mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 15:46 
Cytuj  
Siemka
Sluchajcie w Lineage gram juz dlugo ale dopiero teraz (czyli od jakis 2 miechow) zaczolem sie wogle inteesowac gra i tym wszystkim co w niej jest. Bo wczesniej dostalem lineage od kolegi i nic onim nie wiedzialem,nie wiedzialem ze sa wogle profesje,siege a nic doslownie nic co sie dzieje w lineage,jedyne co robilem to bezsensowne tluczenie mobow,sprzet to tez kupowalem na chybil trafil nie zwracalem uwagi czy to jest robe czy heavy czy light,to samo z bronia no wecie nic nie wiedzialem to tez nic sensownego nie robilem heh.
No i ze teraz bede gral na offie to mam kilka pytan na ktore bardzo prosilbym o odpowiedz

1. Jakie rate sa na offie?? czy wszystkie servy maja takie same rate czy kazdy inne(np. Teon inne Bartz inne itd)
2.Na jakim servie najlepiej grac?
3.Co to jest acumen(wiem tylko ze cos z magami)
4.Co to jest dokladnie CP(Combat points i to do pvp jest tyle wiem)
5.jakie sa te wszystke grupy do ktorych zalicza sie klasy(no wiecie DD tank itd)
6.Co sie dzieje z moimi skillami ktore osiagnolem do tej pory jesli zrobie sube??
7. tak dokladnie co to sa Dye(wiem poczesci ale jakbym mial wytlumaczyc to bym nie umial )
8.Jakie staty sa najwazniejsze dla BD,Gladiatora,DA
9.Czy jak chce zrobic soulshoty lub spirit shoty to musze do jakiegos dwarfa isc czy samemu sie da(bo wiem ze kazda postac ma jakis tam skill na lvl1 do craftowania czy cos)
10.Czy da sie ewoluowac te Baby petsy coguara,kokkabura i buffalo na wieksze formy tak jak hatlinga w stridera ?
11.Co daja poszczegolne staty(STR. no to wiem ale inne to nie zabardzo)
12. Skoro common craft jest do robienia czapek,masek itd. to jak je zrobic?
13. Co to jest 7 Signs??
14.Acumen jest to jak napisal ktos ponizej buff od propheta ale jest to tez to tez maja chyba nie ktore bronie(tak czy nie??)
15.Co to jest Retail??

Nom narazie to tyle wiem ze moze to sa glupie pytania ale naprawde dopiero od niedawna gram na powaznie wczesniej to nawet sie do graczy nie odzywalem nie wiedzialem o party i o tym ze sa wogle klany.
Wiec bardo prosze o pomoc i stopniowo bede pewnie uzupelnial ta liste pytan heh:)
Zgory dzieki za wszystkie odpowiedzi


Ostatnio edytowano 2 gru 2007, 17:07 przez Arto, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 16:44 
Cytuj  
Arto napisał(a):
1. Jakie rate sa na offie?? czy wszystkie servy maja takie same rate czy kazdy inne(np. Teon inne Bartz inne itd)
2.Na jakim servie najlepiej grac?
3.Co to jest acumen(wiem tylko ze cos z magami)
4.Co to jest dokladnie CP(Combat points i to do pvp jest tyle wiem)
5.jakie sa te wszystke grupy do ktorych zalicza sie klasy(no wiecie DD tank itd)
6.Co sie dzieje z moimi skillami ktore osiagnolem do tej pory jesli zrobie sube??
7. tak dokladnie co to sa Dye(wiem poczesci ale jakbym mial wytlumaczyc to bym nie umial )
8.Jakie staty sa najwazniejsze dla BD,Gladiatora,DA
9.Czy jak chce zrobic soulshoty lub spirit shoty to musze do jakiegos dwarfa isc czy samemu sie da(bo wiem ze kazda postac ma jakis tam skill na lvl1 do craftowania czy cos)
10.Czy da sie ewoluowac te Baby petsy coguara,kokkabura i buffalo na wieksze formy tak jak hatlinga w stridera ?


1. hmm... mozna to nazwac 1x wszystyko ^^

2. to zalezy jaki time zone preferujesz i gdzie masz/bedziesz mial znajomych
Teon i Franz to europejskie servery
reszta to amerykanski time zone

3.Acumen to buff od propheta ktory zwieksza cast speed
4. CP to takie jakby HP tylko ze jest urzywane podczas pvp (tzn w pvp najpierw tracisz cp potem hp a potem nearest village :P )

5.
DD czyli zazwyczaj close combat fighterzy
Archers czyli lucznicy
nukerzy czyli magowie
tanki - to tanki
Support
Healerzy czyli bp, ee,czasem SE
bufferzy czyli pp, se, ee. wc
i BD/sws :P

6. jak zrobisz sube to skille maina zostaja na mainie a skille suby masz na subie (wykupione wszystkie do 40lvl i 0 sp)

7. Dye czyli farbki potrzeba 10sztuk do zrobienia tatto ktory "zmienia" staty postaci np. +4 str/-4dex kupuje sie je u mammona. sa +/-1 - +/-4
spoil i craft czyli krasie

8. BD - nie zaklada dye (IMO jesli chodzi o pvp) w pve +dex i str ale nie duzo
Glad - Imo dex do re-use skili
DA - Con na tankowanie
ale tu jest duzo teorii( rozne setupy ) kazdy moze sie przy tym klucic

9. masz skill crafta ale to jest "common craft" ktory sie zwieksza z lvlem i mozesz tym robic czapki maski potki itp itd. a do SSow to potrzebujesz krasia na 20+ lvlu (tzn zalezy jakie ssy potrzebujesz)

10. nie one nie ewoluja mozesz nimi dobic 80lvl i bedziesz mial nie najgorszego heala ;)

jak cos pokrecilem to mnie poprawcie...


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 16:59 
Cytuj  
i co naprawde wszystkie servy sa 1x ??
Bo w jednym temacie ktos napisal ze na teonie mozna dobic 60 lvl w miesiac a na 1x to chyba raczej nie da rady co?wiec wydaje mi sie ze raczej bajki opowiadal ale niem ito oceniac bo ja noob jeszcze hehe :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:09 
Cytuj  
nukerem z supportem mozna zrobic w miesiac i 70.

co do serwerow to w ct1 bedzie masowy zalew bartza.. :(


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:09 
Cytuj  
Ale jak zrobie sube to te skille automatycznie mi wykupuje do 40 lvl i potem musze dalej kupowac normalnie tak jak zawsze??

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 18:13 
Cytuj  
Arto napisał(a):
Ale jak zrobie sube to te skille automatycznie mi wykupuje do 40 lvl i potem musze dalej kupowac normalnie tak jak zawsze??

no tak jak zawsze :P

co do rate ...tak ja zrobilem mojego sh do 53 w 1tydzien :P ale tak no live ogolnie do 75 razem wyszlo mi ok 1 miesiaca ale z full supportem no i to jest inna bajka

Cytuj:
co do serwerow to w ct1 bedzie masowy zalew bartza..


bo na teon nie mozna sie przenosic :P


_________________
Obrazek
Power lvl service - tanio i szybko :D

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 18:34 
Cytuj  
Cytuj:
co do rate ...tak ja zrobilem mojego sh do 53 w 1tydzien :P ale tak no live ogolnie do 75 razem wyszlo mi ok 1 miesiaca ale z full supportem no i to jest inna bajka



ahahaha


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 18:37 
Cytuj  
co to znaczy ze na teon nie mozna sie przenosic??

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 18:45 
Cytuj  
Arto napisał(a):
co to znaczy ze na teon nie mozna sie przenosic??


to znaczy ze na teonie jest tak duzo graczy ze nie bedzie mozliwosci transferu postaci z innego serwera.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 19:07 
Cytuj  
Cytuj:
Glad - Imo dex do re-use skili
str = skill crit rate :D


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 20:47 
Cytuj  
Moze ktos mi wrzucic fotke tego power rangersa :D??

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 23:06 
Cytuj  
Arto napisał(a):
i co naprawde wszystkie servy sa 1x ??
Bo w jednym temacie ktos napisal ze na teonie mozna dobic 60 lvl w miesiac a na 1x to chyba raczej nie da rady co?


Tez miałem obawy ale mam już prawie 40 [38] i skończone 2 questy na profesje drugą a gram po ok. 2+ godziny dziennie od ok 10 dni dopiero:)[mam full buffy z CH i top sprzet - to tez rzutuje]. Ale nabija sie naprawdę dobrze ta propaganda ze x1 to katorga nie jest prawdziwa...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 00:09 
Cytuj  
Kwestia znajomości mechaniki gry i tego kto ile czasu może przeznaczyć na granie. Of course stuff na poczatek i buffy to pomoc nie do przecenienia.

PS. Arto pytanie o rate serverów mnie rozłożyło na łopatki szczeże powiem. Skoro oficjalne serverty to niejako orginał więc chyba logiczne, że wszystkie inne odnoszą sie do niego. Czyli jesli piracki serwer X ma rate'y 10x tzn, że ma wyższe 10x w stosunku do orginału.
Tak wszystkie serwery są ideantyczne. Z tą różnicą, że Teon i Franz to serwery, które fizycznie stoją we europie (lepsze pigi mamy do nich) oraz czas wszystkich eventów jest tam również europoejski, czyli siege nie wypadnie ci o 23 lub 3 w nocy jak na pozostałych.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 00:22 
Cytuj  
Sylvian no nie wiem czy takie logiczne
Skoro Teon jest europejski to bede gral na Teonie bo tam podobno duzo Polaków
Kess w jakim jestes klanie??
Kess I skoro ci tak dobrze idzie exp to pochodzil bys potem w party ze mna??(jka dorownam ci zdeka lvl)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 08:17 
Cytuj  
ja bym raczej powiedzial ze teon to ruski serwer a nie europejski.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 10:26 
Cytuj  
Arto - jestem w akademii klanu Aristocracy, ale jak za 2-3 dni znajde czas po pracy i skończę quest, opuszczę akademie to nie wiem czy mnie przyjmą na stale bo w akademii jest się do 40 lv. Na pewno będę szukał klanu, a w party zawsze możemy sie wybrać :)


PS: Fajne i BARDZO dobrej jakości wykonanie - polecam:
http://www.allegro.pl/item277426684_lin ... morpg.html

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 12:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja bym raczej powiedzial ze teon to ruski serwer a nie europejski.
znowu prowokujesz do drama teon vs bartz :P


_________________
QUIT.

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 12:18 
Cytuj  
Ruski czy nie, mnie cieszy ze aktywny. Spodziewalem sie raczej masy botow. moze malo widzialem ale jak na razie botow bylo kilka a generalnie duzo graczy na naprawdę odludych spotach - miło.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 12:20 
Cytuj  
r3ap3r napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ja bym raczej powiedzial ze teon to ruski serwer a nie europejski.
znowu prowokujesz do drama teon vs bartz :P

Słowa o Brtzu tu nie widzę, więc raczej przewrażliwiony jesteś. A ukryć się nie da, że jest w tym trochę prawdy ;)

Cytuj:
PS: Fajne i BARDZO dobrej jakości wykonanie - polecam:
http://www.allegro.pl/item277426684_lin ... morpg.html

Kurcze nawet bym kupił do pracy sobie nowy kubeczek ale wszystkie zeszły T.T


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 12:43 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Kurcze nawet bym kupił do pracy sobie nowy kubeczek ale wszystkie zeszły T.T

Napisz, to wystawią ponownie ja już 4 sztuki kupiłem dla siebie i znajomych. Naprawede nawet nie zalatuje tandetą a tego sie na początku obawiałem :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.