mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 23:02 
Cytuj  
Kucze nie podoba mi sie to ze za kazdy odpowiada na posty w stylu :
:lol: :o :evil: :wink: :P 8) itp :)

Jak tak dalej pujdzie to przegonimy FF XII i WOW
Apeluje !!!! Wiecej postow nie znaczy lepiej ...
Jesli ktos ma cos do powiedzenia to niech odpowiada w kontekscie posta a nie aby nabic nastpne +1 w liczniku :P

Dlatego ten post bo ostanio sie chyba zatracilismy troszke ......

Karol plz ja nie umiem zakladac ankiety zrob to ty w moim imieniu.
Temu trzeba polozyc kres bo zeby cos sie dowiedziec to trza przez 15 - 20 - 30 watkow przeleciec i po 40 - 50 - 60 postow przecztac

PLZ ludzie !!!! nie rubmy drugiego WOW forum.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Ostatnio edytowano 19 maja 2005, 02:49 przez Strzala, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 23:44 
Cytuj  
Dokladnie nalezy stawiac na jakosc nie na ilosc.

+1

EDIT: Dopisze cos jeszcze, bo wyglada jak spam. ;)

Ludziom nie podobaja sie rozne rzeczy z roznych powodow.
Na przyklad moze im sie nie podobac jak ktos kaleczy jezyk polski.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:26 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
Jak tak dalej pujdzie to przegonimy FF XII i WOW



Zaryzykuje stwierdzenie ze żeby ich wyprzedzić potrzebujemy trochę więcej czasu :D. Co ty chcesz dobrze, że mamy tyle postów pokazuje to, iż gra jest popularna i jest wielu polaków, co w nią grają.


PS. Szukam koleżanki kolegi, co by trochę ze mną poexpował(a) od 36 do 40 lv ^_^ mój obecny towarzysz broni, z którym zrobiłem 5 lv zapowiedział ze pewien czas go nie będzie :-?. To świetna okazja, do wylewelowania Alta ^_^

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 11:38 
Cytuj  
e tam WoW jest jak cukierek.
kolorowy i slodziutki wsam raz dla dzieci niekoniecznie malych.
L2 to juz gra dla prawdziwych smakoszy :D


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 22:25 
Cytuj  
Loiok zdaje się ze Strzała założył ten wątek po to żeby przypomnieć iż posty o zawartości merytorycznej"
"Nio"
"Faktycznie"
"Dokładnie"
"Aha"
"lol"
jak najrzadziej pojawiały się na forum bo to utrudnia wyszukiwanie informacji później, zapycha serwer i w ogóle do dupy są takie posty.
Przestańcie się lvlować na forum już lepiej wykorzystajcie tą energię na mobach.

Zapodaje przydatny link:
C3 SKILLS
http://users.hol.gr/~comar/


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 22:39 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Loiok zdaje się ze Strzała założył ten wątek po to żeby przypomnieć iż posty o zawartości merytorycznej"
"Nio"
"Faktycznie"
"Dokładnie"
"Aha"
"lol"
jak najrzadziej pojawiały się na forum bo to utrudnia wyszukiwanie informacji później, zapycha serwer i w ogóle do dupy są takie posty.
Przestańcie się lvlować na forum już lepiej wykorzystajcie tą energię na mobach.

Zapodaje przydatny link:
C3 SKILLS
http://users.hol.gr/~comar/

Wiesz Itachii, lubię cię i doceniam, ale nie widzę powodu, żeby czepiąć się takich postów. powinniśmy walczć z "masłem maślanym" i "GG forum".


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 02:31 
Cytuj  
Powinnismy walczyc przedewszystkim ze spamerstwem na tym forum.
Sorry chlopaki ale ja na prade kurwicy dostaje kiedy szukam informacji i przebrnac musze przesz strone nic nie wnoszacych komentarzy ....

Itachii ma racje po to to zalozylem zeby dac bywalcom tego forum mala sugestie.....

ale jak widze nikt sie nie domyslil :/


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:01 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Zapodaje przydatny link:
C3 SKILLS
http://users.hol.gr/~comar/


Wielkie dzięki za link ^^
IMO trzeba by go gdzieś wrzucić coby nie przeminął z tym topikiem.

Wracając do tematu to wolę przeczytać 'LOL' niż pół strony steku bzdur... bo wtedy to i kew zaczyna się we mnie gotować.
Widać po prostu, że brakuje tu moderacji (kasowanie owych postów, może jakeś baniki czasem :P) - a jako, że takowej prawie nie ma i tak jest nieźle. Problem w tym, że część ludzi nie czyta tego piszą inni, bo łatwiej nowy topik założyc. (no offence Karol, nic do Ciebie tylko tak to wygląda zresztą na całym mmorpg.pl).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:18 
Cytuj  
Ja ingeruje w posty na zasadzie prezydenckiej - "nie chcem ale muszem".
Tzn generalnie tylko wtedy jesli naruszaja ustalone zasady (posty o pirackich shardach, posty trade nie umieszczone w odpowiednim watku etc).
Nie widze nic zlego w tym ze ktos raz na jakis czas wyrazi swoja aprobate dla jakiegos postu w sposob zwiezly (LOL, ROFTL etc).
Moge of korsik kasowac wszystkie posty ktore moim zdaniem nie sa warte zachowania ale obawiam sie ze wtedy tez nie bedziecie zadowoleni z mojej dzialanosci ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:00 
Cytuj  
ble ble ble sorry ale jedna wielka dyskusja o niczym.
bo racje ma akki ktory pisze ze go kurwica strzelala jak staral sie znalezc cos potrzebnego a tu same bzdety i racje ma sylvian ktory pisze ze lepszy lol niz 2 ekrany bzdur.
sprawa jest jasna trzymajmy sie tematu postu, nie rozpisujmy sie zbyt rozwlekle itd. a karol niech wywala durne posty/tematy do jakis smieci.
a ten temat zablokowac i dac mu tytul jak nie pisac w dziale l2 :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 00:55 
Cytuj  
ech znowu mnie kurwica strzela :)

dla wszystkich nowych ;)

bump !!


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 01:47 
Cytuj  
Mi już teraz chyba nikt nie zarzuci ,że spamuje ^^ Coś mi się chyba w mózgu odblokowało bo często pisze tak wszędzie, nawet na ircu choć nie tak jak na forach =p Może to jest jakaś część która po 18 latach się uaktywniła i uwolniła moją prawdziwą osobe a raczej jej element czyli głupote :D Nie wiem jak to się stało ale dla mnie świat zwariował w 72h i nie moge dojść jeszcze do siebie ,że tyle się wydarzyło. To chyba przez nowy router z którym walczyłem przez 3 dni nie mogąc grać w l2 ;/ Dobra ide nadrabiać straty...Może mi przejdzie i się uspokoje lecz troche mi głupio wobec moich zobowiązań co do klanu w którym mam lub miałem (a ch*j wie czy nie jest za późno)okazje być. Lece i pamiętajcie, Ahh spam jest dobry a dlaczego ? Bo z biedronki :lol:
Tą ironią zakończe moją jakże zwykłą, nudną i wcale nie śmieszną wypowiedź (wiem, wiem już się cieszycie :D )skrótem którym zasugeruje co z moimi postami będzie dalej :D

C.D.N
PS: Następny będzie postem specjalnym z pewnym atrakcyjnym i przydatnym chuj wie do czego prezentem ^^


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 11:09 
Cytuj  
Tia pisanie bez sensu i nie na temat też jest oznaką spamerstwa...
Ps. Dołaczam sie do sugetii reszty - załóż blog'a Zaba albo chociaż zanim wcuiśniesz wyślij przeczytaj to co napisałeś.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 11:43 
Cytuj  
pierniczenie o chopinie.. Forum jest po to aby sobie pogadac. Nie ma sluzyc tylki li i wylacznie wymianie informacji bo by bylo nie od zniesienia. Jezeli forum jest moderowane to trzeba gadac w konkretnych ramach co Karol wyraznie dookreslil. Co z tego , ze ktos chce sobie pogadac o niczym? Jego sprawa IMO.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 15:20 
Cytuj  
To i ja cos napisze.

Jesli kazdy by trzymal sie scisle tematu l2 to byloby strasznie nudno, a i jakiekolwiek posty pojawialyby sie raz na 2 tygodnie :)
czasem warto odejsc od tematow scisle zwiazanych z L2 i po-offtopicowac , ale z umiarem.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 16:32 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
To i ja cos napisze.

Jesli kazdy by trzymal sie scisle tematu l2 to byloby strasznie nudno, a i jakiekolwiek posty pojawialyby sie raz na 2 tygodnie :)
czasem warto odejsc od tematow scisle zwiazanych z L2 i po-offtopicowac , ale z umiarem.


Ja nie mowie o scislym trzymaniu sie tematu ale kompletny offtopic w niektorych (jak ostatnio) po prostu je zasmieca.

mikmac napisał(a):
Co z tego , ze ktos chce sobie pogadac o niczym? Jego sprawa IMO


IMO jesli ktos chce sobie pogadac o niczym to niech sobie zalozy nowy watek albo pogada tam gdzie choc troche to bedzie pasowalo.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 19:21 
Cytuj  
skromnie moze ... ale powiem co mam do powiedzenia na temat spamu .... za spam uwazam topici takie jak ten a mianowicie pisanie o spamie czyli opisywanie co kto uwaza za spam to jest dla mnie czysty spam bo kazdy ma pojecie o spamie a przynajmniej powinien miec nie tylko z forum czy z jakiegos chata wystarczy zobaczyc na swoja skrzynke e-mail .... [o ile jest w komercyjnym serwisie:P] Wracajac do tematu kazdy pisze co mu sie nie podoba w spamie albo jaki spam mu sie nie podoba ale wszyscy to juz wiedza .... a jak nie wiedza to nie beda wiedzieli :D

reasumujac topici o spamie > spamu ....


EOT jak dla mnie



P.S Karol czy mozesz zrobic cos z moja sygnatura .... ktorej nie moge miec :x ktos mi to zablokowal kiedys :|

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 21:28 
Cytuj  
Sygnaturke mozesz miec- nie potrzebujesz na to zgody moderatora, czy jego pomocy - umieszczasz obrazek gdzies w necie, dajesz adres i juz :>

O ile wiem to zeby zmienic/dodac avatara musiales pisac do admina :>moze sie cos zmienilo, a moze nie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.