mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 00:03 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Nie zmienia to faktu, że jest to złodziejstwo w świetle prawa - i żadne tłumaczenia nie mają większego sensu.


Fajnie, tylko nie zawsze prawo, jest wyznacznikiem tego co jest hmm właściwe :) Aczkolwiek nie przeczę, że privy są złe :) tylko ironia jest taka, że gra na nich jak pisze Kendo jest, zjebana co tu się okłamywać :) Normalni ludzie już nie grają na offie :P


_________________
Quit L2 (again....)

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 14:52 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):

Gdyby nie było privów wogóle zapewniam, że dużo większa ilość osób by grała na oficjalnych serwerach - po prostu nie mieliby alternatywy.



:lol:

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 16:17 
Cytuj  
Ale polska mentalność jest taka ,że im szkoda coś testować co nie jest za darmo. Wolą najpierw wersją "próbną". Niestety ale taka prawda. Ja sam od c1 do c4 grałem na privach i się wcalę nie wstydzę tego. Poznałem mnóstwo ludzi z którymi do tej pory czasmi robimy jakiś zlot/imprezkę i jest zajebiście. Non stop utrzymujemy kontakty. Więc mamy dwie strony medalu jeśli chodzi o privy.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 18:37 
Cytuj  
Kard napisał(a):
takie same zlodziejstwo jak botowanie , a dla mnie mniejsze, bo przynajmniej mi nie przeszkadzaja, a NCsoft nie szanuje mnie, wiec nie widze powodu by szanowac ich,

Botując nikogo nie okradasz (przy czym, zaznaczam jeszcze raz że wcale nie znaczy że botować można). Grając na privach tak i owszem. To, że NCsoft nie szanuje "ciebie" (ciekawe jak do takiego wniosku doszedłeś skoro jak rozumiem, nie opłacasz abonamentu za ich usługi) nie jest wytłumaczeniem do tego, żeby być złodziejem.
Poza tym to jest gra / rozrywka - nikt nie nikogo nie zmusza do kożystania z niej. Nie podoba Ci się NC nie graj w ich gry - proste.

Kard napisał(a):
ale dla ciebie privy i boty to dwie rozne historie lol

Bo są - jeśli jesteś tak opóźniony, żeby tego nie rozróżniać to przykro mi tylko z tego powodu.
Privy i boty nie są związane ze sobą w żaden sposób. A może chcesz powiedzieć, że na pirackich serwerach ludzie nie używają botów?

Kard napisał(a):
napisalem w tym temacie, bo rozsmieszylo mnie to wielkie obrazenie na privy ludzi, ktorzy botujac niszcza gre na oficjalu i tyle
"Obrażanie na privy" też mi dobre. Pomyśl może zanim coś napiszesz.

Grasz na privach = kradniesz = jesteś złodziejem. Nie wiem napisać wielkimi literami może żeby było lepiej przysfajalne. Jak już zauważyłeś to forum o oficjalnych serwerach więc łąskawie zabierz stąd swoje 4 litery. Ale fajnie, że wpadłeś podzielić się przemyśleniami... chociaż może i nie.

Cytuj:
Fajnie, tylko nie zawsze prawo, jest wyznacznikiem tego co jest hmm właściwe

A więc złodziejstwo jest Twoim zdaniem właściwe?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2008, 22:25 
Cytuj  
Dla mnie boter to rowniez zlodziej - zlodziej mojego czasu oraz przyjemnosci plynacej z gry. Zlodziej kradnie spoty do expa, quest moby, kradnie moje % w pvp. Odstrasza mnie od oplacania abonamentu, posrednio przyczyniajac sie do generowania ogromnych strat dla NC w przyszlosci.

Boter odstrasza potencjalnych graczy (strata dla NC w dluzszej perspektywie), niszczy gre.

Dla mnie: boter = zlodziej.

A ten tekst o zabieraniu 4 liter z tego forum, bo to 'forum oficjalne' to juz ponizej krytyki... Serio...
Pozwalacie, a wrecz wspieracie rozpieprzanie gry poprzez promowanie botowania, sprzedaz adeny etc. - innymi slowy - odstraszacie ludzi do gry na offi.... A mimo tego, jestescie strasznie oburzeni, ze ludzie graja na privach...

Bo prawda jest taka, ze wkrotce moze przestac byc oplacalne farmienie i botowanie, bo nie bedzie dla kogo... Nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie chcial grac na serwerach opanowanych przez afk ludzi...

Populacja spada, nastepuje tylko rotacja w srodowisku spolecznosci przy transferowaniu. Niech wyjdzie jeszcze Warhammer, Diablo 3 i bedzie pozamiatane.

W ogole to smiech na sali... Popularne zachowanie na tym forum: oszust i zlodziej z offi uwazajacy sie za lepszego od zlodzieja z priva...

Cudnie.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2008, 08:32 
Cytuj  
temptation napisał(a):
Dla mnie boter to rowniez zlodziej - zlodziej mojego czasu oraz przyjemnosci plynacej z gry. Zlodziej kradnie spoty do expa, quest moby, kradnie moje % w pvp. Odstrasza mnie od oplacania abonamentu, posrednio przyczyniajac sie do generowania ogromnych strat dla NC w przyszlosci.
czy mi sie zdaje czy ostatnio to Twoja psotac widzialem na varce botujaca?


_________________
QUIT.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2008, 11:01 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Botując nikogo nie okradasz (przy czym, zaznaczam jeszcze raz że wcale nie znaczy że botować można). Grając na privach tak i owszem. To, że NCsoft nie szanuje "ciebie" (ciekawe jak do takiego wniosku doszedłeś skoro jak rozumiem, nie opłacasz abonamentu za ich usługi) nie jest wytłumaczeniem do tego, żeby być złodziejem.
Poza tym to jest gra / rozrywka - nikt nie nikogo nie zmusza do kożystania z niej. Nie podoba Ci się NC nie graj w ich gry - proste.

- boter okrada mnie z mojego czasu, mam go niewiele, a musze sie nakombinowac by znalezc wolny spot, dla niego zginac to pare godzin afk ja musze gdzies to odrobic
- brak szacunku, to to ze masz regulami na ktory wyrazasz zgode zaczynajac grac, natomiast juz NCsoft nie robi nic by byl przestrzegany i dopuszcza do farsy gdzie wiecej na serwie jest botow niz zywych ludzi
- nie wiem na jakiej podstawie doszedles do wniosku, ze nie oplacam abonamentu? pewnie tak jak do calej reszty twoich glupich wnioskow...
- "kożystania" ze slownikow ortograficznych sie naucz
Sylvian napisał(a):
Bo są - jeśli jesteś tak opóźniony, żeby tego nie rozróżniać to przykro mi tylko z tego powodu.
Privy i boty nie są związane ze sobą w żaden sposób. A może chcesz powiedzieć, że na pirackich serwerach ludzie nie używają botów?

- kto jest opozniony to mysle ze wynika ze sposobu prowadzenia przez ciebie dyskusji


Sylvian napisał(a):
Jak już zauważyłeś to forum o oficjalnych serwerach więc łąskawie zabierz stąd swoje 4 litery. Ale fajnie, że wpadłeś podzielić się przemyśleniami... chociaż może i nie.


coz tak konczy sie dyskusja z malym, zakompleksionym czlowiekiem, dla niego zazwyczaj dyskusja sprowadza sie to obrazania osoby, ktora ma inne zdanie niz on

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2008, 15:46 
Cytuj  
24godziny na ochloniecie..bo sie robi forum drama:)

kazdy ma swoje zdanie, wydaje sie nie realne przekonanie innej osoby do swoich racji.


Posty: 29
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 13:09 
Cytuj  
Hmmm IMO psioczycie na siebie nawzajem, "bo ten boter, a tamten na privie gra". Jednak nie dostrzegacie jednej rzeczy :) mianowicie prawda jest taka, że zawsze znajdą się tacy, którzy będą chcieli botować, czy nie płacić za gre. Nigdy nie uniknie się takich ludzi i to, że "pies srał IMO tych, którzy to robią z premedytacją", to jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że główną winę za zaistniałą sytuację ponosi NC soft przyzwalając na to co się dzieje, bo to firma powinna dbać, aby gra była uczciwa. W sytuacji obecnej nawet potencjalny uczciwy gracz zaczyna kobinować i leje już na wszystko bo widzi zwyczajnie "że się nie da" :(

Szkoda zdzierać klawiaturę na dyskusje na temat "jakie to privy, albo botowanie jest zajebiste" bo każdy normalny człowiek zgodzi się, że tak nie jest, jednak obecna sytuacja w grze w sposób nieunikniony powoduje, że nawet "normalny" gracz rozważa botowanie lub grę a privie, lub sam to robi, albo mu to "wisi". :P

Wniosek: NC sux.....


_________________
Quit L2 (again....)

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 23:13 
Cytuj  
http://pl.youtube.com/watch?v=rvi9-XO-vA0
To jest po prostu legendary L2 geek polish fanart. :P

*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 17:52 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
http://pl.youtube.com/watch?v=rvi9-XO-vA0
To jest po prostu legendary L2 geek polish fanart. :P
postowalem to w humor l2 ;f


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 18:04 
Cytuj  
Obrazek


_________________
QUIT.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 23:24 
Cytuj  
wtf?


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 108
Dołączył(a): 18.09.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 06:45 
Cytuj  
kwiatki


_________________
QUIT.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.