mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 11:43 
Cytuj  
ma ktos pojecie kiedy bedzie mozliwosc przerzucenia charu na inny serwer??

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 12:12 
Cytuj  
Bl@ckSeb napisał(a):
ma ktos pojecie kiedy bedzie mozliwosc przerzucenia charu na inny serwer??

No więc nikt nie ma, bo NC nie podaje, żadnych nowych informacji (ani na forum ani wogóle). Także transfer to narazie mrzonki i pieśń przyszłości.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 14:23 
Cytuj  
Zatem marzenia o wspolnym graniu na Euro server pozostaja w sferze marzen :(

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 14:48 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Zatem marzenia o wspolnym graniu na Euro server pozostaja w sferze marzen :(

Niestety tak to wygląda na chwilę obecną. Prawdopodobnie mój klan zacznie w końcu levelowanie na Bartezie. Nie mamy zamiaru dłużej czekać - tym bardziej, że nie ma aani jednej informacji wskazującej na to, że transfer będzie możliwy w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Jak tylko spłacę długi robię 1lev. Później małe skłądki wśród klanowiczów na drugi, trzeci już weźmiemy z biegu.
Jak w końcu dadzą taką możliwość to super - przeniesiemy się gdzies wszyscy razem - póki co nie mamy już dłużej chęci czekać w nieskończoność. To tak jakby dyskwalifikuje mnie jeśli chodzi o bycie clan liderem na nowym serwerze, ale nikt nie powiedział zę mam być to ja a i chętnych napewno się kilku znajdzie. Pilnuj się arkadek bo tylko ty masz jeszcze w miarę aktywnego dwarf'a jako main'a :]

PS.
Póki co szczeże zachęcam wszystkich polaków z Bartz'a do dołączenia do nas (przynajmniej tych którzy chcą w przyszłości grać wspulnie na 1 serwerze). Nie ma co sobie odwlekać przyjemności. A napewno szybciej mozna sobie wyrobić wspulny model gry. Ale zrobicie jak zechcecie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 08:18 
Cytuj  
Cytuj:
Jak tylko spłacę długi robię 1lev. Później małe skłądki wśród klanowiczów na drugi, trzeci już weźmiemy z biegu.


Pomożecie??
Pomożemy - tak trzymaj Sylv - Kase i SP można odrobić a z założenia po transferze ma nas być kupa :) więc będzie łatwiej.
wyższy level klanu to lepsza zabawa (chyba :wink: ) a o to przecież chodzi.

i jeszcze apel:
Polacy wszytskich ras i profesji łączcie sie :) :) :)
[mam nadzieję że kiedyś będę w stanie napisać ras, profesji i serwerów :P]


_________________
Kurga

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 09:43 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Pilnuj się arkadek bo tylko ty masz jeszcze w miarę aktywnego dwarf'a jako main'a :]

Moja wina, bo chyba nie napisałem tego wcześniej wystarczająco jasno... Otóż od 2 tygodni nie gram już w L2... Bardzo mnie ciągnie do L2, jestem jeszcze aktywny na forum, utrzymuję kontakty z moim clanem, ale ukochany TheMerchant in no longer online... Jak zrobią ten pierdolonu transfer to może wrócę... ale póki co mogę tylko wyżywać się na forum... (nędzny substytut prawdziwego grania)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 10:47 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Pilnuj się arkadek bo tylko ty masz jeszcze w miarę aktywnego dwarf'a jako main'a :]

Moja wina, bo chyba nie napisałem tego wcześniej wystarczająco jasno... Otóż od 2 tygodni nie gram już w L2... Bardzo mnie ciągnie do L2, jestem jeszcze aktywny na forum, utrzymuję kontakty z moim clanem, ale ukochany TheMerchant in no longer online... Jak zrobią ten pierdolonu transfer to może wrócę... ale póki co mogę tylko wyżywać się na forum... (nędzny substytut prawdziwego grania)

Uaaa no to bardzo niedobrze :(
Clan Leader to powinien być dwarf - z prostej przyczyny nasze SP leży odłogiem. A tak jak się 'pozbędę' SP to później będzie dupa. Łoj niedobrze..

BTW
Arkadek a co to za traumatyczne przeżycia skłoniły cię do walki z nałogiem?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 11:47 
Cytuj  
Powiem tylko tyle, nałogi należy zwalczać - nawet wbrew sobie... :( :( :( :( :(

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 16:08 
Cytuj  
Oto ostatnia wypowiedź Ash'a z oficjalnego forum L2:
Cytuj:
The current information is this:

- Clan status will not transfer.
- Unique items will not transfer.
- We do not intend to limit the number of transfers.

That is all the information that has been officially verified for release on this topic thus far. I have not received any new information on this topic in the past week. As usual, I will continue to check in on this topic.

- Ash

Co prawda nic konkretnego - ale wiemy już napewno (bez spekulacji), że nie da rady transferować statusu klanu jak i niestackowalnych przedmiotów.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.