mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 06:13 
Cytuj  
A ja sobie tak to czytam i mnie kurwica bierze, że nie mogę wbić na L2 :x - siedzę w Grecji od miesiąca i jeszcze mam miesiąc do powrotu. Fakt, mógłbym sobie skoczyć do kafejki, bo mają je tutaj niezłe (szybkie kompy, poinstalowane wszystkie możliwe gry sieciowe, w tym MMORPG). Ale 8 godzin pobytu w takiej kafejce = miesięczny abonament w L2 :/ No, ale może i dobrze - przynajmniej odpocznę od kompa w ogóle i mam nadzuieję, że się w międzyczasie nie zapiję na śmierć ;)


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 07:45 
Cytuj  
kuzwa zapomnialem odpowiedzi na question w koncie da sie z tym cos zrobic?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 08:58 
Cytuj  
Cytuj:
Name
Unique Id "that you got when you created the account"
Serial code for each game added to your plaync account
phone
country
address
CC digits last 4 if you mention you cc type like visa ,master ...
Wszystko, albo przynajmniej czesc z tego powyzej.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 10:53 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
kuzwa zapomnialem odpowiedzi na question w koncie da sie z tym cos zrobic?

http://support.plaync.com/cgi-bin/playn ... faqid=4420

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 19:26 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
A po roku jak juz wszedzie byles wiesz jak to dokladnie wyglada gdzie sa pzrejscia miedzy lokacjami jaki swiat jest naprawde duzy jak juz masz wszedzie fp zaznaczne i epik mounta to zaczynasz dostrzegac ze to jednak jest gra a nie wirtualny swiat i ma swoje ograniczenia i uproszeczenia.


Tutaj się bardzo mylisz :) Gram w L2 już dośc długo (od listopada 2005) i powiem Ci, że byłem może w 25% lokacji na mapie, a chodziłem sporo :) Znam może 10% wszystkich smaczków, zależności i tego co system gry daje. Tylko, że tą ilość poznałem dość szybko i sprawnie, teraz są dopiero schody ;) Myślę, że będę się mógł wypowiedzieć, że coś o grze wiem ... za jakieś 3 lata może ;)


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com


Posty: 4
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 21:06 
Cytuj  
Ktos uznał ten watek za spamerski a mi on pomógl juz sciagam klienta lineage 2 i jutro kupie kod z ncsoftu bo niechce mi sie czekan na przesylke z gram.pl do zobaczenia w grze.pozdrawiam wszystkich

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 08:18 
Cytuj  
Katanka napisał(a):
Vercin napisał(a):
A po roku jak juz wszedzie byles wiesz jak to dokladnie wyglada gdzie sa pzrejscia miedzy lokacjami jaki swiat jest naprawde duzy jak juz masz wszedzie fp zaznaczne i epik mounta to zaczynasz dostrzegac ze to jednak jest gra a nie wirtualny swiat i ma swoje ograniczenia i uproszeczenia.


Tutaj się bardzo mylisz :) Gram w L2 już dośc długo (od listopada 2005) i powiem Ci, że byłem może w 25% lokacji na mapie, a chodziłem sporo :) Znam może 10% wszystkich smaczków, zależności i tego co system gry daje. Tylko, że tą ilość poznałem dość szybko i sprawnie, teraz są dopiero schody ;) Myślę, że będę się mógł wypowiedzieć, że coś o grze wiem ... za jakieś 3 lata może ;)
Taa, tylko ze Vercin pisal o WoW, a nie o L2...


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.