mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 17:49 
Cytuj  
Siemanko :) . Otoz chcialbym sie dowiedziec kto z was gra na Teonie bo z grupka osob postanowilismy zalozyc tam clanik "Husaria" juz nawet ma level 1 :wink: i pewnie zaraz bedzie 2. Narazie jest nas nie wielu, ale z czasem mam nadzieje ze nas przybedzie :D . Wiec jak chcecie to zglaszajcie sie do nas. Oto spis graczy w clanie:
-xDarkAngelx - tutaj mozecie pisac caly czas prawie zawsze online :P
-electronicpsycho
-RAMZES
-gucio
-Anariaen
-BertakZelazo

Przewaznie zawsze sie znajdzie ktos do party, takze sie nie martwic :].

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 21:13 
Cytuj  
Zmiencie server na Hindeminde, Gustina lub bartza o ile nie macie jeszce high lvlowych postaci :>


Posty: 15
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 21:30 
Cytuj  
A na którym Chroniclesie? Jestem tu nowy i nie wiem dokładnie o co tu chodzi:l


_________________
Troche spamu jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 22:44 
Cytuj  
Kubiak napisał(a):
A na którym Chroniclesie? Jestem tu nowy i nie wiem dokładnie o co tu chodzi:l

Indeed w rzeczy samej...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 00:24 
Cytuj  
zaraz zapyta o stronke serwera ;-)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 07:20 
Cytuj  
Klan: Patriots
Aliance: Paragon own Dion

Mizayah: to ja 4X SE
Kajanes: inny polak :D 4XSS

nasza stronka www.l2patriots.com

Kaj gra cześciej bo ja musze pracowac. Chetnie porozmawiamy o przyjęciach. Clan leader jest bardzo fajną osobą :D i wszyscy sobie pomagaja. Tak ze jak jakis Polak czegoś che to piszcie jestem zawsze (prawie) po 20

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 10:20 
Cytuj  
Znów się robi to co na początku L2 - każdy polak na siłę próbuje robić coś samemu. Sorrki ale dla mnie to nieporozumienie jakieś.
Jeśli chodzi o polskie community to jedyne sensowne serwery na jakich warto zaczynać grę to bartz, gustin i hinde. Więc zamiast dołączyć na któryś z tych to znów polacy są bardziej rozrzuceni...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 12:06 
Cytuj  
Mizayah i Kajanes to moze chcieli byscie dolaczyc do nas ?:) Warto budowac polski clan ^^. Jak co to pm dzisiaj do was.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 14:21 
Cytuj  
xDarkAngelx napisał(a):
Mizayah i Kajanes to moze chcieli byscie dolaczyc do nas ?:) Warto budowac polski clan ^^. Jak co to pm dzisiaj do was.

Z doświadczenia powiem, że nie warto budować 'narodowego' klanu. Wiem coś o tym bood ponad roku czasu próbowałem to robić w takiej czy innej formie (szczyt mozliwości jaki osiągneliśmy to chyba 24 w miarę aktywne osoby a i tak rozpadło się w diabły).
Ograniczenie do polaków jest złe z kilku względów:
- mała ilość graczy (i tu chocby odejście 1 osoby jest już bólem)
- brak dedykowanych graczy (normalnie szukasz do klanu ludzi po zdolnościach i klasach, czyli tank, healer, DD i tak dalej a tu bieżesz polaków jak leci - czyli nie macie głównych klas bez których gra na wyższych levelach jest niemożliwa).
- z czasem zdacie sobie sprawę, że w np. w 5-6 osób nie da rady nic poważnego zrobić (czy to raid czy obrona przed wrogim klanem) a znalezienie obcokrajowca który zechce an dłużej zagościć w klanie w którym 90% rozmów jest w jezyku któryego nie zna - jest prawie niemożliwe
- no i sprawa ostatnia i dośc drażliwa - polacy jako tacy jeszcze nie nauczyli sie grać w mmo - i ciężko jest myśleć im o klanie jako całości (każdy myśli że będzie lepszym liderem niż reszta etc.).

Także radze wam to - przemyślcie sprawę. Ale w 100% polski klan na dłuzszą metę nie wypali.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 15:06 
Cytuj  
Cytuj:
- no i sprawa ostatnia i dośc drażliwa - polacy jako tacy jeszcze nie nauczyli sie grać w mmo - i ciężko jest myśleć im o klanie jako całości (każdy myśli że będzie lepszym liderem niż reszta etc.).



Musze sie calkowice zgodzic - to chyba najwiekszy ból

A jak widze zapytania czym grac, albo jak szybko zdobede lvl to mnie mdli. Ludzie grają po to by wygrać -- MMORPG SIE NIE DA WYGRAC. PACANY ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.