mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 09:56 
Cytuj  
sylwian, prosze czytaj wolniej.
NIC nie zmienilem A zreszta moj komp, czy karta obsluguje absolutnie wszystko co do tej pory wymyslono dla PC.

Ja mowie, iz tylko zdekodowalem plik i OD RAZU zakodowalem go spowrotem. Uzywajac komendy -h 413.
L2 sie wtedy nie wlacza.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 10:13 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
sylwian, prosze czytaj wolniej.
NIC nie zmienilem A zreszta moj komp, czy karta obsluguje absolutnie wszystko co do tej pory wymyslono dla PC.

Ja mowie, iz tylko zdekodowalem plik i OD RAZU zakodowalem go spowrotem. Uzywajac komendy -h 413.
L2 sie wtedy nie wlacza.

Jak dla mnie skoro ktoś pisze, żę wziął coś na warsztat tzn. coś zmieniał - w innym wypadku nie widzę wogóle sensu używania czegoś takiego. Ale pewnie się czepiam.

Tu nie jest istotne czy masz hi-endowy sprzęt czy nie, jak pisałem wcześniej część opcji to pic na wodę, ale wymagana jest ich deklaracja.

Anyway. Używałeś patcher'a (punkty 1,2)?

PS. Wywał tego ini do jakiegoś innego folderu i daj full-check. Updater L2 powinien ściągnąć ci poprawną wersję pliku. Oczywista rzecz ale gwoli ścisłości...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 19:17 
Cytuj  
mam problem cos nie dziala mi ten l2encode ....

a do czystej furii doprowadza mnie obrot kamery o 180 stopni jak klikam trzeci guzik na myszce. wie ktos jak to wylaczyc? bo jeszcze 1-2 dni takicho obrotow i mnie wyniosa....


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 11:14 
Cytuj  
W C5 wystarczylo podmienic user.ini na ten z http://dstuff.l2wh.com/ - nie trzeba bylo nic dekodowac (tylko same sciagniecie pliku i podmiana).

Ale nie wiem czy ten plik sie nie zmienil po ostatnich patchach.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 17:24 
Cytuj  
ten pliczek dziala :D

ale bardziej chodzilo mi o cos takiego, zeby kompletnie nic sie nie dzialo po kliknieciu 3 guzika, a tutaj jest reset kamery na maxymalana odleglosc za plecami, tez fajne ;] dzieki karol


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 18:31 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
ten pliczek dziala :D

ale bardziej chodzilo mi o cos takiego, zeby kompletnie nic sie nie dzialo po kliknieciu 3 guzika, a tutaj jest reset kamery na maxymalana odleglosc za plecami, tez fajne ;] dzieki karol

Kup sobie myszke z dwoma przyciskami :lol:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 3
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 15:04 
Cytuj  
Pozwolę sobie na odświeżenie tego tematu :)

Mianowicie mam problem. Gdy używam user.ini ściągniętego z w/w linka to zaraz po odpaleniu gry wyskakuje mi error....:/
Czy ktoś ma taki problem, i wie jak to rozwiązać ?? Dodam tylko że zaraz po zmianie na stare (czyli to nie modowane ) user.ini gra odpala się normalnie.
Już nie chodzi mi o samego zooma, tylko właśnie o ten reset kamery...człowieka może coś trafić gdy przez takie coś zaliczy zgona !!

A i co dokładnie zmienia l2.ini ?? :)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 08:07 
Cytuj  
Ja jak sobie ściągnąłem PTS Chronicle 6, aby zobaczyć co nowego chcą wprowadzić to widok z kamery był taki bliski (wraz z klientem ściągnął się i nadpisał poprzedni plik .ini z daleką kamerą).
Aby go przechytrzyć i jednak używać dalekiego widoku wgrałem ponownie tego .ini z dalekim widokiem, ale GameGuard zaraz po odpaleniu gry wywalał error.
Za nic nie mogłem sprawić aby Chronicle 6 PTS działało z dalekim widokiem :cry:
Więc wgrałem oryginalny plik spowrotem i gra ruszyła.
Jak nie masz oryginalnego pliku, to zawsze możesz dać "Check files". Mi tym sposobem w przeszłości wszystkie problemy się rozwiązały.

Ja piszę o C6 Interlude PTS, bo na Chronicle 5 owy plik .ini działa bez zarzutu. Ale pomysł "Check files" i tak polecam :]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.