mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 00:56 
Cytuj  
Hmmm, właśnie spędziłem 1,5h napierdalając w świnie z łuku z sercem :P

Ta gra coś ma ^^ EWC EAC z reward ;p

Koło Aden to ludzie nawet robili pvp o wieprzki ;p

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 01:19 
Cytuj  
Jakis nowy event czy co?? nie bylo mnie troche nie wiem co sie dzieje ;p


Posty: 12
Dołączył(a): 7.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 02:03 
Cytuj  
Niestety tu paru panów nie rozumie pewnych spraw i zamiast prowadzić merytoryczną dyskusję puszczają flame bo to łatwiejsze niż znalazienie argumentów :(

Btw porównywanie tych systemów to absurd bo opierają się na 2 zupełnie różnych rzeczach. W L2 na gildiach , które walczą o wpływy, zamki , CH a natomiast w WoWie walczą 2 frakcję bo elfy są zbyt szczupłe a orkowie za zieloni. Gdy o wpływy walczą tylko 2 strony (a raczej o tereny , wieżę , fajne buffy) jak niby ma powstać jakiś zamek ? dla całego alliancu ? dla kilku tysięcy osób ?
W WoWie cel pvp jest jeden --> stać się super zazbrojonym wyrzynaczem
W L2 --> stać się super kox pvp bad guyiem

Czyli cel ten sam :P

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 06:00 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Hmmm, właśnie spędziłem 1,5h napierdalając w świnie z łuku z sercem :P

Ta gra coś ma ^^ EWC EAC z reward ;p

Koło Aden to ludzie nawet robili pvp o wieprzki ;p


a lokken to prawie sie poplakal jak loot z duzego, strasznego swiniaka znalazl sie w jakims ciezko dostepnym miejscu ;P
tak hav nowy event, lineage2.com ;P kupujesz sobie luk od quest npc i idziesz lac swiniaki (ktore znajduja sie pod miastami i w miastach) zbierajac z nich jakies coinsy, no i jak nazbierasz juz ich 4523564357345736 to idziesz do quest npc i odbierasz nagrode (ja chce czapke pirata!! ^_^)


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 06:13 
Cytuj  
Hav - przed bramami miast stoja NPC, dostajesz luk i musisz ganiac za swiniami. Po cholere? Nie wiem, nie wnikam. Niektorzy dostaja orgazmu na takie eventy, mnie on zwisa (nie rozni sie niczym w zasadzie od "literek" i innych, tylko czym innym co innego sie bije).

March - Wyrzynaczem czego? Po co? Nie gralem nigdy w WoW i grac nie mam zamiaru, wiec wytlumacz mi, jaki jest sens podniecania sie ustawkami na arenie, ktore daja jakis ranking (graty, ktore pozwalaja na lepsze bicie sie... na arenie?). Jaki ma to sens? Wolalbym pograc w FPP, gdyby mnie podniecaly tabelki, rankingi i tluczenie sie o marchewke.
I nie, w L2 nie walcza klany, tylko pojedynczy ludzie/klany/alianse/klastery aliansow o exp-spoty, o RB, o zamki, co poniektore Clan House (w Interlude pojawily sie tez fortece, ale uzywalne beda dopiero w CT1), o Clan Reputation Points, walcza dla przyjemnosci, dla pognebienia przeciwnika (gank runs), dla oslabienia jego pozycji (rozbicie raidu, zmuszenie ludzi do wystapienia z klanu, dla pozbawienia do mozliwosci uzywania skilli klanowych (jezeli odbierze sie im wszystkie CRP), dla podniesienia poziomu wlasnego klanu (przez zabranie CRP przeciwnikowi).
Malo? To dodajmy jeszcze kilka aren, na ktorych mozesz sie bic bez kar i ograniczen open PvP.
O olimpiadzie juz tu bylo.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 09:31 
Cytuj  
W WOW jest również open-pvp , przykład , moja gildia poszła bić RB , jak smoczek miał jakieś 40 % hp wpada gildia alliancka która nas naprawdę nienawidzi , robi nam raid wipe ( każdy członek naszego rajdu dostaje debuff przez co w ciągu następnych 15 min nie może bić RB) , więc nasz guild leader wpada na świetny pomysł , w pobliżu spotu RB zostają 2 rogue w stealth i obserwują rajd alliancki ( jest oczywiste że bedą chcieli ubić RB) i reportują że część rajdu przeczesuje teren w poszukiwaniu nas , trzeba znaleźć kryjówkę , warlockowie buffują cały rajd ( 40 osób ) Underwater Breathing i chowamy się w pobliskim jeziorze , plan działa świetnie alliance zupełnie pewni że nas nie ma zaczynają bić RB , kiedy osiąga 30% hp , wsiadamy na mounty wybijamy cały rajd ally po czym ubijamy RB z nimi bezradnie obserwującymi ( debuff ) po czym zbieramy loot.

Mam chyba nawet wideo gdzieś z tej eskapady , nie chcę żeby mnie ktoś źle odebrał w L2 też grałem , nadal mam konto i chyba reaktywuję żeby troszkę pogiercić , mnie z L2 wygnały wszechobecne boty , gdziekolwiek bym nie spojrzał dziesiątki botów , musiałem się z nimi ścigać o moby.

W WOW za to odrzuca mnie farmowanie po raz 10000 tego samego dungeona bo " może tym razem" wypadnie mi mój uber itemek.

Każda z tych gier będzie miała zagorzałych "fan-boyów" i nie widzę tu powodów do flame.

Pozdrawiam.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 11:53 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Hmmm, właśnie spędziłem 1,5h napierdalając w świnie z łuku z sercem :P

Ta gra coś ma ^^ EWC EAC z reward ;p

Koło Aden to ludzie nawet robili pvp o wieprzki ;p
ja dostalem BSOE, EAD i EWD.
u was na servach tez sa takie lagi ? :/


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 11:57 
Cytuj  
U mnie nie.
Lol bartz (pzdr piszpan!:D)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 12:08 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
Lol bartz (pzdr piszpan!:D)


WARRR!


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 12:22 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Haveren napisał(a):
Lol bartz (pzdr piszpan!:D)


WARRR!


ok


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 12:59 
Cytuj  
FieryRage > bartz !

=9


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 13:03 
Cytuj  
sid_ napisał(a):
FieryRage > bartz !

=9


smutna prawda, nawet FR jest lepsze od bartz. Oczywisce to nie dlatego ze bartz jest kiepski, bartz jest ok ale dlatego ze teon jest tak dobry. Wyobrazcie sobe ze teon to taki bartz z 20+ klanami jak Uprising.


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 13:07 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
sid_ napisał(a):
FieryRage > bartz !

=9


smutna prawda, nawet FR jest lepsze od bartz. Oczywisce to nie dlatego ze bartz jest kiepski, bartz jest ok ale dlatego ze teon jest tak dobry. Wyobrazcie sobe ze teon to taki bartz z 20+ klanami jak Uprising.


lol?
lolteon?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 13:12 
Cytuj  
Cytuj:
mnie z L2 wygnały wszechobecne boty , gdziekolwiek bym nie spojrzał dziesiątki botów , musiałem się z nimi ścigać o moby.

bo w WoW nie ma botow ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 13:20 
Cytuj  
boty to boty najfajniejsze jest to ze serwisy oferuja ci honor points;)

"honor"

lol.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 12
Dołączył(a): 7.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 13:21 
Cytuj  
Jest o wiele mniej szczególnie po wybanowaniu kilku tysięcy kont jakiś czas temu, poza tym jest tylko jeden działający bot do którego nie ma cracka i jest łatwo wykrywalny. Ale skąd ty możesz do wiedzieć :/

A co do wymieniania tej samej listy pvp w L2 , która nie jest tylko środkiem a nie celem to wy tego chyba nigdy nie skumacie :s. Bo cel to ty / twoja gildia = uber pakerzy którzy own wszystko

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 13:48 
Cytuj  
borboun napisał(a):
bo w WoW nie ma botow ...


Oczywiście że są ale żyją krótko to raz , dwa w WOW nigdy nie byłem na spocie ja + 20 botów jak w L2....

@up taki sam cel jest a właściwie był dla mnie w WOW uber pakerzy own wszystko i miałem to na moim poprzednim serwerze bo byłem w world top gildi.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 14:18 
Cytuj  
jak wyjdzie WOW2 i bedzie wygladal jak gra dla ludzi powyzej 7 lat to moze sie skusze zeby sprawdzic ocb

eot


_________________
rbT @ Teon
Obrazek

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 14:44 
Cytuj  
Przynajmniej w Lineage 2 grają dorośli ludzie 18++, a nie gównarzeria.


Posty: 12
Dołączył(a): 7.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 14:47 
Cytuj  
Sprawdź po 10 top gildi z wybranych serwerów 90% powinna mieć warunek rekrutacji
Age: Only over 18
To już jest norma więc szalone 10 latki mają problem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.