mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 16:51 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
widzisz seraf..co z tego ze ja moge miec te support klasy dla mojego sps..
tyle ze...
MI SIE NIE CHCE KLIKAC 1000000 RAZY ZEBY ZROBIC LVL..
dlatego szukam kogos kto bedzie klikal za mnie :>
walker? :]

Poziomka napisał(a):
sadzilem ze gosc robil to sam...uzywajac boxow a nie walkerow :>
jak 90% ludzi używał buffpetów na walkerze. rzadko się zdarza że ktoś ma boxowanego peta. Zresztą boxowałem 2 pety (nie były moje i one były "legit") i to jest masakrycznie dużo czasu straconego na przełączanie się pomiędzy ekranami, używanie walkera daje dużą wygodę i tu raczej błąd od NC że makra się zacinają, autfollow się zatrzymuje na każdym mniejszym kamieniu oraz inne pierdołki...

Cytuj:
MI SIE NIE CHCE KLIKAC 1000000 RAZY ZEBY ZROBIC LVL..
dlatego szukam kogos kto bedzie klikal za mnie :>

za 6 zł /godzinę mogę popracować :D

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 07:42 
Cytuj  
oj seraf widze, ze na maksa juz Ci sie nudzi w domu :D Chcesz to nieodplatnie mozesz sie opiekowac moja mala pociecha :D

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 18:56 
Cytuj  
gdzie w tym wszystkim miejsce na fun :-?


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 19:06 
Cytuj  
Deli napisał(a):
oj seraf widze, ze na maksa juz Ci sie nudzi w domu :D Chcesz to nieodplatnie mozesz sie opiekowac moja mala pociecha :D

Ale to później ok ? :D
Cytuj:
gdzie w tym wszystkim miejsce na fun

Community,:)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 23:51 
Cytuj  
major76 napisał(a):
gdzie w tym wszystkim miejsce na fun :-?

Fun? Np jak dasz się komuś zescamować. Albo jak dopadnie ciebie jakieś PK. Niezależnie od tego na jakim kliencie jesteś, będziesz miał dopał adrenaliny. Srał to pies za pomocą jakiego klienta się łączysz z serwerem, liczą sie interakcje.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 23:54 
Cytuj  
Akcja wymusza reakcje - a cyganska reakcja bywa zajebista - Turkish"Przekret" :D


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 00:55 
Cytuj  
Baltus napisał(a):
Akcja wymusza reakcje - a cyganska reakcja bywa zajebista - Turkish"Przekret" :D


Juz poraz N-ty ogladalem to 2 dni temu aby przypomniec sobie dobry film :)

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 11:26 
Cytuj  
Witam
Tak czytam sobie uważnie co tu piszecie... i chcialem dorzucic swoje "3 grosze". Prawda chyba jest taka, ze bez wzgledu na to jak bardzo narzekamy na l2 i narzekac bedziemy, nic nie jest w stanie nam zastapic L2. Z tego co wydedukowalem kolega Seraf sprzedał konto, moze po czesci zeby sie uwilnic. Duzo osob tak robi. Ciekawe co zauwazlem juz kilka razy w ogloszeniach o sprzedazy kont, to zdania w stylu: "Moge wycofac oferte bo jeszcze nie jestem pewny czy koncze z l2". I tak srednio jak patrze po znajomych, z ktorymi gralem od 2 lat, to kazdy robil przerwe ale nie skonczyl grac, (tylko jeden znajomy odszedl do WoWa i do l2 nie wraca. Dopiero do L ]|[,) a Ci co sprzedali konto wczesniej czy pozniej zalowali, ze je sprzedali. To ciezki "narkotyk. Sam nie mam problemow z piciem, chce pije nie chce nie pije, w ogóle nie pale i nie rozumiem jak mozna byc uzaleznionym od tych używek. Ale wiem co to znaczy jak czlowiekowi chce sie zalogowac i wybrac sie na expa ze znajomymi... A ze NCshit zabija i dręczy swoje własne "dziecko" to smutna prawda.
Pozdrawiam

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 15:39 
Cytuj  
Kess napisał(a):
Z tego co wydedukowalem kolega Seraf sprzedał konto, moze po czesci zeby sie uwilnic

W grę skończyłem grać na 3 miesiące przed sprzedażą, i to dlatego sprzedałem że potrzebowałem pieniędzy w rl, a nie że miałem problemy z zakończeniem gry. Inaczej bym nie sprzedawał mojej postaci, za dużo godzin spędzonych nad nią :(.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 17:01 
Cytuj  
To ,że tobie trudno zerwać z nałogiem i twoim kolegom no i mi w sumie też to nie znaczy ,że każdy tak ma. Są ludzie co poprostu gra im się nudzi, nie chce im się w to grać i wcale ich nie korci aby wrócić. Oczywiście tego rodzaju graczy jest mniej niż tych pierwszych ale są. Z tego co wywnioskowałem Seraf jest właśnie takim graczem który nie czuje bólu po odejściu. Jak się myle to popraw i sorry.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 17:24 
Cytuj  
Czasami mnie interesuję co się dzieje w L2, ale ogólnie nie mam zamiaru wracać ;)(a zawszę mogę bo kumpel z klanu kupił ode mnie postać, sam raczej z niej nie używa tylko udostępnia ludziom (CoV). Niektóre momenty trzeba w życiu zamknąć raz na zawsze :P

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 18:19 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Niektóre momenty trzeba w życiu zamknąć raz na zawsze :P


to sie nazywa smierc


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.