mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 11:09 
Cytuj  
Ciekawy jestem jak w tej chwili wygląda community L2 na innych serwerach. Możecie coś skrobnąć? Zacznę od swoich wrażeń z Teona:
    - obłożenie serwera: były dwa duze tapnięcia, pierwsze jak otworzyli domeny RU. Znikło wtedy sporo graczy. Około 50% populacji graczy... niestety. A drugie jak otworzyli AION, około 30% populacji
    - legit vs bot. mam wrażenie że odpłynęli przede wszystkim gracze legit. Anyway NCSoft nie wyprostował problemu z bottersami.
    - strona L2WH przestała być aktualizowana - bardzo żałuję że to się stało. Nie ma w tej chwili uniwerslnego miejsca do sprawdzania cen na rynku, a rynek poleciał na pysk... ceny sprzed 6 miesięcy spadły 50% w dół.
    - kultura gry: jak pamiętam to na początku w L2 było bardzo dużo gówniarzy i chińczyków. Nie ma już ani jednych, ani drugich. Za to mam wrażenie że w l2 gra więcej niż kiedyś kobiet. Nie wiem... może się mylę.
    - scamming - jest go dużo mniej niż kiedyś
    - ogólny kierunek zmian w grze. Uważam że gra zdecydowanie zmieniła się na lepszą. Jest łatwiejsza, milsza w obsłudze, kolejne kroniki wprowadziły coraz lepsze ułatwienia (vitality, fortece, TW, augumenty, rozwój skili klanowych). Szkoda tylko, że to nie wystarcza do zatrzymania odpływu graczy...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 11:26 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze jest to spowodowane glownie wiekiem gry, naturalne zmeczenie materialu.

Jesli wydadza Lineage III to z pewnoscia wiekszosc fanow ktorzy grali w LI i LII powroci do swojego tytulu.

Osobiscie nigdy nie bylem w stanie sie przemoc przez godziny grindu i w LII za dlugo nie pogralem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 12:54 
Cytuj  
Ceny 50% w dol? OMG! Dawajcie mi linka do seeda torrentowego do klienta L2!

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 14:45 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Ceny 50% w dol? OMG! Dawajcie mi linka do seeda torrentowego do klienta L2!

Sprecyzuję:
- IC Set z full attributes można dostać za 450 mln.
- Draco Set z full attributes można dostać za 400 mln.
- Ceny broni S po około 260mln
- Coś co mnie zabiło - clean tallum glaive+4 za 80mln... kiedyś po 70 mln to chodzily czyste bronie A.
Ruch jest na S80. Ale niestety cen tam nie podam, bo się nie interesuje.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 02:17 
Cytuj  
Ilość graczy na serverach - uaktualniana na żywo. (3 ostatnie nazwy serverów sa zamienione).

Chwilkę się ładuje bo aktualizuje stan LIVE.

http://www.lineage2.es/misc/retail.php

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 09:06 
Cytuj  
Dodam od siebie ze na Teonie spora czesc ludzi odplynela w wyniku masowych petycji obydwu ze stron X i ITT...


Na bartzu jakos zyjemy sobie..
Ogolnie sytuacja polityczna wyglada tak ze:
Enmity/Dawniej zwane TD walczy z serverem rzecz najprosciej ujmujac tzn
Enmity vs ArcaneGenesis/Ambereye/Vestige i innymi wiekszymi mniejszymi klanami (te 3 wymienione to najwieksze z nich)

Co do cen :
to ceny polecialy na ryj i to bardzo.
-czysty secik IC 200m max
czysta bron S 150-160
kamyki fire (4) wind,earth (6) divine (3.5)

ceny za s80 sprzet tj np dynasty tez ostro polecialy w dol..secik heavy dyn set mozna miec za mniej wiecej 650m
bronie dynasty to wydatek max 400-450.
natomiast Icarus trzyma cene...
O ile te slabsze icarusy jak 2 reczny, fisty,hamera ..mozna kupic troche ponad 1b...
to np Luk Pole czy magowe bronie kosztuja sporo ponad 2b.

Dobrym sygnalem jest rowniez spadek cen boss jewelsow.. (poza Zakenem-pieprzona instancja i syfny drop rate)
baiumik -okolo 2.5 da sie i taniej.
aq 1b
frint okolo 1.2

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 09:55 
Cytuj  
To może ja o LUNIE.
Przez ostanie miesiące latał gigantyczny BANHAMMER. Naprawdę wielu poleciało na tamten świat. Hero / bot trainy itd. I dobrze.
Sytuacja jak zawsze T vs Reszta świata.
Polskie klany to dwa najwieksze DeathAdders i Masacred - będące w alliance z czeskimi Sentinelsami.

Ceny, na wyrywki:
S80 Rękawice/Buty/Hełm Robe ok 50kk/szt | Tunika ok. 160kk | Spodnie ok 99kk

Major Arcana Robe Set - 250kk (bez elementu i czysty)

Natomiast OGROMNYM problemem są u nas na serwerze:
Sety B grade, Bronie A i B grade, szczególnie z SA - tego w zasadzie powiem śmiało, nie ma na rynku WCALE - tylko !Shout zostaje...
Owszem pojedynczo rękawice czy buty dostać można, ale nie SET czy główny ARMOR.
Skrycie sporo z nas liczy na przyłączanie do Teona czy prędzej Franza... czy się odczekamy, ja prywatnie myślę, że nie prędko.


Ostatnio edytowano 24 sty 2010, 14:00 przez Kess, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:28 
Cytuj  
To ja jeszcze dodam od siebie w kwestii: "słoń a sprawa polska":

- własnie umiera mój klan - Aristocracy to tylko 6 osób w tej chwili. Najlepiej na Teonie ma się klan Imperlot - zarejestrowanych 130 graczy (wiadomo że część to alty and nonactive, ale i tak liczba imponująca). Drugi w kolejności jest w tej chwili Armagedon - około zarejestrowanych 70 graczy.

- odnośnie BanHammera to zapodam Wam historyjkę humorystyczną: jeden z hero (name copyrighted) zapodał na clan chacie że GM się lognął. Dostał bana... Widziałem go już w grze więc sprawa zakończyła się szczęśliwie, ale myślę, że kosztowało go to trochę emocji :]

- dzieki Kess za stronkę z loadem serverów, dodam do przydatnych informacji


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Ostatnio edytowano 27 sty 2010, 09:53 przez arkadek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 18:15 
Cytuj  
to ja ten od banana za shoutowanie o GM online ;p
btw ja tez z arcy pochodze, ba bylem jeddnym z tworcow tego clanu jeszcze na priv pare ladnych lat temu ;p


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 17:02 
Cytuj  
OFICJALNE INFO O BANACH Z WCZORAJ!

After downtime wczoraj 26-01-2010 Teon.

U nas na Lunie też poleciały bany. :D

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 19:29 
Cytuj  
wiemy o kim mowisz Arkadek, my nie nooby i tez czytamy blaha:P

Ridah:)?
A bana dostal bo wiedzial ze gm jest online chociaz oficjalnie w grze ich nie widac, ale dzieki pewnej stronce internetowej mozna bylo to zauwazyc kiedy sie loguja:)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 23:17 
Cytuj  
Kess napisał(a):
OFICJALNE INFO O BANACH Z WCZORAJ!
After downtime wczoraj 26-01-2010 Teon.
U nas na Lunie też poleciały bany. :D

Ponieważ taki sam komunikat poleciał na Teonie, myślę że te 108 kont pochodizło z całej puli serwerów z NA/EU. Czyli średnio po 14 kont na serwer. Czyli z teona pewnie około 20. Czyli po prostu nic, biorąc pod uwagę że na teonie jest aktywnych około 2 800 graczy.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 08:50 
Cytuj  
to jest wlasnie z Teona, zobacz ze hero shout Korobkina kt jest hero bh, on banned btw :(


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 09:35 
Cytuj  
Damn. Kess, Twoja sygnaturka mówi że jestes z Luny... a cholera nie przeczytałem opisu ponad zdjęciem. :oops:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.