mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 20:20 
Cytuj  
Tia, nastepnym razem bede wiedzial :lol: Wlasnie zaczynam na Lionn jest jakas mozliwosc aby dojsc z miasta Human do miasta Orkow i grindowac mobki razem? I czy NPC beda wrodzy w jego miescie jak sie tam wybiore...

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 20:56 
Cytuj  
Będziesz potrzebował mase pieniędzy wioska ludzi leży w podłym miejscu i trzeba wpierw statkiem na ląd przypłynać a potem użyc gatekeeper'a.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 21:02 
Cytuj  
No to lipa :( a mialo byc tak pieknie hehe. Niema innej mozliwosci jaka cena jest mniej wiecej biletu bo solo lvl na poczatku moze jest fajne ale upierdliwe dosc. A i jeszcze jedno kto inv do gildi itp bedzie mi latwiej zadreczac pytaniami ludzi na chacie niz spamowac Forum ^^

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 21:20 
Cytuj  
Bilet na statek ok 2.5k i na gatekeepera 6k (juz z gludin).
Jesli chcialbys sie portnac zamiast plynac statkiem - 18k.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:03 
Cytuj  
Ja nie wiem skąd się wziął ten mit ze Island Village to raj dla moobka toć w startowej lokacji jest to samo. 2 sprawa ludzie uwielbiają tam prowokować innych by załadować sobie statystykę PvP, w sumie też tak robie :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:06 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Ja nie wiem skąd się wziął ten mit ze Island Village to raj dla moobka toć w startowej lokacji jest to samo. 2 sprawa ludzie uwielbiają tam prowokować innych by załadować sobie statystykę PvP, w sumie też tak robie :D

Już ci mówię :)
Podczas open bety było tam najłatwiej o party w związku z czym levelowało się dość szybko. Mało tego było kilka mobków z ciekawymi dropami - takżę, każdy kto mógł ładował się na TI.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:10 
Cytuj  
Ale już tak nie jest ostatnio jak chciałem sobie właśnie załadować PvP to przez godzinne znalazłem 4 osoby..........

A widzieliście, co oni zrobili ze School of Dark Arts ....... zniszczyli tak wspaniała lokacje stworki zostały mocno przerzedzone i co najlepsze słynny most gdzie biło się tak wspaniale jest PUSTY ..........

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:43 
Cytuj  
Taaa, bylem tam ostatnio ze swoim newbie.
Nawet ten main room z quest mobem jest teraz cieniutki :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:58 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Ale już tak nie jest ostatnio jak chciałem sobie właśnie załadować PvP to przez godzinne znalazłem 4 osoby..........

A widzieliście, co oni zrobili ze School of Dark Arts ....... zniszczyli tak wspaniała lokacje stworki zostały mocno przerzedzone i co najlepsze słynny most gdzie biło się tak wspaniale jest PUSTY ..........

A czego się spodziewałeś? Przecież to jest noob zone i "prawie nikogo" tam nie ma.

W takich lokacjach nie dośc, że spędzasz mało czasu (bo na początku leveluje się dość szybko) to i póxniej do nich nie ma sensu wracać (bo niby po co?). Także nie ma się co tym przejmować zbytnio.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:41 
Cytuj  
Ja pamiętam jak jeszcze w AC można było nabić takiego traina że hej, a teraz... pustki, nikogo niema i stworów też nie. Troche lepiej jest w OB. Mnóstwo mobów, tylko że mają podwójne życie i mało ludzi tam bywa :(


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 18:59 
Cytuj  
Nie chcialem zakladac oddzielnego tematu bo mam tylko male pytanko.
Na roznychsmiesznych pirackich serwerach maja pozmieniane wspoczynniki wzgledem serwerow orginalnych
np : x6x7x7x7x7 (Exp/SP/Adena/Drop/Spoil). Wydaje mi sie ze na wszystkich normlanych orginalnych serwerach gra jest taka sama a znajomy upiera sie iz nie wszytkie orginlane serwery maja takie samo rate. Tak wiec chcialem sie zapytac was bo sam nie gralem nigdy w l2:)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 19:12 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Nie chcialem zakladac oddzielnego tematu bo mam tylko male pytanko.
Na roznychsmiesznych pirackich serwerach maja pozmieniane wspoczynniki wzgledem serwerow orginalnych
np : x6x7x7x7x7 (Exp/SP/Adena/Drop/Spoil). Wydaje mi sie ze na wszystkich normlanych orginalnych serwerach gra jest taka sama a znajomy upiera sie iz nie wszytkie orginlane serwery maja takie samo rate. Tak wiec chcialem sie zapytac was bo sam nie gralem nigdy w l2:)

Tak mają takie samo ratio. Każdy serwer to dokladna taka sama replika - jedynie gracze zmieniają takie rzeczy jak ceny materiałów czy przedmiotów poprzez sam fakt, że gra na nich różna ilość ludzi a w związku z tym jest różne zapotrzebowanie na poszczególne rzeczy.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 21:11 
Cytuj  
Hm przenieslismy sie na Bartz na Lionn zbyt cicho jakos a tutaj miasto nob'w a pelne ludzi :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 21:50 
Cytuj  
miasto startowe to nic pozniej bedziesz mowil wiecej ich matka nie miala :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 04:31 
Cytuj  
Lionna cicha ?
hmm w sumie to pierwszy RP serwer nieoficjalny - startowe miasta zawsze ciche beda - trza pm do kogos puscic.

Polakow selekcjonujemy - niestety zauwazono ze przybysze z privow charakteryzuja sie generalnym noobstwem, brakiem lojalnosci w stosunku do ludzi ktorzy pomagaja, niewdziecznoscia itd - w sumie tylko zauwazono to w przypadku polakow z privow - inni potrafia sie dostosowac - polacy chyba uwazaja ze skoro na privach graja to wszystkie rozumy pozzerali (tacy na forum: Alucreido, Razparuk ktorzy chyba z deka debilne pytania zadawali)

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 05:16 
Cytuj  
No tak wyszlo, niewiem malo ludzi w miscie juz poza terenami nobowskimi moze przypadek. Ale troche nudnawo tak bylo przez te 4 dni. Na bartz pelno jakos ludzi siedzi w miescie mozna pogadac polatac w grupie. Co do priv hm sam ich nieznosze a szczegolnie jak ktos ciagle chce kase :lol:. Ledwo wszedlem na server 2 lvl postaci nabilem a tu typek abym mu kupil zbroje i bron jak bym wygladal na milionera :D ... jak narazie siedze z kumplem na Bartz i staramy sie dobic do 20 ciezko bo ciezko ale niema to jak samemu zarobic na wszytko, wieksza satysfakcja.

aj wykozystam okazje i sie spytam jak mozna sie pozbyc pvp( znaczy RED) zatakowalo mnie 2 typkow wiec sie odwdzieczylem zabilem jednego i teraz sie ukrywam bo czeka namnie banda cala a ja chce spokojnie farmic a niemoge.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 06:20 
Cytuj  
No nie będę komentował wypowiedzi Per-Aa. Szkoda słów . Flame na poziomie do którego się nie zniżę.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 06:56 
Cytuj  
hej

Draqon napisał(a):
aj wykozystam okazje i sie spytam jak mozna sie pozbyc pvp( znaczy RED) zatakowalo mnie 2 typkow wiec sie odwdzieczylem zabilem jednego i teraz sie ukrywam bo czeka namnie banda cala a ja chce spokojnie farmic a niemoge.


aby zeszła ci karma masz dwa wyjscia:
zginąć :P
zabijać mobki
oczywiście mix dozwolony a im więcej karmy (a z każdym kolejnym PK jej przybywa) tym więcej trzeba powalczyć/zginąć

ale żeby zredukować PK stat to musisz jeszcze poczekać i wziąść questa na sin eater-a (nie pamiętam który level ale poszukaj na tym forum - juz o tym pisano) - poźniej ganiasz z nim (taki głupi imp :P) i jak zrobisz level zredukuje Ci PK stat


_________________
Kurga

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 07:14 
Cytuj  
Wiecie co ja mysle , ze powinno sie zaktualizowac liste osob grajacych i aktywnych na danych serverach. Chcialem grac tam gdzie jest wiecej aktywnych polakow, ale powoli sie gubie i zaczynam sie irytowac :roll: Na lionn niby mialo byc duzo osob ale jak prosilem o kontakt glucho jestem na Bartz wiecej ludzi chyba tam siedzi ale znow mam watpliwosc czy ktos tam gra ( czesto o godz wieczornych ).

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 07:29 
Cytuj  
Na Lionna jest trochę Polaków. Jednak wyższe lvl naszych rodaków uważają Polaków za nooby i chamy / cokolwiek ma się za ytm kryć/. Lionne polecam mimo wszystko.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.