mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 08:44 
Cytuj  
Dobra robie taki uniwersalny temat dla wszystkich, co nie wiedza, co zrobić w danej misji. :]

Ja zacznę zrobiłem misje Vanquish Remnants ubiłem 5000 O!Mahum zarobiłem trochę grosza i dostałem Black Lion Mark i właśnie nie wiem, co z tym zrobić? :wink:

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 08:59 
Cytuj  
Nic, bedziesz to miał do konca :)


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 09:05 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
Nic, bedziesz to miał do konca :)


Mam nadzieje ze to tylko "To tylko taki mały żarcik..." :D :D

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 09:14 
Cytuj  
:P :D


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 10:05 
Cytuj  
Mhm to ja mam taki problemik, pewnie coś nie doczytałem. Byłem w katakumbach nag Giran Harbor i wziąłem quest od tego ustrojstwa co teleportuje. Musiałem tłuc różne moby i dostawałem chyba Scroll of Ancient Magic. Gdy wróciłem do teleportu dostałem Blank Scroll i wiadomości, że muszę pogadać z Mammon Trader ( chyba:P ), więc znalazłem go w Giran, pojawiła się opcja z wpisaniem ile chcę tego zostawić, wpisuje liczbę, zatwierdzam i dupa, nic nie dostaję.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 10:22 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Dobra robie taki uniwersalny temat dla wszystkich, co nie wiedza, co zrobić w danej misji. :]

Ja zacznę zrobiłem misje Vanquish Remnants ubiłem 5000 O!Mahum zarobiłem trochę grosza i dostałem Black Lion Mark i właśnie nie wiem, co z tym zrobić? :wink:


Ten quest akurat jest STARY i jego opis masz np. na forum orphusa z questami.
Wejdz na orphus, forum, questy i uzyj funkcji search.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 12:31 
Cytuj  
Wojtas: to jest mammon trader marchant czy jakos tak- Ty zeby moc cos zrobic z tymi scrolami i to chyba musisz gadac z mamonem ale blacksmithem..

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 12:44 
Cytuj  
Raz pisze aby udać się do Mammon Trader, a raz Merchant, rozmawiałem z nimi ale jacyś oni niezbyt chętni do współpracy, no cóż popróbuję jeszcze.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 09:38 
Cytuj  
u nich jak masz ancient adena i blank scrolle to mozesz je wymieniac na rozne itemy typu +4 -4 dye, SP Scrolls, Enchant scrolle (chyba)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 09:57 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
Raz pisze aby udać się do Mammon Trader, a raz Merchant, rozmawiałem z nimi ale jacyś oni niezbyt chętni do współpracy, no cóż popróbuję jeszcze.

Najpier dana strona musi zdobyć odpowidni seal, żeby móc z nimi handlować (btw to trader=merchant ;))


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:43 
Cytuj  
Tak, wiem że to to samo, po prostu różnie jest to napisane w opisie questa:P
To pozostaje mi zbierać te Scrolle i czekać na pierwszy Festival... a to już dziś... jak, że jestem mroczny i zły, wziąłem stronę Dawn :P

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:59 
Cytuj  
chyba Dusk...

Dawn = Poranek, swit ("dobro")
Dusk = Zmierzch ("zlo")

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 19:56 
Cytuj  
Nowa misja? Wziąłem misje od strażnika w Dion kazał mi on zabić 180 orc i w nagrodę dostałem 15 letnie wino. To jest chyba część większego kuesta. Ma ktoś jakieś informacje? :wink:

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 20:40 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Nowa misja? Wziąłem misje od strażnika w Dion kazał mi on zabić 180 orc i w nagrodę dostałem 15 letnie wino. To jest chyba część większego kuesta. Ma ktoś jakieś informacje? :wink:


tak to quest na alkoholika ;] jak bedziesz duzo pilo to bedziesz duzo gral a jak bedziesz duzo gral to bedzie ci sie chcialo pic :D bedziesz dalej szczesliwym posiadaczem acc L2 a producenci wina odpala za to cos ncs :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 23:04 
Cytuj  
Stary - przeczytaj sobie patch notes do C3 - zakladka "questy".

W C2 byl taki quest w C2 "Adept of Taste" - gowniany szczerze mowiac.
W C3 doszla mu 2-3 czesciowa kontynuacja.
Poki co chyba nikt nie zna wynikow za "finalny" quest.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 08:12 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
"...Stary..."


PffuPfuu Stara widziałaś moje okulary?? PffuuuPffuu jakiś młodzik mi pyskuje i każe przeczytać cos tam PfuuuPfuuu Stara widziałaś moje zęby? PfuuuPfuuu :P


Ps. Nic nie znalazłem na temat tego kuesta :har:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 08:45 
Cytuj  
http://www.lineage2.com/news/chronicle3_14.html

I wybrane z tej strony:

Magnificent Feast (Solo-type) / Dion Castle Village, Warehouse Chief Ranspo

Warehouse Chief Ranspo of Dion Castle Village is very busy these days because the inspector who was dispatched from the guild will come for an inspection soon. Saying that he must prepare a splendid dinner to entertain the inspector, Ranspo orders you to find and bring the best wine, dishes, dessert, and music...

The last quest of the "Adept of Taste" chronicle. After you complete Adept of Taste, Fantasy Wine, Bring Out the Flavor of Ingredients!, and Exciting Accordion, you can see the conclusion of this quest.

****

Fantasty Wine (Solo-type) / Dion Castle Village, Guard Harlan

Guard Harlan of Dion Castle Village says his family has made wine for generations. Recently, he wants to make a new wine to celebrate his daughter's birthday and he needs someone to get the material. He promises that, if you comply with his request, he will give you one of his precious wines...

A quest for adventurers at levels 20~25. The Wine Part of "Adept of Taste" chronicles. You can attempt this quest many times and receive one of the three different kinds of wines as a reward.

****

Bring Out the Flavor of Ingredients! (Solo-type) / Dion Castle Village, Magister Rollant

Magister Rollant has a vast knowledge of cooking. He complained about the cooking competition held at Dion Castle recently and says that true proper cooking reveals the taste of the ingredients. Get Rollant the ingredients for cooking and experience the real taste of these dishes...!

A quest for adventurers at levels 24~29. The Dessert Part of the "Adept of Taste" chronicles.

****

A co do starego adept of taste questa:
http://www.l2orphus.com/forum/index.php ... t+of+taste


to naprawde nie jest takie trudne :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 10:35 
Cytuj  
Gdzie sie bieżę Wish Potion quest :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 11:00 
Cytuj  
oj siratu :P chcesz masz :D

Kod:
1) Go northwest of the Ivory Tower and talk to Alchemist Matild to get the "Alchemy Text".

2) Head out towards Cruma Swamp, and in the southwest corner (right up against the mountains) you'll find the Secret Keeper Tree (a Treant type mob). They're inside some discernable ruins, like broken pillars and such. Kill the tree to get the "Secret Book of Potion".

3) Take the book back to Alchemist Matild to recieve the two recipes you'll need to make the Wishing Potion.

Here's what you need (some mobs will drop item on first kill, some take a lot of killing):
(Giran area)
Amber Basilisk Scale (Amber Basilisk)
Turek Bugbear Blood (Turek Bugbear)
Silenos Horn (Silenos)
Glass Eye of the Glass Jaguar (Glass Jaguar, can be found south of Giran or Floran)

(Cruma Tower area)
Horror Ectoplasm of the Horror Mist Ripper (Horror Mist Ripper)

(North of Orc Barracks on the coast)
Wind Soulstone of the Whispering Wind (Whispering Wind)

(Wasteland)
Tyrant's Chitin (Tyrant)
Ant Soldier Aphid (Ant Soldier, NOTE: these can be found outside the Ant's Nest just south of the "W" in Wasteland on your map, at /loc X:-25702 Y:190967)

4) ALL SET! Go back to Alchemist Matild in the Ivory Tower and give her the ingredients to recieve an orb (meaning you don't have to go fight the trees again if you wish to do the quest over) and your first WISHING POTION! BOOYA!

That's it. ARE YOU HAPPY NOW!? HUH!? HUH!?

To get a reward speak to Alchemist Matild and ask to make a wish.

guitar submitted the rewards:

Wish for wealth:
you can get 1-10 milllion adena
10k adena
3 grimas (very hard to kill, supposedly level 50 with level 45 Hit Points) that can drop 1-5 gold bars EACH that are worth 5k each

Wish to be King:
Certificate of Royalty worth 500 adena
Ancient Crown worth 5 adena
Alexandro Sanches, which MIGHT summon Abyss King Bonaparieus, which MIGHT summon Overlord Ramsebalius, which MIGHT summon a Great Demon Knight (very, very strong) that can drop demon gloves/boots/hose/tunic

Wish to be loving:
Fairy Rupina that gives one Scroll of Escape or Necklace of Grace (B grade)
3 Succubus of Seduction that can drop a scroll of forbiddin love worth 500k to Torai (in Death's Pass)

Wish for wisdom:
Spell book: Ice Bolt
Spell book: Battle Heal
Amulet: Heart of Paagrio (only found in this quest nowhere else)
Wisdom chest, that gives advice


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 11:05 
Cytuj  
Aktualnie Matylda zmienila miejsce zamieszkania ;)

Idac z Oren do Ivory mamy rzeke.
Dochodzimy do mostku.
NIE PRZEKRACZAMY go.
Idziemy LEWA strona rzeki na polnoc i mniej wiecej na wysokosci Ivory tower, po lewej stronie rzeki jest chatka a w niej Matylda.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.