mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 21:05 
Cytuj  
Goatus u r owned :D W naszym klanie też gramy na random. I kto najczęściej dostaje dropy??? No kto??? Ciągle cholera ta sama osoba! Yarwen musimy coś z tym zrobić, tak dalej byc nie może... :wtf: Musisz się zdelewelować!!!

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 14:03 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):

Podaj mi jakiegos linka w ktorym Ncsoft pisze ze lvl niema nic wspolnego na podnoszone dropy.



przydało by się czasami game tips czytać co? ;P


http://boards.lineage2.com/showflat.php ... &fpart=1#5

sam sobie znajdź tutaj (jest w akapicie apropo interface tak dla ułatwienia) ...

aaa niech będzie nawet ci to wkleje:

" The "Random Loot" option is not influenced by level, party leadership, or any other statistical element. It is literally random. "


A co do twoich testów to chcesz się opierać na jednej próbie? 5? 10? żarty... niewiem może jestem dupa ze statystyki ale mi się zawsze wydawało że rozsądne i wiarygodne wyniki można otrzymać przy 100+ testach w takim wypadku?

Pozdrawiam

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 14:06 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Goatus u r owned :D W naszym klanie też gramy na random. I kto najczęściej dostaje dropy??? No kto??? Ciągle cholera ta sama osoba! Yarwen musimy coś z tym zrobić, tak dalej byc nie może... :wtf: Musisz się zdelewelować!!!


rużnica między serizz a highest lvl w party była coś około hmmm 10 lvli.... ludzie to naprawde jest random przez co zdarza się że wygląda czasami jak nie random... (O.o) =P

Pozdrawiam

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 14:35 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
ludzie to naprawde jest random przez co zdarza się że wygląda czasami jak nie random... (O.o) =P Pozdrawiam

Wiesz, jeśli jakieś wydarzenie występuje regularnie przy każdej okazji, od powiedzmy kilku tygodni, to nosi to znamiona reguły. Z pewnością nie jest to random.

Mogę Ci tylko obiecać, że jak wrócę do gry to solidnie to przetestuję.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 16:24 
Cytuj  
Zgadzam sie..walcze w grupach nie od dzis i na moje oko random nie dziala jak random- znaczenie maja levele graczy.

A to ze boardzie l2 o tym napisali, nie wierze w kazda informacje podawana przez ncsoft :)

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 16:28 
Cytuj  
No wczoraj znalazlem adamnite neklace-B grade:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 16:47 
Cytuj  
W koncu i do biednego malego i brzydkiego krasnala sie szczescie usmiechnelo :>

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 17:15 
Cytuj  
No tak ale nadal nie jest to solo drop-znalezlismy go w 4 osobowej grupie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 17:22 
Cytuj  
no coz to jednak masz nadal 'pecha' :>>

a ile za niego wylicytowaliscie ? bo prawde mowiac nie wiem po ile b grade stuff chodzi

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 18:37 
Cytuj  
This hasnt been tested real well yet, but heres what I did.

My loot is set on random.

I had a clan mate in cruma with me, I opened up the party matching screen, so did He. I selected his name in the party matching screen and invited him using the invite button in there.

He confiemed for me that it said random distrobution on the party invite window.

We played in cruma for about 5 hours and whoever picked up the drop got it, we droped items out of inventroy, and the same thing happened.

Test it out, let me know if you have the same results.


Potwierdzone przez 10 osob ze dziala :D
Wiec moze Ci co tak sie chwala "szczesciem" nie do konca mieli tylko szczescie :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 19:19 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
This hasnt been tested real well yet, but heres what I did.

My loot is set on random.

I had a clan mate in cruma with me, I opened up the party matching screen, so did He. I selected his name in the party matching screen and invited him using the invite button in there.

He confiemed for me that it said random distrobution on the party invite window.

We played in cruma for about 5 hours and whoever picked up the drop got it, we droped items out of inventroy, and the same thing happened.

Test it out, let me know if you have the same results.


Potwierdzone przez 10 osob ze dziala :D
Wiec moze Ci co tak sie chwala "szczesciem" nie do konca mieli tylko szczescie :D


Skąd to masz? bo pamiętam że kiedyś tak rzeczywiście było że random się nie załączał może to stare info?

Pozdrawiam

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 07:50 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
no coz to jednak masz nadal 'pecha' :>>

a ile za niego wylicytowaliscie ? bo prawde mowiac nie wiem po ile b grade stuff chodzi


Poszedł za 1.4m.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 20:33 
Cytuj  
Goatus napisał(a):

Skąd to masz? bo pamiętam że kiedyś tak rzeczywiście było że random się nie załączał może to stare info?
Pozdrawiam


Ostatnie potwierdzenie ze nadal dziala jest z 09 b.m.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 01:51 
Cytuj  
Well dobrze że nie korzystam nigdy z party matching :]

Pozdrawiam

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 08:45 
Cytuj  
Ale to ból... szczególnie w Krumie, gdy nie wiesz czy ktos wlasnie tak Cie nie dolaczyl do party...

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 09:20 
Cytuj  
Kilka dni temu kupiłem na ryneczku za 450k Goat Head Staff... Sprzedany dzień poźniej za 1600k. 1150k do przodu :lol:

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 15:34 
Cytuj  
ostatnoi w grupie w DVC znalezlismy Doom Shield(kupilem go z akuji za 1,3mln).Wczesniej farmowalem cave maideny z zaporzyjaznionym helaerem i wycignalem scroll enchant wepon B grade(900k gdzies).Dzien wczesniej znalazlem takze Chain Gloves of Silence(1,1mln okolo) :D :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:31 
Cytuj  
Heh bylem dzis ze znajomym na "polowaniu na boty" i przy mnie z bota wypadly Helmet D i brig Bp ^^

Hehe nie ma jak dobry train na malo levelowych farmerow i boty :>

jak zwykle tepimy farmerow czy boty w okolicy Dionu :>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 18:31 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Heh bylem dzis ze znajomym na "polowaniu na boty" i przy mnie z bota wypadly Helmet D i brig Bp ^^

Hehe nie ma jak dobry train na malo levelowych farmerow i boty :>

jak zwykle tepimy farmerow czy boty w okolicy Dionu :>

Zrobie małe OT (z góry sorrki)
Poziomka jak najbardziej jestem za tepieniem tej plagi - tylko na boga please upewnijcie się że kolo którego właśnie lejecie to napewno bot.
W końcu nie każdy chińczyk to od razu bot . Pisze to dlatego ponieważ zdażyło mi się zginąć moim altem kilka razy - ktoś stwierdził, że jak nie mam klanu to od razu musze być z Adena. Inc. A nic tak nie wkurwia ja być zgriefowanym przez jakiegoś debila.
Swoja drogą ja wczoraj w nocy dałem popalić chinolom koło Giran... ostatnio stali się tak bezczelini, że żal dupe ściska.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 18:49 
Cytuj  
No wiesz ja staram sie to robic tak:

robie maly train 5-8 mobkow i latam sobie po okolicy , oni sami podchodza i zaczynaja atakowac i spoilowac- wiec zakladam ze to albo boty, farmerzy albo jakies macra.

czasem podbiegam do moba i wtedy moje moby sie podlaczaja ale to tylko czasem - z reguly poprzedzam obserwacja dana postac, bo wiem ze nie kazdy bez clanu jest botem :> np taki Gotreg - ktorego przy pierwszym spotkaniu tez chcialem przytakowac ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.