mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:00 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
hmm ciekawe, bo na filmiku tego nie widze ...zeby hate czy stuna zapodawal... tylko stoji ...


Chyba ze 2 razy jest hate pokazany...
Hate jest wtedy kiedy taki czerwony obloczek pojawia sie nad glowa moba..... aaaa sry ogladales na przyspieszonych obrotach - moglo ci umknac .
co do reszty to n/c.... nie mam sily...


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:20 
Cytuj  
wtf ? sry


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Ostatnio edytowano 22 lut 2006, 14:21 przez skylight00, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:20 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
Wolverine napisał(a):
Strzala napisał(a):
http://beast.ibg-net.cz/~legendsup/Akki/SlowRaid.avi

Prawdopodobnie nie zagladacie na nasz klanowe forum ;)
wiec wrzuce to tu jako ze to moj wlasny "home made".
Dzieki Wisnia za tankowanie w mini raidach ;)

heh, szybciej nie mogles go nagrac. bo musialem rpzyspieszyc playera by ogladac to w normalnym speedzie...

BTW ten tank to jakis niemrawy, stac kazdy potrafi :P mogl troche ruszyc dupe i uzyc tego blunta ..
muza tez taka wsam raz na pogrzeb.

mzoe nie avi ale i tak dobre :)



http://www.prokocim.krakow.pl/tostIQ.swf


ta ? chcial bym widziec jak bijesz raid bossa 'ze stojacym tylko tankiem' ty stojacy tank ciekawe jak dlugo utrzymal by aggro tank na sobie jak by tylko stal ? ciezko u ciebie z myslenie ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 17:14 
Cytuj  
heh, faktycznie hate zapodaje na bossa...ale nadal stoi ... niby taki koza w brig :D ciekawe jak czesto musili go healowac...pewnie ciegle lol...

a ty sky nie beadz taki do przodu bo ci tylu zabraknie....
Ps. u ciebie to ciezko ze wszystkim....wiec jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia ..to lepiej nieodzywaj sie.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 17:37 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
heh, faktycznie hate zapodaje na bossa...ale nadal stoi ... niby taki koza w brig :D ciekawe jak czesto musili go healowac...pewnie ciegle lol...

a ty sky nie beadz taki do przodu bo ci tylu zabraknie....
Ps. u ciebie to ciezko ze wszystkim....wiec jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia ..to lepiej nieodzywaj sie.


po pierwsze 'nie odzywaj' a nie 'nieodzywaj' po drugie taki ze mnie kozak bo na raidy tez chodze [w przeciwienstwie do ciebie] wiec sprawa chyba jest oczywista dlaczego mam cos do powiedzenia O_o anyway ty jestes zawsze do przodu ... przynajmniej tak ci sie wydaje :| wspolczuje tak czy siak! poprostu czasem nie trzeba byc blyskotliwym zeby wiedziec ze tank hatuje a jak tego nie robi to widac [przewaznie wyglada to tak ze kazdy po kolei pada lub tez cale party zaczyna latac w ta i spowrotem] ale gdzie by ci tam przyszlo na mysl pomyslec . right ? lepiej napisac glupi komentarz ublizajacy w pewnym stopniu tankowi [ktorego znam]
eot :/


ps. chcialem sciagnac filmik ale ... sciagnelo mi sie 98% i cos jak by server padl czy cos :| dalej mi nei dziala ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 17:50 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
Wolverine napisał(a):
heh, faktycznie hate zapodaje na bossa...ale nadal stoi ... niby taki koza w brig :D ciekawe jak czesto musili go healowac...pewnie ciegle lol...

a ty sky nie beadz taki do przodu bo ci tylu zabraknie....
Ps. u ciebie to ciezko ze wszystkim....wiec jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia ..to lepiej nieodzywaj sie.


po pierwsze 'nie odzywaj' a nie 'nieodzywaj' po drugie taki ze mnie kozak bo na raidy tez chodze [w przeciwienstwie do ciebie] wiec sprawa chyba jest oczywista dlaczego mam cos do powiedzenia O_o anyway ty jestes zawsze do przodu ... przynajmniej tak ci sie wydaje :| wspolczuje tak czy siak! poprostu czasem nie trzeba byc blyskotliwym zeby wiedziec ze tank hatuje a jak tego nie robi to widac [przewaznie wyglada to tak ze kazdy po kolei pada lub tez cale party zaczyna latac w ta i spowrotem] ale gdzie by ci tam przyszlo na mysl pomyslec . right ? lepiej napisac glupi komentarz ublizajacy w pewnym stopniu tankowi [ktorego znam]
eot :/


ps. chcialem sciagnac filmik ale ... sciagnelo mi sie 98% i cos jak by server padl czy cos :| dalej mi nei dziala ...


... ciagle healowac ??? LOL a widziales Tanka ktory bierze na siebie Raid Bossa i nie wymaga healowania ??? ..............

Sky server padl ale juz jest up i wszystko dziala.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:56 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
heh, faktycznie hate zapodaje na bossa...ale nadal stoi ... niby taki koza w brig :D ciekawe jak czesto musili go healowac...pewnie ciegle lol....


hmmm sprawdzimy ile razy beda ciebie healowac jak ci zapodam deadly blowa ? jak sie pajacu nie znasz to nie komentuj nie bilem raid bosa bo byl red dla mnie

pozdrawia niemrawy TANK MAXKASUNAGI


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:01 
Cytuj  
No i zdenerwowałeś wisienkę ;P
Hint: Uważaj na plecy ;)

Stawiam piwo, że wie o co chodzi z red bossem.
Swoją drogą niezły feature - tym bardziej, że nigdzie w patch notes o tym nawet nie wspomnieli chyba.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 23:45 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
http://beast.ibg-net.cz/~legendsup/Akki/SlowRaid.avi

Prawdopodobnie nie zagladacie na nasz klanowe forum ;)
wiec wrzuce to tu jako ze to moj wlasny "home made".
Dzieki Wisnia za tankowanie w mini raidach ;)


k wymieklem ! :D muzyka jest naprawde super nie jak to ktos powiedzial 'pogrzebowa' jest moim zdaniem stracznie klimatyczna jesli chodzi o ten filmik i lineage2 [bo wolverin pewnie dal by techno czy cus. osobiscie lubie techno :P ] i do tego jeszcze ten slow motion ^^ rly gratz ladnie wyszlo ci to wszystko razem wziete [moze bym troce powybrzydzal ale jako ze sam nic takiego nigdy nie zrobilem wiec nie mam do tego prawa :P przynajmniej takie wyznaje zasady]

ps wogole to bylem tam prawie caly czas na drugim a nawet 1 planie :P huh fajno : P
ps2. kiedy robisz nastepny ? ^^


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 00:07 
Cytuj  
tu masz poprzedni ^^ pierwszy jaki zrobilem ^

http://beast.ibg-net.cz/~legendsup/Akki/Nacian_raid.avi

...kiepawa kompresja :/


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Ostatnio edytowano 23 lut 2006, 09:35 przez Strzala, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 00:58 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
tu masz poprzedni ^^ pierwszy jaki zrobilem ^

http://beast.ibg-net.cz/~legendsup/Akki/Nacian_raid.avi

kiepawa konwersja :/


Fajnie zrobiony 1 jak i 2 filmik :) a tym co sie nie podoba to {cenzura}


PS. DODA gdzie ty sie szlajasz ? odezwal bys sie :P


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 08:01 
Cytuj  
wisnia napisał(a):
Strzala napisał(a):
tu masz poprzedni ^^ pierwszy jaki zrobilem ^

http://beast.ibg-net.cz/~legendsup/Akki/Nacian_raid.avi

kiepawa konwersja :/


Fajnie zrobiony 1 jak i 2 filmik :) a tym co sie nie podoba to {cenzura}


PS. DODA gdzie ty sie szlajasz ? odezwal bys sie :P


praca > all to 1 powod jestem tam zmeczony ze po przyjsciu do domu przewaznie mam sily na wlaczenie filmu tylko ew. napisanie czegos na 4um [przeczytanie] druga srpawa czekam na brata ... jak by to powiedziec <3 Poczta Polska ! ale i tak chce wrocic do polski rly soon :D
sciagam drugi filmik ^^ ja to wogole mam problem z frapsem i l2 w jednym czasie :| chociaz na takim 'malym' raidzie musze sprobowac moze cos z tego zrobie ^^

no tak rzeczywiscie jakos do dupy :P ale filmik fajny tylko w porownaniu z tym drugim [czy tez pierwszym:P ] jest jak by wiecej raidbossa w tym pierwszym bardzo podobalo mi sie to jak pokazywales cala ta 'podroz' ^^


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 08:35 
Cytuj  
Ble fraps sux :(
Oficjalnie skladam requesta na filmiki zrobione za pomoca in-game recordera!
Szczegolnie pvp i raidy na high RB :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 08:39 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Ble fraps sux :(
Oficjalnie skladam requesta na filmiki zrobione za pomoca in-game recordera!
Szczegolnie pvp i raidy na high RB :>


juz ktos o tym pisal ze tak sie nei da :/ replaye w grze to tylko zapisywanie sciezki a potem odtwarzanie jej tam nie ma 'normalnego' obrazu :| mozesz replay odtworzyc ale i tak musisz to frapsem pojechac :/ [albo czyms innym] z tym ze mozesz to zrobic na spokojnie bez nerwowo ze cos zle ujales albo ze ci sie miejsce na hdd wlasnie konczy :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 09:11 
Cytuj  
Jak sie nie da... Da sie - po prostu nie bedzie imion nad postaciami i calego interface'u
Moze byc zapisana sama sciezka :>
Przynajmniej malo zajmuje, ale i tak moze byc ciekawe


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 13:34 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Jak sie nie da... Da sie - po prostu nie bedzie imion nad postaciami i calego interface'u
Moze byc zapisana sama sciezka :>
Przynajmniej malo zajmuje, ale i tak moze byc ciekawe


nie bedzie bo nie bedzie muzyki
mozesz komus wyslac swoja sciezke ale nic nie zobaczy orpocz tego co ty widzilaes nie doda efectow specjalnych ani nic nie wyedytuje ... nie widze w tym nic skomplikowanego oprocz tego ze tak naprawde ten replay to jak sama nazwa mowi to eplay to nie jest .avi ze sciezka dzwiekowa z titanica a tym bardziej z walk the line wiec nie wiem do czego zmiezasz :|
ps. podejrzewam ze pierwszy filmk jest robiony frapsem wlasnie z replaya ale to nie zmienia faktu ze trzeba miec frapsa i go uzyc O_o


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 13:38 
Cytuj  
jakie efekty specjalne?
Wybraz sobie zgrany filmik z areny z pvp - 1/1
bedziesz widzial 2 postacie walczace ze soba, uzywajace skilli itd. Wystarczy chyba nie ?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 13:40 
Cytuj  
pooma napisał(a):
jakie efekty specjalne?
Wybraz sobie zgrany filmik z areny z pvp - 1/1
bedziesz widzial 2 postacie walczace ze soba, uzywajace skilli itd. Wystarczy chyba nie ?


pooma nie widzisz ze to topic o filmikach ? a nie o tym jak nagrac samego siebie zeby potem to obejrzec ? po co mam nagrywa sobie filmik z areny jak moge zagrac z kims innym i miec wiecej fanu :| ja mowie o nagrywaniu filmikow avi takich zeby pokazac 'swiatu' a ty nie mam pojecia o czym mowisz ale HF


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 15:38 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
pooma napisał(a):
jakie efekty specjalne?
Wybraz sobie zgrany filmik z areny z pvp - 1/1
bedziesz widzial 2 postacie walczace ze soba, uzywajace skilli itd. Wystarczy chyba nie ?


pooma nie widzisz ze to topic o filmikach ? a nie o tym jak nagrac samego siebie zeby potem to obejrzec ? po co mam nagrywa sobie filmik z areny jak moge zagrac z kims innym i miec wiecej fanu :| ja mowie o nagrywaniu filmikow avi takich zeby pokazac 'swiatu' a ty nie mam pojecia o czym mowisz ale HF

Głupoty pierdzielisz. Najbardziej popularne filmiki to te właśnie z pojedynkami 1 vs 1 (często gęsto bez muzyki etc.) a robione po to, zeby pokazać rózne taktyki czy po prostu szanse konkretnej klasy przeciwko innej. I tu scrypt z L2 jest 100x lepszy od avi'ka. Why? bo nic nie waży, bo masz full detale, bo możesz kontrolować kamerę i prędkość przewijania podczas oglądania - dzieki czemu możesz wychwycić wiele szczegółow. Może w 1vs1 nie jest to aż tak super pomocne ale w 9vs9 czy siege gdzie generalnie dużo się dzieje na ekranie - jest to super sprawa. Możesz zobaczyć so się dziąło za plecami etc. czyli masz poglad na całą sytuację a nie jedynie na jej subiektywny wycinek.

Druga sprawa to filmiki z muzyką - w zasadzie teledyski z L2 ukazujące jakieś jej aspekty. I tu dalej będzie królował avi (zabawa w reżysera, dobieranie scen, muzyki, efektów). Co nie zmienia faktu, że debilnym pomysłem jest negowanie dobrodziejstw jakie daje scrypt.
I one też tu powinny się znaleźć.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 16:28 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
skylight00 napisał(a):
pooma napisał(a):
jakie efekty specjalne?
Wybraz sobie zgrany filmik z areny z pvp - 1/1
bedziesz widzial 2 postacie walczace ze soba, uzywajace skilli itd. Wystarczy chyba nie ?


pooma nie widzisz ze to topic o filmikach ? a nie o tym jak nagrac samego siebie zeby potem to obejrzec ? po co mam nagrywa sobie filmik z areny jak moge zagrac z kims innym i miec wiecej fanu :| ja mowie o nagrywaniu filmikow avi takich zeby pokazac 'swiatu' a ty nie mam pojecia o czym mowisz ale HF

Głupoty pierdzielisz. Najbardziej popularne filmiki to te właśnie z pojedynkami 1 vs 1 (często gęsto bez muzyki etc.) a robione po to, zeby pokazać rózne taktyki czy po prostu szanse konkretnej klasy przeciwko innej. I tu scrypt z L2 jest 100x lepszy od avi'ka. Why? bo nic nie waży, bo masz full detale, bo możesz kontrolować kamerę i prędkość przewijania podczas oglądania - dzieki czemu możesz wychwycić wiele szczegółow. Może w 1vs1 nie jest to aż tak super pomocne ale w 9vs9 czy siege gdzie generalnie dużo się dzieje na ekranie - jest to super sprawa. Możesz zobaczyć so się dziąło za plecami etc. czyli masz poglad na całą sytuację a nie jedynie na jej subiektywny wycinek.

Druga sprawa to filmiki z muzyką - w zasadzie teledyski z L2 ukazujące jakieś jej aspekty. I tu dalej będzie królował avi (zabawa w reżysera, dobieranie scen, muzyki, efektów). Co nie zmienia faktu, że debilnym pomysłem jest negowanie dobrodziejstw jakie daje scrypt.
I one też tu powinny się znaleźć.


negowanie ? ; o nadinterpetacja mojej wypowiedz sylv ...
ja tylko mowilem o tym ze fajnie obejrzec filmiki ktore ludzie robia zeby pokazc cos innym a do tego daja dobra muzyke jakies efekty ... daj mi plik replayem swojej podrozy po np loa czy toi bez dzwieku efektow textow i calej reszty ... z checia obejze o ile nie bedzie dluzszy niz 30s chyba ze zasne przed uplynieciem 30s ! o to mi chodzilo filmiki to filmiki a replaye to replay nie widac roznicy ? a miedzy kinem niemym a wspolczesnym tez nie ma roznicy ?
eot >/e


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.