mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 19:46 
Cytuj  
Mam takie pytanko;D Nie gram w l2 ale zastanawia mnie ile trwa "skonczenie" postaci w tej grze:) Ile wam zajelo dobicie do max lvl i zebranie upragnionego sprzetu ?:)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 19:48 
Cytuj  
max lvl ? Oo zartujesz??
78 nikt tu nie ma :P za to Itachii moze sie pochwalic postacia na 76 i subklase na 76
"maksymalnego" sprzetu tez nikt nie ma, zakladajac ze takowym jest S grade :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 20:03 
Cytuj  
Dla wyjaśnienia część z nas gra od pierwsze dnia open bety - czyli 2 lata z okładem. Choć jest kilku wariatów co mają 3 subklasę na 7xlev (co nie zmienia faktu ze biedni jak mysz kościelna).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 20:45 
Cytuj  
obawiam sie ze l2 nie da sie konczyc bo ciagle dodawaja cos nowego w kolejnych chronikach, na jednej piostaci mozna robic subklas i robic, conajwyzej moze sie znudzic to ciagle walenie tych samych mobow ...

to nie jest fallout2 ktorego mozna ukonczyc w 18 min ...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 21:17 
Cytuj  
pooma napisał(a):
max lvl ? Oo zartujesz??
78 nikt tu nie ma :P za to Itachii moze sie pochwalic postacia na 76 i subklase na 76
"maksymalnego" sprzetu tez nikt nie ma, zakladajac ze takowym jest S grade :P


Ja 77 jestem,niedługo 78^^
Odnośnie prędkości levelowania to wszystko zależy czym grasz,z kim i po ile h dziennie^^


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 00:43 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Odnośnie prędkości levelowania to wszystko zależy czym grasz,z kim i po ile h dziennie^^

A to tu Ameryki nie odkryles ^_^;; Nie no z tego co zauwazylem to jakbym mial teraz na 66 lvlu ciagle dvc lub toi party to dalej moglbym robic lvl dziennie lol (grajac 10h+ dziennie :P)... A z tego co pamietam to zawsze jak Cie zagadywalem to wlasnie gdzies tam siedziales ^^


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 10:51 
Cytuj  
Interesuje mnie poprostu ile trzeba grac zeby miec juz jakas taka postac niczego sobie:P

Rozumiem ze mogli byscie miec 10 lat gry i nie skonczone postacie jesli wam miesiac temu dodali nowy dodatek :P Czyli ze cwiczycie cwiczycie dochodzicie do 60lvl i robia nowa kronike nagle i teraz do 70 trzeba :D

Powiem wam ze moze nawet bym pogral ale wizja koxu mnie odstrasza :-?


_________________
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 12:31 
Cytuj  
Na lvl 50 robisz okolo10% na godzine spokojnie, lvl 60 robisz 1% w okolo 20 minut w dosc dobrym party, na lvl 70 1% robisz juz godzine...
Nie wiemy jeszcze jak jest dalej :)
Zrobienie postaci na 70 lvl to okolo pol roku wysilonej gry, co prawda Kendo zrobil z 3 miesiace, ale nie mial wtedy pracy. Ponadto jest znacznie do tylu ze sprzetem, a to tez ma duzy wplyw.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 13:28 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
Na lvl 50 robisz okolo10% na godzine spokojnie, lvl 60 robisz 1% w okolo 20 minut w dosc dobrym party, na lvl 70 1% robisz juz godzine...
Nie wiemy jeszcze jak jest dalej :)
Zrobienie postaci na 70 lvl to okolo pol roku wysilonej gry, co prawda Kendo zrobil z 3 miesiace, ale nie mial wtedy pracy. Ponadto jest znacznie do tylu ze sprzetem, a to tez ma duzy wplyw.


Moze jak ktos malo gra i jest zielony totalnie to tak ale...
20 lev - godzina (z pomoca kolegi)
20-40 lev - 3 dni MAX.
Questy na zmiane profesji - 3 dni.

40-55 lev - powinno sie robic 1-2 lev dziennie.
Na 55 jest pierwszy mocny break ale ciagle da sie zrobic 1 lev dziennie w wekendy (ok 8-10 godzin grania) i tak do 60.
Na 60-61 mi zajelo 2 dni ale z nowym stuffem A grade i na lepszym spocie robie znowu 0.5-1 lev dziennie.

Anyway ja planuje byc 70 lev max w miesiac - nie wysilajac sie i grajac troche main klasa.

BARDZO duzo zalezy od tego:
- kim grasz (moj 76 dorf wyciaga max 1.2mln XP na godzine - lucznikiem na 62 lev mam ok 2-2.5mln XP na godzine)
- jaki masz support (czytaj: czy gildia/koledzy Cie przysponsoruja)


P.S. Mozna jeszcze zalatwic to tak jak Alu - tzn wykupic/zalatwic sobie levelowanie u botow i oni 0-70 lev zrobia mu w 2 tygodnie. Tyle ze potem moze byc ciezko znalesc szanujaca sie gildie a bez tego raczej trudno o fun z PvP.
Anyway - jesli ktos jest nastawiony na "end game" to naprawde grinding w L2 to pikus ;)


-


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 14:35 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
P.S. Mozna jeszcze zalatwic to tak jak Alu - tzn wykupic/zalatwic sobie levelowanie u botow i oni 0-70 lev zrobia mu w 2 tygodnie. Tyle ze potem moze byc ciezko znalesc szanujaca sie gildie a bez tego raczej trudno o fun z PvP.
Anyway - jesli ktos jest nastawiony na "end game" to naprawde grinding w L2 to pikus ;)


-


Co to to nie;P ja mam plvl (darmowy) od 71lvl obecnie 77 na 24h robie okolo 25-30m xp, wiec ejst ok a moge robic inne ciekawe rzeczy ^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 14:57 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Karol66 napisał(a):
P.S. Mozna jeszcze zalatwic to tak jak Alu - tzn wykupic/zalatwic sobie levelowanie u botow i oni 0-70 lev zrobia mu w 2 tygodnie. Tyle ze potem moze byc ciezko znalesc szanujaca sie gildie a bez tego raczej trudno o fun z PvP.
Anyway - jesli ktos jest nastawiony na "end game" to naprawde grinding w L2 to pikus ;)


-


Co to to nie;P ja mam plvl (darmowy) od 71lvl obecnie 77 na 24h robie okolo 25-30m xp, wiec ejst ok a moge robic inne ciekawe rzeczy ^^


Ale fajny jesteś. Ja taki chyba nigdy nie będę.

Ja swoją główną postacią gram od open bety, z kilkoma sporymi przerwami, mam 57 lvl, poza tym połowa mojej gry skupia się na handlu. Poza tym dwa alty po drugim transferze klasowym. Co do ekwipunku, radzę sobie sam, bez pomocy klanu czy tam czego. Choć na początku gry otrzymałem sporą pomoc;).
Wysokość lvlu, zależy od stylu gry. Przez ostatni miesiąc np. swoim mainem zrobiłem 2 levele ;P


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 15:25 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Karol66 napisał(a):
(...) tzn wykupic/zalatwic sobie levelowanie u botow (...)


Co to to nie;P ja mam plvl (darmowy) od 71lvl obecnie 77 na 24h robie okolo 25-30m xp, wiec ejst ok a moge robic inne ciekawe rzeczy ^^


plvl darmowy nie podpada pod "zalatwienie" sobie tego? :)

Anyway - ja tam nie widze w tym nic zlego - zdazalo mi sie samemu PL znajomych. Inna sprawa czy to dobra przysluga czy nie bo na 3 osoby ktorym tak pomagalem wszyscy juz zrezygnowali z gry.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 20:33 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Karol66 napisał(a):
(...) tzn wykupic/zalatwic sobie levelowanie u botow (...)


Co to to nie;P ja mam plvl (darmowy) od 71lvl obecnie 77 na 24h robie okolo 25-30m xp, wiec ejst ok a moge robic inne ciekawe rzeczy ^^


plvl darmowy nie podpada pod "zalatwienie" sobie tego? :)

Anyway - ja tam nie widze w tym nic zlego - zdazalo mi sie samemu PL znajomych. Inna sprawa czy to dobra przysluga czy nie bo na 3 osoby ktorym tak pomagalem wszyscy juz zrezygnowali z gry.

Ja bez plvl bym zrezygnowal, expienie bez aoe jest koszmarnie nudne.
Jakby tak aoe nie pojechali nie bylo by dla mnie problemu a tak to dupa zbita:S
A co do Wojtasa ty grasz od open bety ja od 7 miechow mam lvl, mam sprzet


_________________
Obrazek

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 21:15 
Cytuj  
I zapomniałeś dodać, że jesteś znudzony grą, a ja nie :)


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 21:33 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
I zapomniałeś dodać, że jesteś znudzony grą, a ja nie :)

Znudzony expem, nie gra


_________________
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 05:11 
Cytuj  
Karol66 -->
nie wiem jak ty to robisz, ale ja w full B na prawie 60 lvlu robie max 800-900K expa / h i to z SE za plecami. Tyle, ze ja bije "za darmo" bez shotow, potkow i cD na cubici.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 05:38 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
Karol66 -->
nie wiem jak ty to robisz, ale ja w full B na prawie 60 lvlu robie max 800-900K expa / h i to z SE za plecami. Tyle, ze ja bije "za darmo" bez shotow, potkow i cD na cubici.


Magia ? :P On jest calymi dniami ON jak nie sprzedaje to siedzi w TOI, btw karol jak ty dobijesz w miecha suba do 70 to ja jestem wrozka :), ah i on tez jedzie z SE. A ja gram 3tydzien i do 40 dobic niemoge ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 10:12 
Cytuj  
Ja bez SE na follow wogole nie gram :)
HE jest IMHO rownie wydajny w kilowaniu jak nuker jesli dobrze dobierasz moby.
Doskonale rozumiem Twoj problem bo BH/FS tez tak wolno leveluje SOLO - dorfem soluje (czytaj: duo z SE) tylko dla spoili.
HE natomiast warto brac party tylko fux bo zadko znajdziesz taka ktora da Ci tyle XP co solo.

Zreszta moze troche klamie :)
Ja nie tyle gram w party z SE ile wylevelowalem go do 70 a teraz trzymam out of party. Wiec mam buffera, healera i rechargera a nie zjada mi XP. Gdybym go podlaczyl to zaczyna mi gosc zjadac ok 40% XP.

Cytuj:
btw karol jak ty dobijesz w miecha suba do 70 to ja jestem wrozka :), ah i on tez jedzie z SE. A ja gram 3tydzien i do 40 dobic niemoge ...


W tej chwili mam 63 i planuje miec 70 max za 10-14 dni.
W sumie niecaly miesiac mi zajmie sub ale dlatego tak dlugo ze gildia zadko mi daje nim pograc w party (drugi BH u nas w gildii ma 63 lev i slabo spoiluje w toi 9+ i jak na ketra chodzimy). Jakbym sie nastawil tylko na lev suba to 2 tygodnie max.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 10:37 
Cytuj  
borboun napisał(a):
A ja gram 3tydzien i do 40 dobic niemoge ...


Nie przejmuj się. Ja gram już tydzień z kawałkiem i nawet dwudziestki nie zrobiłem xD.

Ale to z tej prostej przyczyny, że się nie spieszę nigdzie. Pamiętam kiedyś za czasów prelude/c1 strasznie goniłem z levelem, a były to czasy, kiedy powerlvling w l2 prawie nie istniał (Poza perma grupami w dvc po 8h) i wszyscy byli noobkami. ok lvlu 50+ po prostu kompletnie zabiło to mój fun z gry, tak skutecznie że rzuciłem l2 na 1.5 roku ;]

Wiec teraz wyznaje zasadę: im wolniej tym lepie. xD

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 11:14 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
Karol66 -->
nie wiem jak ty to robisz, ale ja w full B na prawie 60 lvlu robie max 800-900K expa / h i to z SE za plecami. Tyle, ze ja bije "za darmo" bez shotow, potkow i cD na cubici.


Zrobilem WS na 55lv w ok. 1,5 tyg bez PP za plecami. Ani razu nie usiadlem na rest, tylko ciagle bicie mobow. Za to hp potka jadlem co 2 moby :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.