire nie zwieksza crit dmg z double shota, wiec dlamnie walniecie crita z double za 4.8k jest niewykonalne w nuekra w dc/avadon, a podejrzewam ze ten devotion seta nie uzywal. Wiec wnioskuje ze piszesz totalne pierdoly.


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 13:14 
 
Alucreid napisał(a):
Szu napisał(a):
ostatnio na gank party mialm sytuacje ze bylo 1 vs 1 z spsem w dc to wbilem w niego 4.8k z double shota :](kocham takie akcje) :P


Wlasnie to zauwazylem, mozesz mi powiedziec jakim cudem wbiles 4.8kdmg?
Ten nuker mial ng/d armor czy co? Bo niewiem czy wiesz, ale dw/queen/fire nie zwieksza crit dmg z double shota, wiec dlamnie walniecie crita z double za 4.8k jest niewykonalne w nuekra w dc/avadon, a podejrzewam ze ten devotion seta nie uzywal. Wiec wnioskuje ze piszesz totalne pierdoly.


LOL :]
Przy nastepnym takim hicie zrobie ci ss, to sobie wydrukujesz


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 15:03 
 
zwykly hit w nukera z double shota to 1,2-1,8k dmg... critical jest u archera x3 albo x4 wiec jest to mozliwe ;p

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 15:06 
 
Szu napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Szu napisał(a):
ostatnio na gank party mialm sytuacje ze bylo 1 vs 1 z spsem w dc to wbilem w niego 4.8k z double shota :](kocham takie akcje) :P


Wlasnie to zauwazylem, mozesz mi powiedziec jakim cudem wbiles 4.8kdmg?
Ten nuker mial ng/d armor czy co? Bo niewiem czy wiesz, ale dw/queen/fire nie zwieksza crit dmg z double shota, wiec dlamnie walniecie crita z double za 4.8k jest niewykonalne w nuekra w dc/avadon, a podejrzewam ze ten devotion seta nie uzywal. Wiec wnioskuje ze piszesz totalne pierdoly.


LOL :]
Przy nastepnym takim hicie zrobie ci ss, to sobie wydrukujesz

Pozwole wytlumaczyc, zakaldamy ze masz 3k p atak+ss daje 6k (wtedy nukera normalnym hitem walniesz za zakladamy 900) double shot ma dajmy 5k power (efekt 5k p atak) czyli dmg zadaje okolo 800) lacznie shot+double to 1.7k x2 daje 3.4k (zakaldajac ofc ze masz 3k p atak).
Wiec nie ma mozliwosci wkrecenia takiego dmg, ze wzgledu ze double nie wykozystuje dw/fire/queen/cov/aq/baium.
Wiec albo bijesz jakichs nukerow w devotion secie, albo u was nie uzywaja boots/helm/glove i beigaja tylko w robe.


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 15:58 
 
hmm być może się myle ale atak z krytyka to chyba nie musi być x2... przeciez sa skille na critical damage itp... czyż nie? to chyba może dać taki efekt... jesli się myle to poprawcie :P

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 16:25 
 
Sithar napisał(a):
hmm być może się myle ale atak z krytyka to chyba nie musi być x2... przeciez sa skille na critical damage itp... czyż nie? to chyba może dać taki efekt... jesli się myle to poprawcie :P

Ale z double shot crit jest x2 i buffy jak dw/queen/fire nie zwiekszaja jego dmg.
Zadem wladowanie 4.8k w nukera z avadon/dc jest nierealne (no chyba ze masz 6k p atak)


_________________
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 17:26 
 
Alucreid napisał(a):
Sithar napisał(a):
hmm być może się myle ale atak z krytyka to chyba nie musi być x2... przeciez sa skille na critical damage itp... czyż nie? to chyba może dać taki efekt... jesli się myle to poprawcie :P

Ale z double shot crit jest x2 i buffy jak dw/queen/fire nie zwiekszaja jego dmg.
Zadem wladowanie 4.8k w nukera z avadon/dc jest nierealne (no chyba ze masz 6k p atak)


4.8k ... tez cos mi sie nie chce wierzyc... moze dlatego ze cale zycie gralem SR a on ma dupny dmg. Takie obrazenia widzialem tylko na filmikach ludzi biegajacych z dragonic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 17:32 
 
Moze koles mial zerka i hexa, ds przy cricie ma x2 dmg, 4,8k hmm moze ciezko powiedziec koles musialby miec zerka i hexa.

edit: aha i nie zapominajmy o stunie ws ktory obniza pdef.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 20
Dołączył(a): 10.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 18:35 
 
Zerka to chyba każdy nuker bierze, nawet na pvp :D A skoro Szu gra PRem to może się wysilił i zapuścił mu hexa :P

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 19:52 
 
Hmmm bylem na full buffie + dead eye, stun>hex>double shot z aktywnym VS a czy go ktos meczyl wczesniej debuffami to niewiem - tak to wygladalo. Zakladam ze ten sps tez byl zbuffowany
bo mi zjechal do 1/2 hp zanim padl :P . Alu takie criticale u PR w c5 z dead eye to nieczary uwierz :]
No chyba ze to niebyl double shot tylko normalny hit, ale 99% DS :]


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 21:19 
 
Szu napisał(a):
Hmmm bylem na full buffie + dead eye,

Jak juz mowilem, zaden buff nie zwieksza crit dmg z double shota.
Szu napisał(a):
stun>hex>double shot z aktywnym VS a czy go ktos meczyl wczesniej debuffami to niewiem - tak to wygladalo.

No niewiem, uzywac ehxa na spsa bedac pr? Zanim bys to castnol to sps by cie zabil tak ze 2 razy><

Szu napisał(a):
Zakladam ze ten sps tez byl zbuffowany

Tez tak zakladam.
Szu napisał(a):
bo mi zjechal do 1/2 hp zanim padl :P

Czyli 1.5k?:D
Szu napisał(a):
Alu takie criticale u PR w c5 z dead eye to nieczary uwierz :]

Normalnym shotem to walilem crity wieksze w c4 (bez dead eye ktorego he i tak nie ma:D), wiec sie nie dziwie, aczkowiek w postac w a/s nie ma mozliwosci wjebania takiego crita chyba ze masz soula/draca +1x
Szu napisał(a):
No chyba ze to niebyl double shot tylko normalny hit, ale 99% DS :]
Na full buffach mozliwe.



Piszpan napisał(a):
Moze koles mial zerka i hexa

A jaki nuker nie ma zerka? Swoja droga sam hex na robe vs archer nie robi zadnej roznicy.
Piszpan napisał(a):
ds przy cricie ma x2 dmg, 4,8k hmm moze ciezko powiedziec koles musialby miec zerka i hexa.

I koles musial beigac w ng robe albo bez butow gloves i helmu.

Piszpan napisał(a):
edit: aha i nie zapominajmy o stunie ws ktory obniza pdef.
ds przy cricie ma x2 dmg, 4,8k hmm moze ciezko powiedziec koles musialby miec zerka i hexa.[/quote]
Ta ale moze ten sps mial oe +20 armor (dc robe) do tego song of earth i "deflect arrow". To tez mozliwe. I sam "debuff" od dorfa dziala tylko podczas efektu stun wiec i tak twoja ideologia odpada.
A tak powaznie szu wspomnial ze to bylo 1v1 wiec inne opcje ze ktos cos mu dal odpadaja.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 22:40 
 
Bylo jak bylo ja dzis obejrzalem co potrafi PR i powiem ze jestem pod kurewskim wrazeniem.
http://rapidshare.de/files/32131790/05.09.06_vos.avi.html
krotki filmik ale warto sciagnac.
Dzis w toi dla 76+ sr w full majestic zbuffowanego walnalem crita za prawie 3k (dance, noramlne buffy bez zerka) i powiem wam ze mi to styka w sumie:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 23:27 
 
Piszpan napisał(a):
Bylo jak bylo ja dzis obejrzalem co potrafi PR i powiem ze jestem pod kurewskim wrazeniem.
http://rapidshare.de/files/32131790/05.09.06_vos.avi.html
krotki filmik ale warto sciagnac.

Widac nie widziales giran siege gecciego, on tam 1shotowal wszystko w light/robe, crity po 5-9k.
Osobiscie wole filmiki dvp jak gra daggerem (poprostu poezja).

Piszpan napisał(a):
Dzis w toi dla 76+ sr w full majestic zbuffowanego walnalem crita za prawie 3k (dance, noramlne buffy bez zerka) i powiem wam ze mi to styka w sumie:)

Bedac Sr mozna byc z tego zadowolonym.


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 00:15 
 
Alucreid napisał(a):
Szu napisał(a):
Hmmm bylem na full buffie + dead eye,

Jak juz mowilem, zaden buff nie zwieksza crit dmg z double shota.
Szu napisał(a):
stun>hex>double shot z aktywnym VS a czy go ktos meczyl wczesniej debuffami to niewiem - tak to wygladalo.
No niewiem, uzywac hexa na spsa bedac pr? Zanim bys to castnol to sps by cie zabil tak ze 2 razy><

Szu napisał(a):
Zakladam ze ten sps tez byl zbuffowany

Tez tak zakladam.
Szu napisał(a):
bo mi zjechal do 1/2 hp zanim padl :P

Czyli 1.5k?:D
Szu napisał(a):
Alu takie criticale u PR w c5 z dead eye to nieczary uwierz :]

Normalnym shotem to walilem crity wieksze w c4 (bez dead eye ktorego he i tak nie ma:D), wiec sie nie dziwie, aczkowiek w postac w a/s nie ma mozliwosci wjebania takiego crita chyba ze masz soula/draca +1x
Szu napisał(a):
No chyba ze to niebyl double shot tylko normalny hit, ale 99% DS :]
Na full buffach mozliwe.



Piszpan napisał(a):
Moze koles mial zerka i hexa

A jaki nuker nie ma zerka? Swoja droga sam hex na robe vs archer nie robi zadnej roznicy.
Piszpan napisał(a):
ds przy cricie ma x2 dmg, 4,8k hmm moze ciezko powiedziec koles musialby miec zerka i hexa.

I koles musial beigac w ng robe albo bez butow gloves i helmu.

Piszpan napisał(a):
edit: aha i nie zapominajmy o stunie ws ktory obniza pdef.
ds przy cricie ma x2 dmg, 4,8k hmm moze ciezko powiedziec koles musialby miec zerka i hexa.

Ta ale moze ten sps mial oe +20 armor (dc robe) do tego song of earth i "deflect arrow". To tez mozliwe. I sam "debuff" od dorfa dziala tylko podczas efektu stun wiec i tak twoja ideologia odpada.
A tak powaznie szu wspomnial ze to bylo 1v1 wiec inne opcje ze ktos cos mu dal odpadaja.[/quote]

To ze zaden buff niezwieksza criticala z DS hmm z calym szacunkiem ale - PIEROLISZ :].
Hex nierobi zadnej roznicy - no rzeczywiscie 30% mniej p.def to zadna roznica,no prawie zadna. Co do hexowania to cie oswiece - jak wchodzi stun w takiego nukera to masz od huja czasu by mu wrzucic hexa(acu+emp) jak niewszedl stun to go jedziesz bez hexa :] . 1 vs 1 jak napisalem wynikla taka sytuacja co nieznaczy ze nikt mu nic niewrzucil - byl to tak na oko srodek walki. No chyba ze tam byles i wiesz lepiej to sry :].

Piszpan fajny ten filmik ^^



_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46


Ostatnio edytowano 30 wrz 2006, 00:38 przez Szu, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 00:21 
 
Szu napisał(a):
To ze zaden buff niezwieksza criticala z DS hmm z calym szacunkiem ale - PIEROLISZ :].]

To powiedz mi jaki buff zwieksza crit dmg z double shota.
Szu napisał(a):
Hex nierobi zadnej roznicy - no rzeczywiscie 30% mniej p.def to zadna roznica,no prawie zadna.

Naucz sie czytac, pisalem w robe vs archer, i nie nie robi praktycznie zadnej (no moze dla pr ktory crituje raz na rok?)
Szu napisał(a):
Co do hexowania to cie oswiece - jak wchodzi stun w takiego nukera to masz od huja czasu by mu wrzucic hexa(acu+emp) jak niewszedl stun to go jedziesz bez hexa :] .

Ja zamaist bawic sie w ehxy i inne pierdoly poprostu bym mu zajebaj crita za 4k i podziekowal. ( ofc pierw bym sie ruszyl o 91 stopni w lewo/prawo)
Szu napisał(a):
1 vs 1 jak napisalem wynikla taka sytuacja co nieznaczy ze nikt mu nic niewrzucil - byl to tak na oko srodek walki.

To zajebiste tam amcie 1v1.
Szu napisał(a):
No chyba ze tam byles i wiesz lepiej to sry :].

Nie bylem i nie pale sie by ogladac to wasze "1v1".


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 00:42 
 
To ty sie naucz czyac z tym 1 vs 1 chodzilo mi o to ze do tego moment zanim ja z nim sie nielalem niewiem z kim walczyl itp :]
A z tymi buffumi to mam ci liste zrobic czy sam sie pofatygujesz ??
A z hexem to wrzucasz go jak masz jeszcze reuse delay tak wiec nietracisz zbyt duzo czasu - casting hexa to 1s. A jak juz kolo jest w robe set to co chcesz mi powiedziec ze te -30% p.defa czyli 30% mocnejszy muj hit nierobi roznicy tak ?


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 01:01 
 
Szu napisał(a):
To zwies pizde :]

Dno.
Szu napisał(a):
A z tymi buffumi to mam ci liste zrobic czy sam sie pofatygujesz ??

Tak poprosze liste buffow ktore zwiekszaja crit dmg double shota.
Szu napisał(a):
A z hexem to wrzucasz go jak masz jeszcze reuse delay tak wiec nietracisz zbyt duzo czasu - casting hexa to 1s.

Jak masz na mysli reuse po normal attack, to wtedy mozna odrazu walnac stun shota gdyz na niego nie dziala reuse delay z normal attack i mozna go zaraz po tym walnac, zamiast bawic sie w hexy vs robe.
Szu napisał(a):
A jak juz kolo jest w robe set to co chcesz mi powiedziec ze te -30% p.defa czyli 30% mocnejszy muj hit nierobi roznicy tak ?

Ty przeciez niewiesz nawet jak twoje skile dzialaja? Ze niby hex=30% wiecej dmg? To ty masz widocznie uber pr, jak dlamnie hex= -30%pdef ktore dla nukera to ile? 100pdef? 100pdef dla robe vs archer ktory crituje po 3k?
/ironia on
Ale widac ty wiesz lepiej, dla ciebie hex to 30% dmg wiecej i niech tak pozostanie.

PS Za puzno edit zrobiles ^^


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 02:04 
 
Alucreid napisał(a):
Szu napisał(a):
To zwies pizde :]

Dno.
Szu napisał(a):
A z tymi buffumi to mam ci liste zrobic czy sam sie pofatygujesz ??

Tak poprosze liste buffow ktore zwiekszaja crit dmg double shota.
Szu napisał(a):
A z hexem to wrzucasz go jak masz jeszcze reuse delay tak wiec nietracisz zbyt duzo czasu - casting hexa to 1s.

Jak masz na mysli reuse po normal attack, to wtedy mozna odrazu walnac stun shota gdyz na niego nie dziala reuse delay z normal attack i mozna go zaraz po tym walnac, zamiast bawic sie w hexy vs robe.
Szu napisał(a):
A jak juz kolo jest w robe set to co chcesz mi powiedziec ze te -30% p.defa czyli 30% mocnejszy muj hit nierobi roznicy tak ?

Ty przeciez niewiesz nawet jak twoje skile dzialaja? Ze niby hex=30% wiecej dmg? To ty masz widocznie uber pr, jak dlamnie hex= -30%pdef ktore dla nukera to ile? 100pdef? 100pdef dla robe vs archer ktory crituje po 3k?
/ironia on
Ale widac ty wiesz lepiej, dla ciebie hex to 30% dmg wiecej i niech tak pozostanie.

PS Za puzno edit zrobiles ^^


omg Omg OMg OMG ...
OK liste postaram sie zrobic specjalnie dla Alu jutro, bo teraz ide spac - wyklady od 8;45 :evil:
To zdecyduj sie czy bys walil cryta za xk czy bys stunowal, no chyba ze stunem po 4k jedziesz, anyway jesli taki nuker ma przykladowo 600 defa to muj hex zdejmuje mu 180 czyli zostaje mu 420,im wiecej ktos ma p.def tym wiecej traci wiec przykladowo jesli 600 a 420 to zadna roznica to ok ok rozumiem czemu grasz hawkiem i masz chinski podpis:P .
A jesli zdejmuje z goscia 30% defa to wale go te 30% mocniej (chyba w sumie to niesprawdzalem ale jutro zlukam).
Aha i tak no no muj PR to rozumiesz chuck noris wsrod PRow, hexuje nukerow, 30% more dmg robi i wali cryty po 4.8k normalnie unikat...
Kurde Alu ty to jestes jak... albo nie niepowiem jak co :P
Przynajmniej sobie potestuje pare rzeczy +++ :]

PS Jaki edit ^^


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.