mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 12:16 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Zrobilem WS na 55lv w ok. 1,5 tyg bez PP za plecami. Ani razu nie usiadlem na rest, tylko ciagle bicie mobow. Za to hp potka jadlem co 2 moby :)


ROTFL wyjdz !


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:18 
Cytuj  
To ile kosztuje wylevelowanie postaci do 70lvl ?:D


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:34 
Cytuj  
Zalezy jakiej :)
Nie liczac ekwipunku sie na tym zarobi kazda praktycznie jesli dobrze sie bedzie dobierac moby (tzn zeby mialy dobre dropy martsow albo recept).
Jesli liczyc ekwipunek to do kazdej trzeba doplacic jakies 300 mln.

Oczywiscie solo.
Bo jesli grasz tylko w party to mozesz miec syfiasty sprzet - party zadko to odczuje.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 21:25 
Cytuj  
Czyli ze podsumowujac, jesli chcial bym zaczac grac to koxal bym z rok a ze gram bishopem to koxal bym 2 lata ? :wink:


_________________
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 21:38 
Cytuj  
w pol roku mozna zrobic 75 grajac nonstop w party w dungach albo w toi
tyle czasu zajelo to jednemu wc w moim bylym klanie liczac pvp codziennie ...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:03 
Cytuj  
IMHO level ma znaczenie tylko w przypadku siege i GvG.
Jesli jestes w klanie gdzie jest duzo osob na Twoim lev i jest on sensownie zarzadzany to wali Cie jaki masz lev bo:
- beda rajdy (raid bossy zaczynaja sie od 20 lev i do tego wiekszosc tych <40 lev da sie zrobic w 1-2 grupy)
- bedzie PvP (tam gdzie lazisz expowac beda ludzie na podobnym lev bo tylko takim sie oplaca w tym samym miejscu polowac - w razie "nieporozumien" macie rowne szanse)
- bedzie handel i crafting (to jest niezalezne od lev)

To co Cie omija z powodu niskiego lev to:
- siege i generalnie zabawy z zamkami
- guild wars (bo gildia z duza iloscia niskopoziomowych graczy bedzie regularnie farmowana)

Anyway - fun mozna miec na kazdym lev. To jest MMORGP wiec 90% zabawy zalezy od community a lev ma znaczenie tylko wzgledem kolegow z ktorymi chcesz grac.

Zreszta - troche zle jest okreslona ta granica o ktorej mowimy o end game.
70 lev to juz praktycznie "high end". Majac 60 lev juz praktycznie pasujesz do KAZDEJ party (szczegolnie jako healer) a 60 robi sie naprawde duzo latwiej.

Jest takie player guide o XP potrzebnym do lev postaci - zacytuje Ci kawalek ktory pokazuje, ze prawdziwy hardcore to tak naprawde sama "koncowka grania".

Jesli zsumujemy ilosc XP jaka jest potrzebna do zrobienia 75 lev to zauwazymy ze tym samym kosztem moglibysmy wylevelowac:
- dwie postacie do 68 lev
- trzy do 64
- cztery do 62
lub
- 46 postaci do lev 40
Ostatni lev (z 74 do 75) wymaga tyle XP ile wylevelowanie postaci od 1 do 57 lev.


A co do przydatnosci pewnych postaci w grupie....
BD dostaje ostatnia fajna dance na 58 lev - od tego lev praktycznie wszyscy juz beda go brali do grup (podobnie SwS).
SE na lev 58 dostaje ostatniego dobrego buffa (VampRage3) i potem dopiero na 74 lev dostaje VampRage4 wiec praktycznie kazdy SE od 58 jest juz pelnowartosciowym bufferem.
Akurat z bishopem jest troche inaczej bo on co prawda dobrze leczy i buffuje juz ~60 lev (tzn patrze z punktu widzenia postaci 75 lev - jest juz pelnowartosciowym czlonkiem teamu high lev charow) ale im dalej tym jeszcze mocniej buffuje i co najwazniejsze - lepiej resuje :)

Anyway ja bym do L2 naprawde nie podchodzil w ten sposob, ze moj goal to 70 czy 75 lev - jakby tak o tym myslec to sie mozna zachlastac bo po osiagnieciu 75 mozna isc dalej do 78 (a to juz totalny hardcore) i zaczynac wszystko od nowa pierwsza, druga i trzecia subklasa :)
Z drugiej strony to jest w tej grze piekne ze nie ma nikogo (ja przynajmniej nikogo takiego nie znam) ktorzy by wyczerpali mozliwosci podnoszenia swich umiejetnosci i zebrali caly dostepny rare stuff w grze.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 23:12 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Jesli zsumujemy ilosc XP jaka jest potrzebna do zrobienia 75 lev to zauwazymy ze tym samym kosztem moglibysmy wylevelowac:
- dwie postacie do 68 lev
- trzy do 64
- cztery do 62
lub
- 46 postaci do lev 40
Ostatni lev (z 74 do 75) wymaga tyle XP ile wylevelowanie postaci od 1 do 57 lev.



Heh z tego wynika, że gdybym olał wszystkie swoje alty, to już dawno miałbym 75 lvl. :wink:

Ale co tam, mnie się nigdy, aż tak nie śpieszyło.
A nie będę odsadzał tak bardzo grubasa (Sylviana), mojego profit-makera. ;)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 10:45 
Cytuj  
74-75 to 100m pikus w porownaniu z 77-78 bo to imo 450m xp :S


_________________
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 13:30 
Cytuj  
Dla przykładu jak ja robiłem 76-77 to na HS w duo z 75 BD to dostawałem 00,01% co każde 2,czasem 3 moby.77-78 to już jest 00,01% co każde 4 moby, w tym samym duo.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 13:57 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Dla przykładu jak ja robiłem 76-77 to na HS w duo z 75 BD to dostawałem 00,01% co każde 2,czasem 3 moby.77-78 to już jest 00,01% co każde 4 moby, w tym samym duo.

No wlasnie otym mowi, ja wyliczylem ze 0.01% to jest 44-45k xp
Wiec mnozymy 45k x 1000 daje nam 450m czyli jakbysmy robili 4.5x 74-75, dosc sporo:]


_________________
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 15:58 
Cytuj  
o matko... robie teraz jakies 0,03% za moba na prawie 60 lvlu... 0,01% co 4 moby to jest 12 razy wolniej... to jakies 0,4-0,6% na godzine...

btw, 0,0025% za moba to daje 40 TYSIECY mobkow na lvl...
mysle, ze mozna zalozyc, iz main + 2 suby wszystko na 78 to okolo miliona mobkow.... + pady + malo wydajne party to daje jakies 1-2 miliony mobow na end game... kto sie sciga?

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 16:18 
Cytuj  
I pewie dlatego jest tak duzo botow .....
Nie kazdy ma tyle samozaparcia zeby zeby dzien po dniu stukac miliony glupich potworkow ....


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 17:02 
Cytuj  
Kielas napisał(a):
I pewie dlatego jest tak duzo botow .....
Nie kazdy ma tyle samozaparcia zeby zeby dzien po dniu stukac miliony glupich potworkow ....

Boty sa dla $ nie dla expa


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:21 
Cytuj  
lol wiec co tu jeszcze robicie?
go farming! samo sie nie zrobi ^^ (no chyba ze Alu)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:55 
Cytuj  
Kielas napisał(a):
I pewie dlatego jest tak duzo botow .....
Nie kazdy ma tyle samozaparcia zeby zeby dzien po dniu stukac miliony glupich potworkow ....


Tylko zostaje jedno pytanie wtedy. Po kiego $ja za przeproszeniem ktoś, kto nie trawi długiego levlowania i grindu gra w lineage 2?

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:18 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Kielas napisał(a):
I pewie dlatego jest tak duzo botow .....
Nie kazdy ma tyle samozaparcia zeby zeby dzien po dniu stukac miliony glupich potworkow ....


Tylko zostaje jedno pytanie wtedy. Po kiego $ja za przeproszeniem ktoś, kto nie trawi długiego levlowania i grindu gra w lineage 2?


zeby kupic RICE


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:28 
Cytuj  
O czym wy gadacie?:P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 23:15 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Tylko zostaje jedno pytanie wtedy. Po kiego $ja za przeproszeniem ktoś, kto nie trawi długiego levlowania i grindu gra w lineage 2?


Bo nie za bardzo jest w co - sensowny PvP system ma stosunkowo malo gier.
Ja bardzo mile wspominam daoc i AO ale znudzily mi sie szybko - wkurwiajace bylo to, ze tak naprawde zabijac kogos nic mu nie robiles (nie tracil XP, sprzetu ani loota).
Mila odmiana bylo shadowbane ale niestabilne + teraz tam sie cala dzieciarnia z tibii zleciala bo za darmo jest (jeszcze - bo nie wiadomo czy wogole nie skasuja).
WoW zdaje sie ze ma system PvP wzrorowany na daoc'u wiec tez zadna zabawa.

Jedynie w L2 jak mnie ktos kilnie to jestem w stanie to odczuc i jak ja kogos zabije to tez wiem ze jego to zaboli wiec ta cala zabawa ma jakis sens a nie jest sztuka dla sztuki :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 18:27 
Cytuj  
76 Eva Saint , 63 Sub class necro.
Gram od OB ale z przerwami czasami nie gralem po 3-4 miesiace.

"Tylko zostaje jedno pytanie wtedy. Po kiego $ja za przeproszeniem ktoś, kto nie trawi długiego levlowania i grindu gra w lineage 2?"
Po pewnym czasie znieczulasz sie na grind , zakrywasz pasek XP i grasz z kumplami.Vent/ts albo po prostu ally chat i jakos idzie.
L2 ma najbardziej sensowne PvP w tej chwili.
Walki o zamki , o dominacje nad spawnami raid bossow , pozatym ma sie ta satysfakcje ze ten drugi cos traci.
Sensownie rozwiazany system PK , pozawalajacy na ubicie kogos i nie dropowanie itemow ponizej 5 pk.W polaczeniu z sin eaterem wymiata.
Nastepna sprawa L2 poza 4 sepulchures i Dimensional Rift nie ma instancji , bossy spawnuja sie na otwartym terenie i to powoduje walki o nie.
L2 to nie tylko grind.Jak masz talent mozesz byc "potentatem rynkowym" jak poziomka.
Masz smykalke do hazardu mozesz sie bawic w % crafty i OE , duzy zysk ale i duze ryzyko.
Nudzi ci sie ? jak masz evasion class/BH/sumonera mozesz pobawic sie w trainowanie botow/farmerow.Kumpel raz stracil BoP przy OE , 2-3 tyg trainowania uzbieral na nowy a mial przy tym ogromna frajde.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 18:41 
Cytuj  
@Xan

Super. Ja to wszystko wiem.

Jednak mozolny grind jest także nieodłączną częścią L2, tak sobie tą grę devsi zaplanowali. Dlatego też moje stwierdzenie, po co ktoś, kto sobie wybotował postać od lvl1-75 w ogóle gra w L2?

Po co sobie nerwy psuć, tracić kasę, whatever. Ogólnie zmuszać się do gry w coś, co kompletnie nie odpowiada naszym preferencjom.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.