mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2008, 15:05 
Cytuj  
to cho do topicu dla darmowych tutaj nie ma sensu spamowac


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 20
Dołączył(a): 31.10.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 10:11 
Cytuj  
http://www.allegro.pl/item408719275_konto_admina_.html
ahahaha, tego jeszcze nie było


Posty: 23
Dołączył(a): 10.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 14:30 
Cytuj  
Dobry koleś. Dodatkowo jestem pełen podziwu dla jego ortografii.


_________________
Demencja - SpS 7x
Ischyrion - Destroyer (retired)
Lavena - Warsmith
============================================================
Arguing on the internet is like paraolympics - Even if you win - you're still retarted

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 10:54 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Ja nie mam nic przeciwko ze ktos sobie na tym zarabia, bcsift dalo taka mozliwosc to ludzie korzystaja, ale z punktu widzenia ncsoftu jak i zdrowej logiki tepiac pirackie servery zwiekszyliby zainteresowanie oficjalem..prawda?
A wogole, skad wiesz ze ja botuje? czy i wogole botuje? wrozka jestes?

i tu sie z toba nie zgodze prywatne serwery robia darmowa reklame L2, wiekszosc ludzi ktorzy sa na oficjalu zaczynala na privie i wlasnie dzieki privom zainteresowali sie L2, inaczej pewnie grali by w wow bo ma lepsza reklame
a co do botowania to wez sie nie wyglupiaj :P , co prawda nie czesto tu pisze, ale czytam regularnie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 11:15 
Cytuj  
No ja mam inne zdanie ne ten temat, i przy swoim zdaniu pozostane.
:)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 19:03 
Cytuj  
Uwielbiam jak ludzie udają orleańskie dziewice ;)

@Kard przestań palić to gówno chłopie. Niezła mi reklama jak na piratach gra kilkukrotnie większa populacja graczy niż na oficjalnych (US/EU wise of course).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 23:11 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Uwielbiam jak ludzie udają orleańskie dziewice ;)

@Kard przestań palić to gówno chłopie. Niezła mi reklama jak na piratach gra kilkukrotnie większa populacja graczy niż na oficjalnych (US/EU wise of course).

Tak, ale b duża ilość osób przeszła z privów na retail.
Gdyby mi znajomy nie pokazał l2(priv ofc) to zapewne nigdy bym nie zagrał w l2. I takich osób jak ja jest dużo więcej. Natomiast problemem dla ncsoftu są duże privy które sie trzymają sporą ilość czasu.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 00:08 
Cytuj  
Dokladnie, ja tez najpierw pogrywalem na prywatnych zanim zaczalem naprawde grac na retailu.

P.S Wie ktos moze co sie dzieje z servami?

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 08:31 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
@Kard przestań palić to gówno chłopie. Niezła mi reklama jak na piratach gra kilkukrotnie większa populacja graczy niż na oficjalnych (US/EU wise of course).


"Przecież mam prawo nosić to co chcę
To co moje jest moje, co jara mnie "

Ja tak z doswiadczenia, wiekszosc ludzi ktora znam na oficjalu zaczynala na privie, wielu mowi, ze tylko z tego powodu przeszla na oficjal, to, ze tam jest tak wiele osob to przeciez logiczne, jednak wielu nie moze odwazyc sie by placic za gre, jesli kogos stac to mysle rezygnuje z priva, moze z powodu straszenia botami i koniecznoscia uzywania walkera jakas tam garstka zostaje na privach (choc one (piraty) raczej tez od tego nie sa tak do konca wolne), z tego co sie orientuje, jezeli jakis priv jest za duzy lub zbyt popularny to sa podejmowane dzialania zmierzajace do jego unicestwienia :), sam na takim zaczynalem.
No ale pewnie Ty (guru tego forum) podobnie jak Poziomka sie z tym nie zgodzisz dajac rownie mocne argumenty jak On "No ja mam inne zdanie ne ten temat, i przy swoim zdaniu pozostane." ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 10:03 
Cytuj  
Wiesz dla mnie naprawde jest to watpliwa reklama....
bardziej szkodzi wizerunkowi L2 niz przyciaga nowych graczy.
Wiem wiem sa osoby ktore przeszly z prywatnego na offa..lecz w skali osob ogolnie grajacych na privie w L2 jest to naprawde minimalny %
Grajac w Cs'a (counter strika) uslyszalem ze goscie rozmawiaja o l2..wiec zapytalem sie na jakim serverze..
odpowiedzieli -podajac jakis adres czy cos..prywatnego..
Ja im na to: poco sie bawicie w to g..lepiej chodzcie pograc na oficiala..nie szkoda wam czasu spedzonego na jakims servie ktory za tydzien miesiac zniknie..wraz z waszymi postaciami?

wiesz co mi odpisali:
Po co mamy placic 45 zl co miesiac jesli podobna rzecz mamy za darmo
Jak ten server zniknie sa inne

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 10:20 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Wiesz dla mnie naprawde jest to watpliwa reklama....
bardziej szkodzi wizerunkowi L2 niz przyciaga nowych graczy.

dlaczego szkodzi?, na tym forum mozna znalezc mase argumentow przemawiajacych za przejsciem na offa, priv to namiastka tego co mozesz przezyc/zobaczyc na oficjalu, to takie demo, grajac tam korzystasz z jakis 50% mozliwosci oficjala.

Poziomka napisał(a):
Wiem wiem sa osoby ktore przeszly z prywatnego na offa..lecz w skali osob ogolnie grajacych na privie w L2 jest to naprawde minimalny %

wiesz to tak jak z szampanem, zapytasz sie kto pil to wszyscy podniosa reke, ale jesli dodasz czy aby napewno oryginalnego to juz niewielu, dlaczego? bo raz cena, dwa dostepnosc, niemniej jesli komus zasmakuje wino musujace i go stac na oryginalnego szmpana to go kupi

Poziomka napisał(a):
Grajac w Cs'a (counter strika) uslyszalem ze goscie rozmawiaja o l2..wiec zapytalem sie na jakim serverze..
odpowiedzieli -podajac jakis adres czy cos..prywatnego..
Ja im na to: poco sie bawicie w to g..lepiej chodzcie pograc na oficiala..nie szkoda wam czasu spedzonego na jakims servie ktory za tydzien miesiac zniknie..wraz z waszymi postaciami?

wiesz co mi odpisali:
Po co mamy placic 45 zl co miesiac jesli podobna rzecz mamy za darmo
Jak ten server zniknie sa inne


To ja mam inne doswiadczenia, pewna grupa osob jako klan grala w gre online, prawie jak oficjal (nie l2), bo co prawda mozna za darmo w nia grac, ale by moc sie zalogowac to musisz premium konto wykupic, wiec wlasciwie placili za gre, a w zwiazku z tym, ze szukali innej gry polecilem im L2, ale nie byli pewni czy tego szukaja, wiec poszli na priva wyprobowac, w tej chwili gram z nimi na oficjalu, jakies 15 osob, ten priv ich przekonal, ze warto :)

A tym co szkoda tego 45 zl to gdyby nie bylo privow to i tak by nie poszli na oficjala, bo znalezli by inna darmowa gre, nawet nie w polowie tak dobra jak l2 ale darmowa

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 17:35 
Cytuj  
Temat był wałkowany 10tyś razy nie ma sensu znowu przerabiać całości od początku.

Privy to nie "demo" jak to nazwałeś ale chamska kradzież czyjejś wałsności intelektualnej w biały dzień i na szeroką skalę.
To NCsoft decyduje jak chce promować swój produkt/usługę a nie złodzieje, którzy stawiają piracki soft.

Gdyby nie było privów wogóle zapewniam, że dużo większa ilość osób by grała na oficjalnych serwerach - po prostu nie mieliby alternatywy.

Twoja argumentacja wygląda w następujący sposób: Sony powinno rozdawać swoje konsole Playstation 3 (lub jakikolwiek inny produkt) za darmo. Ci, którzy będą mieli kasę i ochote za niego zapłacą a reszta nie.
Bo nie czarmujmy się abonemant za L2 to nic innego jak opłata za produkcję / utrzymanie usługi analogiczne do kosztów produkcji i dystubucji każdego innego komercyjnego produktu / usługi.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 08:27 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Temat był wałkowany 10tyś razy nie ma sensu znowu przerabiać całości od początku.


czy ktos ci pistolet do glowy przystawil i zmusza Cie? poprostu to lubisz ;)

Sylvian napisał(a):
Privy to nie "demo" jak to nazwałeś ale chamska kradzież czyjejś wałsności intelektualnej w biały dzień i na szeroką skalę.
To NCsoft decyduje jak chce promować swój produkt/usługę a nie złodzieje, którzy stawiają piracki soft.


ale z praktyki widac, ze taka jest decyzja NCsoft, ze im to odpowiada, tak jak odpowiadaja im boty, handel adena itp., no chyba ze nie miales doczynienia z oficjalem i na wlasne oczy tego nie widzialesm, albo masz klopot z wyciaganiem wnioskow z zaistnialych faktow
jak to sie dzieje ze im ciagle wykradaja ta gre, taka firma i zero zabezpieczen? wedlug mnie to naiwne

Sylvian napisał(a):
Gdyby nie było privów wogóle zapewniam, że dużo większa ilość osób by grała na oficjalnych serwerach - po prostu nie mieliby alternatywy.


a z kad to wiesz, jakies badania przeprowadziles?, ja uwazam (ale nie zapewniam cie) ze byloby mniej tych graczy, poniewaz mniejsza by byla popularnosc tej gry, wieklokrotnie sie spotkalem z tym, ze cale klany sie przenosily z priva na oficjal, bo tam juz wszystko osiagneli i chca sie na oficjalu sprobowac
a alternatywa dla oficjalnego L2 nie koniecznie musi byc priv bo rownie dobrze moze byc inna gra, bardzo duzo jest darmowych, lub za niewielka oplata w sieci

Sylvian napisał(a):
Twoja argumentacja wygląda w następujący sposób: Sony powinno rozdawać swoje konsole Playstation 3 (lub jakikolwiek inny produkt) za darmo. Ci, którzy będą mieli kasę i ochote za niego zapłacą a reszta nie.
Bo nie czarmujmy się abonemant za L2 to nic innego jak opłata za produkcję / utrzymanie usługi analogiczne do kosztów produkcji i dystubucji każdego innego komercyjnego produktu / usługi.


nie wiem czemu piszesz jak wyglada moja argumentacja, powinienes napisac jak ja zrozumiales, a wogole nie zrozumiales, roznice:
- NCsoft nie ponosi zadnych kosztow zwiazanych ze stawianiem pirackich serwow, w twoim przypadku sony musialaby te konsole wyprodukowac
- sony reklamuje swoj sprzet, NCsoft nie specjalnie
- jestem pewien ze proby podrabiania sprzetu sonny spotkalyby sie z ostra reakcja i walka z tym, natoamiast jak walczy NCsoft z piratami to przeciez widac ;), tak jak z innymi rzeczami, z tego co ostatnio zauwazylem to doszli do wniosku, ze wystarczy w grze dac komunikat "nie uzywajcie botow, nie kupujcie adeny, nie oszukujcie" i wystarczy, oni zrobili wszystko co mogli...

z tego widac ze jestes tu raczej w roli "adwokata diabla"

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 09:13 
Cytuj  
Zabawne jak wiele osob potepia tych, ktorzy graja na serwerach prywatnych.
Zabawne, poniewaz wiekszosc z tych szydzacych i krytykujacych niszczy L2 i sprawia, ze nie ma sensu grac na offi, poniewaz ich boty uniemozliwiaja normalna gre normalnym graczom.

Logika w stylu:
Dlaczego gracie na privach... Chodzcie na offi, sprzedam Wam adene, zapewnie powerlvl (bo i tak nie ma miejsca na gre, bo moje boty sa wszedzie, lol). A jak nie chcecie moich uslug to jestescie frajerami, ktorzy graja na privach i w ogole to zlodziejami jestescie i kradniecie i w ogole. A ja to jestem super, bo zarabiam kase i mam boty. W sumie to nie gram, ale bez nowych graczy to interes slabo idzie.

Niezle.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 10:05 
Cytuj  
Tyle ze nikt nie zmusi takiej osoby do kupna owej adeny czy owego powerlvl to jest jego swiadomy wybor/decyzja.
znam naprawde sporo osob ktore zaczynajac gre nawet dosc niedawno nie daly sie skusic:)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:07 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, ze L2 bardziej szkodza wlasciciele bottrainow, ktore uniemozliwiaja gre osobom zaczynajacym (wiele moich znajomych nie chce przejsc z priv serverow z tego powodu).

Ostatnio w ogole nie gram swoim MM, poniewaz nie ma na Teonie wolnego spota do gry. Smutne, ale prawdziwe.

Kazdy spot na varce zajety, kazdy spot na IoP zajety ( a jak wolny, to za 5min przylezie jakis pieprzony bot owner i bedzie tak dlugo probowal spawnac kociaki, az sobie pojde w cholere), kazde cata/necro, gdzie mozna expic nukera zajete.

I na cholere mi ten caly official server - jak ja grac nie moge?

Wiec skonczcie z tym pierdoleniem (ooops), ze ludzie, ktorzy graja na privach to zlodzieje etc, bo ostatnimi czasy to wlasnie granie na offi to oznaka totalnego frajerstwa - placenie za niemoznosc znalezienia wolnego miejsca do gry. GG


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:33 
Cytuj  
ale Kendo widze, ze nie rozumiesz filozofi boterow, expienie na oficjalu to frajerstwo, po co ci wolny spot?, przeciez na oficjalu jest tylko pvp, czyli na noc wlaczasz bota, a w dzien latasz i zaczepiasz kazdego, jak zginiesz to co z tego? w nocy exp sie odrobi ;)
ostatnio wlasnie taki boter mi pisal po pvp, zebym sobie odposcil bo nie dam rady uczciwie grac na oficjalu i poszedl na priva, gdzie, o zgrozo, okazkuje sie jest bardziej uczciwa gra i zmagania niz na oficjalu i w sumie ma racje, bo schodze ze spota jak przychodzi taki boter, bo co za sens z nim walczyc? mi szkoda czasu, a nie ma sensu dawac mu satysfakcji i walczyc gdy mu sie zachce, wole sam o tym decydowac


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 16:01 
Cytuj  
temptation napisał(a):
Zabawne jak wiele osob potepia tych, ktorzy graja na serwerach prywatnych.
Zabawne, poniewaz wiekszosc z tych szydzacych i krytykujacych niszczy L2 i sprawia, ze nie ma sensu grac na offi, poniewaz ich boty uniemozliwiaja normalna gre normalnym graczom.

Logika w stylu:
Dlaczego gracie na privach... Chodzcie na offi, sprzedam Wam adene, zapewnie powerlvl (bo i tak nie ma miejsca na gre, bo moje boty sa wszedzie, lol). A jak nie chcecie moich uslug to jestescie frajerami, ktorzy graja na privach i w ogole to zlodziejami jestescie i kradniecie i w ogole. A ja to jestem super, bo zarabiam kase i mam boty. W sumie to nie gram, ale bez nowych graczy to interes slabo idzie.

Niezle.

Popieram w 100%

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 17:25 
Cytuj  
Jeśli tak lubicie sobie tłumaczyć to, że być może sami gracie na privach to już wasza sprawa. Nie zmienia to faktu, że jest to złodziejstwo w świetle prawa - i żadne tłumaczenia nie mają większego sensu.

PS. Bot'y a privy to 2 różne historie. -pomimo, że jedno i drugie uważam za naganne.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 18:34 
Cytuj  
takie same zlodziejstwo jak botowanie , a dla mnie mniejsze, bo przynajmniej mi nie przeszkadzaja, a NCsoft nie szanuje mnie, wiec nie widze powodu by szanowac ich,

ale dla ciebie privy i boty to dwie rozne historie lol

napisalem w tym temacie, bo rozsmieszylo mnie to wielkie obrazenie na privy ludzi, ktorzy botujac niszcza gre na oficjalu i tyle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.