mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 20:27 
Cytuj  
Cytuj:
Czemu się czepiłem AB a wiec exp. ok 25-30 k nie jestem na 100% pewien , z grupy leci ok. 7-10 k adena lecą coins(BM,GW) leci Infernum ore masa innych rzeczy


AoE na AB jest fajne pod warunkiem ze masz ze soba aktywnego SE. Mobki z tej grupki bez dark ressista maja stuna a ze CB ma dosc maly zasieg to bez heala sie nie obejdzie, no i niestety herby nie leca.


_________________
Server: Gustin
UltimatePablo - Soultaker 7x / Silver Ranger 7x


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 22:57 
Cytuj  
Ja agrowałem SwS na 61 a kumpel bil necro (67) zginol dwa razy ale potem było super :)


Posty: 40
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 23:59 
Cytuj  
Trzeba będzie przetestować sobie ABG, bo co jak co, ale pod oren z CB exp i adenka leciały aż miło :D.

Dam taki mały patent na VoS
Jak ktoś nie ma SE na plecach, to polecam iść na Beast Farme, wszyskolić sobie zwierzaka, który daje random 3 buffy z emp,acuc,conc,ww,bts. Oczywiście takiego zwierzaka każdy może zabić, ale jak już się uda gdzieś zakamuflować to darmowy buffer jest :D


_________________
Gustin - retired
Franz
likas - Soultaker/SH

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 00:23 
Cytuj  
geez rzepa ty grales nukerem? wiesz co to exp? nie liczy sie ile dostaniesz expa za moba ale ile mozesz zrobic expa w ciagu np. 1h i uzywajac summona nigdy sie nie zblizysz do tego poziomu co walac nuki, targetujesz moba nuke nuke next target nuke nuke itd JESTES NUKEREM MASZ RANGE ATTACK grajac z summonem jako dd to pamietaj ze po zabiciu moba summon waraca do ciebie, ok zmieniasz target szybko ale summon musi dobiec do nastepnego moba, owszem ma niezly atak ale acc i aspeed jest cienki jedna rola summona w pve jest tankowanie a dmg i tak robisz nukami. A totalna bzdura jest uzywanie sumona do mobow 1x hp.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 03:08 
Cytuj  
Cytuj:
A totalna bzdura jest uzywanie sumona do mobow 1x hp.


WoW czy ja mówiłem o mobkach 1x HP chyba że takowe masz na HS i w Disciple's (w sumie inny serv ^^) . i małe info w Disciple's są małe pomieszczenia wiec problem z mobami masz rozwiązany żeby nie było daleko :)




Cytuj:
geez rzepa ty grales nukerem? wiesz co to exp?


To mnie zniszczyło wiesz zrobiłem na MS77/SwS62 wiec wiem co to exp. ,
A może ty nie wiesz ??

Wiem jedno nie robiłeś tak jak ja mowiłem wiec po co się wypowiadasz .


Ostatnio edytowano 2 lut 2007, 10:27 przez PanRzepa, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 08:40 
Cytuj  
Te twoje disaples mnie rozwala, faktycznie chyba inny serv bo na moim disaples nie ma. Jakbys kiedys poswiecil chwile i przeczytal caly ten topic zauwazylbys ze "robilem jak mowiles" lol , zrobiles archera 76 ok grasz teraz subem sws ok ale przestan ludziom wciskac ciemnoty jaki to exp w "disaples" super zrob nukera zrob nukerem 7x wlacz sie do dsykusji i kolejny raz jesli nie grales danym charem pls nie pisz glupot. Najlepiej to mi w ogole nie odpowiadaj bo sie zrobi z tego flame tak jak byl watek bodajze z pvp screens i znikl... a no i pamietam z tego watku watku twoje stwierdzenie ze zabilem bota na afku, nie patrzysz na screeny nie czytasz wypowiedzi innych ludzi to twoj blad.


wracajac do tematu:
Jako ze na 73 lvl czesc mobkow w spocie w fod kolo mostku robi sie niebieska dalej jest problem gdzie "efektywnie" expic necro na 73 lvl wczoraj kumplowi pomagalewm zrobic quest na 3 klase i powiem wam ze shrine mimo unholy res jest spoko ale tylko cdl szybko, tanio (nie uzywasz kosci), i calkiem znosny exp 10k+ .


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 10:53 
Cytuj  
Cytuj:
Te twoje disaples mnie rozwala


znowu literówka AA

Cytuj:
ale przestan ludziom wciskac ciemnoty jaki to exp w "disaples" super zrob nukera zrob nukerem 7x


A co to za problem odkąd są herby ??

Necro nie jest zaliczane jako nuker ^^

Cytuj:
zrobi z tego flame tak jak byl watek bodajze z pvp screens i znikl... a no i pamietam z tego watku watku twoje stwierdzenie ze zabilem bota na afku


Chyba to cie jeszcze boli SORRY poprostu strasznie mnie rozbawił w tedy ten topic

Nie będę się z tobą kłuić gdzie expic necro bo podważam autrytet forum owej gwiazdy chyba , żyj dalej w niewiedzy tak jest najłatwiej


BTW.

Cytuj:
nie patrzysz na screeny nie czytasz wypowiedzi innych ludzi to twoj blad.


Cytuj:
zrobiles archera 76 ok


77 lvl czytaj wypowiedzi :)

Nie będę się już dochodził z tym panem bo nie ma i tak sęsu dla mnie

END


Ostatnio edytowano 2 lut 2007, 11:17 przez PanRzepa, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:06 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
Necro nie jest zaliczane jako nuker ^^


Dlatego wlasnie odpuscilem sobie polemike z Toba juz na stronie drugiej.
eot


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:14 
Cytuj  
Cytuj:
Dlatego wlasnie odpuscilem sobie polemike z Toba juz na stronie drugiej.


To dlaczego możesz wziąść necro na suba grając MM odwołuję się do mechaniki gry to był j/k

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:20 
Cytuj  
temptation napisał(a):
PanRzepa napisał(a):
Necro nie jest zaliczane jako nuker ^^


Dlatego wlasnie odpuscilem sobie polemike z Toba juz na stronie drugiej.
eot

Hm... pamiętacie ten pvp event międzyserwerowy? Tam była określona ilość DD/Tanków/nukerów/summonerów itd., jacy mogli być w teamie. Wtedy NC Soft zaliczył Necro do summonerów :-?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:24 
Cytuj  
Cytuj:
Hm... pamiętacie ten pvp event międzyserwerowy? Tam była określona ilość DD/Tanków/nukerów/summonerów itd., jacy mogli być w teamie. Wtedy NC Soft zaliczył Necro do summonerów


Tylko czemu majac Necro można wybrać na suba warlocka ,ES bądz PS ^^

Odpowiedz jasna NC Soft:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 11:50 
Cytuj  
rzepa na koniec powiedziales jedno rzecz ktora mi sie spodobala "sęsu" po prostu dajmy se ignora i po klopocie dla ciebie necro to summoner OKAY a co do tego ze uraziles moja gwiazde nie boj zaby ja mam swoj staly funclub na bartz i nie narzekam po prostu drzazni mnie jak ktos mowi ze koles botowal kolo bramy w aden na 76+ lvl z summonem ktory zabiera 90% expa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 14:36 
Cytuj  
Cytuj:
i po klopocie dla ciebie necro to summoner


No nie powiedzałem tego :P

Ty masz swoja wizje ja widze to inaczej ale każdy gra tak jak jemu pasuje :)

Tak jak w MS widziałem na screenie że masz +4 str -4con ja zupełnie inaczej +4dex -4con i -1str +1dex podchodzę do MS tak , że nie wymiata Powerem wiec jego jedyny atut to speed , evasion .crit i atk,speed .

Kwestia gustu :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 14:56 
Cytuj  
oh czyzbysmy zaczeli rozmawiac o MS? ^^
wiesz dobrze teraz mowisz kwestia podejscia, ja testowalem prawie all setupy jesli chodzi o dye, +4dex+4str-8con,+4dex+1dex-5con,+4dex-4con,+4str-4con
z dexem zdecydowanie zle mi sie i expilo i pvp, z dexem i str bylo fajnie ale za malo hp i mimo maj seta o stuna bylo za latwo.
Tak jak jest teraz pasi mi najbardziej, bije dosyc mocno, szybko (w erze pof,cov,pow 50 aspeed nie gra roli czy masz 902aspeed czy 950 aspeed) co do crit rate coz draco/focus zmienia wszystko, co do dmg ktos moze powiedziec cov i bijesz mocno, no tak ale z +4 str bijesz duzo mocniej, evasiv acc mspeed hmm jak dla mnie nie ma az takiego znaczenia przy pve a przy pvp ehhh ogolnie jak dla mnie dex jest mocno przereklamowanym atrybutem, wolabym zeby sr mial najwiekszy con lub str niz dex ze wszystkich lucznikow w grze...
Jak dobije 78 lvl archerem (niepredko bo najpierw chcem necro suba do 78 dobic) to wyprubuje jeszcze jeden setup, +2dex-2str, +2con-2str, bedzie to zapewne era interlude i skille ponoc maja zadawac mocniejszy dmg, wtedy byc moze zacznie sie liczyc reuse time skilli.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 22:19 
Cytuj  
Tak jak napisałem kwestia gustu , mi dobry evasion , speed nie raz uratowało mnie , duży problem ma PR z trafieniem w ciebie HE to inna histroia :)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 14:23 
Cytuj  
Szukam spotu z mobami Undead 60-64, moga byc wsrod nich i zwykle moby ale nie agro i nie social, musza takze wypadac herby. Expilem na Devastated Castle i spot jest ok ale nie wypadaja herby.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 16:34 
Cytuj  
Forrest of the Dead.
Tam chyba od 62 przy port spocie jakies biegaja - w kierunku miasta i w prawo.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 16:37 
Cytuj  
sprobuj jeszcze shrine (jak biegniesz do it przez woa) sa tam knighty ktore sa undead nie sa social i nie sa agro kumpel bishop na 69 lvl ladnie je tam jechal.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 23:18 
Cytuj  
To może i ja spytam. Szukam spota na solo OL 68 lvl. Na razie biję Kesh*Kesh +4, latam w DC Robe ale w grę wchodzi też BW Heavy (zastanawiam się też nad kupnem Tallum Heavy).
Zwykle solowałem na FoD bo tam większośc mobów wali z magii więc mogę latać w robe, no ale tam czasem można się wpakować w niezłą kabałę gdy niewiadomo skąd cię mob rootuje. VoS jakoś nie przypadło mi do gustu.

Co polecacie oprócz FoD i VoS ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 23:59 
Cytuj  
"OL solo" .... :(
ciezko powiedziec szczerze nie znam OL-a zapytaj poziomki on chyba cos 66 zrobil ol-a ale raczej w grupie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.