mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 13:53 
Cytuj  
Kurwa piękny dzionek, dzisiaj ktoś mi się włamał na konto i zapewne ojebał je z wszystkiego co miałem i pożyczyłem od ludzi, oczywiście zrobił to jakiś polak bo mail veryfikujący był z wp.pl, moja wina że miałem to samo hasło chodz zmieniłem je tylko na chwile na takie samo... Więc uważajcie ludzie na Hindemith są złodzieje wśród was... mam przypuszczenia co to za skurwiele zrobili, ale nic nie będe mówił, żeby polak polaka, pomijając najpodlejszy fakt że ktoś jest tak nisko upadłym skurwielem aby robić, takie rzeczy... Pisać mi sie do NC soft nie chce bo i tak nic nie zrobią, tylko pogratulować znalazcy łupów...

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 14:05 
Cytuj  
Hmm, wczoraj znajomemu z klanu tez ktos ogolocil konto...

Maj set oraz Soul +3 CS i sporo gotowki poszlo sie kochac...


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 14:16 
Cytuj  
Ogólnie uważajcie polacy to jednak najbardziej popierdolony naród na świecie tylko polak może polaka okraść

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 15:03 
Cytuj  
Sry nie czaje tego...

Jak mogl ktos ci sie wjebac na konto ze tak sie wyraze..skad znal twoj login i twoje PW..przeciez do h...kazda normalna osoba ustawia przynajmniej 5-7 liter czasem mieszajac z cyframi...

- pewniejszym wyjasnieniem jest to ze dzieliles sie z kims haslem
- wysylales haslo msnem lub poczta lub innym syfem
- sciagneles jakies keylogera czy innego syfa w mailu, lub poprzez www

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 15:13 
Cytuj  
I tak to nie zmienia faktu ze polacy sa najwiekszymi zlodziejami jezeli chodzi o mmorpg. Od 2 lat z polakami w mmo prawie nie mam kontaktu i wychodze na tym wzorowo bo od tamtych 2 lat nic mi nie zginelo. Eventualnie jakies mieszane guildie z polakami takimi jak ja. Nie to zebym nie dawal swojego hasla znajomym ale tylko na polakach sie przejechalem tak ze kilka razy zostalem goly niewesoly.

Pomysl 2 razy zanim dasz polakowi haslo....


_________________
oumn da lololegend


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 15:17 
Cytuj  
No tego nie wiem właśnie jak ktoś mógł znać moje hasło nie było proste, fakt że byłem po formacie i nie miałem żadnego firewalla ani antivirusa, ktoś mi musiał jakiegoś keyloggera przesłać bo kto mógłby wiedzieć jaką mam date urodzenia O.o a osoby które mialy dostęp są poza podejrzeniami więc nie wiem, jak to możliwe, nawet mnie nie boli to ze straciłem coś, bardziej to że to polak mnie ojebał i to grający na hindemith.

Mówie że dawałem passy tylko 2 osobom którym ufam bezgranicznie więc to nie oni

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 15:48 
Cytuj  
A nie miales przypadkiem tego samego logina i pass do jakiegos forum jak do gry?
Kiedys slyszalem przy okazji innej gierki ze srednio co 5 osoba uzywa tego samego pass a co 10-20 tego samego logina i pass na boardach co in game.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 15:50 
Cytuj  
Czesto tez jak ludzie chca miec l2walkera to ciagna jakies syfiaste wersje z kaylogerami z neta i tak to sie konczy ;)

"2 zaufanym osobom" koajrzy mi sie z "ale o tym wiedzialy tylko 4 moje zaufane przyjaciolki" :wink:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 16:32 
Cytuj  
Soomood napisał(a):
No tego nie wiem właśnie jak ktoś mógł znać moje hasło nie było proste, fakt że byłem po formacie i nie miałem żadnego firewalla ani antivirusa, ktoś mi musiał jakiegoś keyloggera przesłać bo kto mógłby wiedzieć jaką mam date urodzenia O.o a osoby które mialy dostęp są poza podejrzeniami więc nie wiem, jak to możliwe, nawet mnie nie boli to ze straciłem coś, bardziej to że to polak mnie ojebał i to grający na hindemith.

Mówie że dawałem passy tylko 2 osobom którym ufam bezgranicznie więc to nie oni

Kupy się to nie trzyma. Skąd wiesz, że polak w takim razie?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 16:36 
Cytuj  
Zaufaj mi - wiedza :)
Nie bede podawal skad i jak bo "sprawa jest w toku" ale na pewno wlam byl z polski.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 16:48 
Cytuj  
Bo znane jest juz IP i pare innych info o gosciu, jak i rowniez ze jest on czlonkiem tego forum,takie male info dla tego milusinskiego,myslisz ze jak uzywasz neostrady to jestes nie do namierzenia?? :]
Zawartosc konta to bylo +- 175kk liczac po 6 zl pomnoz sobie,dzisiaj do 24 jak rzeczy i kasa niewruca na konto,to do tej pomnozonej sumy doliczaj sobie 10% dziennie do momentu spotkania ...
Moze to cie nauczy ze frajerstwo niepoplaca ...
No to by byo na tyle MILEGO DNIA.


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 16:49 
Cytuj  
NCSoft prowadzi Logi serwerowe. wszytkie polaczenia z twojego konta, czas polaczenia, IP komputera ktory posluzyl do polaczenia, spis [ LOG] itemow jakie zostaly dropniete, przekazane itd :)


wiec podaj tylko czas, rame czasowa w ktorej ci wyczyszczono konto i zlapia goscia.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 17:09 
Cytuj  
Nie wydaje mi sie;) Juz widze jak im sie chce prowadzic dochodzenia majac kilka serwerow na ktorych dziennie pewnie ginie kilka kont ;) I oni sie maja bawic w dochodzenie?;] Albo dadza adene zeby bylo ze sa mili i w ogole albo oleja sprawe. Jeszcze jak koles z neo wchodzil to juz w ogole;) Co najwyzej Soomood moze sie dowiedziec kto go oskubal co da mu w sumie tez niewiele ;) Bedzie mogl sobie na typa ponarzekac itd itp


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 17:12 
Cytuj  
Wiem co trzeba zrobić, sprawa jest już jak Szu powiedział w toku, nc soft ma się tym zająć podobno takich zjebów co okradają konta nie znoszą, zobaczymy czy wygra sprawiedliwość, więc jeśli dobrze pójdzie to będe miał wszystko z powrotem, chociaż samo to mi wystarczy że będe wiedzieć kto to jest, a prędzej czy póżniej takie info będe miał.

Sou nie masz racji... co z tego że neostrada co ip się zmieni ? Człowieku w log będzie wszystko sprawdzą z kim moja postać miała trade i kto moją postać zabił bo było im mało że mnie okradli to jeszcze % w tył... wiec bez problemu dojdą do tego kto ma może rzeczy dla nich to chwila


Ostatnio edytowano 23 lip 2006, 17:14 przez Soomood, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 17:13 
Cytuj  
Szu napisał(a):
Zawartosc konta to bylo +- 175kk liczac po 6 zl pomnoz sobie,dzisiaj do 24 jak rzeczy i kasa niewruca na konto,to do tej pomnozonej sumy doliczaj sobie 10% dziennie do momentu spotkania ...
Moze to cie nauczy ze frajerstwo niepoplaca ...
No to by byo na tyle MILEGO DNIA.


hahahahaha wjedziesz mu z futryna na twarz ? omfg GL


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 17:34 
Cytuj  
major76 napisał(a):
Szu napisał(a):
Zawartosc konta to bylo +- 175kk liczac po 6 zl pomnoz sobie,dzisiaj do 24 jak rzeczy i kasa niewruca na konto,to do tej pomnozonej sumy doliczaj sobie 10% dziennie do momentu spotkania ...
Moze to cie nauczy ze frajerstwo niepoplaca ...
No to by byo na tyle MILEGO DNIA.


hahahahaha wjedziesz mu z futryna na twarz ? omfg GL


A co ksiazke piszesz?
Czy czegos sie obawiasz?
Kolo szukal choroby??? - Znalazl.
A Ci co go wylecza to juz inna sprawa.
A w stolicy takie akcje sa na porzadku dziennym wiec to nie problem.


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 18:02 
Cytuj  
Ktoś obrobił ci konto?
Na bank nie byłeś ostrożny/ nieważna jest narodowość, po prostu okazja czyni złodzieja/
"Tylko 2 zaufane osoby"?- ??
"I ty Brutusie przeciwko mnie?"
"Zawartosc konta to bylo +- 175kk liczac po 6 zl pomnoz sobie,dzisiaj do 24 jak rzeczy i kasa niewruca na konto,to do tej pomnozonej sumy doliczaj sobie 10% dziennie do momentu spotkania ...
Moze to cie nauczy ze frajerstwo niepoplaca ...
No to by byo na tyle MILEGO DNIA."
"Dzis zatrzymano niejakiego Krzysztofa R, skandinąd znanego prywatnego detektywa"
PS. Ogólnie przykre, znam też kilka osób z ogolonym kontem...co za świat KURWA MAC.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 18:09 
Cytuj  
Zaloz sobie postac na Bartzie (na chwile) i pmnij goscia medicore, lub tu na forum zapytaj..
jego konto zostalo zabanowane za rzekome 'wspoldzialanie w okradaniu acc" - co wedle Medi jest klamstwem..
Finalem tego bylo ... NIC..

naszego znajomego z klanu (starego klanu w ktorym bylem) tez okradziono..
Zglosilismy NCsoftowi, po 5mc - NIC

Zycze powodzenia, i szczescia, bo wiem ze przy odzyskiwaniu itemow/lapania winnych NC jakos sie nie spieszy..

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 18:23 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
lapania winnych NC jakos sie nie spieszy..


Moze im naliczaja 10% dziennie ^^
A tak serio to misku zostalo ci mniej niz 5h,przemysl to bo namierzenie ciebie to kwestia czasu a czas bedzie dzialal na twoja niekorzysc, dzwonilem do mojej znajomej przychdni w stolicy i lekarze juz zacieraja rece,cos ostatnio bezrobocia duzo w sluzbie zdrowia :]


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 19:13 
Cytuj  
Szu: ja w kwestii przypomnienia ze nawet za pisanie takich 'grozb' na forum mozna beknac....to ma swoje miejsce w KK..jak znajde podam nawet jaki artykul :)

a tak swoja droga..hm w stolicy..?? wydawalo mi sie ze znam wszystkich warszawiakow ...no chyba ze doszedl jakis nowy anonimowy..:>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.